K ranní kávě: Výklady od pro Popelky … napořád

autor: | Kvě 18, 2018 | Ranní kávy | 532 komentáře(ů)

Views: 18971

Ukončily jsme právě všechny hodiny tarotové školy, holky jsou zcela plnohodnotné a způsobilé pomoci druhým, svým blízkým a někdy i jedna druhé. A ony samy přišly s tím, že bude hezké navzájem si pomáhat v nějaké stálé rubrice tady na magazínu…

 

Tak jo!!

 

Myslím, že to je skvělý nápad, že vám všem tato skupina dívek, vykladaček udělá radost svou ochotou a zájmem o potřeby ostatních.

 

26295NGN.jpg

 

Do diskuze pod tento článek, jehož obsah bude i trvalým odkazem na HP po pravé straně pod bannýrkem, který už tam je, můžete, když budete potřebovat, napsat dotaz.

 

Některá z holek se ho pak ujme, vyloží a diskuze vepíše odpověď.

 

No a já? … laugh

 

Já nějaké výkladové Popelení časem udělám, ale kdo to dělá, ví, že se čas od času stane, že člověk musí dočasně zvolnit.

 

Jsem proto doslova blažená, že mám teď plnohodnotný záskok a mohu se věnovat přípravě nového turnusu a také runové škole a malé, krásné Jahůdce.

 

Šetřete si naše holky, ať se kočenky brzy neunaví.

 

Jsou skvělé!!

 

Míša K.

A všechny absolventky tarotové školy.

 

P.S. Pokud budou ostatní z osobních škol chtít, budeme rádi, když se jako vykladačky k holkám přidají.

 

Michaela Kudláčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
532 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Helena17
Helena17
17.07.2023 11:38

….prosba….
Ahoj Míšo,
dnes je mi 50.let, což je tedy dost síla… sad
Můžeš se podívat do karet na lásku a práci?

Děkuji
Helena

Daniella.rodri
Daniella.rodri
05.08.2023 11:45
Reply to  Helena17

Krásný den, paní Helenko. V rámci práce karty ukazují, že do ní vkládáte hodně energie a odhodláni a zachováváte si pozitivní mysl. Do budoucna by se věci měly dát trochu do pohybu. Buď je zde změna zaměstnání nebo přesun v rámci práce např. na jiné oddělení nebo do jiné kanceláře.. Co se týče vztahů, tak to momentálně není žádná hitparáda. Je tady mnoho problémů, které řešíte a hodně přemýšlení. Zkrátka to moc řešíte na úrovni mysli ve své hlavě a zda se, že to nemá žádné řešení. Někdy je lepší nechat věci více plynout a nesnažit se to za každou… Číst vice »

Helena17
Helena17
23.04.2023 19:32

Milé Popelky,
chtěla bych se zeptat na současnou situaci v práci.
Má se u nás propouštět.
Dostanu výpověď ?
Nebo dostanu nabídku na jiné oddělení?
Mám nabídku přijmout?Ve středu přijede nová vedoucí a nevím co
mám očekávat?
Helena rak 1973

Selinka
28.03.2023 14:24

Ahoj Popelky, od května nastupuji do zcela nového týmu lidí a pevně věřím, že po ročním stresu (a šikaně) na stávajícím místě, to bude jen lepší, přesto bych se ráda zeptala, co mě tam čeká/na co si dát pozor? Ještě bych se chtěla zeptat na vztah se svým ex manželem, co vlastně ode mě chce, nerozumím mu …moc děkuji, Selinka (5.2.1977)

Tytonidae
Tytonidae
18.04.2023 21:23
Reply to  Selinka

Tvoje současná energie je spojena s Velkou arkánou Císařovny. Krásná žena, která je si vědoma své hodnoty a nepotřebuje se před nikým ponižovat ani nikomu podlézat. Předchozí nevyhovující ne-kolegiální podmínky v práci jsou za Tebou a teď je důležité neutápět se v pocitech, které už jsi překonala. Pozor, karta 7 pohárů říká, že kdykoliv máme pocit nenaplněnosti nebo nedostatku citu, saháme po náhražkách v různých podobách (jídlo, sladkosti, alkohol atd.). To ale není styl Císařovny, která žádné náhražky nepotřebuje. Je to osobnost, kterou nerozhodí nějaký jednoduchý „element“ a která vše nepříjemné dokáže překlenout s klidem. V nové práci Tě čeká budování nových vztahů, nových světů (Princ… Číst vice »

Selinka
20.04.2023 09:35
Reply to  Tytonidae

Krásná a uklidňující slova (opravdu, už jen jako to čtu, cítím se líp), moc Ti děkuji!

KIM
KIM
10.03.2023 09:21

Prosím,prosím,jsem pěstounka 4 dětí,nějak v poslední době se nám nedaří finančně,hledáme domeček do pronájmu. Prosím může mi někdo vyložit. Narození-27.4.1961-KIM-

Tytonidae
Tytonidae
17.03.2023 17:51
Reply to  KIM

Ahoj, podívám se a napíšu sem. Dejte mi ještě chvíli, prosímsmile Díky Kim

Tytonidae
Tytonidae
17.03.2023 17:52
Reply to  KIM

Ahoj, podívám se a napíšu sem.Dejte mi ještě chvílismile díky Kim

Tytonidae
Tytonidae
17.03.2023 20:19
Reply to  KIM

Je vidět, že se opravdu hodně trápíte. Karta soužení hned na úvod, to je těžká energie. Princezna holí hned za soužením Vás nabádá, abyste překonala obavy a strach, které Vás svazují. Díky negativním myšlenkám k Vám nemohou dobré energie a posun k lepšímu. Strach je jedna z nejnáročnějších emocí, která nás dokáže ochromit, že se pak utápíme ve špatných myšlenkách a nemůžeme se z nich dostat. Tahle princezna dokázala zkrotit tygra, dokázala zkrotit své vnitřní strachy a omezení. Jakmile si poradíte sama v sobě se strachem, změníte energie a otočíte je ve svůj prospěch. Pak se Vám začne dařit, věci se budou posouvat. Vytrvejte, protože Vás… Číst vice »

Tytonidae
Tytonidae
22.01.2023 16:09

Milá Anet, karty mě vedou k Tobě a Tvé současné energii. Budoucnost, kterou si přeješ, zatím vidět není. To se však změní, když se Ti podaří zklidnit se a nestresovat se. Pokud se týká císařovny, tak bývá někdy zobrazena s bříškem, s novým životem v sobě. Ve výkladu byla vytažena, což je výborná zpráva! Zkus svoje obavy poslat v růžovém balonku do vesmíru, ať je vidět, že jsi připravena na dalšího mrňouska a vytváříš pro něj to nejklidnější prostředí a pohodu. Pak do sebe vše zapadne jako puzzle a splní se Ti Tvoje přání!

Ariadna
Ariadna
23.01.2023 16:47
Reply to  Tytonidae

Moc děkuji, už tomu rozumím. Je možnost vás do budoucna ještě kontaktovat? Pro nějaký větší výklad? Případně se někam dostavit i osobně? Nebo přímo na nějaký váš mail / telefon? Hezké dny, Aneta

Tytonidae
Tytonidae
24.01.2023 20:22
Reply to  Ariadna

Ano, lze napsat na e-mail: tytonidae@volny.cz
Mějte se hezky Anetkosmile

Ariadna
Ariadna
09.01.2023 13:19

Dobrý den, loňský rok byl pro mě velmi psychicky náročný. Měla jsem obavy o zdraví syna, které trvaly několik měsíců. Přestože vyšetření nakonec dopadla dobře (nicméně vyšetření nejsou 100%), nemohu se zbavit velmi tryzniveho strachu, který o syna stále mám. A stále ho zkoumám a pozoruji. Chtěla jsem se zeptat, zda tyto obavy mohu konečně opustit a zda se mi to podaří. Případně zda je v roce 2023 vidět další potomek. Já Aneta 23.6.1988 a syn Ondřej 4.5.2020. Moc děkuji

Tytonidae
Tytonidae
17.01.2023 21:29
Reply to  Ariadna

Milá Aneto, doporučuji se teď soustředit na všechny ty dobré osoby ve Tvém okolí, v rodině, zkrátka na ty, kteří mají vůči Tobě srdce na dlani. Přinášejí do Tvého života lásku, radost a jejich blízkost Ti pomáhá překonat neveselou náladu. Soustředění se na synka Ondřeje a jeho zdraví Tě stálo mnoho sil a možná se stalo téměř posedlostí. Nejspíše Tě samotnou vylekalo, kam až může strach zajít a jak Tě může ovládnout. Dopřej si trochu humoru, nadhledu, k tomu Ti pomohou ty blízké osoby, o kterých jsem mluvila před chvilkou. Pokud se Ti podaří vymanit se z područí strachu a nutkavé potřeby sledovat… Číst vice »

Carmellka
Carmellka
02.01.2023 20:47

Ahoj. Mám za sebou opravdu náročný rok a moc bych prosila, kdyby jste se mi některá podívala, jestli se nějak posune, změní, zlepší -vztahy v oblasti partnerství. Moc děkuji. Petra 14.8.1974

Tytonidae
Tytonidae
08.01.2023 16:27
Reply to  Carmellka

Od Popelky ke Carmellce vítej – také v kartách se ukázalo, že máš starou etapu za sebou. Nyní jsi v energii císařovny, což je nádherná žena a vedle Tvé karty leží karta ďábla. Může to být tělesné pokušení, ale na mne to spíš působí jako závislost ve smyslu uspokojení potřeby (třeba sladkosti) a hned za tím smrt znamená transformaci jako výchozí cestu ze závislosti na něčem, někom…? Nastupuje velekněz, představuje cestu k učení se, ke změně Tvého přístupu k vlastnímu životu. Cítíš, že se něco musí změnit. Hvězda to shora střeží, má to být proces učení, který Ti pomůže v nepříjemných… Číst vice »

Světlo
Světlo
20.12.2022 09:58

Ahoj Popelky, měla bych dotaz ohledně jednoho muže, můžete se mi někdo podívat, prosím, do karet, jak to mezi námi bude dál? Jsme bez komunikace, změní se to? Začneme spolu zase komunikovat, psát si, volat si, setkávat se? Prostě jestli mezi námi bude nějaký kontakt, případně i něco víc. Předem děkuji a přeji Všem krásné vánoční svátky. (On 1978, Já 1981).

Tytonidae
Tytonidae
26.12.2022 17:54
Reply to  Světlo

Ahoj, karty ukázaly, že nekomunikace z jeho strany nastala, protože si řeší sám v sobě nějaké staré rány či problémy. On má v sobě krásnou hřejivou energii, otevřenou vřelou náruč vůči Tobě, není to o tom, že by Tě něchtělsmile nejspíš si rovná v sobě nějaké osobní záležitosti, používá k tomu rozum, city jsou teď stranou. Hvězda ukazuje, že ke komunikaci dojde, je u toho vyšší síla. Setkání nebo nová komunikace Ti přinese vnitřní spokojenost, blaženost. Moc pěkné karty Ti vyšly, blahopřeji!

Světlo
Světlo
03.01.2023 10:04
Reply to  Tytonidae

Ahoj, moc děkuji za krásnou zprávu. Ano, vím, že si rovná osobní věci a nyní se rozhoduje rozumem. Díky jeho rozumu spolu nejsme. Ale asi to tak mělo být, oba jsme možná potřebovali trochu víc času na přemýšlení. Jen se ještě zeptám, není v kartičkách vidět, kdy ke komunikaci nebo setkání dojde a jestli bude častější, opakovaná? Ještě jednou moc děkuji a přeji vše krásné v novém roce. 😉

Tytonidae
Tytonidae
04.01.2023 20:37
Reply to  Světlo

Ano, k setkání a komunikaci dojdesmile a brzy, říká mi to karta rychlého pohybu. Energie mladého muže, který je tak trošku upovídaný, flexibilní a občas chodí pozdě, se k Tobě blíží. Lze to považovat za nový začátek. Zůstaň ve své síle a krásná, aby Tě uviděl rozzářenou s úsměvem na tváři! Milé světlo, přeji hezký večer!

Světlo
Světlo
05.01.2023 10:42
Reply to  Tytonidae

Ještě jednou moc děkuji za překrásná slova. Děkuji. laugh

Helena17
Helena17
14.12.2022 14:55

Ahoj Popelky,
můžete se prosím některá podívat do karet?
Potkám brzy novou lásku?
Děkuji Helena rak 1973

Tytonidae
Tytonidae
15.12.2022 21:05
Reply to  Helena17

Milá Helenko, vyšly mi pro Tebe samé krásné karty, o novém začátku a posunu energie ve Tvůj prospěch. Nová láska se zatím rýsuje, úplně celá teď není vidět, ale poslední karta ukázala vítězství a to si myslím, že hovoří za všesmile Krásné dny vánoční a úspěšný rok s třiadvacítkou na konci!

jazuzinka
jazuzinka
08.12.2022 18:59

ahoj Popelky, prosím, vykládá tu někdo nebo to celé umřelo? měla bych akutní dotaz… příští týden mě čeká v práci hloubková kontrola… vyjdu se zdravou kůží nebo aspoň živá? jsem úplně v píííp. děkuji za výklad.

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
08.12.2022 19:45
Reply to  jazuzinka

Čau…Tě nemůžu nechat čekat. Hele až na nějakou věc, která se Tě ale netýká a jde prokazatelně za někým jiným, tam nic drastickýho nevidím. smile
Měj krásný svátky, Zuzanko :*

jazuzinka
jazuzinka
11.12.2022 13:04

jééé, to jsem fakt moc ráda, děkuji Míšo

Ally
Ally
25.08.2022 16:14

Dobrý den, absolvovala jsem školu tarotu u Míši a nabízím vám výklady. Pokud máte zájem, pište mi na ladyally@seznam.cz smile

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
25.08.2022 18:40
Reply to  Ally

Anetko odpovídáš tady do duskuze rovnou, Ale soukromě můžeš samozřejmě taky. Díky za to.

Ally
Ally
25.08.2022 19:55

Míšo, já funguju přes mobil, a ty komentáře mě tu nějak zlobí…často se mi to sekne nebo nereaguje, proto jsem nabídla ten email. Samozřejmě zadarmo smile Ála

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
25.08.2022 20:49
Reply to  Ally

To je ale blbý…to musíme pořešit. A to zlobí Tebe, nebo máš nějakou informaci, že to zlobí i jiné?

Ally
Ally
25.08.2022 22:55

Možná to je jen můj problém, netuším..musím si dát zobrazení stránky jako pro PC, a pak je to lepší, ale chvíli trvá, než se mi ten komentář podaří odeslat, to tlačítko mi někdy nereaguje..

KIM
KIM
28.08.2022 12:12
Reply to  Ally

Dobrý den,tady Kim,holky fakt jde to špatně,seká se to,brzdí se to,nevím,prostě celá stránka Popelky moc zlobí

KIM
KIM
28.08.2022 12:14
Reply to  Ally

Ally,prosím mohu poprosit o Výklad-finance a zdraví,mám děti v pěstounské péči a ted je to vše bída,nar.27.4.1961

Ally
Ally
12.08.2022 00:39

Dobrý večer, nabízím výklady. Pokud máte zájem, napište mi na mail ladyally@seznam.cz😊🍀

hanna261
hanna261
03.08.2022 21:58

Dobrý večer, po delší době jsem opět tady otevřená výkladům. smile Kdo chce, tomu ráda vyložím nicméně prosím napište mi ideálně soukromou zprávu. Děkuji Hanka

vy1968
vy1968
22.08.2022 09:19
Reply to  hanna261

Dobrý den, napsala jsem Vám soukromou zprávu, děkuji za výklad.

Sleeper
Sleeper
23.06.2022 22:32

Dobrý den, měl bych ještě dotaz pro mámu pokud možno. Kdy se odstěhuje do nového bytu, jestli to bude tenhle rok, kdy najde pravého partnera na stále a bude se mu dát už věřit a kde se seznámí. 15.11. 1966. Děkuji moc.

hanna261
hanna261
03.08.2022 21:40
Reply to  Sleeper

Dobrý večer, psala jsem Vám soukromou zprávu smile

Sleeper
Sleeper
17.06.2022 11:36

Dobrý den, mohu poprosit o výklad? Mám těžké období a chtěl bych se zeptat jestli se moje finanční situace zlepší a také jestli konečně najdu lásku. 26.7.1984. Děkuji

hanna261
hanna261
03.08.2022 21:43
Reply to  Sleeper

Dobrý večer, psala jsem Vám soukromou zprávu smile

KIM
KIM
02.06.2022 09:27

Děvčátka, mohu poprosit výklad- bydlení, zdraví, popřípadě nějaký nápadník-KIM 27.4.1961 děkuji moc

hanna261
hanna261
03.08.2022 21:46
Reply to  KIM

Dobrý večer, psala jsem Vám soukromou zprávu smile

KIM
KIM
11.08.2022 23:14
Reply to  hanna261

Dobrý večer,nemohu tu soukromou zprávu nikde najít

KIM
KIM
31.03.2022 12:10

Ahoj,mohu také poprosit Renču,nebo kohokoli jiného o výklad-zdraví,bydlení a peníze-moc prosím KIM

KIM
KIM
30.03.2022 07:45

Prosím o výklad,,chci se zeptat ohledně zdraví,stěhování,budu zdravá a co pronájem domečku.. Kim-27,4,1961

kytka
kytka
08.03.2022 18:36

Milé vykladačky, co říkají kartičky, potkám ještě spřízněného člověka? Děkuji kytka 1954 beran

hanahan
hanahan
18.02.2022 16:37

Dobrý den, moc prosím o výklad… řešíme dědictví po otci (dům a pozemek), chtěli bychom ho od sestry odkoupit… sestru zajímají jen peníze… zajímalo by mě, jestli se dohodneme já střelec 1961, sestra beran 1965

hanna261
hanna261
03.08.2022 21:51
Reply to  hanahan

Dobrý večer, psala jsem Vám soukromou zprávu smile

Janam
Janam
15.02.2022 10:38

Dobrý den, i já bych chtěla poprosit o výklad. Mé datum narození je 20.5.1974.Dlouhodobě řeším vztahový problém s manželem a aby toho nebylo málo, tak jsem také nespokojená v zaměstnání. Mám vztah ukončit (máme relativně malé děti)? Změnit zaměstnání? Nebo oboje? No to by zřejmě bylo velké sousto, přijít o dvě “jistoty” nebo ne? Děkuji Jana

hanna261
hanna261
03.08.2022 21:53
Reply to  Janam

Dobrý večer, psala jsem Vám soukromou zprávu smile

KIM
KIM
04.02.2022 16:20

Dobrý den,moc prosím o výklad-budeme se stěhovat?Dále prosím ,co zdraví a ještě-zlepší se konečně naše finanční situace a seženeme do pronájmu domeček?-KIM-27.4.1961,moc děkuji

KIM
KIM
12.03.2022 23:49
Reply to  KIM

koukám ,že výklady asi končí,,jak už někdo psal,kdeže lonské sněhy jsou.Před měsícem jsem prosila o výklad a zatím nic.Nová aplikace a zhoršení,dříve to tu bylo moc užasné

sensitiveskin
sensitiveskin
01.02.2022 12:53

Ahoj, dobrý den…prosím o vyložení na zaměstnání pro syna váho-štír 1985.Díky

Helena17
Helena17
24.01.2022 18:24

Dobrý den,prosím o výklad z karet a chci se zeptat na práci?
Hrozí mi propuštění?

Děkuji Helena rak 1973

Dasa
Dasa
28.01.2022 02:01
Reply to  Helena17

Hezký den paní Helenko, je mi to moc líto, ale karty opravdu říkají, že by vás v zaměstnání mohlo čekat nějaké jednání. Ze kterého byste mohla být smutná. Ale také mi říkají,že by vás mohl čekat nový začátek v nové práci, nová nabídka práce.
Přeji vám hodně štěstí.
Dáša

hanna261
hanna261
03.08.2022 21:55
Reply to  Helena17

Dobrý den, píši Vám soukromou zprávu smile

Dasa
Dasa
22.01.2022 01:48

Dobrý den, právě jsem dokončila tarotovou školu.Pokud budete chtít tak Vám ráda vyložím.

Ivik
Ivik
22.01.2022 14:47
Reply to  Dasa

Hezký den ráda by jsem poprosila o výklad .Má finanční situace je stále špatná neustále počítám konstatuji že na to či ono nemám a mít nebudu, bude to lepší a nebude to zrovna až v důchodu?Chci se také zeptat na partnera jsem už dlouho sama a můj poslední dotaz je na mou sestru přijde někdy a dozná pravdu nebo se bude stále tvářit že ona je ta svatá a vše nej a jak se bude chovat při vyrovnání dědictví po mamce,zatím se chová příšerně.Já jsem štír 1965 a pokud je třeba znamení sestry a rok tak ryba 1958.Děkuji moc za… Číst vice »

Ivik
Ivik
22.01.2022 17:57
Reply to  Ivik

ještě jestli by jsem mohla se zeptat zda zůstane můj syn lev 1991 se lvicí a je jí asi 21-22let je to děsné stvoření sad

Dasa
Dasa
28.01.2022 01:41
Reply to  Ivik

Krásný den přeji, milá paní Ivik. Moje karty říkají,že by se vaše finanční situace měla zlepšit. Mělo by se jednat o dědictví po vaší mamince. Z kterého byste měla mít radost, vyšly mi moc hezké karty. Na otázku jak se bude vyvíjet vaše situace ohledně vztahů? Mě karty říkají,že jste se v minulém vztahu, zřejmě hodně zklamala. A nyní máte obavy, aby se to neopakovalo. Bojíte se hádek,zklamání a různých problémů. Možná také toho, že by vás mohl vztah omezovat. Pokuste se to změnit a svůj nový vztah postavit na pevných základech. Myslím tím, abyste si nastavila pravidla, která vám… Číst vice »

Kassandra1
Kassandra1
27.12.2021 13:28

dobry den, chcem velmi pekne poprosit NOPY ak bude niekto mat moznost ma s nou skontaktovat, pisala som jej spravbu,ale asi k poste dlhsie nechodi. Prosim ak by mi niekto mohol pomoct, budem mu velmi vdacna. Dakujem mockrat

Jarmila1966
Jarmila1966
13.12.2021 11:48

Dobrý deň,asi je odpoveď na moju otázku velmi zložitá,ale odpoveď som doteraz nedostala,vždy bola moja otázka zabudnutá.Prosím,ak je možné skúste mi vyložiť,prečo sa zmenilo správanie môjho brata ku mne.Odkial sa zobrala všetka nevraživosť a neprajnosť.Kedysi sme sa mali radi,pomáhali si.Je to môj jediný brat.Ja Jarmila 17.2.1966,on Radovan 7.4.1974.Zmení sa to vôbec niekedy?Veľmi pekne ďakujem.

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
19.01.2022 11:21
Reply to  Jarmila1966

Zdravím, Jarmilko…. myslím, že odpověď Vám Luki poslala přímo do emailu.

Lukija
Lukija
19.01.2022 16:35
Reply to  Jarmila1966

Milá Jarmilko, mám teprve krátce po kurzu, stále se učím a zatím vykládám tak, že dotyčné vidím (na dvojznačné věci se tedy přeptám a případně doložím), takže nemůžu ještě úplně zaručit přesnost výkladu, berte ho, prosím, s velkou rezervou . Váš dotaz mě ale zajímal, a tak jsem na něj s dovolením vyložila. Hned první karta hovoří o jakémsi náhlém konci nějakého dosavadního stavu, asi jako když se práskne dveřmi. Kartu období menších konfliktů a relativního klidu vystřídaly dost bolestné karty. První hovoří o pocitu pádu ega a ponížení druhého člověka, druhá naznačuje opravdu velkou bolest, (tak velkou, že v… Číst vice »

Jarmila1966
Jarmila1966
24.01.2022 13:02
Reply to  Lukija

Milá Lukija,ďakujem srdečne za výklad.Je to všetko pravda.Veľmi smutné obdobie,smutné roky.A preto,že brat mal vždy viac tej hmoty,financie,aj majetok /bol mladší,vytúžený syn našej mami,miláčik/ nechápala som jeho zmenu.Mne závidel aj to,čo som mala ja.Podla neho mal mať všetko len on.Práve toto som nikdy nevedela pochopiť a nechápem do dnes,prečo sa tak zrazu zmenil,keď naše vzťahy boli vždy dobré.Naozaj by som bola rada,keby sa to všetko zlé nejako urovnalo,boli by sme si zase blízky,ako súrodenci,ako rodina.Uvidím,a počkám,či sa niečo stane,zmení.Ja nechcem robiť prvý krok,myslím,že by ma len vysmial a ponížil.Naozaj veľmi pekne ďakujem za váš výklad,váš čas,za nádej.

Jarmila1966
Jarmila1966
25.01.2022 12:30
Reply to  Lukija

Ešte som zabudla k mojej odpovedi doplniť,že som si zároveň vedomá,že už by naše vzťahy nikdy ani po zmierení neboli ako kedysi.Ja zabudnúť na zlé chcem aj viem,ale môj muž a deti o ňom nechcú už ani počuť.

Marcis
Marcis
07.11.2021 19:02

Je to škoda, nic moc se tady neděje. Hodně mi chybí i Ranní káva od Míši. Mohla by se nám aspoň ozvat, proč to tak je.

sensitiveskin
sensitiveskin
04.11.2021 13:36

Ahoj všem, výklady šly nějak do kopru – škoda sad Kdeže loňské Popelky jsou…

Dasa
Dasa
22.01.2022 02:02
Reply to  sensitiveskin

Dobrý den, právě jsem dokončila tarotovou školu.Pokud budete chtít tak Vám ráda vyložím.

soptik
soptik
12.10.2021 16:59

dobrý den,
pokud by bylo možné mi kouknout do karet na mne a mojí dceru. Je to boj veliky. Dcera narozena 20,1.2007, já 19.3.1976. Hodne spolu dosti bojujeme. dcera si chce již svůj život řídit sama, což plně akceptovat v tomhle věku nemohu, nechci. děkuji za radu i.

MiriamlaFay
MiriamlaFay
14.11.2021 14:05
Reply to  soptik

Krásnou neděli milá Soptík. <3 Dcera je hodně silná osobnost a čím více ji budete promlouvat do duše, radit či se snažit nějak pomoci, tím více se Vám bude uzavírat. Karty ukazují, že je třeba si uvědomit, že teď je už ona zodpovědnost na ní, na jejich bedrech a nikoli těch Vašich. Ona Vás miluje, ale nechce, abyste ji pomáhala dále, chce jen, abyste ji byla oporou když to bude potřeba a ona si i o pomoc řekne sama. Ukažte ji svoji bezmeznou lásku, která ve Vás je, buďte ji nejen báječnou maminkou, ale i přítelkyní. Je ve věku, kdy… Číst vice »

sensitiveskin
sensitiveskin
24.09.2021 21:00

Dobrý večer, zajímalo by mne, jak se bude vyvíjet vztah dámy 21.8.1966 a pána 29.7.1965. Děkuji.

MiriamlaFay
MiriamlaFay
14.11.2021 14:11
Reply to  sensitiveskin

Milá Sensitiveskin, vztah mezi těmito dvěma lidmi může být hodně zajímavý, jde totiž o zajímavé spojení dvou silných osob. V případě dámy je jasné a evidentní, že je silná jako lvice, která se stará a miluje. U pána jde zase o muže, který je akční, neotřelý a není s ním žádná nuda. On je narozdíl od ní hodně živočišný tvor a chce vztah se vším všudy. Co však může být kámen úrazu je to, že dáma může cítit potřebu mít vše pod svou kontrolou a to jemu jako muži, který by měl být hlava rodiny nemusí být příjemné. Vztah jako… Číst vice »

Jarmila1966
Jarmila1966
21.09.2021 09:29

Ahojte milé vykladačky,otázku som dávala už pred 2 mesiacmi,ale odpoveď som nedostala,tak ešte raz pekne prosím pozrite mi niektorá do kariet,čo v nich viete prečítať o mojom bratovi.Môj jediný brat,ktorého som mala velmi rada,ale od istej doby sa nepoznáme,velmi mi ublížil.Podla neho aj ja jemu,ale niesom si vedomá.Neviem si dať odpoveď na otázku,čo sa medzi nami stalo?Čo v ňom vyvolalo takú zlomyselnosť a zášť voči mne?Ja Jarmila 17.2.1966,on Radovan 7.4.1974.Ďakujem.

Rada
Rada
20.09.2021 18:51

Milá Alenko, ráda bych Vás požádala o výklad. Co karty ukáží v otázce majetkového vyrovnání – já a pan ex( 12.9.75). Nejsme schopni se dohodnout, teď to stojí, nevím, co pan chystá, vymýšlí? Jak se jeví vývoj této situace do půl roku? ( domluva, ústupky, soud?).S tím souvisí i otázka bydlení, já totiž mám ex vyplatit, protože bydlím s dcerami a mám je v plné péči. S dcerami bychom se rády přestěhovaly do města, ale dokud nebude vyrovnán majetek, nejde to, a kdo ví, zda to půjde- s ohledem na finance- prosím otázka na rok – jak to karty vidí.… Číst vice »

Alena35
Alena35
05.10.2021 21:53
Reply to  Rada

Dobrý den,
prosím vydržte, brzy Vám vyložím.
Děkuji.

Rada
Rada
06.10.2021 13:01
Reply to  Alena35

Dobrý den, ano, děkuji moc. Jen píši, pokud by to pomohlo- situace vypořádání majetku, pan ex dělal mrtvého brouka, nyní se probral, a chce dělat soudní odhad bytu se zahradou. Tak kdyby to něčemu ve výkladu pomohlo, že je zde tento posun, nebo jestli zase jen zkouší a vyhrožuje. Každý si dal udělat odhad-ale je tam dost rozdíl, ve finále se přetahujeme o rozdíl 130tisíc, které si nárokuje, já mu chci vyplatit prostě o 130tis.méně, vzhledem ke všem okolnostem a péči o děti, kterou mám plně já. Děkuji.

Alena35
Alena35
12.10.2021 21:18
Reply to  Rada

Dobrý den, tak dívám se na výklad na půl roku, vy a ex, majetkové vyrovnání. Je pravdou, že je Váš ex momentálně zaseklý, ale to je záležitost opravdu jen teď. Pak bych to tak dramaticky neviděla. Nakonec by s ním měla být řeč. On se pak během několika měsíců nečekaně probere, protože v jeho životě také nastanou nějaké změny a ukáže svojí vlídnější tvář. Určitě se Vám pak podaří se s ním lépe domluvit. Já z těch karet cítím, že on Vás má pořád dost rád a vše, co dělal, byl akt pomsty. Jemu na Vás i dcerách záleží, to… Číst vice »

Rada
Rada
13.10.2021 11:00
Reply to  Alena35

Dobrý den, Alenko, děkuji moc za výklad na mé otázky. Je to tedy zvláštní. Pan se tak vůbec nechová ani k dcerám ani ke mně, že by nás měl rád. Navíc odešel on, jemu ” hráblo”, je to velký manipulátor, vnímám ho jako člověka bez pokory, velmi nevyzrálého a egoistického. A hodně mi ublížil, lhal apod. To jsem tedy zvědavá, jak se vše vyvine. Ale z mé strany určitě otevřenou náruč očekávat nemůže. Tedy chápu správně, že v otázce vypořádání majetku nemám podnikat žádné kroky, stát si mám za svým a čekat. Děkuji za Váš čas a přeji krásné dny… Číst vice »

Alena35
Alena35
13.10.2021 20:38
Reply to  Rada

Dobrý den, je to zvláštní, protože vnímám energii z karet opačnou, než vy píšete….můžu se plést, to se časem uvidí. Ale to, že je Váš ex manipulátor neznamená, že se Vás třeba tak trochu nebude chtít vzdát a nemá Vás rád….u těchto lidí je to složité. Já bych Vám dala radu, že spíš počkejte, ony se ty věci samy dají do pohybu….teď tady na to koukám do karet. Za svým bych si na Vašem místě stála, ale pak bych čekala….tady by opravdu mělo dojít během toho půl roku k nějaké změně…. Co se týče toho nového muže tak sama dobře… Číst vice »

Rada
Rada
14.10.2021 10:45
Reply to  Alena35

Dobrý den, Alenko, děkuji moc za pomoc a dovysvětlení. Dám zpětnou vazbu, až se něco pohne. Radka

Rada
Rada
13.10.2021 18:56
Reply to  Alena35

Dobrý den, ještě jednou. Nerada otravuji, prosím neobjevilo se Vám ve výkladu, proč ten nový muž je v takovém rozpoložení vůči mně? Když si mě vždy přál a vyšlo to z jeho strany? Ten problém je na mé straně nebo jeho? Jestli mi rozumíte. Děkuji, pokud byste k tomu měla nějakou informaci. Pěkné dny. Radka

Adriana
Adriana
20.09.2021 11:37

Dobrý den, Alenko, snad můj dotaz nezapadne, psala jsem si o výklad už před 2 měsíci. Dlouhodobě mám ve svém domově obrovskou tíhu. Prosím, podíváte se na to? Odpověď můžete napsat i sem na Popelky. Děkuji a mějte se hezky.

Alena35
Alena35
25.09.2021 18:36
Reply to  Adriana

Dobrý den, já asi úplně nerozumim otázce. Myslíte jako že u Vás bydlí třeba duchové nebo tak něco? Ale to já z karet nepoznám, to je otázka pro zkušenou kartářku. Míša Kudláčková zrovna třeba tohle umí. smile

Adriana
Adriana
27.09.2021 10:01
Reply to  Alena35

Dobrý den, napíšu tedy znovu moje otázky, snad to bude srozumitelné. Prosím o náhled do karet, jak to bude s mým životem a domovem dál. S kým budu bydlet, jak já to budu snášet, jestli to zdravotně vydržím a jak to ovlivní můj vztah s manželem. Jestli karty vidí i to, jak dlouho to potvrvá a jestli je v budoucnosti i něco dobrého pro mne. Já 14.6.1967. Děkuji velice předem a mějte se hezky.

Alena35
Alena35
05.10.2021 21:41
Reply to  Adriana

No jako ptala jsem se, s kým budete bydlet a moc odpovědí se mi nedostalo. Pokud ano, tak s nějakým mladým mužem. Budete
spolu vycházet tak trochu rozkolísaně. Asi bych u něj řekla, že si na něj máte dáte trochu pozor, aby Vás nechtěl podrazit. Mám ten dojem, že jste přehnaně důvěřivá, čehož by on mohl využít….ale je to jen možnost. Na vztah k manželovi by to nemělo mít nějaký zásadní vliv, možná jenom trošičku, že budete řešit společné problémy.
Tady je možné do budoucna i stěhování, že ho budete zvažovat s manželem….
čas bohužel vykládat neumím.

Adriana
Adriana
11.10.2021 09:15
Reply to  Alena35

Dobrý den,
děkuji za výklad. S tým mladým mužem je vztah tak nějak takový, jak jste popsala, nicméně není to odpověď na moji otázku na karty. Jakoby mi nic nechtěli říct. Stěhování nepřichází v úvahu, ani s manželem, ani bez. A.

Alena35
Alena35
17.09.2021 18:13

Dobrý den všem, určitě vyložím každému, kdo mi napsal. Jen prosím strpení, z organizačních důvodů mohu vykládat až příští čtvrtek.
Mám nové karty, se kterými se mi skvěle pracuje, takže je chci o to více vyzkoušet.
Těm , kterým jsem již vyložila, tak poprosím o co největší zpětnou vazbu, ať vím, jestli se trefuji správně. Děkuji. smile

Radak
Radak
17.09.2021 07:41

dobrý den Alenko, mohla bych se prosím zeptat na práci ..jsem ve firmě přes 20 let ( administrativa), ale poslední dobou mám takový divný pocit … začátkem roku jsem si dovolila říct nadřízenému svůj názor, což se zřejmě nedělá a od té doby mi to dává znát hlavně výrazně finančně .. prosím, jak to bude se mnou v práci vypadat dál .. moc děkuji za Váš čas hezký den Radka ( rak 51 let )

Alena35
Alena35
25.09.2021 19:51
Reply to  Radak

Dobrý den paní Radko, dívám se na Vaší práci na půl roku: tady se ale opravdu nemáte čeho bát. Jsou tady veskrze pozitivní karty. Vidím tady dobrej kolektiv, respektive dobré zázemí, které Vám toto práce nabízí, nebo příštího půl roku nabídne. U Vás v práci pracuje nějaká Vaše blízká duše, respektive bych řekla kamarádka, které na Vás hodně záleží. Opravdu z hlediska lidí tady vidím pro Vás pozitivní klima, zkrátka bych řekla, že jste na správném místě. Vidím ale tady nějakou novou nabídku v rámci práce, možná nějaký projekt, něco podobného, na kterém začnete pracovat. Je pravda, že máte tady… Číst vice »

Radak
Radak
26.09.2021 10:14
Reply to  Alena35

dobré ráno, paní Alenko, velice moc Vám děkuji za Váš výklad a čas. Vypadá to pozitivně, ulevilo se mi, udělala jste mi radost. Dám Vám vědět, jak se to bude vyvíjet. At se Vám daří. Přeji hezkou neděli. Radka

mati
mati
17.09.2021 06:36

Dobrý den, paní Alenko také já bych Vás chtěla požádat o výklad. Mám za sebou dva zvláštní roky, do toho totální vyhoření v práci a tak nějak i v osobním životě, kdy mě chybí síla, odvaha jít dál. Spíš se jedná o takovou stagnaci. Bylo by možné se podívat do karet, co bude dál, co dělat dál, na co se zaměřit? Díky L. (14.6. 1978)

Alena35
Alena35
25.09.2021 09:40
Reply to  mati

Dobrý den, tak zkoušim Vám vyložit na rok. Práce: tak tady se mi ukazuje, dokonce ve vícero kartách, že tady bude náhlá změna ve Vaší práci a já bych si trochu dovolila tvrdit, že z práce odcházíte. Možná i trochu nečekaně nebo spíš rychlý odchod to bude. Možná trochu dojde Vám i trpělivost. Partnerský vztah na rok: no tady vidím nějakou Vaší velkou bolest, hodně velké trápení. Žila jste a ještě chvíli budete žít ve velké frustraci a nespokojenosti. Opět se mi tady ukazuje kartu odchodu – a zase dvakrát. No takže buď jste s partnerem rozešlí, nebo k nějaké… Číst vice »

mati
mati
27.09.2021 08:30
Reply to  Alena35

díky moc za výklad. Ta práce je naprosto přesná, již delší dobu zvažuju odchod, brzdí mě pouze nedokončené resty. A partnerství…. věta “láme srdce svým chováním” sedí ještě víc. Závěr, že bude líp je pro mě takovým majákem, ke kterému se budu obracet smile velké díky

Světlo
Světlo
14.09.2021 09:42

Dobrý den, Alenko, mohu také poprosit o výklad? Ráda bych se zeptala na vztah mezi mnou (ryba) a mužem Martinem (střelec). Bude mezi námi obnovena komunikace a vztah? Je to složité, oba jsme zadaní, ale táhne nás to k sobě. Vím, že mě má rád. Jsme z toho oba nešťastní a nějak neumíme udělat ten krok k sobě. Změní se to? Budeme zase bez problémů komunikovat, setkávat se, budeme spolu i oficiálně? Předem děkuji za odpověď a přeji krásné babí léto.

Alena35
Alena35
23.09.2021 21:31
Reply to  Světlo

Dobrý den Gabčo, no máte tady celkem komplikovaný vztah, to je z těch karet vidět. Mně to přijde nahoru dolu….Dala jsem na půl roku: tady to vidím i v té komunikaci i s obnovením vztahu trochu problém….nějaká komunikace tam je, ale máte mezi sebou dost překážek. Vidím, že mezi Vámi jsou dost romantické city, plane mezi vámi taková ta zamilovanost s nádechem té romantiky, hodně o sobě sníte atd. Ale oba máte pocit určité svázanosti, i když Vás to k sobě táhne. Pak jsem dala předpověď na rok: tady už se to bude trochu měnit, je tady šance, ale ten… Číst vice »

Světlo
Světlo
30.09.2021 09:42
Reply to  Alena35

Dobrý den, Alenko, moc děkuji za Váš výklad. Takže nyní půl roku malá komunikace, ale později se to začne měnit…..tak uvidíme, doufám, že se to začne měnit k lepšímu. Už to trvá několik let…Nevidíte v kartičkách jakým směrem ty změny budou? Ještě jednou moc děkuji. 😉

Světlo
Světlo
14.10.2021 10:05
Reply to  Alena35

Dobrý den, Alenko, ještě jednou moc děkuji. Jen jsem se ještě chtěla zeptat, prosím. Nyní jsme se s dotyčným mužem potkali, mluvili spolu. Vypadalo to, že je rád, že mě vidí. Podle řeči má doma celkem peklo. Shodou okolností mě před tímto nečekaným setkáním začala jeho žena tak trochu pronásledovat po městě, kde žijeme a dokonce napsala “anonym” mému muži, že se místo pracovní činnosti věnuji jejímu partnerovi. Zatím jsem na to nereagovala, ale začíná to být nepříjemné. Vyřeší se to “samo”? Přijde nějaká změna? Jak se k tomu postaví on? Předem děkuji a nezlobte se, že otravuji, ale už… Číst vice »

Marcis
Marcis
13.09.2021 13:56

Ahoj Alenko35, můžu Vás taky poprosit o výklad?? Můžete se na mě zkusit pocvičit:-)) Zajímají mě vztahy a zdraví. Zatím jsem sama. Mám vrozenou vadu, špatně chodím. Marcela 13.11.1971 6.30 ráno. Moc děkuju:-))

Alena35
Alena35
13.09.2021 17:14
Reply to  Marcis

Dobrý den, ano, ale taky prosím brát vše s rezervou. Předpověď na rok: Vztahy: to Vám tady vyšly fakt krásné karty. Je tady možnost úplně nového začátku, velmi pozitivního. Máte tady kartu blázna, jako jednu z hlavních karet. Já z těch karet cítím, že máte možnost vztahu s mužem, se kterým se do sebe oba vzájemně zamilujete – možná trochu bláznivě. Bude tam jiskra, vášeň, láska. Vše tak, jak má být. Ten muž se do Vás trochu bezhlavě zamiluje (Vy do něj ale též) a bude chtít opravdu vážný solidní vztah na pevných základech. Není to muž, co by jen… Číst vice »

Marcis
Marcis
17.09.2021 18:18
Reply to  Alena35

Moc děkuju za výklad. Dám časem vědět:-))

KIM
KIM
12.09.2021 22:08

Dobrý večer,chci se prosím zeptat,na finance,zda konečně seženeme domeček,na zdraví.27.4.1961 Děkuji KIM

Alena35
Alena35
13.09.2021 12:17
Reply to  KIM

Dobrý den, jak jsem psala kolegyni, berte, prosím, můj výklad s rezervou. Učím se to. Jestli seženete dům: předpověď do roka – já tady do roka dům nevidim. Možná později. Tady je, že snad jednáte s nějakými makléři, respektive úředníky. Je tady karta vozu – takže nějaký posun, ale tady to vypadá, že se to týká nějaké ženy, která je těhotná, nebo respektive je matkou a vše se to okolo toho točí a vyjednává, ale vyloženě dům v těch kartách není, aspoň tedy do roka…. Finance: No co se týče financí, tak tady budete ve stresu. Budete tady řešit rodinné… Číst vice »

KIM
KIM
14.09.2021 00:29
Reply to  Alena35

Alenko ,děkuji za výklad,dám určitě vědět,jak vše dopadne

Helena17
Helena17
12.09.2021 21:12

Napište mi odpověď sem na Popelky, omlouvám se za zmatky

Alena35
Alena35
13.09.2021 10:52
Reply to  Helena17

Dobrý den, tady je Vaše předpověď. Ale, prosím, berte v potaz to, že se to ještě učím. Nerada bych napáchala nějakou škodu. Dala jsme tu předpověď nakonec na půl roku radši. Práce: Tak Ve vaší práci jste důležitý člověk. Vidím tady nadstandardní výplatu, kterou dostane. Nebo nějaké peníze navíc, které si ale právem zasloužíte. Jako kdyby jste v minulosti něco dobrého vykonala v rámci Vaší práce, a teď se Vám to bude vracet. Je tady pro Vás důležitý nějaký muž, nevim, jestli je to šéf…..Ten Vás tady podporuje. Ale v práci vzniknou nějaké komplikace, budete jimi trochu zahlcená. Únava z… Číst vice »

Helena17
Helena17
14.09.2021 18:20
Reply to  Alena35

Hezký den Alenko,
děkuji za výklad. smile
Ptala jsem se ještě na bydlení, můžete se mrknout do karet, jak to vypadá?
Jinak v práci je to zatím dobré, zdraví se snad nijak nepohorší…No a ta láska?
Máte pravdu, můj bývalý pracuje u stejného zaměstnavatele.

Pěkný zbytek dne
Helena

Alena35
Alena35
25.09.2021 20:14
Reply to  Helena17

Dobrý den, já v rámci bydlení tady zase něco úplně zásadního nevidím. Výklad je na rok: jen tady vidím, že vy se dostanete během toho roku do stresu, protože tady budete zvažovat dvě, možná i více možností, co se týče bydlení. Budete v nejistotě. To je tak jediné, co z toho čtu….

Helena17
Helena17
12.09.2021 20:37

Můžete do mailu Děkuji

Alena35
Alena35
12.09.2021 20:39
Reply to  Helena17

Potřebuju adresu mailu. smile A předpověď udělám na rok, jestli s tím souhlasíte. smile

Helena17
Helena17
12.09.2021 20:01

Dobrý den Alenko,
chtěla bych vás poprosit o výklad karet.
Chtěla bych se zeptat na lásku, práci a bydlení?
Děkuji Helena 17.7.1973

Alena35
Alena35
12.09.2021 20:10
Reply to  Helena17

Dobrý den, hned ráno Vám to pošlu. Chcete sem nebo do mailu? smile

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
12.09.2021 14:43

Holky máte novou posilu Alenu35. Je skvělá a ráda vám bude věnovat smile

Alena35
Alena35
12.09.2021 18:01

Děkuju Míšo, jojo, moc ráda někomu pomůžu a procvičim si karty. Klidně mi napište. smile

KIM
KIM
26.08.2021 21:30

Prosím funguje ještě výklad nebo ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KIM
KIM
24.08.2021 16:37

Míšo vše nej,nej,a vše co si přeješ at se splní,přeje KIM(opožděně,moc so omlouvám)

Bosorka
Bosorka
21.08.2021 15:03

Milé Popelky, vy, které ovládáte také numerologii – 18.8.2021 v 03:30 hod. ráno odešel za duhový most můj milovaný kocour, part’ák, učitel a průvodce (věk, nemoc). Má mi to datum něco naznačit? A kočky prý na sebe umějí stáhnout nebezpečí, které hrozí jejich člověkovi, máte s tím některá zkušenost?

Světlo
Světlo
01.07.2021 11:11

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vztah mezi mnou (ryba) a mužem Martinem (střelec). Bude mezi námi obnovena komunikace a vztah? Je to složité, oba jsme zadaní, ale táhne nás to k sobě. Vím, že mě má rád. Jsme z toho oba nešťastní a nějak neumíme udělat ten krok k sobě. Změní se to? Budeme zase bez problémů komunikovat, setkávat se, budeme spolu i oficiálně? Předem děkuji za odpověď a přeji krásné prázdniny.

KIM
KIM
12.08.2021 17:13

Omlouvám se dotaz jsem napsala omylem 2X

KIM
KIM
09.08.2021 12:02

Dobrý den,moc prosím o výklad-finance,zdraví,domeček na pronájem.Mám 4 děti v pěstounské péči,bohaté ale sobecké příbuzné,kteří mi jen vyčítají ,že se o děti starám.KIM 27.4.1961

KIM
KIM
09.08.2021 09:05

Moje datum narození 27.4.1961-KIM

KIM
KIM
09.08.2021 09:04

Ahoj,děvčata,potřebuju nutně výklad,mám 4 děti v pěstounské péči,bohaté ale sobecké příbuzné,kteří mi na každém kroku vyčítají,že jsem si děti vzala do péče.Cci se zeptat- finance,zdraví,bydlení-děkuji KIM

sensitiveskin
sensitiveskin
16.07.2021 02:26

Ahoj všem, prosím o výklad, jak to bude mezi ženou 21.8 1966 a muzem 29.7.1965 a mnou 8.1.1964.diky

Adriana
Adriana
13.07.2021 12:53

Milé vykladačky, prosím o náhled do karet, jak to bude s mým životem a domovem dál. S kým budu bydlet, jak já to budu snášet, jestli to zdravotně vydržím a jak to ovlivní můj vztah s manželem. Jestli karty vidí i to, jak dlouho to potvrvá a jestli je v budoucnosti i něco dobrého pro mne. Já 14.6.1967. Děkuji velice předem a mějte se hezky.

Jarmila1966
Jarmila1966
06.07.2021 10:04

Ahojte milé vykladačky,otázku som dávala už pred 2 mesiacmi,ale odpoveď som nedostala,tak ešte raz pekne prosím pozrite mi niektorá do kariet,čo v nich viete prečítať o mojom bratovi.Môj jediný brat,ktorého som mala velmi rada,ale od istej doby sa nepoznáme,velmi mi ublížil.Podla neho aj ja jemu,ale niesom si vedomá.Neviem si dať odpoveď na otázku,čo sa medzi nami stalo?Čo v ňom vyvolalo takú zlomyselnosť a zášť voči mne?Ja Jarmila 17.2.1966,on Radovan 7.4.1974.Ďakujem.

Gabca
Gabca
01.07.2021 11:11

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vztah mezi mnou (ryba) a mužem Martinem (střelec). Bude mezi námi obnovena komunikace a vztah? Je to složité, oba jsme zadaní, ale táhne nás to k sobě. Vím, že mě má rád. Jsme z toho oba nešťastní a nějak neumíme udělat ten krok k sobě. Změní se to? Budeme zase bez problémů komunikovat, setkávat se, budeme spolu i oficiálně? Předem děkuji za odpověď a přeji krásné prázdniny.

Helena17
Helena17
27.06.2021 21:07

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na lásku on Víťa 58 já rak 1973.
Děkuji Helena

bull
bull
26.05.2021 19:57

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdraví mé tety. (Ivana, 11.10.1950) Neustále si stěžuje na zdravotní potíže a lékaři jí nedokážou pomoct

Alena35
Alena35
12.09.2021 12:53
Reply to  bull

Dobrý den, jestli chcete, tak Vám ráda vyložím. Právě jsem dokončila tarotovou školu a chtěla bych to zkusit. smile

bull
bull
13.09.2021 14:28
Reply to  Alena35

Dobrý den, budu moc ráda za Váš výklad. Děkuji

Last edited 2 let před by bull
Alena35
Alena35
14.09.2021 09:59
Reply to  bull

Dobrý den, tak tady je můj výklad. Také moc poprosím brát to s rezervou. Dívala jsem se na Vaše karty, zajímavé je, že na rozdíl od jiných předpovědí na zdraví, které jsem teď dělala, tak tahle je méně jasná. Ale co z toho usuzuju. Tak Vaše teta se opravdu necítí dobře, jedná se o dlouhodobé problémy. To tělo dle karet opravdu nefunguje, jak má. Mně se tady ukazují ženské problémy, řekla bych, že je problém v oblasti gynekologie. Něco tam negunguje tak, jak mám. Teta má zřejmě v těle něco, co tam nepatří – klidně cysty, kameny….. Mně úplně přijde,… Číst vice »

bull
bull
14.09.2021 12:46
Reply to  Alena35

Děkuji za výklad, ještě bych dodala, že s teta stěžuje na bolest a točení hlavy.

Alena35
Alena35
14.09.2021 13:51
Reply to  bull

Tak to tam vůbec nebylo, nic o hlavě či něco podobného….a teta má nějaké ženské problémy?

bull
bull
14.09.2021 17:26
Reply to  Alena35

Ženské problémy prý nemá

Alena35
Alena35
14.09.2021 17:41
Reply to  bull

Tak fakt nevim, já tam viděla toto….ani jedna karta nenaznačovala, že by se snad jednalo o hlavu….

Joe
Joe
21.05.2021 10:07

Dobrý den, mohla bych se zeptat na syna? Jak se mu bude dařit v pracovním i soukromém životě?
Tomáš: 07.10.1999

(já. Jana 19.7.1973)

Děkuji,

Jana

Iriss
Iriss
27.06.2021 19:26
Reply to  Joe

Milá Janičko. Podívala jsem se do karet na Tvého syna Tomáše. V osobním životě má za sebou dost složité vztahy, které více či méně vyzněly nakonec spíš jako přátelství. On je dost složitá osobnost a není moc velký bojovník. Pokud jde o vztahy, tak pokud není ve vztahu příliš spokojen a nevyhovuje mu, raději bez boje, v klidu odejde a změní partnera, než aby se snažil o nějaký kompromis. Ale je to ještě mladý kluk, který má před sebou dost nových příležitostí. Vztahový výklad u něj končí Kolem osudu (neboli Kolem štěstí), tak se opravdu o jeho budoucnost ohledně vztahů,… Číst vice »

Ivik
Ivik
20.05.2021 10:35

Přeji hezký den.Už začínám mít toho svého života dost melu se v něm jako nudle v bandě.Otázka nedostatku peněz na denním pořádku a chlap také v nedohlednu.Budu snad stále takto na tom,nebo se něco změní.Pokud se některá z vás ujme mého dotazu velmi děkuji.štír 1965

Iriss
Iriss
27.06.2021 18:51
Reply to  Ivik

Milá Ivuško. Vyložila jsem karty na tu Tvoji nelehkou životní situaci. A je pravda, že to nemáš ani zdaleka “lehké”. Vyložila jsem nejprve na ty Tvé vztahy….. Mám tu v popředí velkou starost o mladého muže (nejspíš syna?). Převládá tu značné omezení a věčné výčitky. Ale následné odpoutání se od mužského elementu ve Tvém životě, tu mám nový začátek. Nebude jednoduchý, protože se cítíš v životě hlavně, co by matka. Jsou tu vidět i nějaké bolestné záležitosti, které jsou však chvilkového ražení. Tzn. že nebudou trvat dlouho. A následně Ti mohu konečně oznámit pozitivnější zprávu, že výklad končí 10 pohárů….… Číst vice »

Ivik
Ivik
04.07.2021 15:06
Reply to  Iriss

Moc děkuji Iriss co se týká těch peněz asi vím co to je peníze po mamince která nedávno odešla a dohady o ně se sestrou nejraději by jsem se na ně vykašlala ostatní radí že nemám.Mě láká to, mít už konečně klid od všeho a každého.Jak to vše dopadne?

Lali
Lali
12.05.2021 10:46

Milé kartářky,
moc prosím o vhled, co mě čeká tento rok.

Děkuji

Leona, 5.5.1973

Iriss
Iriss
16.06.2021 21:57
Reply to  Lali

Dobrý večer, Leonko. Ráda se podívám do karet ohledně Tvé prosby. Nespecifikuješ otázku, takže to vezmu všeobecně. Co se týče vztahů…. Je tu ukončení komunikace ohledně plánování rodiny, s nějakým autoritativním mužem. Ale vzhledem k tomu, že je přítomen Aeon předpokládám, že jde o někoho z Tvé rodové linie a ne přímo o Tebe. U Tebe tu mám pod vedením Hvězdy (což značí momentální ochranu toho vztahu), silný vztah s příjemným mužem, který se Ti možná ze začátku ani nebude moc líbit. Ale pokud ho blíž poznáš, oceníš kvality tohoto vztahu. V pracovní oblasti to máš jako na houpačce. Takové… Číst vice »

if
if
06.05.2021 13:42

Ahoj kartářky,
chtěla bych vás poprosit o nahlédnutí do karet, co dělám špatně v komunikaci se synem (samé dohadování). A jestli už konečně přijde ten pravý mužsmile
Děkuji

hanna261
hanna261
07.05.2021 14:08
Reply to  if

Hezký den! Můžu Vás poprosit o Vaše křestní jméno a datum narození, nebo alespoň Vaše znamení? smile Moc ráda Vám vyložím.

if
if
10.05.2021 14:14
Reply to  hanna261

Zdravím, jméno je Iveta, 2.10.1984
Moc děkuji smile

Jarmila1966
Jarmila1966
03.05.2021 10:12

Ahojte milé vykladačky,prosím pekne pozrite mi niektorá do kariet,čo v nich viete prečítať o mojom bratovi.Môj jediný brat,ktorého som mala velmi rada,ale od istej doby sa nepoznáme,velmi mi ublížil.Podla neho aj ja jemu,ale niesom si vedomá.

Jarmila1966
Jarmila1966
03.05.2021 13:48
Reply to  Jarmila1966

Radovan 7.4.1974

hanna261
hanna261
07.05.2021 14:07
Reply to  Jarmila1966

Hezký den, paní Jarmilo, poprosím ještě Vaše datum narození nebo alespoň co jste za znamení? smile takto by byl výklad nepřesný. Děkuji! smile

Jarmila1966
Jarmila1966
08.05.2021 20:38
Reply to  hanna261

Ja 17.2.1966,Jarmila

Sidonka
Sidonka
02.05.2021 21:51

Dobrý den, ráda bych požádala o vhled do vztahu s přítelem, přijde mi trochu na bodu mrazu, nebo mě čeká něco nového? (já 3.7.1972, přítel 10.7.1976) Děkuji

hanna261
hanna261
07.05.2021 14:04
Reply to  Sidonka

Dobrý den, mohu Vás poprosit o Vaše jméno a jméno přítele? Takhle by výklad byl nepřesný smile Děkuji!

Sidonka
Sidonka
07.05.2021 15:31
Reply to  hanna261

Zdenka a Robert

hanna261
hanna261
10.05.2021 22:03
Reply to  Sidonka

Hezký večer, moc se omlouvám, že odpovídám až teď. Koukám se na Vás Ano, vidím tady Váš vztah momentálně v krizi, a to hlavní co v něm chybí mi ukazují karty, je romantika a vyznávání citů. Nevidím tu Vašeho přítele jako špatného člověka, dokonce by s Vámi nějakým způsobem ten vztah chtěl obnovit. V blízké době se budete oba snažit najít kompromis. Vy jste tu v energii Velekněžky, což je duchovně vyspělá žena, taková, co si vystačí i sama. Váš přítel Vás vnímá tak, že Vy jste nad ním. Pokud s ním chcete vztah udržet, měla byste mu ukázat, že… Číst vice »

Sidonka
Sidonka
11.05.2021 23:58
Reply to  hanna261

moc děkuji, stojím na rozcestí a přemýšlím, kterou cestou

acrab
acrab
01.05.2021 13:04

Milé kartářky,
ráda bych Vás poprosila o nahlédnutí do karet, zda si v blízké době najdu muže pro vztah a zda tento vztah bude mít budoucnost?
Moc děkuji.
Radka 15.11.1970

hanna261
hanna261
02.05.2021 11:29
Reply to  acrab

Dobrý den paní Radko Koukám se na Vás a vidím tu ještě trochu vliv minulého vztahu, vidím, že tu může mezí Vámi a minulým mužem být ještě nějaký kontakt. Ale karty radí nevracet se do minulosti. Vy jste toho muže opustila? Vidím to spíše z Vaší strany, že Vám ta figuroval jiný muž. Nejste teď těhotná/nebyla jste nedávno? Pokud ne, může to znamenat to, že ještě do budoucna s velkou pravděpodobností můžete otěhotnět. Vidím tu fakt moc hezký, perspektivní vztah, s mužem kterého budete vnímat jako svůj ideál a bude mezi Vámi velká přitažlivost. Ten muž by měl pracovat v… Číst vice »

acrab
acrab
02.05.2021 12:33
Reply to  hanna261

Milá Hani, moc děkuji za rychlý výklad a milou zprávu. Tak nějak to cítím i já, že nemá smysl se vracet k něčemu co skončilo. Kdyby to bylo to pravé ořechové, tak by mi to zůstalo v životě. S posledním přítelem si jen napíšeme k svátku a narozeninám, jinak v kontaktu už nejsme. Ano, já ho opustila, zjistila jsem, že zas až taková priorita v jeho životě nejsem. Nebyl v tom nikdo jiný ani z mé ani z jeho strany. Těhotná nejsem a v mém věku už ani nebudu, myslím si, že se v kartách objevila má vnučka (1.rok), hodně… Číst vice »

hanna261
hanna261
02.05.2021 14:14
Reply to  acrab

Já jsem si říkala, že už asi potomka vzhledem k věku chtít nebudete, tak to se asi bude jednat opravdu o další vnouče, protože se mi tam dokola ukazovala těhotná žena smile Ale nikdy neříkejte nikdy!laugh mějte se krásně

Sidonka
Sidonka
30.04.2021 12:12

Dobrý den, ráda bych požádala o vhled do vztahu s přítelem, přijde mi trochu na bodu mrazu, nebo mě čeká něco nového? (já 3.7.1972, přítel 10.7.1976) Děkuji

soptik
soptik
29.04.2021 11:49

Dobrý den,
ráda bych požádala o vhled na naše manželství, resp. jeho ukončení. Ráda bych dohodu, ale mažel má své představě o dohodě, no prostě že bude po jeho.
Já Ivana 19.3.1976, on Mirek 5.7.1980. Máme spolu dvě děti 11 a 14, už vzhledem k věku bych se z tahanic ráda vynechala. Mirek má ještě téměř 2 letou dceru, kterou si nyní chce žádat do péče s tím chce i vše vyřešit mezi námi..Děkuji i.

hanna261
hanna261
29.04.2021 15:16
Reply to  soptik

Krásný den paní Ivanko, dívala jsem na Vás a a co kartičky radí je, ukázat manželovi právě to co sama píšete. Ukažte mu, že Vám jde o to, aby vše proběhlo hladce a bez tahanic, že to myslíte dobře, hlavně kvůli dětem, a ukažte mu i, že si ho i přes všechno vážíte. Váš manžel je ve znamení Raka, což znamená, že i přes to, že může působit jako výbušný až zlý, je pod povrchem velmi citlivý. Jakmile to uděláte, věci se stanou rychleji, než myslíte. Vidím tu, že vy s dětmi se pravděpodobně odstěhujete jinam, kde Vám ale bude… Číst vice »

soptik
soptik
29.04.2021 20:21
Reply to  hanna261

Milá Hanko, to byla taková rychlost. Děkuji moc. Uklidnilo mne to, že se vše je opravdu dobře. Bohužel s tím, že si manžela vážím to už není pravda. Není za co, nechal mne tu s dětmi, a čau. Sbalil se s tím, že je to jejich vina. A za tři měsíce přišel jak oukropeček, že se mu pos…. života ze své kolegyni udělal miminko, neb je nemocná a měla na otěhotnění jen 3 měsíce, dál to všechno pokracovala o ve stejných lžích a nesmyslech. Další dva roky jak na houpačce. Zlý a výbušný je, to je pravda, ale k tomu… Číst vice »

hanna261
hanna261
30.04.2021 13:22
Reply to  soptik

Milá Ivi, mrzí mě Vaše situace .Karty ukazují, že pro Vás je to jeden velký karmický úkol, ale ty máme bohužel každý. Vyložila jsem si na Vás znovu a karty mi ukázaly to stejné – vítězství pro Vás Takže ať se stane cokoliv, pro Vás to díky Vašemu dobrému srdci a dobrým úmyslům dopadne dobře. U pana Mirka se mi ukazuje, že má rád nadvládu nad ženami, a nejen nad Vámi. To ale určitě víte. Táhlo mě to k tomu, že má snad narcistickou poruchu osobnosti. Co se týče jeho dcery, kterou má s tou nemocnou kolegyní, tak nějakou dobu… Číst vice »

soptik
soptik
30.04.2021 16:57
Reply to  hanna261

Hanko, klobouk dolu, jste skvělá. Děkuji moc. Karmický úkol to je a možná i proto jsem se vše snažila urputně zvládnout tak, aby rodina byla pohromadě. Přikládala si sama polénka do ohníčku. On je takový macho, jediná žena ke které se vždy choval hezky byla jeho babička. Ale to všechno člověk vidí až zpětně. Celé to jeho rodinné zázemí.
Situaci s malou si musí vyřešit jiná paní, to už není na mne, ale jsem ráda, že bude v pohodě a spokojená.
Děkuji moc. Vám krásné čáry máry a třeba i nějaký ten rituálek s nimi spojený, krásné jarní dny i.

isis
isis
22.04.2021 17:50

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. Od dětství mám pocit, že tady nejsem doma a ten můj skutečný domov stále hledám (možná tuším).
/29.12.1960/
Děkuji za pomoc

hanna261
hanna261
28.04.2021 19:03
Reply to  isis

Hezký večer!
Moc ráda Vám pomůžu, jen nevidím Vaše křestní jméno. Otázka je tedy, kde by jste měla najít Váš domov?

isis
isis
29.04.2021 14:12
Reply to  hanna261

Dobrý den, omlouvám se, jméno je Jaroslava,(Jarka).
Od malička jsem měla pocit, že nepatřím do Čech. Nevím přesně kde, ale táhne mě to k moři a teplu.

hanna261
hanna261
29.04.2021 15:45
Reply to  isis

Dobrý den paní Jarko, domov je spíše pocit, než místo. Karty mi ukázaly, že jste v dětství si zažila něco nelehkého, kdy jste vlivem matky měla strach být doma, nebo měla strach o domov, zázemí. Proto se cítíte tak, že ten domov nemůžete najít. Toto je spíše věc na odblokování. Ptala jsem se jak by Vám bylo u moře a tepla. Táhne Vás to tam opravdu dobře, měla by jste tomu jít naproti, vesmír Vás tam chce a našla by jste tam i lásku! Jen Vám radím prvně vyčistit vztah s tou ženou/třetí osobou, co se mi tu pořád ukazuje… Číst vice »

isis
isis
29.04.2021 17:11
Reply to  hanna261

Moc vám děkuji, opravdu hodně jste mě pomohla a to dětství opravdu sedí, jen jsem si to neuměla dát dohromady. Děkuji moc smile

hanna261
hanna261
28.04.2021 19:18
Reply to  isis

Hezký večer, ráda se Vás ujmu já smile jen mi prosím napište Vaše křestní jméno a otázka je tedy, kde by měl být Váš domov?

Rada
Rada
21.04.2021 09:31

Milá Iriis, mohla bych prosím požádat ještě o jednu pomoc, otázka vztahu – něco začalo, nyní pocit stagnace, nevyznám se v tom, jaké úmysly s námi dvěma vesmír má, co očekávat, dělat, jaké jsou rady, je tam společná cesta nebo si ji přeji jen já?
Prosím o náhled. Děkuji moc.(Radka 24.2., Miloslav 14.4.)

Iriss
Iriss
21.04.2021 21:49
Reply to  Rada

Dobrý večer, Raduško. Vyložila jsem karty na Tvůj problém. Jde o to, že Tvůj přítel zažil asi dost těžký rozchod s manželkou. On má momentálně strach, si někoho opět pustit blíž. Při tom rozchodu utrpělo hodně jeho ego a bude nejspíš ještě chvíli trvat, než se z toho pocitu vymaní. Řekla bych (podle karet), že má syna, na kterého se upnul a momentálně domů partnerku nechce. Potřebuje nejspíš jen spřízněnou duši, která by ho občas vyslechla a měla pro něj pochopení. Mohu se samozřejmě mýlit, ale karty říkají, že postrádá spíš přítelkyni, než partnerku. To už by potom záleželo na… Číst vice »

Rada
Rada
22.04.2021 08:14
Reply to  Iriss

Milá Iriss, děkuji moc za výklad, omlouvám se za překlep přezdívky minule.
Prosím, máte ode mě SZ. Děkuji a přeji klidné dny. Rada

Rada
Rada
22.04.2021 08:51
Reply to  Iriss

Milá Iriss, možná to je Vaše jméno, omlouvám se za překlep písmen v oslovení. Rada

Helena17
Helena17
20.04.2021 19:28

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na bratra, Radim 6.1.1979 je stále sám a moc se v něm nevyznám.
Najde si někdy partnerku? A co jeho práce do budoucna?
Děkuji Helena

Iriss
Iriss
20.04.2021 20:07
Reply to  Helena17

Helenko, vyložila jsem karty, dle Tvého přání. Je mi jasné, že s bratrem, co by Kozorohem je občas těžké pořízení. Sama mám také sestru ve stejném znamení, takže Ti velice dobře rozumím. Tvůj bratr nemá rád autority, jelikož je taková vůdcovská osobnost už od malička, tak těžko snáší, když ho chce někdo řídit. Má tu vidět několik nevydařených vztahů, prakticky cyklicky se opakujících. Má momentálně v sobě jakýsi blok a bojí se, že všechny jeho vztahy skončí podobně? Bude to asi ještě chvíli trvat, než si to v sobě všechno urovná. Časovou osu Ti nabídnou nemůžu, jelikož Tarot čas nezná.… Číst vice »

Rada
Rada
19.04.2021 15:47

Dobrý den, mohu poprosit o výklad – majetkové vyrovnání po rozvodu ( já Radka 24.2. 73) s panem ex ( 12.9.75), nejde se s ním domluvit, jak se to bude vyvíjet – zda to půjde až k soudu, nebo jen na úrovni právníků, či se domluvíme sami. On je nekompromisní, sobecký, nechci ustupovat, jaká tam je rada pro mě? Vydržet a stát si za svým? Nevím, co je schopen všechno udělat. Snad se to nepotáhne dlouho. Děkuji

Iriss
Iriss
20.04.2021 19:29
Reply to  Rada

Milá Raduško. Zeptala ses na konkrétní dotaz, tak se budu snažit přetlumočit, co říká Tarot. Pokud jde o soudní řízení, to bych opravdu nedoporučovala. Bylo by to velice bolestné, pro obě strany. Všechno nasvědčuje tomu, že u vás dojde k mimosoudní domluvě. I když to nejspíš bude trvat delší dobu, než se domluvíte. Je vidět, že občas máte velký problém s komunikací a ne všechno, co řešíte, se zakládá na pravdě? Ale vzhledem k tomu, že máš ve výkladu Kolo štěstí, což je záležitost karmy. Je to zkušenost, kterou si oba musíte projít, abyste se mohli posunout v životě dál… Číst vice »

Rada
Rada
21.04.2021 09:26
Reply to  Iriss

Milá Iriss, moc děkuji za výklad a za cenné rady. Rada

MiriamlaFay
MiriamlaFay
18.04.2021 19:53

Krásný podvečer smile
Vážka rozená 12.10.1988 (Lenča) se prosím ptá, zda se letos podaří počít potomek a ačkoli jsem jednou z Vás milé čarodějky, nejsem si jistá, zda si dobře vykládám odpověď. smile

Podíváte se prosím? smile Děkuji a přeji krásný zbytek dne. <3

Iriss
Iriss
20.04.2021 18:55
Reply to  MiriamlaFay

Zdravím Leničko. Vykládat sama sobě je vždycky dost problematické. Člověk si může nadržovat a nebo být naopak velice kritický a proto je jasné, že je spolehlivější výklad od nezainteresované osoby. Netuším, jestli jsem právě já ta správná osoba a budu moc ráda, když se k mému výkladu přidá ještě další z Popelek, abys měla ještě trochu odlišný pohled. Za prvé….. Tvůj výklad ohledně početí potomka je pod Hvězdou, což Ti nemusím dále vysvětlovat. Následuje spousta mužské energie, Síla a Císařovna!! Takže z mého hlediska to vidím úplně jasně 👻 Máš tu vidět i nějaké překážky v minulosti, od kterých ses… Číst vice »

MiriamlaFay
MiriamlaFay
21.04.2021 18:01
Reply to  Iriss

Milá Irissko, moc moc děkuji <3 jste poklad.
Tak nějak mi to vycházelo také. 😉
S pokorou, L. <3

Iriss
Iriss
21.04.2021 21:58
Reply to  MiriamlaFay

Díky, kočičko….
Držím pěsti, dej potom vědět.
Opatruj se, Iriss☯

Carmellka
Carmellka
17.04.2021 19:30

Moc děkuji, nebylo to pro mě, bylo pro mojí dceru a to jsem se sama bála podívat, že nebudu schopná si do výkladu dávat svoje přání. Moc, moc děkuji.
Můžu poprosit abys ses ještě podívala na mě Petra 14.08.1974 a Petr 28.10.1973. Děkuji 🙏

Iriss
Iriss
20.04.2021 18:23
Reply to  Carmellka

Milá Petro. Tarot jsem tentokrát zaměřila na Tebe a Tvého partnera. Neměla jsi konkrétní dotaz, takže jsem se ptala všeobecně na váš vztah? Tarot mě v prvé řadě upozornil, že ve vašem vztahu jde také o společnou práci, nejspíš společné podnikání, které v rámci této doby utržilo mnoho nepříjemných ran. Ale vzhledem k tomu, že máš všechno pevně v rukou a nikdy se nevzdáváš, zvládáte vše s nadhledem. Ostatně momentálně je v podobné situaci nejeden soukromý podnikatel. Což je opravdu dost krizová situace, hlavně pro ty menší subjekty?! Na vašich společných kartách je i znát, že vás podstatně posílily problémy… Číst vice »

Carmellka
Carmellka
14.04.2021 11:45

Prosím o výklad, Petra 13.10.1992 zdravotní stav, vývoj s ohledem na léčbu závažného onemocnění. Moc děkuji.

Iriss
Iriss
14.04.2021 19:35
Reply to  Carmellka

Milá Peťulko. Tarot nahlíží na Tvůj zdravotní stav momentálně velice pozitivně. Máš tu dlouhodobější léčbu, která by Ti momentálně měla poskytnout viditelné zlepšení stavu, jelikož jsi silná bytost a snažíš se být velmi pozitivní. Občas je tu znát i stresový faktor, který je myslím pochopitelný, vzhledem k náročnosti léčby. Máš tu i občasné nevolnosti. Stojí u Tebe také silný muž, možná lékař, který má vše pod kontrolou a nad ním dlí Hvězda! Což v Tarotu znamená v oblasti zdraví nejvyšší ochranu⭐ Za Hvězdou následuje 8 Holí, která se snaží vše ohledně léčby urychlit, následnou konkrétní metodou. Výklad Ti končí Sluncem🌞,… Číst vice »

Carmellka
Carmellka
15.04.2021 08:00
Reply to  Iriss

Moc děkuji, nebylo to pro mě, bylo pro mojí dceru a to jsem se sama bála podívat, že nebudu schopná si do výkladu dávat svoje přání. Moc, moc děkuji.
Můžu poprosit abys ses ještě podívala na mě Petra 14.08.1974 a Petr 28.10.1973. Děkuji 🙏

Iriss
Iriss
13.04.2021 23:46

“Díky, Michalko….
Je to úžasný pocit, když člověk ví, že to co dělá, někomu pomáhá.
Ohromně mě to nabíjí a povzbuzuje pokračovat.
Mám vás tady všechny moc ráda.”
Iriss☯

KIM
KIM
09.04.2021 00:26

Dobrý večer,mohu poprosit o výklad,rodina,finance,zdraví.Marcela,narození 27.4.1961 Díky moc

Iriss
Iriss
14.04.2021 18:29
Reply to  KIM

Milá Marcelko. Tarot je s ohledem na Tvoji rodinu velice pozitivní… V rodinném kruhu se cítíš opravdu dobře a máš vedle sebe i silného a vůdcovského partnera. Je tu taky vidět samozřejmá momentální celosvětová krize, která doléhá více či méně na každou rodinu. Jakmile ale současná omezení a restrikce skončí, vydáte se nejspíš někam na dovolenou, do zahraničí, kde načerpáte všichni novou energii a užijete si konečně klidnou a pohodovou atmosféru. Ohledně Tvých financí, by se nemělo dít nic významného. Je tu vidět menší problém, ale je opravdu jen jeden a malý. Vzápětí tu máš velice pěkné pracovní výsledky, které… Číst vice »

KIM
KIM
14.04.2021 19:31
Reply to  Iriss

Milá Iriss,jsi zlatíčko,děkuji moc za výklad,také přeji krásné jaro a také již klidnější časy KIM- Marcela

Helena17
Helena17
03.04.2021 13:53

Dobrý den,
můžu poprosit o výklad karet. Chtěla bych se zeptat na svoje zdraví.Potíže,které mám se nijak nelepší.
Zda mi nehrozí v práci výpověď?A na lásku?
Děkuji Helena (17.7.1973)

Helena17
Helena17
14.04.2021 17:44

Jé, ahoj Míšo,
děkuji Ti za odpovědi na mé otázky.
Chtělo by to konečně nějakou lásku, jsem dlouho sama a tak bych konečně přišla na jiné myšlenky.
A to vše mi na zdraví taky nepřidá.I to co se týká stran bydlení, kde je v jednom domě i bratr, se kterým se nebavíme hodně let. Bydlím nahoře se synem a on dole s našima.
Jak vidíš do budoucna naše soužití?Budeme tu spolu bydlet pořád? Bude pořád takový?
Měj se moc hezky.A ještě jednou děkuji za vše.
Hela

kytka
kytka
31.03.2021 21:37

Hezký den Iriss , můžete prosím nahlédnout do karet , zda mně letos čeká něco hezkého ? Děkuji . Hana (23.3.1954)

Iriss
Iriss
11.04.2021 20:18
Reply to  kytka

Dobrý večer, Haničko. Jelikož jsi se neptala konkrétně, co by Tě mohlo v blízké době potěšit, zeptala jsem se karet obecně. Pokud jde o rodinné vztahy, které jsou nejspíš pro Tebe poslední dobou hodně náročné, je mi jasné, že potřebuješ nějakou vzpruhu. Tvoje zdravotní stránka je momentálně v naprostém pořádku. Jen si ohlídej močové cesty, pokud jde např. o nějaké prochladnutí, případně ohlídat Štítnou žlázu?! Jinak máš ve zdraví Eso pohárů, což je skvělé v každém ohledu😊 Covidová doba nechala a bohužel stále ještě nechává své stopy v každé rodině. Je to velice složité období a hodně náročné převážně na… Číst vice »

Lola
Lola
25.03.2021 17:05

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Potrebujem sa v živote niekam pohnúť, ale mám pocit, že stojím na mieste. Mala by som hľadať novú prácu, študovať alebo odísť do zahraničia? Tiež sa mi tam pletie túžba po láske, ale akosi to všetko nejde do hromady… Ďakujem

Iriss
Iriss
11.04.2021 19:04
Reply to  Lola

Milá Lolo…. Omlouvám se, že odpovídám až teď. Ale byla jsem 14 dní v karanténě na chalupě, bez internetu. (Poprosila bych Tě pro příště, abys napsala své oficiální jméno a datum narození nebo alespoň Tvoje znamení, jelikož je potom dost problematické, vykládat karty takhle naslepo. Tak alespoň všeobecně…..) Nová práce, by asi nedopadla nejlíp. Tarot mě upozornil u první změny práce na nějaké podvody a nekalosti a v druhém případě to nejdřív vypadalo na příjemnou změnu, ale následovně by ani ta u Tebe nevedla k lepšímu. Práce v zahraničí, se mi ve Tvém případě jeví přes počáteční problémy vcelku, jako… Číst vice »

Lola
Lola
14.04.2021 18:03
Reply to  Iriss

Ďakujem Iriss smile Aj keď je výklad všeobecný myslím, že je veľmi trefný. Uistila som sa, že moje pocity hovoria správne. Ďakujem ešte raz a prajem krásny večer.

Selinka
11.03.2021 10:04

Ahoj Popelky, mám docela změny v práci, plus včera pohovor na jiné místo v rámci firmy – ani z jednoho nemám moc dobrý pocit, můžete se mi, prosím, podívat, co by pro mě bylo nejlepší, nebo jak to ad práce dál vypadá? Mám tedy životopisy poslané i do zahraničí, ale tady už se nedovažuji doufat…
Děkuji, Eva (5.2.1977)

Iriss
Iriss
14.03.2021 23:55
Reply to  Selinka

Milá Evičko. Dívala jsem se, co říká Tarot na ty Tvé pracovní starosti. Co se týče těch momentálních změn, tak by se to mělo v nejbližší době uklidnit. Vypadá to, že se tam mění vedoucí pozice, které rozhýbou momentální zmatečnou situaci. Na ten pohovor, na jiné místo v rámci firmy, jsi šla s určitými výčitkami, ale myslím, že by to pro Tebe asi nebylo dobré. Na to místo máš, to není pochyb. Ale nepřineslo by Ti asi moc klidu. Je tam opravdu momentálně hodně problémů a v určité chvíli bys tam nejspíš narazila i na nepoctivost, až určité “podrazácké” jednání.… Číst vice »

Selinka
15.03.2021 09:50
Reply to  Iriss

Ahoj Iriss, moc Ti děkuji za náhled. Z toho zahraničí to doufám ještě přijde, zatím ticho po pěšině …takže zatím musím válčit interně sad Děkuji a krásný den, Eva

Lali
Lali
24.02.2021 09:29

Milá Iriss,

mohu poprosit Tebe i tvé karty o odpověď na otázku, zda-li se mohu tento rok těšit na to, že potkám lásku? Vloni v létě ukončen 4letý vztah, mám v sobě vše zpracované a urovnané …
Mockrát děkuji a přeji krásný den

Leona, 5.5.1973

Iriss
Iriss
24.02.2021 19:02
Reply to  Lali

Krásný večer, Leonko. Děkuji Ti za Tvůj dotaz a ráda se na něj zeptám kartiček ♣ ….. Ze začátku je tu vidět, ten Tvůj ukončený vztah. Momentálně u Tebe převládá starost o rodinu…. Nemáš dceru? Bude to chtít z Tvé strany ještě trochu trpělivosti. Máš tu následně plánování nějaké cesty, možná dovolené, ale se značným omezení. Což bude pravděpodobně souviset s covidovou situací, panující v celém světě. Ovšem, jakmile se přežene toto vážné, ale značně zdlouhavé období, které doléhá na nás na všechny, budeš zase plná síly a energie, což Ti do života přinese nový, čerstvý vítr a hlavně lásku… Číst vice »

Lali
Lali
25.02.2021 07:45
Reply to  Iriss

Iriss moc děkuji, naděje tedy přede mnou je, což mě těší.
Já vím, že ne všechno je v životě hned a na to nejlepší je fajn si počkat. Ale já se v tom posledním vztahu cítila v podstatě sama, takže to na nějaké vnitřní úrovni cítím tak, že jsem sama už velmi dlouho dobu …
Co se týče dětí, dcery mám dvě a s jednou je to teď náročnější, puberta s ní cvičí opravdu slušně smile Ale máme se moc rády smile

Taky přeju do této doby hodně klidu, radosti a zdraví!
Leona

Iriss
Iriss
22.02.2021 01:58

😎….. Je vidět, že jsou asi momentálně všechna děvčata šťastná a že nemají žádné problémy, se kterými by si nevěděla rady.
Což mě samozřejmě jako ženu, velice těší! Ale už trochu míň, co by nevyužitou kartářku 😏☯

Last edited 3 let před by Iriss
terkys80
terkys80
21.02.2021 15:09

Zdravím všechnysmile, kdo bude mít zájem, ráda odpovím na Vaše otázky smile
Hezký zbytek neděle přeji

Rada
Rada
22.02.2021 09:51
Reply to  terkys80

Dobrý den, milá Terkys, mohu Vás tedy poprosit o výklad? Nevím, jak přesně formulovat otázku, jedná se o finanční záležitost – vyrovnání majetku po rozvodu, chtěla bych se zeptat, zda dojde k dohodě nebo se to potáhne, případně i přes soud, a jak to pro mě a mé dcery dopadne ( jde o to, že budu muset ex pána vyplatit, a už teď – v jeho nastřeleném návrhu) si nárokuje , co mu nepatří, ” jeho pojetí spravedlnosti” je prazvláštní, mám pocit i podvodů, pokud by šlo nějak nahlédnout, na případné překážky, na co si dát pozor, a zda mohu… Číst vice »

terkys80
terkys80
22.02.2021 13:16
Reply to  Rada

Dobrý den, ano mrknu na tosmile

terkys80
terkys80
22.02.2021 16:09
Reply to  Rada

Ještě jednou Vás zdravím ..Co se týče majetku, tak nejspíš se vám nebude pozdávat něco na návrhu na výživném i klidně celkovém vyrovnání jak jste psala,ale ukazuje se mi tu právník, se kterým něco vymyslíte a máte tam vítězství,dopadne to dobře ku vašemu prospěchu Dále mi vyšlo ,že stěhovat se v nejbližší době nebudete, dokonce tam kde jste teď doma,tak je vám to osudem dáno a budete tam holky šťastné Co se týká osob,které jste prosila o pomoc,je tu jeden člověk,který to celé narušuje,na toho si dejte pozor. Starší muž,energetický,autoritativní,rozkazující….a na závěr rada pro Vás, i když je vám z… Číst vice »

Rada
Rada
22.02.2021 17:20