Views: 82

Nechápu, že tolik vědců a záhadologů zajímá například bermudský trojúhelník. Jasně, ztratilo se tam pár lodí, několik námořníků, občas se vlnách mihnou řasami porostlá ráhna Bludného Holanďana, ale to je tak všechno. Nebo Stonehenge. Co to je? Pár kamenů, co tu poházeli mimozemšťani. Možná tu chtěli postavit bar, možná startovací rampu nebo vilu pro premiéra.

 27946NDA.jpg

Ale pořád to jsou jen mimozemšťané. Zázrak v Lurdách, oblast 52, pyramidy….Celý svět je protkán tajemnými místy a připomínkami podivných událostí.

Přitom ty největší záhady se odehrávají blíž, než si myslíme.

Vždycky jsem si myslela, že největším zvěrstvem je, když někdo mačká zubní pastu od prostředka.

Víte, že lze mačkat pastu i vprostřed a z boku? Že jí lze ždímat jako ručník? Že do ní lze napustit vodu, aby pak prvnímu, kdo se jí pokusí vymáčknout, vytekla průjmovitě na umyvadlo? Že by před vyhozením měla být tuba prázdná a placatá, jakoby jí přejel vlak a ona je přitom poloprázdná a zmuchlaná, jakoby na ní ten vlak vykolejil. Místo hromadného neštěstí. Dva mrtví, hromada zraněných, kvílení sirén, roztrhané kusy lokomotivy všude v okolí a ….jedna zánovní avšak nepoužitelná zubní pasta.

Teorií je mnoho, ale stejně jako u záhad bermudského trojúhelníku vám nikdo neřekne, jak to doopravdy bylo.

Že sargasové moře polyká lodě? 

Nevadí, je daleko. Ale že pračka žere ponožky? To by se mělo řešit. Jak je možné, že evropská unie řeší rozměr jablek, úhel zakřivení banánů a spotřebu jogurtů při výrobě leteckých motorů a neřeší, jak to, že domácí normovaný elektrospotřebič v energetické třídě A, splňující evropské harmonizované normy naprosto predátorsky likviduje spodní prádlo. Když vám zákonem chráněný vlk zakousne ovci, dostanete alespoň refundace. Když vám elektrospotřebič sežere jednu fusekli z páru, nikoho to nezajímá.

Vždycky, když jdu kolem kanálu, hledám pohledem masový hrob všech mých levých ponožek.

Zjevení Bohorodičky v Lourdes je nic proti zjevení šlehačky.

Přijde dcera k lednici, ani jí neotevře a  prohlásí: „To je hrozný, tady není nic k jídlu.“ I přestože je tam vyrovnaná pyramida z šunky, salámu, jitrnice, sýra, plesnivého sýra, taveného sýra, podepřená džemem, máslem, Ramou, podezděná paštikou, aspikem a obehnána zdí z jogurtů, slazených tvarohů, bílých řeckých jogurtů. Jako návnada na predátory je v popředí ještě umístěn tácek se zákusky od oslavenkyně z práce. A někde tam vzadu za tím nic, co prostě není k jídlu a není si z čeho vybrat, se krčí maskovaná ředkvičkami, měsíčkovou mastí a hrnečkem vyškvařeného sádla šlehačka ve spreji. Moje.

27947Yjk.jpg

I ženy mají své dny. Po té letmé vizitě té pochmurné depresivní prázdnoty zahlásí dcera: „Můžu tu šlehačku?“

Panebože, zlatý „Lurdy“.

Co je proti zjevení takové zmizení?

Hodně! Už vám někdy zmizel televizní ovladač? Krom toho, že se váš byt ponoří do temnoty a nicoty a zůstane v ní i po té, co celý byt prohledáte, přeskládáte, vystěhujete a nic nenajdete. Propadnete depresi, stihomamu, obviníte všechny členy rodiny z jeho zmizení, natáhnete je na skřipec a výsledkem bude beznaděj a tmavá obrazovka. Po té, co na polštáři najdete velké chumáče svých vlasů a v zrcadle spatříte něco, čeho se leknete, zajdete do obchodu a zakoupíte nový. Po příchodu domů, nesouce jej jako svátost oltářní, už od dveří spatříte dlouho hledaný ovladač, který celou dobu ležel jen pár desítek centimetrů od místa, kde ho obyčejně necháváte.

Teď máte ovladače dva a pocit, že se na vás stěny dívají a obrazy mluví.

Faraoni nechali postavit své mocné a vznešené pyramidy, které zaměstnávají přední egyptology z celého světa. Jejich tajemné dovednosti, magické rituály zakleté do stěn hrobek a pohřebních komor fascinují laiky i odborníky.

A zkusili jste postavit šatní skříň z Ikea?!

Tajemno je všude kolem nás a často blíž, než si myslíme.

Jak by řekl Fox Mulder nebo jeho věčně skeptická Dana studený psí čumák Scullyová: „Pravda je tam někde venku.“

ToraToraTora

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Avatar
Kristina Doubravová (ToraToraTora) 31.07.1981 „Lev“
Má ráda humor, život a kombinaci obojího. Miluje východ slunce a palačinky. Nesnáší formuláře, duševní malost a jogurt k snídani.
Ráda by se osobně setkala s Kopčemem a Veverčákem.„Neměli ponětí, jak se zeměkoule koulí, ale měli super fígly na mamuty.Jeden nikdy neví“.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 234
  • 256
  • 13 846
  • 333 840
  • 2 490 840
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet