Dentální hygiena Brno: Najděte si i vy tu svou přes Dentomat

autor: | Kvě 9, 2021 | Ranní kávy | 0 komentářů

Views: 102

Krásné a zdravé zuby by si přál každý. Jen málo šťastlivců je ovšem má dané od přírody. Většina lidí se k nim musí propracovat správnou péčí. V 21. století už to naštěstí všichni víme. Jsme si vědomi, že nestačí chodit dvakrát ročně na pravidelné zubní prohlídky, důležitá je také správná zubní hygiena, ideálně pod vedením profesionálů.

Profesionál poradí s tím, jak si zuby správně čistit, pomůže vám osvojit si základní techniky práce s mezizubními kartáčky a zubní nití, vysvětlí vám, jak při pravidelné dentální hygieně postupovat. Také ale může aplikovat postupy, které doma nezvládnete. Ošetří zuby fluoridem, vybělí je nebo vypískuje. Zubní lékař na tyto úkony nemá čas. Jeho úkolem je opravovat kazy a další defekty. Právě proto je nyní naprosto běžné, že kromě zubaře pravidelně docházíte i na dentální hygienu. Jenže kam? Najít, která dentální hygiena Brno by vám nejvíce vyhovovala, je nyní mnohem snadnější než dříve. Vše usnadňuje webová aplikace Dentomat.

Dentomat pomůže vybrat dentální hygienu a rovnou se objednat

Dentomat.cz je aplikací českého vývojáře Martina Vaska, který byl už unavený tím, jak složité je najít dobrou zubní hygienu. Rozhodl se, že tento problém jednou provždy vyřeší, a zaměřil se konkrétně na Prahu a Brno. Jeho Dentomat se nyní snaží usnadňovat proces vyhledání vhodné dentální hygieny a rovněž objednání. Celý systém je teprve ve vývoji a do budoucna bude obohacen o nové funkce a možnosti, již nyní vám však může pomoci na vaší cestě za zdravými a krásnými zuby.

Díky Dentomatu už se nemůžete nadále vymlouvat, že:

 • nevíte, kam se na dentální hygienu objednat,
 • neznáte telefonní číslo,
 • netušíte, zda vůbec přijímají nové pacienty,
 • nejste si jistí, jestli je konkrétní hygienistka dobrá,
 • nechcete platit příliš vysokou částku za ošetření,
 • nemůžete najít dentální hygienu v místě vašeho bydliště.

Tohle všechno se dozvíte na Dentomat.cz, a navíc se ještě vzděláte v dentální hygieně a přečtete si něco o základních úkonech, jež vás pravděpodobně také čekají.

Získejte přehled v dentální hygieně

Hlavním cílem Dentomatu je pomoci vám najít dobrou dentální hygienu. Zároveň se však snaží o edukaci. Jaké služby taková praktická zubní hygiena Brno nabízí? Dentomat vám vše přiblíží. Zmiňuje bělení zubů Brno, vysvětluje pískování zubů neboli airflow, popisuje, jak efektivně odstraňovat zubní plak či jak se odstraňuje zubní kámen. Zároveň dává tipy na nejlepší bělicí zubní pasty, i když dodává, že nejlepšího výsledku dosáhnete s profesionálním přístupem – na dentální hygieně.

Díky uvedeným informacím si můžete udělat představu, co lze na dentální hygieně očekávat a o jaké služby můžete projevit svůj zájem. Budete vědět, o čem se mluví, až na vás na dentální hygieně začnou chrlit pojmy jako airflow.

Najděte si dentální hygienu ve vaší městské části

Nebylo by hezké si na dentální hygienu jen odskočit z práce? Pak budete pravděpodobně hledat pracoviště blízko vašeho zaměstnání. Případně se vám bude víc hodit najít si dentální hygienu blízko bydliště. Vše je možné, na Dentomatu najdete přehled brněnských dentálních hygien i s adresou, otevírací dobou a samozřejmě kontaktem. Nechybí ani dentální hygiena cena Brno, aspoň orientačně si uděláte představu. Ačkoliv na většině pracovišť jsou ceny podobné plus mínus nějaká ta stokoruna, najdou se i výrazně dražší výjimky. Poměrně drahá je například Diente Brno v Žabovřeskách.

Osvědčená dentální hygiena Brno Královo Pole je Dentina Brno, jako dentální hygiena Brno Bohunice se nabízí ordinace Lenka Kupsová, DiS. Dentomat vám prozradí, jaká je nejbližší dentální hygiena Brno Slatina, kam se vydat na dentální hygienu v Bystrci, Židenicích, Horních Heršpicích a jinde, kde najdete vyhlášenou Ascendent Brno.

Informace nemusíte shánět nikde po internetu, vše vidíte na jednom místě. Pokud vás budou zajímat bližší informace o konkrétní dentální hygieně, stačí se prokliknout na její webové stránky, jež jsou samozřejmě taktéž uvedené.

entale 1

Do budoucna se chystají i recenze a jednodušší objednávání

Portál Dentomat vznikl s myšlenkou, že je třeba zjednodušit zdlouhavý proces objednávání se na zubní hygienu. Právě na tomto se tedy během roku 2021 nejvíce pracuje. Na portálu se postupně objeví automatický systém objednávání, díky němuž už nebudete muset zdlouhavě volat do ordinace a domlouvat si individuálně každý termín. Objednáte se pohodlně online v řádu pár minut, stejně jednoduše si taktéž změníte svůj termín, když vám do toho později něco přijde.

Kromě jednoduchého objednávacího systému plánuje autor Dentomatu postupně zpracovávat i recenze a hodnocení od návštěvníků. Svou dentální hygienu v Brně si tak brzy budete moct vybrat nejen podle vyhovující lokality a ceny, nýbrž i podle zkušeností ostatních. Na základě těchto informací bude ještě snadnější vybrat si dentální hygienu, kam budete chodit opravdu rádi. Rádi, protože vám tam pomohou vykouzlit oslnivý úsměv, vždy vám vysvětlí, co by bylo dobré konkrétně pro váš chrup, doporučí vhodné techniky a procedury.

Dentomat vám umožní vybírat dle všech kritérií, nejen ceny

Najděte si svoji dentální hygienu přes portál Dentomat a zajistěte si zdravý a krásný chrup. Možná se vám částky za jedno ošetření budou zdát docela vysoké, ale investujete do svého zdraví a svého vzhledu. Nehledě na to, že implantáty, které byste potřebovali, pokud byste se o zuby dobře nestarali, by vás vyšly na mnohem více peněz. Vždy se vyplatí investovat spíš do prevence než do léčby. S Dentomatem je prevence hračkou.

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

 • 281
 • 505
 • 14 914
 • 335 560
 • 2 488 691
 • 3 798
 • 28
 • 1 860
0 Shares
Share
Tweet