Deset pravidel pro hubnutí do plavek

autor: | Led 7, 2019 | Tělo | 0 komentářů

Views: 89

Pokud se někdo z vašich blízkých rozhodl, že od nového roku hubne do plavek, je jistě bohulibé rozhodnutí dotyčnému v takovém záměru pomoci. Zvlášť, pokud již máte několik hubnoucích sezón za sebou a můžete nabídnout bohaté zkušenosti. Mám pro vás několik fakt upřímných rad, jak přežít bez úhony…

1: Své bohaté zkušenosti nikdy nenabízejte, při první možné příležitosti vám budou připomenuty bohaté neúspěchy

2: Pokud něco dietního pro druhého uvaříte, nikdy to nenazývejte výrazem „dietní“. Vyvolává to pochybnosti a otázky po složení.

3: Nikdy neprozrazujte složení. Nikdo to už nebude jíst, ani kdyby jste se pro suroviny brodili závějemi dvě stě kilometrů tundrou za dvanácti měsíčkama.

4: Nedemonstrujte poživatelnost dietního menu na sobě, výraz obličeje vás zradí.

5: Nikdy nepoužívejte psa jako ochutnavače, zradí vás a rozkecá to po okolí, až se příště zase zaběhne.

27433MGU.jpg

6: O kočce platí totéž s tím rozdílem, že vás má na háku celoročně a její snaha pomoci komukoliv zhubnout se omezí na to, že sežere ten nejšťavnatější kousek masa z talíře, jakmile se otočíte, nebo ponecháte pekáč na chodbě bez dozoru. Zbavte se kočky. Podrývá vám autoritu.

7: Nikdy se nepíděte po dietních výsledcích dotyčného. V případě úspěchu se vystavujete riziku, že vám bude navrženo, abyste to zkusili taky, když je to tak jednoduché. V případě neúspěchu bude za viníka označen váš báječný kuskus s cuketou, protože klobásy snědené beze svědků přeci nemají žádnou kalorickou hodnotu.

27436MmM.jpg

8: Nepokoušejte se z masožravce vychovat vegetariána. Ani pod záminkou rychle shozených kil vám neodpustí maskovanou řepu a tofu v do té doby oblíbených jídlech. U zpočátku důvěřivého jedince se zdravým apetitem bude možné po čase sledovat prudký nárůst nedůvěry v předložený pokrm. To se projeví zdlouhavým očicháváním, opatrným šťoucháním nožem do jednotlivých kousků připomínající pečlivé pozorování, zda inkriminované „masíčko“ nevykvete nebo neodejde.

27432ZTA.jpg

9: Pivaře neomráčíte výčtem blahodárných účinků kefíru a seznamem vitamínů a minerálních látek v něm obsažených. Pivo jich má stejně a kacířsky uznávám, že možná i víc.

10: Hubnutí do plavek vzniklo ve stejné době jako plavky samy. Starší novoroční a bizarnější tradice snad ani neexistuje. Vyjma vaření nadýmavé čočky v očekávání finančního bonusu v nadcházejícím roce.

Bez ohledu na vaše šance zhubnout do plavek, nebo vaši motivaci pro takové předsevzetí, se radši vzájemně těšte na léto a sobotní odpoledne u rybníka bez plavek.

ToraToraTora

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Avatar
Kristina Doubravová (ToraToraTora) 31.07.1981 „Lev“
Má ráda humor, život a kombinaci obojího. Miluje východ slunce a palačinky. Nesnáší formuláře, duševní malost a jogurt k snídani.
Ráda by se osobně setkala s Kopčemem a Veverčákem.„Neměli ponětí, jak se zeměkoule koulí, ale měli super fígly na mamuty.Jeden nikdy neví“.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 277
  • 505
  • 14 910
  • 335 556
  • 2 488 687
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet