JÓGA – Zejména pohodlně

autor: | Pro 11, 2019 | Komerce, Tělo | 0 komentářů

Views: 109

Každý dnes někam spěchá a času je stále méně a méně. Vyhrocené situace v práci a příliš vysoké požadavky společnosti jsou někdy k nevydržení. V takových momentech je sport menším vykoupením. Právě takto si mnozí vyčistí hlavu, zapomenou alespoň na hodinu, co všechno musejí a povolí napětí v těle.

Jelikož psychika je silný čaroděj a dokáže v našem těle ovlivnit téměř vše, jóga je jedinečným způsobem jako sportovat a zároveň najít klid na duši.

Co si obléci na jógu?

Jóga se cvičí v jednotlivých pozicích těla tzv. ásany, a proto byste měli volit takové oblečení, které bude především pohodlné. Pokud si začínáte ohlížet legíny na jógu, určitě vynechejte ty, které jsou příliš obepnuté. Proč? Příliš obtažené oblečení škodí i vašim orgánům. Při józe by legíny na cvičení neměly být ani příliš volné. Jelikož jsou některé pozice skutečně náročné, vyžadují vaše soustředění. Určitě byste si pokaždé nechtěli vytahovat legíny nahoru nebo naopak, převislé tričko dolů. Legíny na jógu by měly být vyráběny z elastických materiálů, abyste se cítili pohodlně a svobodně. Během cvičení se chceme zejména zpotit a dostat ze sebe co nejvíce kalorií. Vzhledem k tomu byste si měli zvolit i adekvátně legíny na cvičení. Nejvhodnější je sportovní oblečení vyráběné z prodyšných materiálů, které absorbují pot. Pokud zvyknete cvičit i takové specifické typy jógy jako například hot jóga, která se cvičí ve vysoce vytopené místnosti, pak možná oceníte i krátké legíny na jógu. No a nakonec nám samozřejmě všem jde o to, abychom vypadaly dobře. Takže i v případě takového druhu oblečení dbejte na to, aby byly legíny na cvičení stylové a moderní. Dedoles má pro vás nejen legíny na jógu, ale také na tanec, sport či na každodenně nošení, které mají speciálně upravené vlákna odvádějící pot a zvyšující regeneraci po cvičení. Vybrat si můžete z různorodých vzorů a být na hodině jógy jedinečná.

Čím potěšit milovnici jógy?

Kvalitní legíny se sejdou vždy, takže pokud nějaké má, nové legíny na cvičení nepochybně využije. Legíny na cvičení zakoupené na e-shopu Dedoles jsou originální a oslavenkyně v nich nepochybně zaujme. Sejde se jí také podložka na jógu, která je pro tento druh pohybu skutečně nutná. Pokud se rozhodnete pro tuto sportovní pomůcku, měli byste zainvestovat a zaměřit se na kvalitnější značky. Jako dárek si můžete zvolit i ručník na jógu. Dostupné jsou v nejrozličnějších barevných provedeních, takže si budete mít z čeho vybrat. Perfektním dárkem bude i taška na podložku, kterou si bude moci na cvičení pohodlně přinést. Potěší i různorodé drobnosti jako jsou trička s vtipnými jógových texty, jógové svíčky nebo kniha věnovaná tomuto druhu pohybu. Namaste.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 19
  • 344
  • 14 618
  • 335 244
  • 2 488 773
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet