Pavel Paur je volný pro nedostatek důkazů. Policie se ale v pondělí vrátila do domu!

autor: | Srp 13, 2020 | Ranní kávy | 11 komentáře(ů)

Views: 2172

Pamatujete si ještě na záhadné zmizení Jany Paurové ze Slavětína? Manžel Pavel Paur jen za zlomek doby od jejího zmizení, vyvěsil inzerát na seznamku, kde hledal ženu pro život. Udělá tohle člověk, který manželku pohřešuje, nebo ten, kdo ví, že už se nevrátí? Pokud jste ještě nezapomněli, níže nechávám článek z doby, kdy byl Pavel Paur propuštěn pro nedostatek důkazů. Den po Janiných narozeninách se policie vrátila do domu a jala se kopat. Musí mít nové důkazy!

Tehdy nekopali v domě, pouze ho prohledali. K tomu, aby kopali musí mít povolení, které se udělí na základě nových zjištění, nebo svědectví. Je tedy možné, že syn Jany Paurové, který odmítal vypovídat, stáhl se do sebe a k otci již nikdy nechtěl, konečně promluvil.

Bylo by to logické, protože narozeniny maminky jsou silnou emocí, což mohlo být důvodem, že se rozpovídal. 

Také se mohl Pavel Paur někde “provařit” sám, což ale moc pravděpodobné není. Je to chladnokrevný člověk, který svou manželku tloukl, znásilňoval ji a na ni i močil. Jana Paurová zmizela dost patrně z pátka na sobotu 2.2.2013.

Pavel Paur ale tvrdí, že byla doma ještě v sobotu a zmizela v neděli. 

Jejich syn David měl v danou sobotu narozeniny a Jana se, podle výpovědi její kamarádky chystala péct mu dort. 

Pavel Paur tuto skutečnost nikde nezmiňuje, pouze tvrdí, že byla doma. Ani slovo o narozeninách. 

Jeho výpověď pro pořad Na stopě z roku 2015 nápadně připomíná první výpovědi Petra Kramného. 

“Nevím, nevzpomínám si, tak šlo dále…”

Řekl jsem jí, ať jde spát a tak šla spát…, nevzpomíná si, zda jí volal dopoledne nebo odpoledne, nepamatuje si, co dělali v den synových narozenin, změnil výpověď ohledně doby volání, celé mu to přijde k smíchu…

Výřez jeho výpovědi:

I kdyby Jana v sobotu synovi dort nepekla, Paur, když tvrdil, že v sobotu byli doma, vůbec nezmínil synovy narozeniny a na těch se nic změnit nemohlo. Normální člověk by to zmínil… syn měl narozeniny slavili jsme, měl narozeniny, ale neslavili jsme …cokoli. Naopak tak, jako on hovoří člověk, který v souvislosti s přítomností manželky nemá o sobotním dni co říct. Přesně takto jednal a vypovídal pan Kramný. 

Celý pořad je tady:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1100492707-na-stope/413236100132014/?fbclid=IwAR3AdiMaMMuesPWlaNiPBwbbNqbXe9-eKmbtB7Ds54MXpMDf21PltOcgn3I

Za sebe jsem nadšená, že se vrátila policie do domu.

Celé roky mám, stejně, jako hodně lidí za to, že tam někde Jana je, vzpomínám si i na výklady, které jsem na to dělala a stále si na základě nich myslím, že je někde, kde jsou nějaké roury, trubky, cosi dlouhého – možná kabely, ale tlusté…třeba drenážní – nevím. Ale někde tam je a je skvělé, že si to myslí i policie a už může konat. 

Janu by to nezachránilo, ale slovo by dostala spravedlnost. 

Jana Paurová zmizela několik hodin před tím, než měla jít vypovídat na policii ohledně týrání, kterého se na ní Pavel Paur dopouštěl. 

Napjatě sleduji, co policie najde. 

Zde je původní článek.


Docela napjatě jsem čekala na výsledek vyšetřování a celkem 11 soudních líčení s manželem paní Jany Paurové, která se „ztratila“ 3. února 2013, pouhý den od její plánované výpovědi na policii. Včera odešel pan Pavel Paur od soudu volný. Výsledek: Nedostatek důkazů. Škoda, ale lze to pochopit…

Na pana Paura podaly trestní oznámení v roce 2013 sociální pracovnice, které muže podezíraly, že svou ženu týrá.

Opíraly se o modřiny zmizelé paní i výpovědi jejích blízkých přátel, rodiny a mnoha svědků.

Paní Paurová ale najednou zmizela ze své postele 3. 2. 2013 v noci. 

483163 460620370652286 929052215 n

483163 460620370652286 929052215 n

Foto: facebook.com

Prostě se vypařila.

Máma od 4 dětí není k nalezení, a jak to vypadá, pokud se nenajde, chybí pádný důkaz proti Pavlu Paurovi.

Umím si představit, jak je tetě paní Jany, jejím dětem, přátelům a dalším, kteří jsou přesvědčeni, že manžel své ženě ublížil.

A ublížil?

Tvrdí, že ne, že si paní Jana modřiny a podlitiny způsobila nadměrným pitím a následnými pády a s jejím zmizením že nemá také nic společného.

Možná.

Ale z mnoha důvodů si nemyslím, že by ta paní odešla, utekla, odstěhovala se, začala někde nový život.

Žena, která se bojí, že jí manžel, se kterým se rozvádí, připraví o děti, tedy se bojí, že o ně přijde, od nich ve finále jen tak uprostřed noci neodejde, aby je nechala člověku, od kterého odchází, protože ji tluče, močí na ni, smýká s ní (ad FB) tedy je závadný.

(Na jejím FB profilu, je tolik fotek jejích dětí, v tolika společných láskyplných a nestrojeně ryzích pozicích, že vcelku statečně vylučuji, že by takhle žena od nich kdy dobrovolně odešla!!!)

Málokdo se sebere a jen tak si vystřelí z domu, bez kufru, bez ničeho. Nikdy jsem nečetla v žádné výpovědi pana Paura, že by si jeho žena cokoli sbalila, že by něco zmizelo.

Fotka paní Paurové obletěla celý internet a média a je nepravděpodobné, že by se někde schovávala tak dlouho. Nebyla bohatá, ani typ na cestu do ciziny,

Pokud by odešla, někoho by kontaktovala, aby jí dovezl děti. Po dvou letech už by měla dávno zázemí. Ale myslím, že tato teorie je nesmysl.

To jsou logické důvody.

328070 455420014505655 1831516992 o

Foto: FB Jany Paurové – ty modráky nejsou od pádu!

A teď mi dovolte i jiné důvody, které mám pro myšlenku, že za zmizením paní Jany nestojí její útěk. Tyhle důvody jsou už méně racionální, ale jsou moje.

Prostě to vím… vím, že jí zabil, vím, že to udělal a vím, že lže, když tvrdí, že o ní nic neví. Možná vůbec neopustila dům!

A myslí si to asi i státní zástupce, který se po výroku soudu: „Zproštěn obžaloby z týrání osoby žijící ve společném obydlí“, odvolal.

Nedostatek důkazů, není žádná výhra.

Kdykoli se paní Jana ale může objevit.

Může kdykoli vyplavat na svět a mluvit.

Ať už přímo nebo nepřímo.

Spíš asi nepřímo…pakliže totiž pan Paur ani ne měsíc po jejím zmizení umístil na seznamku inzerát, kde hledal ženu pro život, pak věděl, že Jana se už nevrátí.

Michaela Kudláčková


[sexy_author_bio]

P.S. Řeky nejsou vesmír, aby byly nekonečné!

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
11 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kytka
kytka
15.08.2020 10:31

Ano , to je přesně ten typ – promiňte mi ten výraz , ale neznám přiléhavější – zmrda s napoleonským komplexem , jako i Kramný .

Helena17
Helena17
15.08.2020 06:31

Ahoj,
taky si myslím, že za smrt může on!

Hanina
Hanina
15.08.2020 15:07

Míšo, čtu, že oni měli v chlívku prase…..víte co myslím….. ani to nemůžu napsat. Mám obavu, že po té době….nikde nic….. Doufám, že se pletu.
Napoleonský komplex ano, ale já bych řekla spíš chcípák. Mě teda tenkrát ten případ hrozně zasáhl a zůstal v hlavě, a tak to teď prožívám….

Hanina
Hanina
14.08.2020 14:27

Přeběhl mě takový mráz po těle, že začali po jejích narozeninách……je to zatím záhada, co všechno ten mladší syn ví. Že nejdřív hledali venku, zřejmě nenašli….. a teď se prý přesunuli dovnitř. Sbíječky prý….. Že tohle ten psychopat manžel a starší syn vydrží, to je neuvěřitelné. Asi proto, že to jsou sadisti a psychopati. Kramný by taky zachoval klid.

Last edited 3 let před by Hanina
Hanina
Hanina
11.08.2020 13:02

Dobrý den Míšo, vzpomněla jsem si na vás.Teď v pondělí 10.srpna 2020, po 7 letech začali u domu zase hledat, píšou, že přijeli hasiči s čerpadelm….. !!! Vzpomněla jsem si, jak jste mi v tehdejší diskuzi psala, že vám tarot ukázal: vodu nebo vodovodní potrubí…něco s vodou.

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Krásné a Kristovou láskou nabité jméno Magdaléna pochází z hebrejštiny. Znamená „žena z Magdaly“, původně „magdalská“. To proto, že Magdala bývalo starověké město v Izraeli, dnes Migdal. Původní význam aramejského slova „magdala“, podle kterého vznikl název města, je „ vysoká věž“. V ČR máme 4990 Magdalén a 11116 Magdalen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 28
  • 279
  • 13 493
  • 333 432
  • 2 490 913
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet