Plastika prsou se za posledních deset let výrazně změnila

autor: | Zář 22, 2018 | Komerce, Tělo | 0 komentářů

Views: 245

Bohužel, poprsí se v průběhu let výrazně mění, a to zejména v mateřství a během kojení. Pokud nejste se svým dekoltem spokojená, zřejmě uvažujete nad plastickou operací, kterou dávno nepodstupují pouze slavné celebrity. Plastika prsou za posledních deset let prošla značným vývojem, a tak se v následujících řádcích podíváme, jaké změny dané odvětví zasáhly.

Co si představit pod dokonalým poprsím? Protože každá žena má odlišné představy, není možné perfektní poprsí objektivizovat. Plastika prsou se ne vždy týká zvětšení. Zatímco některé ženy touží po zpevnění povolených prsou, jiné zase potřebují poprsí vytvarovat. Všechno záleží na konkrétní ženě.

Plastická operace prsou není výdobytkem poslední doby. Provádí se poměrně dlouho. V České republice byla plastická chirurgie uznána jako samostatný obor v roce 1939, tedy mnohem dříve než v ostatních zemích, za což se zasloužil akademik prof. MUDr. František Burian. A postupem času se tak do módy začala dostávat augmentace.

Co se hlavně změnilo?

V současné době jsou mnohem kvalitnější materiály implantátů. Samotná technika operace se nijak výrazně nezměnila. Používají se gelové silikonové implantáty, jež jsou k dostání v různých tvarech a rozměrech. Dokonce se implantáty liší také hustotou použitého gelu. Plastická operace se provádí v celkové anestezii a trvá většinou okolo jedné až dvou hodin, záleží na složitosti zákroku. Po augmentaci následuje rekonvalescence, která trvá většinou okolo čtyř až šesti týdnů.

Jak plastická operace probíhá?

Samozřejmě záleží na tom, jakou metodu vám plastický chirurg navrhne. Přestože nejběžnější je zvětšení prsou implantáty, jak jsme zmínili výše, je možné provést ještě zvětšení prsou vlastním tukem, tedy takzvaný lipotransfer. Počítejte však s tím, že druhá varianta vám zvětší ňadra pouze o 0,5 až 1 velikost.

V první řadě podstoupíte konzultaci s plastickým chirurgem, s nímž jednotlivé kroky naplánujete. Samozřejmostí je předoperační vyšetření, a potom následuje samotný zákrok. Plastický chirurg provede minimální řez v podprsní rýze, případně v oblasti prsního dvorce či podpaží, skrze něj vloží implantáty, a potom ránu zašije. Po plastické operaci se doporučuje odpočinek, a tak se na pár týdnů rozlučte s normálním fungováním.

Pokud vás plastika prsou zajímá, zřejmě hledáte vhodnou kliniku. Uznávanou je klinika plastické chirurgie Aesthevita, která má pobočky v Praze, Karlových Varech a Mělníku. Sjednat si můžete nezávaznou konzultaci, na které proberete s plastickým chirurgem všechno potřebné, a pak se teprve rozhodnete, zda se do operace pustíte či nikoliv. Portfolio služeb je vskutku široké, a tak nemusíte mít zájem pouze o zvětšení prsou, ale také o plastickou operaci vpáčených bradavek, zvednutí prsou, zmenšení prsních dvorců a podobně.

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 32
  • 297
  • 13 184
  • 332 567
  • 2 491 827
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet