Roční vozy Škoda – kompromis mezi novým a ojetým autem

autor: | Čvc 31, 2018 | Cestování, Komerce | 0 komentářů

Views: 200

Málokdo má našetřeno tolik peněz, aby si mohl pořídit úplně nový automobil. Na druhou stranu po něm všichni řidiči touží. Nová auta mívají výrazně nižší poruchovost a člověk se nemusí bát, co s nimi asi jejich předchozí majitel dělal. Pokud se k nim budete od začátku chovat hezky, déle vydrží. Jen kdyby ty ceny nebyly tak vysoké.

Ojeté automobily nemusí být nutně špatné. Záleží na konkrétním kusu, na tom, od koho jej koupíte a na spoustě dalších faktorů. Přece jen ale vždycky podstupujete určitý risk, že vám prodávající neříká úplnou pravdu nebo zatajuje určité skutečnosti. Jak tedy z této těžké situace vybruslit?

Dobrý poměr cena-kvalita nabízí roční vozy

Výbornou volbou pro všechny, kdo nevěří ojetým automobilům, jsou Škoda roční vozy. Jedná se o auta, která jsou téměř nová, ovšem za cenu ojetých. Právě automobilka Škoda je velmi často distribuuje. Jedná se obvykle o vozy, které byly používány v rámci leasingu jen po krátkou dobu, takže jsou ve skvělém stavu. Maximální stáří činí 18 měsíců, maximální nájezd je 30 000 km.

Získáte auto ještě v záruce

Budete si připadat skutečně, jako kdybyste si pořídili nový vůz. Důkazem toho je i záruka. Všechny vozy z programu ŠKODA Plus Roční vozy nabízí 4 nebo 5letou záruku. Dokonce je možné vůz během jednoho dne vyměnit, kdybyste nakonec zjistili, že tento model vám z nějakého důvodu nevyhovuje. Získáte plné technické zázemí od značky ŠKODA, doporučí vám autorizovaný servis Škoda, nabídnou výhodné pojištění a bonus při výkupu vašeho stávajícího vozu.

Cenami se nechte překvapit

Ptáte se, o kolik je takový roční vůz levnější ve srovnání s novým autem? Konkrétní částku vám sdělit nemůžeme, liší se podle modelu a dalších kritérií. Na průzkum se vydejte sami. Podívejte se nejdříve na nové skladové vozy Škoda a pak si přečtěte bližší informace o ročních vozech. Najdete je například na webu firmy Auto Podbaba nebo u kteréhokoliv jiného autorizovaného prodejce vozů Škoda.

zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 82
  • 297
  • 13 234
  • 332 617
  • 2 491 877
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet