Nenechte se omezovat zraněním, půjčte si motodlahu

autor: | Čvn 29, 2019 | Komerce, Tělo | 0 komentářů

Views: 88

I když úrazy kolene patří ke zraněním, které se léčí dlouho, není nutné se doživotně sportovně omezovat. Pokud si zajistíte kvalitní lékařskou péči a následnou rehabilitaci, koleno se zotaví rychle a efektivně. Věděli jste, že máte možnost pokračovat s efektivní rehabilitací sami doma? Stačí si půjčit motodlahu.

Jak na správnou rehabilitaci kolene?

Zranili jste si koleno při jízdě na motorce, kole či běhání? Pokud ano, tak jste se asi seznámili s operací menisku. I přesto, že je tento zákrok poměrně jednoduchý, je nutné kolenu dodat správnou a často prováděnou rehabilitaci. Díky motodlahám se pacient může ke sportům vrátit dřív, než si myslí. Je však velmi důležité se zaměřit na správné provádění, aby se koleno opět nepoškodilo.

Na začátku rehabilitace nepospíchejte, koleno by to nevydrželo. Kolenní kloub propínejte velmi pozvolna, to samé u uvolňování čéšky. Cviky se provádí s minimální zátěží a častým opakováním. Rehabilitace u pacientů s operovaným meniskem trvá přibližně 12 týdnů. Fyzioterapeut s vámi bude cvičit dvakrát denně a vám vysvětlí, co a jak. Podpůrnou léčba může také probíhat na oddělení zvaném vodoléčba pomocí vířivky, dále se taktéž využívá elektroléčba. Rehabilitace za pomoci motodlahy léčbu ještě více urychlí.

Proč je motodlaha účinný pomocník?

Motorová dlaha (zkráceně motodlaha) se využívá k pasivní léčbě kolene. Představuje nepřetržitou a velmi efektivní rehabilitaci z pohodlí domova. Celková léčba kolene se stejně jako hybnost kloubu velmi urychlí. Také se díky ní můžete vyhnout komplikacím, které vznikají při dlouhodobém znehybnění. Mezi další výhody patří rychlejší vstřebání otoků, zahojení chrupavek a vaziva či správná cévní a lymfatická cirkulace měkkých tkání v okolí kolenního kloubu. Půjčování motodlah využívají hlavně sportovci, protože se často potřebují rychle vrátit do výborné kondice. Motodlaha jejich léčbu zkrátí a zefektivní. Motorovou dlahu můžete používat 3x až 4x denně, dohromady až 3 hodiny. Pacienti ji používají přibližně 2 až 3 týdny, záleží na závažnosti zranění.

Jaký typ motodlahy je pro vás vhodný?

K rehabilitaci kolene a kyčle se hodí:

Moderní motodlaha Artromot K1 je jednoduchý pomocník, kterého zvládne ovládat pomocí ovladače úplně každý. Motodlaha se rychle nastaví na anatomické rozměry pacienta tak, aby to pro něj bylo pohodlné. Následně vhodně rozpohybuje končetinu v rozmezí -10° v extenzi do 120° ve flexi. Rychlost se reguluje velmi plynule (až do 200° za minutu). Rozsah pohybu si pacient určuje sám. K motodlaze dostanete protiskluzovou podložku, botu a podpěry na stehno a lýtko. Komu je Artromot K1 určen? Pacientům, kteří se zotavují po totální endoprotéze kolene nebo kyčle, po plastice vazů, po korekční osteotomii či po operaci zlomeniny.

artromot k1

Jak si motodlahu zapůjčit?

Není to nic těžkého. Na adrese www.pujcovnamotodlahy.cz si podle svých potřeb vyberete a objednáte tu, která odpovídá vašemu zranění. Dlahu si můžete vyzvednou v Praze či si ji nechat poslat kurýrem. Motodlaha na kolena a kyčle váží 11 kg a je možné si jí pohodlně odvézt v kufru auta či na zadní sedačce. Pokud si dlahu zapůjčíte na týden, tak máte dopravu po Praze zdarma. U dvoutýdenního pronájmu máte zdarma dopravu i po Středních Čechách. Dovoz obsahuje instalaci a zaškolení. Dlahu do ostatních míst ČR dodá kurýr Geis. Půjčovné se platí až v den vrácení motodlahy a kauce se při půjčení neskládá. Vrácení motodlahy je také jednoduché. Stačí zavolat na číslo uvedené na www.pujcovnamotodlahy.cz a následující den ji Geis odveze zpět.

Kolik zaplatíte

Jede kus motodlahy stojí 250 Kč s DPH na den a od 31. dne se půjčovné snižuje na 220 Kč.

Máte o zapůjčení zájem?

Zavolejte na číslo +420 602 155 136 nebo napište e-mail na info@proormedent.cz. Následně se vám společnost Proormedent s.r.o. ozve a vy se můžete už za pár dní věnovat efektivní rehabilitaci.

Zpracoval: proormedent

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Kristýna pochází z řečtiny a u nás známe několik obdob tohoto hezkého jména. Kristina, Kristína apod. Základ je ale stejný pro všechny, a tím je řecké slovo „christianos“, což v překladu znamená „Křesťan“. Kristýna je tedy „Křesťanka“ a v ČR jich máme 43231. (Všechno nejlepší, Toro! Redakce)

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 13
  • 315
  • 13 289
  • 332 858
  • 2 491 511
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet