Přežíváme díky duševní masturbaci

autor: | Pro 31, 2016 | Tělo | 0 komentářů

Views: 74

SILVESTROVSKÉ VYDÁNÍ 

Díky rozsáhlé studii vědců z dvanácti států, včetně České republiky, převážně z oboru psychologie, neurologie a sexuologie vstupujeme do následujícího roku s převratným zjištěním. Přímo za ženskou oční bulvou se nachází velice důležitý orgán. Přes svou mikroskopickou velikost, je dokonce zásadně důležitý…

V běžném životě je žena velice zatížena, vystavena prakticky neustálému stresu a její realita je často opatřena spíše neustálými výzvami, soustavnou nutností vyrovnávat se nejrůznějšími formami zklamání a to zejména v partnerských vztazích.

Jak je tedy možné, že jsou ženy tak odolné, často neúnavně optimisticky naladěné a romanticky smýšlející i přes fakt, že percentuálně je skutečné romantiky a pohody v jejich životech a vztazích pomálu?

Je to prosté.

Převratným objevem vědeckého týmu se vysvětluje hned několik dalších věcí, které jsou v životě žen obvyklé a časté.

Máte rády zamilované filmy? Zamilované knihy? Romantické seriály? Příběhy s happy endem? Pohádky?

Patrně něco z toho ano a jde o velmi prospěšnou potřebu.

Nyní je vše vysvětleno.

Zamilovaný příběh. Hlavní hrdinka není ani moc hezká, vlastně ani moc chytrá, ani moc bohatá, ale narazí na krásného muže.

On je inteligentní, pracovitý, čestný, úspěšný, poctivý, silný, hezký, vždycky osprchovaný, voňavý a galantní. (nereálný)

Nikdy nezapomene donést květinu, nechodí do hospody, není nevěrný, zajímá se o její koníčky a její přání plní dřív, než je ona vysloví.

Nadto ho vždycky enormně zajímá, co ona právě vypráví.

Takticky odchází, když ona telefonuje s kamarádkou, pakliže přijde domů a v obýváku sedí tři její přítelkyně, tak uvaří kávu, chvilku poklábosí, ale potom jde do pracovny, případně v kuchyni připravuje překvapení nebo pohoštění. Mezi tím vyvenčí psa.

Příběh často provází nějaké protivenství, které však síla jejich lásky překoná.

Následuje žádost o ruku, film končí svatbou, po které se na idyle nic nemění ani po dobu dalších dvaceti let.

Pocit, který následuje u závěrečných titulků, ale i během sledování, či čtení příběhu, je velice ozdravující.

Aktivuje se v té chvíli totiž

Corneatractus supraopticohypophysialis rimapudendi.

 

23096Y2U.jpg

 

Jeho aktivace spouští v těle ženy velice zajímavý a prospěšný souběh procesů.

Ten vědci pojmenovali jako duševní, neboli emoční masturbace a nechybí ani vyvrcholení, tedy duševní orgasmus.

Ten je podle závěrečné zprávy překvapivě zásadnější, důležitější a pro duševní hygienu ženy dokonce významnější, nežli ten klasický.

Je odpovědný za mnoho chemických reakcí, které se při duševní masturbaci následně v těle spouští.

Ve chvíli, kdy žena usedá k příběhu, Corneatractus supraopticohypophysialis rimapudendi automaticky vypíná v mozku ženy celou řadu funkcí, a díky tomu, po celou dobu sledování není žena zatížena vědomím, že jde o lež, že v životě to tak není, že jde pouze o filmový scénář a dokonce je v té chvíli zbavena i povědomí, že vedle v pokoji leží přikryt novinami naprostý opak toho, co sleduje a nikdy tomu nebude jinak.

Její vnímání je z 95% v tu chvíli zbaveno i schopnosti srovnávání, jinými slovy, je vtažena do paralelní reality tak, jakoby ji prožívala, což má přímý vliv na její celkový fyzický i duševní stav.

Probíhá revitalizační program.

 

 

Během 80 minut se vyplaví z těla škodlivé stresové faktory, upraví se srdeční tep, tlak, tělo vyprodukuje enormní množství endorfinů a jiných zdraví prospěšných hormonů, regenerují se postupně miliony mozkových buněk a do těla se vyplaví maximální míra serotoninu.

Tomuto momentu, který může nastat během oněch zhruba 80 minut i několikrát, říkají nyní vědci duševní orgasmus.

 

 

 

Mozek některých žen upřednostňuje pro duševní masturbaci dokonce i detektivní příběhy a na stavu a ozdraveném procesu se nic nemění.

 

I zde je okamžitě vypojeno několik funkcí, aby se ozdravný proces neoslabil vědomím, že skutečná kriminalistika nedisponuje šarmantními Horácii, dokonalými a svou ženu milujícími Barnabyi a rozkošnými Columby, přitažlivými Sherlocky, a že bystrý komisař Rex nepojídá ve Vídni na komisařství housky se salámem.

 

Že korupce je v reálu odpovědná za nevyřešení většiny případů, že Kriminálka Las Vegas, New York, Miami neexistuje a existovat v té podobě nikdy nebude.

 

Že státní zástupkyně nepláče v kanceláři nad osudem nemajetné přistěhovalecké matky a neintervenuje u mezinárodních organizací za její nedeportaci zpět mezi lidojedy.

 

A právě díky tomuto vypojení několika zásadních mozkových center, odpovědných za vnímání skutečné reality, má Corneatractus supraopticohypophysialis rimapudendi během času stráveného u příběhu, možnost revitalizovat téměř celé ženské tělo.

 

Tím ho omladí, posílí a duševní orgasmus, který následuje zpravidla při usvědčení zločince chrabrým, čestným a spravedlivým detektivem, či jiném druhu happy endu, kompletně nastartuje celé tělo a ducha.

 

To je důvod, proč je žena s úsměvem a pozitivním myšlením schopna bezprostředně po 80 minutách bujará vstát od TV, nebo knihy, uvařit, vyprat, vyžehlit a usmívat se, ačkoli k tomu reálně nemá důvod, neb ten koš na odpadky zůstal nevynesen, na pračce je vyteklá pěna na holení (nezavřená), květiny dostala naposledy na prvním rande, její kamarádky jsou sbor drůbeže, její telefonování je bezprecedentní mrhání časem, po jejích slovech „musíme si promluvit“ on upadá do bezvědomí, a po té, co má ona půlhodinový nepřerušený, konstruktivní monolog …. se on zeptá, „cože?“.

 

Dle závěrečné zprávy je toto zásadní a průlomový objev, vysvětlující, proč ženy žijí déle, proč jsou výkonnější, silnější a celkově životaschopnější a odolnější vůči běžné denní zátěži, než muži.

 

„Duševní masturbace u nereálných příběhů posazených do reality a s tím unikátní funkce Corneatractus supraopticohypophysialis rimapudendi, odpovědná za emoční orgasmy, tedy schopnost ženy tento proces ve vlastním  těle spouštět, posouvá vědu o velký kus kupředu směrem za poznáním pravých příčin toho, proč jsou ženy v tak dobrém stavu schopny dlouhodobě fungovat vedle skutečných mužů“, uvedl řecký člen vědeckého týmu, sexuolog prof. MUDr. Ductus Radix.

Dneska je Mrazík, Princ a Večernice, Poslední akční hrdina, Closer, Mentalista, Inga Lindström: Nová láska … a to všechno se počítá!

23097NDU.jpg

Míšááááá devildevil


[sexy_author_bio]


 

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 226
  • 256
  • 13 838
  • 333 832
  • 2 490 832
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet