Leila Eleisa Ayach: Smlouvy duší Dohody v lásce, kniha I.

autor: | Kvě 12, 2022 | Společnost | 0 komentářů

Views: 163

Netušila jsem, kolik různých strachů a omezení může být. Strach ze života, z toho, že jsem jaká jsem… nebo strach z úspěchu. Ano, tušila jsem tyto strachy, četla o nich, ale v této knize je považuji za velmi stručně, jasně pojmenované, navíc s naznačenou cestičkou, jak z nich.

Nejen prakticky, ale s takovou naznačenou cestičkou pro duši, která… která při čtení duši nadchne. „Ježiš, já se přece vůbec nemusím bát být sama sebou, vždyť to je lákavější než žít pořád ve strachu před něčím!“ Chtělo se mi křičet.

Osobně můžu říct, že jsem se v některých straších poznala a že to dost často nebyly právě ty strachy, které bych do sebe řekla. A ty, které jsem si myslela, že mám, se ukázaly jako vyřešené, nebo už téměř jednou nohou z nich.

„Lidé, již se obávají vlastní autentičnosti, mají strach žít svůj vlastní život. Přímo nutkavě se starají o jiné, o jejich strachy a potřeby. Doslova se ztrácejí v životech druhých. Žijí pro svého partnera či pro svoji partnerku, pro své děti, příbuzné či přátele…. Zcela se obětují…

Tyto duše měly nezřídka mimořádné schopnosti, často však byly společností a vnějším okolím nuceny se přizpůsobit. Když prožívaly vlastní individualitu, byly často trestány, ba pronásledovány….Tak vzniklo hluboké duševní trauma…Jednoho dne odcházejí děti pryč z domu, a jejich manželství jsou rozvrácená, nebo prázdná… Co vlastně chtěly žít? A kde zůstal vděk?…

Zapomněli jste na sebe; a nyní nastal čas, kdy začíná váš život, kdy opět žijete. Žijte svoji jedinečnost a individualitu. Odnaučili jste se to; vaše srdce však nyní čeká, aby všechny vaše zapomenuté schopnosti opět probudilo k životu…. Buďte opět sami sebou…“

To je jen zkrácená ukázka z části o strachu z autentičnosti.

Velkou částí knihy jsou také smlouvy duší, jak vznikají, jak se s nimi rodíme, jak je rozeznáme a jak je můžeme v rámci svých možností měnit. Další velmi zajímavé téma, které dokáže vtáhnout. A velmi souzní i s těmi obavami a bloky, protože právě ty jsou často součástí i smluv duší. Ale u těchto smluv už šlo o čtení hlubší, u kterého je znát, že nelze věci příliš zobecňovat a mnohé ze čtenářových otázek zůstávají nezodpovězené jednoduše proto, že odpověď si musí každý najít sám. A svou cestou.

IMG 20220325 095652

Co od knihy čekat?

Jednotlivé kapitolky jsou velmi čtivě napsané, někdy jsou až velmi naléhavé, ale budiž, je to autorčin styl a takové to burcování pozornosti někdo potřebuje. A další jej přejde. Mne zajímaly více praktické informace a tipy pro to, jak s jednotlivými strachy bojovat. Někdy se mi jich dostalo, někdy ne – ale zase musím říct, že ten motivační text, který nás má nechat rozpomenout se na své silné já, na pocit absence toho strachu, je velmi dobrý a někdy mi i samo naskočilo, jak vlastně to můžu já konkrétně udělat. A mnohdy pomohlo jen popsání strachu a jeho příčiny, kdy se nás samých sobě zželelo a … to už je otevřená cesta k tomu mít se rád a najít to, co jsme kvůli vnější i vnitřní nedobré situaci poztráceli.

ZÁVĚR:

Smlouvy duší: Jak jsme se dohodli s jinými na tomto dobrodružství tady na Zemi? Co můžeme změnit a co ne? A jak na to? To všechno se tu dozvíte a budete mít možnost posoudit své vztahy, procítit je.

Kniha neskutečně jemně působí na náladu, na duši, na to, abyste si mezi řádky našli přesně to, co potřebujete.

Stejně tak ji můžete vzít jako stručné sdělení toho, jak inkarnace funguje a proč tu jsme takoví, jací jsme. Vlastně i s těmi všemi strachy.

Naše úkoly a život: Jak otevřít svůj potenciál, jak se na něj nacítit a prorazit mu cestu? I to jsem vnímala jako další velké téma, které pak graduje s koncem knihy. Ono už jen pochopit své bloky a vědět, že není vina na vás, ale na tom bloku, je ohromné úlevné zjištění. Že můžeme žít v plném potenciálu! A odtud se pak už zase může mezi řádky vynořit řešení, směr, pocit, radost, plány… životní vize.

Ano – spojení s životní vizí – to je to, co jsem při čtení Smlouvy duší cítila nejvíc.

IMG 20220325 095628

O autorce: Leila Eleisa Ayach má intenzivní kontakt s neviditelným světem již od svého mládí. Informace o smlouvách duší, jež obdržela z duchovních sfér, způsobily v jejím životě hlubokou transformaci. Jejím přáním je pomoci lidem, aby se opět vnímali a žili v souladu se svou duší a nejvyšším božským Plánem. Autorka pochází z Německa, žije ve Švýcarsku, poblíž Zurychu. Vydalo nakladatelství Anch Books, 2021, www.anch-books.eu

Renata Petříčková

 

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 256
  • 13 627
  • 333 621
  • 2 490 621
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet