Jak si necháte zvěčnit svůj Den D aneb svatební fotograf

autor: | Bře 3, 2018 | Komerce, Společnost | 0 komentářů

Views: 148

Někdo touží po obrovské a velkolepé svatbě, další upřednostňuje oddání v okruhu svědků, rodiny a několika přátel. Volba je jenom na vás. Jedno však mají obě dvě možnosti společné. V každém případě bude zapotřebí svatební fotograf.

 

28193ZGU.jpg

 

Vzpomínky v mysli časem vyblednou, na fotografiích však zůstávají věčně. Tedy aspoň za předpokladu, že si ty nejpovedenější snímky necháte vyvolat, nebo rovnou zpracovat do hezké knihy. Svatební video či fotografie na DVD jsou sice fajn, ale v papírové podobě mají větší kouzlo.

 

Jak vybrat fotografa? Podle stylu jeho fotek

 

Žijete-li na malé vesnici, možná až takový výběr mít nebudete. Jenže například výběr svatebního fotografa Praha je docela komplikovaný, jelikož člověk vůbec netuší, kdo je vlastně ten nejlepší?

 

Nejlepší není jen jeden. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Proto se v prvé řadě podívejte na nějaké svatební snímky daného fotografa a zhodnoťte, jestli se vám líbí. Dýchá z nich ta správná atmosféra? Cítíte z nich štěstí a lásku? Líbí se vám kompozice? Chtěli byste takové fotky? Výborně, pak je vybráno.

 

28194YjE.jpg

 

Chce to více než jen nafocení obřadu a hostiny

 

U obřadu a hostiny by měl být fotograf rozhodně přítomný. Kromě toho si s ním ovšem domluvte i soukromé focení někde v přírodě, na zámku či jiném hezkém místě v okolí. Většinou se to dělá tak, že novomanželé na hodinku zmiznou z hostiny. Déle toto samostatné focení opravdu netrvá, ovšem vznikají při něm ty nejhezčí snímky.

 

28192MDZ.jpg

 

Na závěr ještě připomeneme to, o čem jsme mluvili už zpočátku. Rozhodně se nespokojte s fotkami, které dostanete na DVD či jinak v elektronické podobě. Chtějte je držet fyzicky v ruce, nebo rovnou zpracovat do knihy či obrazu.

 

A ještě jedna věc. Nevybírejte si fotografa, jemuž bude zpracování snímků trvat měsíc. Například fotograf Martin Fiala je schopný první fotky dodat již do pěti dnů.

 

To je tedy ten pravý svatební fotograf Praha!

 

Zpracoval: Václav Bartoš 

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Krásné a Kristovou láskou nabité jméno Magdaléna pochází z hebrejštiny. Znamená „žena z Magdaly“, původně „magdalská“. To proto, že Magdala bývalo starověké město v Izraeli, dnes Migdal. Původní význam aramejského slova „magdala“, podle kterého vznikl název města, je „ vysoká věž“. V ČR máme 4990 Magdalén a 11116 Magdalen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 28
  • 279
  • 13 493
  • 333 432
  • 2 490 913
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet