Views: 1126

“Tohle je moje”. Málokdy Býk uhýbá od cíle, který má, málokdy mění svoje plány a ještě méně svá rozhodnutí. Co pojme jednou za své, už nedá z ruky. Nemá ani příliš potřebu nějak sáhodlouze vysvětlovat své postoje a ospravedlňovat příkazy.

 

Jednoduše se rozhodl. Drtivou většinou před tím dlouho přemýšlel.

 

Býk nedělá ukvapená rozhodnutí.

Býk je jako hornina, která když si sedne, už se jí nechce hnout.

 

3511ODR.jpg

Je to člověk orientovaný na hmotný svět.

Než něco pojme za své, přesvědčí se, že je to funkční. Má rád přístroje a rád zkoumá, jak fungují. Zajímá ho princip. Po něm ostatně jde pokaždé. Často také říká „jde mi o princip“. 

 

Býci si nesmírně váží rodiny a domova.

Všechny jeho členy pokládá za své, za něco, k čemu se dopracoval. Ženy v Býku často trpí, když se jejich děti stěhují.

Pakliže rozbijete Býčici domov, odejdete s igelitkou, do které vám, je-li hodně hodná, udělá svačinu.

 

Není lakomá, to je omyl.

Ona musí zajistit chod domova. Je to Alfa a Omega jejího života. Vy jste ten, kdo odchází. Zařiďte si nový domov.

Tento zůstane, jak je.

 

Jestliže Býku ublížíte, dozajista vás zničí. Sofistikovaně, strategicky a napořád.

Býk přítel je jedním z nejspolehlivějších lidí, které ve svém okolí máte.

 

BÝK a…

 

Kozoroh – Je pro Býka spolehlivý, podobně zaměřený a zodpovědný. Až moc. Mohl ho brzy začít nudit. Je s ním ale poměrně hodně často i dlouho.

 

Vodnář – Často Býkovi vadí. Je podle něho neuchopitelný, a má dojem že Vodnář bourá všechno, co Býk pracně postaví. Také si podle Býka Vodnář často protiřečí. Naopak Vodnáře Býk často velice zajímá.

 

Ryba – Málokdy Býk cele pochopí, kam tenhle člověk vlastně směřuje. „Možná je slepý na jedno oko, možná mu chybí půl mozku. Ta praktická půlka je to!“ Na druhou stranu se Býk často k Rybě chová velmi mateřsky. Dokud Ryba poslouchá.

 

Skopec (Beran) – Býkovi by vlastně nevadilo s ním být, kdyby dodržoval alespoň část z toho, co je mu svatým přikázáním. Ale on si dělá ze všeho srandu. Často s ním je, často ho po čase opouští, protože je z něho unavený.

 

Býk – Kámen a kámen? Tak proč by skála nemohla žít se skálou, že? Když se nepřetlačují a nezpůsobí sesuv masívu a zával. Někdy se stává, že se spolu nudí.

 

Blíženec –Málokdy Býkova nervová soustava stačí na zpracování modelů chování tohohle nedochvilného, hovorného motýla, co neustále někde lítá, zatímco on chce klid, rozvahu a hodnoty. Pokud ano, pokud spolu jsou, je to dozajista ascendentem a umístěním vzájemných Venuší kolem5. a 4. Domu.

 

Rak – V takovém vztahu je lépe, je-li Býk raději muž. To proto, že o raka je třeba se postarat, být mu oporou a tak třikrát denně ho politovat. Jediné, co se může stát je, že rak nakonec stejně Býka obviní z nedostatku citu a lásky.

 

Lev – Býk ho bude vychovávat. Jestli si Lev nevšimne, jak hezky ho Být vede k odpovědnosti a vztahu k trvalým hodnotám, tak s ním bude rád. Jestli to pozná… bude zle. Lvu může Býk občas připadat upjatý a zkostnatělý.

 

Panna – Ano, Pannu si vezme Býk rád a ochotně. Také hodně často. Jen hlavně musí mít dost podnětů, jinak bude děsná nuda. Panna pak často tyhle věci řeší alkoholem. Jinak se Býkovi líbí, jak je Panna analytická.  Jí se líbí, jak se Býk soustředí na měření kuchyňské linky… Jejich sex je jako pohyb robotických paží nejnovějšího modelu androida…

 

Váhy – Často a rád si ber Býk také Váhy. Dokonce jim to vydrží. To proto, že Býk je zpravidla v klidu a Váha klid ráda. Stává se, že Váha Býka podvádí. Je to tehdy, když hledá něhu, na kterou je Býk tak trochu skoupý.

 

Štír – 1 z 10. Býka jeho tajnůstkářství a mlha, kterou je obklopený, prostě nebaví. Štír se nakonec nudí a pak odejde.  A Býk pak brečí, i když vlastně neví proč, když ho to stejně už nebavilo. Je to proto, že Štír vytváří závislost.

 

Střelec – Moc často do tohohle vztahu Býk nejde. Moc energie a vzruchů, moc akce a moc hluku. Býk je ze Střelce často trvale nervózní. Nemá rád se pořád o něco přít. To čemu Střelec říká výměna názorů, přijde Býkovi jako hysterický oblouk.

 

Následují Blíženci…

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 90
  • 297
  • 13 242
  • 332 625
  • 2 491 885
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet