Podívejte se, jak stylizovat pánské tepláky pro letošní sezónu

autor: | Pro 21, 2021 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 2

Ať už to otevřeně přiznáváme nebo ne, tepláky patří k nejoblíbenějším kouskům oblečení. V šatníku je máme v nejrůznějších podobách, barvách a střizích všichni. Ženy, pánové, děti, ale i starší lidé po celém světě si je tolik zamilovali především kvůli dokonalému pocitu pohodlí během jejich nošení. Oblíbenost tepláků má ale i další důvody.

cze pl Sede panske teplaky Bolf K10211 85053 6

Kromě toho, že díky gumové pasovce neškrtí v oblasti bříška, teplákovina taktéž poskytuje poměrně dobrý tepelný komfort.

Jde ale kupříkladu i o to, že jsou teplákové kalhoty povětšinou vyrobeny z neuvěřitelně odolného materiálu, který jen tak něco nepoškodí. Respektive díky pružnosti a kvalitě látky nejsou kalhoty tolik namáhány, a tudíž nehrozí jinak obvyklé roztržení či prodření, jako je tomu u kalhot vyrobených z jiných, tvrdších a pevnějších materiálů. Pokud také patříte do fanklubu pánských teplákových kalhot, ať už pro volný čas nebo v luxusním designu pro nošení mezi lidi, mrkněte se na pár tipů, které se vám budou jistě hodit.

Jak je to se vzory a barvami?

Tohle dilema má ohledně pánských tepláků snad každý muž. Jde totiž o poměrně tenký led. Nápisy, obrázky a geometrické, zvířecí nebo florální vzory na pánských teplácích. Ano či ne? Máme pro vás jednoduché pravidlo, které se dá aplikovat všeobecně na jakékoliv oblečení. Vždy jde o kombinování v rámci celkového vzhledu outfitu. S klidným svědomím si tedy můžete obléknout teplákové kalhoty se vzory nebo ve výraznějších barvách, ale musíte si k nim zvolit méně nápadné kousky dalšího oblečení. V případě barev by se o kombinování dvou výraznějších prvků ještě dalo mluvit. Ovšem pokud přijde na vzory, věřte nám, že jeden vzor je na jeden outfit dost.

Vyberte si tepláky podle oblíbeného stylu oblékání

Každému se zamlouvá jiný styl oblékání, to je jasné. Proto i v případě tepláků vsaďte na svůj instinkt. Potřebujete-li ale inspiraci, mrkněte se třeba na webové stránky obchodu Bolf, kde najdete nespočet pánských tepláků všech provedení. Pokud máte doma většinu oblečení třeba ve sportovním stylu, městském nebo třeba casual stylu, pak si i nové tepláky pořiďte v tomto looku.

Výstřižek 6

Koneckonců je přeci budete se zbytkem šatníku kombinovat. A čím více věcí stejného stylu doma najdete, tím více působivých outfitů s jejich pomocí vytvoříte bez nutnosti opakování se.

Na výběr máte z mnoha různých střihů

Pánské tepláky se vyrábí v mnoha střizích. Mezi nejoblíbenější patří ty s rovnými nohavicemi, a s nohavicemi, které se od kolen směrem ke kotníkům zužují. A že tyto modely patří mezi bestsellery, se není čemu divit. Pánové v nich totiž vypadají skvěle, ať už mají štíhlou či vysportovanou postavu, nebo jsou trochu při těle.

Mezi moderními střihy ale rozhodně najdeme i pánské tepláky s nízkým sedem nebo model v takzvaném cargo provedení, což jsou vlastně takové slušivé a pohodlnější teplákové kapsáče.

A pokud si potrpíte na kvalitní a designovou obuv, rozhodně byste ji měli nechat vyniknout s tepláky takzvaně do gumy, tedy s pružným lemem nohavic, který těsně obepíná nohu u kotníků.

Zpracovala: Katarzyna Gorska

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 84
  • 297
  • 13 236
  • 332 619
  • 2 491 879
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet