Sbírka na Kramného? A co na to děti s rakovinou?

autor: | Říj 16, 2013 | Ranní kávy | 0 komentářů

Views: 14

Snad každého rozumného člověka musí, kulantně řečeno poněkud zmrazit, když se dozví, že vedle sbírek na těžce postižené děti, na lidi s rakovinou, kterým tahle nemoc vzala plnohodnotný život, vedle lidí na naprostém dně, na které je poslal mnohdy z našeho pohledu nespravedlivý osud, vznikne sbírka na podporu člověka, o němž si nikdo nemůže být jist, jestli úplně zdravé, veselé dítě a mladou maminku neposlal na smrt.

 

Nechť se na mě paní, která uspořádala sbírku, kde by se měly vršit peníze pro pana Kramného, klidně zlobí, nechť mě kamenují všichni jeho zastánci, ale já se na to dívám nejen jako na gesto hysterické, ale velmi, velmi neetické vůči těm, kteří jsou skutečně potřební.

 

11420ZTl.jpgNebudu tím, kdo hodí kamenem, dokud nevím, zdali je ten pán vrah, ale nebudu ani tím, kdo by poslal jen jediný desetník.

 

Protože každá koruna vhozená v tuhle chvíli do pomyslného klobouku, za který pan Kramný možná ani nemůže, neb to šlo mimo něho, se může v budoucnu proměnit v reálnou podporu zločince.

 

Nechápu ani účel takové sbírky.

 

Nechápu předmět téhle „dobročinnosti“.

Nerozumím podstatě.

 

Pan Kramný, ať už je vinen, nebo není je v hotelu, má svobodu pohybu, má postaráno o jídlo, může na veřejné sítě, smí se chodit koupat do moře, nikdo mu nezkřivil ani vlas a JE ZCELA ZDRÁV!

 

Nač a proč zakládat konta pro lidi, kterým nic není?

 

Ani se mi nechce si představit, co na takovou sbírku řeknou ti, jejichž děti leží po chemoterapiích na onkologických centrech, matky dětí, které se nejsou schopny samy pohybovat a tento stát jim upřel pomoc.

 

Co na to matka hocha, který nemá nohy, a protože se naučil odstrkovat rukama a „chodit“ po trupu, byl jí odebrán příspěvek na imobilitu, protože chlapec se přece pohybuje!! (Reálný případ z nedávné doby)

 

Organizátorka sbírky se míní obrátit na nadaci.

 

Ptám se, jaká nadace si dovolí, zaštítit finanční sbírku, jejíž výtěžek by měl putovat na konto člověka, před jehož očima umíralo osmileté dítě a mladá žena, a který vedle nich chodil a přes to, že šlo o místnost maximálně 30m2 velkou nic neviděl.

 

Je to člověk, na něhož padá největší podezření a nějaká nadace by si dovolila postavit ho na úroveň smrtelně nemocných lidí??

 

Chci tu nadaci vidět.

 

Možná ji budeme muset vytvořit.

 

Pak hlasuji proto, aby do ní byl zahrnut i pan Kajínek, který se nikdy nepřiznal, a o jehož vině lze pochybovat, a také pan Jonák, který rovněž popírá, že by se smrtí své ženy měl cokoli společného, a kde to možná bude víc pravda, nebo jsou zde okolnosti mnohem více nepřehledné.

 

Pokud se sbírka uskuteční, pak každý, kdo přispěje bude muset počítat s tím, že MOŽNÁ posílá peníze dvojnásobnému vrahovi.

 

Minimálně do doby, než bude případ vyřešen.

 

Michaela Kudláčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 48
  • 297
  • 13 200
  • 332 583
  • 2 491 843
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet