Pod přiléhavé kalhoty potřebujete speciální spodní prádlo

autor: | Úno 13, 2019 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 243

Móda upnutých kalhot se v poslední době změnila na módu superuplých. Už nenosíme jenom vypasované džíny. Abychom dosáhly ještě vypasovanějšího efektu, nosíme tzv. jegginy nebo různé zajímavé legíny. Jenomže co pod ně? Není totiž nic horší, než prosvítající kalhotky.

Kalhotky nemusí pouze prosvítat kvůli průhlednému materiálu kalhot. Stačí, že se pod přiléhavým střihem kalhot nebo legínami objeví protlačující se švy. Věděly jste, že nic tak nedeformuje postavu jako právě tento nežádoucí efekt nevhodně zvoleného spodního prádla? Boxerky vám zkrátí nohy, pohodlnější kalhotky zvětší zadeček, no a tanga – tak ty se zas nedoporučují ze zdravotních důvodů. Řešení přitom existuje. Pořiďte si bezešvé kalhotky, nejlépe stahovací.

 

Stahovací kalhotky umí formovat postavu a jsou neviditelné

Zeštíhlující kalhotky umí i v hodně vypasovaných kalhotách nabídnout rychlou „liposukci“. Samozřejmě bez lékařského zákroku. Stahovací kalhotky uberou na objemu bříšku, zadečku, v korzetové podobě zúží pas, v nohavičkové zas stehna. Nemusíte se bát, že byste se v nich cítila nekomfortně nebo dokonce nežensky. Italské spodní prádlo Intimidea nabízí modely, které naši postavu formují, pod oblečením jsou neviditelné, na našem těle přitom něžně krásné.

 

27090Y2M.jpg

 

Stahovací prádlo není jen pro maskování nadváhy

Každá z nás, která má ráda přiléhavé kalhoty, ale i upnuté sukýnky či vypasované pouzdrové šaty, potřebuje do šatníku hned několik stahovacích kalhotek. A nemusí to být pouze ve chvíli, kdy se snažíme kvůli nějakému tomu kilu navíc přejít na dietní režim. Stahovací kalhoty a stahovací spodní prádlo vylepší postavu po hubnutí, různé nedostatky postavy po porodu, ale ukryje i ty nepříjemné nuance naší postavy, se kterými jsme se narodily a musíme se s nimi v životě umět poprat.

 

27091M2V.jpg

 

Prádlo, ve kterém se nezapotíte

Stahovací prádlo Intimidea se perfektně nosí. Je vyrobeno z antibakteriálního materiálu, je hypoalergenní a velice citlivé k pokožce. Nemusíte se bát nadměrného pocení.

 

Přes perfektně tvarující vlastnosti umí naopak nadměrnému pocení zabránit.

 

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 27
  • 297
  • 13 179
  • 332 562
  • 2 491 822
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet