Knihovnička: Biologie lásky a Síla rodu

autor: | Pro 8, 2023 | Společnost | 0 komentářů

Views: 113

Dvě nově vydané knihy spolu neuvěřitelně souzní. Téma lásky, vztahů a rodových linií se doplňuje. Když jsem obě knihy přečetla, stalo se, že jsem si některé informace a linie témat neuměla přesně zařadit do jedné z knih, jak moc mi přišlo, že mluví o stejném, byť z jiných úhlů pohledu. Podstata zůstává stejná. Obě knihy nám ukazují, jak moc náš život a vztah ke vztahům ovlivňuje to, v čem vyrosteme. Biologie lásky je více zaměřena na svěžest nových dnů. Síla rodu se nebojí podívat se do hlubokých vizualizací minulosti a promluv s prapředky. Ale mnohé se jednoduše prolíná. Biologie lásky V tématech nás učí pochopit, proč nějak reagujeme, proč se nám líbí určitý typ partnerů, proč nás rozčilují některé povahové vlastnosti. Zkušenosti, příběhy klientů, odkaz na jiné knihy i autory, krásné rozčlenění celé publikace dělá téma zajímavým, přehledným a budí chuť se pustit do odstranění toho, co nás bolí, co je pro nás nastaveno nevyhovujícím způsobem. Síla rodu Poučí nás, kde vznikají ta hluboká traumata, která se často předávají po generace. Možná nejde o magii, ale prostě jen o to, že jsme vychováváni s jistou atmosférou, s dikcí, která z nás udělá vlastně to, co tu bylo už v minulých generacích. Nejobjevnější bylo pro mne třeba to, že naše úkoly, tužby, rodové zátěže i úkoly, můžeme cítit, ale nemusíme je nést. Patří našim předkům. Můžeme je odložit. Ve vizualizacích a cvičeních si pak můžete najít to své téma. A stejně tak si tu můžeme najít to dobré, projít si rod tak, že z něj vezmeme to nejlepší a zušlechtíme. Co vlastně může být větší životní odkaz než to, když svém rodu pomůžeme… Obě knihy se dotýkají bolavých témat, ale jsou hluboce očišťující, přičemž mám pocit, že i když je mám již týdny přečtené, tak stále je co nového v nich hledat. Jsou těmi, které si na své životní cestě otevřete mnohokrát. Zejména, když opravdu sáhnete po tomto tématu, je zřejmé, že řešíte svůj rod, své vztahy. IMG 0148 Biologie lásky: O autorovi: Marnia Robinson je bývalá firemní právnička, která začala zkoumat starobylá učení o posvátném sexu a vztazích, léčit nesoulad ve vztazích a zabývá se i společně se svým manželem tématy nežádoucích dopadů evoluce na vztahy. Žije v Oregonu. Síla rodu: O autorce: Kaja Andrea Otto, spirituální feministka podporuje sílu žen, má podcast na SoulWaveRadio a různé semináře a setkávání. Byla oceněna cenou pro ženy podporující svobodu žen. Bydlí střídavě v Hamburku, na Kanárských ostrovech a v Arizoně. Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, SE, www.synergiepublishing.com, 2023 Renata Petříčková

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ilja je, ač se to nezdá, původem z hebrejštiny. Jeho původní podoba je Elí-jjáhu, což znamenalo „Bůj je můj pán“. Do Ruska, kde je obvyklejší, doputovalo jméno přes Řecko, kde znělo jako Elías a odsud pak v podobě Ijla i k nám. Význam mu ale zůstal stejný. „Bůh je můj pán“. V ČR je 591 nositelů tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 91
  • 286
  • 13 903
  • 334 005
  • 2 490 441
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet