Pohodlné a zároveň krásné. Takové jsou veselé ponožky z bambusu

autor: | Říj 28, 2018 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 182

Udělejte si radost a pořiďte si praktický a zároveň krásný dárek. Ponožky z bambusu jsou příjemné na dotek, mají mnoho výhod vyplývajících z použitého materiálu a na výběr máte z originálních a veselých motivů.

Výhody bambusových ponožek

Že zní bambusové ponožky poměrně netradičně? To možná ano, ale jde o materiál se spoustou výhod. Mezi výhody patří přirozené antibakteriální vlastnosti použitého materiálu, což je pro nošení na nohou naprosto ideální. Jde tedy o vhodnou volbou pro všechny, kteří se potýkají se zápachem nohou. Jejich nošení pomáhá snížit riziko výskytu plísně nohou. Přirozená prodyšnost a dobré termoregulační vlastnosti jsou vhodné pro nošení v létě i v zimě, kdy dostatečně zahřejí. Z bambusového vlákna se vyrábí i další oblečení a spodní prádlo.

Originální design

U vzhledů můžete vybírat z klasických jednobarevných ponožek, které jsou vhodné i na formálnější příležitosti, ale i pestrobarevných rozverných záležitostí. V poslední době jsou stále více oblíbené moderní veselé motivy. S těmito ponožkami se dá snadno a rychle zvýraznit oblečení a přidáte trochu svého originálního stylu. V nabídce najdete kotníčkové ponožky i praktické podkolenky. Bambusové ponožky pro dámy i pány jsou dostupné v různých velikostech.

Ideální i jako dárek

Ponožky jsou perfektním a praktickým dárkem. Pokud se navíc trefíte do originálního vzhledu, jistě obdarovaného příjemně potěšíte. Dárkové balení bambusových ponožek vypadá luxusně a díky praktickému zabalení v krabici se i dobře balí do papíru. V balení je šest párů, což už je slušná zásoba na chladné zimní večery. Nezapomeňte si do virtuálního košíku přihodit i pár ponožek pro sebe. Až se s nimi totiž někde ukážete, přilákáte pozornost veselým detailem svého oblečení. Přihodit pak můžete i několik informací o bambusu.

 

zpracovala: placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Kristýna pochází z řečtiny a u nás známe několik obdob tohoto hezkého jména. Kristina, Kristína apod. Základ je ale stejný pro všechny, a tím je řecké slovo „christianos“, což v překladu znamená „Křesťan“. Kristýna je tedy „Křesťanka“ a v ČR jich máme 43231. (Všechno nejlepší, Toro! Redakce)

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 315
  • 13 291
  • 332 860
  • 2 491 513
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet