Nejlepší hračky na zahradu vybrané podle dětí

autor: | Srp 17, 2022 | Rodina a Drobotina | 0 komentářů

Views: 52

Nabídnout dětem aktivitu, která by je udržela a čerstvém vzduchu pryč od telefonu, tabletu, počítače, herní konzole a televize, je dnes opravdové umění. Máte-li zahradu, určitě toho využijte. Vytvořte na ní dětem prostředí, kde se budou cítit příjemně.

Za hračky na zahradu nemusíte utrácet desítky tisíc korun. Za některé tedy ano, avšak ty si dost možná užijete i vy.

Dětský domeček umožňuje hrát si na dospělé

Děti rády napodobují dospělé. Právě proto jsou tolik oblíbené dětské kuchyňky, autíčka nebo třeba panenky. Na zahradě se děti mohou cítit jako dospělé, pokud jim pořídíte dětský domeček. Představuje pro ně bezpečný prostor, výhodou navíc je, že si v něm mohou hrát, i když počasí není zrovna nejpříznivější.

163715 3 zahradni domecek se stoleckem 4

Takový domeček se přitom dá buď pořídit již hotový, nebo vytvořit vlastními silami. Dřevěný dětský domeček se dá později použít třeba jako bouda pro psa, takže nemusíte mít strach, že by nebyl využívaný, až děti vyrostou.

Tip: Jako improvizovaný domeček může posloužit i stan. Můžete ho nechat na zahradě rozložený, minimálně do příštího přívalového deště.

Skluzavky a houpačky jsou nejoblíbenějšími prvky hřiště

Na zahradě můžete vytvořit i malé dětské hřiště. S veřejnými hřišti dnes člověk nikdy neví. Nemůžete vědět, na jaká individua tam dítě narazí, případně jestli se tam na pískovišti nebude válet injekční stříkačka. Na zahradě tohle nehrozí.

Nejoblíbenějšími prvky jsou jednoznačně skluzavky a houpačky, ty prckové milují. A pokud máte strach, že z hřiště brzy odrostou, zkuste ho pojmout v dlouhodobějším hledisku. Dětská hřiště se dají postupně rozšiřovat o další a další prvky, třeba o hrazdu nebo posilovací stroje, těmi zaujmete i starší děti.

2646 detska houpacka skluzavka basketbalovy kos 3v1 medved

V bazénu děti vydrží celé odpoledne

Jasným tahákem, jak udržet děti na zahradě, je každopádně bazén. Dokáží se v něm máchat, dokud nemají kůži celou zkrabatělou, a ani pak se jim nechce ven. Celé to ještě umocníte, když jim pořídíte nafukovací hračky do vody, stříkací pistole a různé další vychytávky, které stojí pár stovek korun, ovšem mají velký efekt.

Děti budou spokojené i s malým nafukovacím bazénkem, většina rodin však sahá spíš po bazénech zapuštěných. Působí elegantněji a jsou větší, takže děti se v nich mohou naučit také plavat. Na plavání ve škole budou v předstihu a nebudou tam chodit s nechutí.

Popularita trampolín vzrůstá

Dětská hřiště jsou fajn a lákají k pohybu. Nejvíce své tělo děti ovšem rozhýbou na trampolíně. Dnes se opět kupují spíše zapuštěné varianty, jež se zabudují do země. Nehrozí pak pád, riziko zranění je celkově nižší.

Výstřižek 10

Skákání je vynikající volbou pro malé špunty, kteří se vyblbnou a unaví, ale i pro větší děti. Starší kluci budou trénovat salta a další triky, holky se proskáčou k hezčí postavě. Na trampolíně se zabaví rovněž rodiče.

Takže jakou hračku na zahradu pořídíte vašim dětem?

Zpracovala: placla

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 335
  • 505
  • 14 968
  • 335 614
  • 2 488 745
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet