Opakují se vám problémy? A znáte dobře karmu vašeho jména?

autor: | Říj 9, 2019 | Magie | 10 komentáře(ů)

Views: 2069

Věříte v osud? Pak patříte k neuvěřitelným 62% stejně smýšlejících Čechů. Osobně jsem v tom taky, ale myslím, že všechno předurčeno není, jen to zásadní. Že je tady celá řada různých faktorů, na které můžeme mít vliv. Mnohé faktory jsou pak velice silné. Datum narození je cesta, jméno a příjmení osud“, shodují se mnozí a já se přidávám k řadě těch, kteří jsou přesvědčeni, a kteří se také přesvědčili, že hlavně příjmení, do jisté míry značně spoluutváří osud člověka.

Hned zkraje je třeba vysvětlit, že hovoří-li se o karmě jména, jejíž „paměť“ prakticky leží na energii toho, kterého příjmení, nehovoříme o významové části jména.
To je vysvětlivka hlavně pro ty, který se při čtení prvních třech řádků vyděsí, protože se jmenují Chuďas, nebo Smůla, nebo …

Rychnovský deník

Karma jména je o něčem jiném.

Tedy, pokud se někdo jmenuje Nejezchleba, zdaleka to neznamená, že všichni jeho nositelé v rodině jsou nutně potencionálními držiteli bezlepkové diety, a je-li někdo Šťastný, ještě to vůbec není zárukou jeho bezstarostného života tam i zpátky.

Vlastně je to mnohem jednodušší.

Pakliže Šťastní této rodiny třeba po mužské linii měli problémy se zákonem, a pak i alkoholem a nakonec nějak moc často umřeli při hospodské rvačce, když se ještě před tím třikrát rozvedli, je jasné, že tohle jméno v této rodině nemá právě dobrou karmu.

Rozumná žena si po té, co pojme dalšího Šťastného v linii za muže, prostě nechá své jméno a dítěti ho dá také. Rozumný muž si vezme v tomto případě jméno své ženy. Tím tihle lidé mohou do jisté míry a někdy velice efektivně odvrátit od sebe nepříjemné věci, které se podezřele opakují.

Přesvědčila jsem se, proto věřím

Když jsem si vracela své dívčí jméno, mělo to jen jediný důvod. Nechtěla jsem nosit jméno někoho, kdo ubližoval mně a holkám. Vadilo mi jeho příjmení u mého jména. Důvod byl pocitový. Jiný skutečně ne.

Až zpětně si uvědomuji, že návratem k původnímu jménu se vrátilo to, co jsem žila. Předtím jsem o tom nepřemýšlela. S největší objektivitou musím říci, že návrat k médiím, ať už jsou to Popelky, to něco málo časopisů a občas nějaká televize, je skutečně model, který se ke mně přidal nebo vrátil až zpětnou změnou jména. Neudělala jsem pro to prakticky nic. Našlo si mě to samo.

Vlastně ani nevím, jak. Prostě to tak přišlo.

Okruh lidí, kteří člověka začnou obklopovat a všechno jak je to vzájemně provázáno se, člověk by řekl, shlukem několika písmenek.

apple steve jobs 8

Jméno je něco, co je nám víc než blízko.

Je naší součástí. Jím se podepisujeme, jím nás titulují, tak nás znají, s ním nás vyhledávají, jím o nás mluví.

Žijeme ho prakticky neustále.

Jménem tedy na sebe také přitahujeme různé věci.

A jestli jsem jménem přijala určitou energii a cestu, pak není nic divného, že jeho opětovným připojením k své bytosti jsem totéž přitáhla zpátky.

Desky ořez 3 typy

Mimochodem, jméno Kudláček se zpětným pohledem hemží novináři, a dokonce máme v předcích i herce. S bytostným přesvědčením a vírou v to, co doporučuji, odpovědně říkám:

Pokud máte problémy, pokud jsou tyto problémy nápadně podobné problémům vašich příbuzných stejného příjmení, jestliže navíc, tyhle potíže v případě žen, nastaly až po svatbě, máte hodně, ale opravdu hodně pádný důvod si nechat vrátit své původní jméno. Tedy, samozřejmě v případě, že jste svatbou neutekly z ještě horší karmy.

Nést nějaké jméno totiž znamená přijmout všechno, co k němu patří a to není žádná legrace.

U toho se musí přemýšlet.

Michaela Kudláčková

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
enka1
enka1
11.10.2019 09:32

Tak ve svých letech už se vracet nebudu, ale měla jsem si nechat. Spíš jsem se neměla vůbec vdávat.

milada1
milada1
11.10.2019 09:10

Zdravím,to já jsem si dívčí jméno rovnou nechala a děti se jmenují po mně.Nikdy jsem toho nelitovala i když v 70 letech na malém městě to bylo nezvyklé

Kočka
10.10.2019 17:07

Míšo, nějaký návod jak zjistit karmu jména by nebyl? Děkuju a chápu, proč ses vrátila k dívčímu jménu, kamarádka to také udělala a žije se ji lépe.

mirabelka
mirabelka
11.10.2019 08:18
Reply to  Kočka

Ahojky, na stránce najdi se( Míša promine :-*)…lze tam spočítat numerologicky téměř vše, včetně třeba datumu svatby nebo jakékoliv události, která tě čeká…dost u svých výkladů numerologii používám, moje dcera ještě navíc num.mřížku…a dohromady s kartama a kyvadlem mám téměř ucelený pohled na toho kterého člověka smile :…čísla jsou prostě fajn smile
Já jsem si třeba po svatbě nechala svoje příjmení, protože s jeho bych se hodně změnila a to jsem nechtěla smile..přestože je to je úžasný člověk. A třeba v jeho případě mu jeho příjmení “nevadí” smile

Kočka
11.10.2019 09:06
Reply to  mirabelka

Děkuju, takže si spočtu číslo příjmení a pak tady na stránce se kouknu na význam čísla? A to mi dá karmu jména? Pardon, moc mi to dnes po ránu nemyslí.

mirabelka
mirabelka
15.10.2019 12:10
Reply to  Kočka

Ono i význam čísla na té stránce najdeš smile

Kočka
11.10.2019 11:49

No, že by se u nás v rodině vyskytovali jedinci extra štastní, napříč generacemi se říct nedásad ani manželství žádná hitparáda, včetně sourozenců prarodičů, takže těžko říct.

Carmellka
Carmellka
10.10.2019 14:18

“Vrátila” jsem se ke svému rodnému příjmení z úplně stejných důvodů a pocitů jako ty, Míšo smile

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 27
  • 297
  • 13 179
  • 332 562
  • 2 491 822
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet