Nejlepší tričko pro motorkáře? Máme pro vás 4 tipy!

autor: | Čvn 30, 2020 | Ranní kávy | 2 komentáře(ů)

Views: 413

Motorkář, ten tvrdý chleba má. Vybrat pro něj skvělý dárek tedy mnohdy bývá obtížné. Nejlepší tričko pro motorkáře vám pomůžeme vybrat v tomto článku. Nová helma, vesta, lepší motorka… Dárků, kterými můžete obdarovat motorkáře, je nepřeberné množství.

Recept na krásný dárek, který opravdu potěší, ale může být jednodušší, než si myslíte. Tričko pro motorkáře udělá radost každému. A v tomto článku vám ukážeme, jak vybrat to nejlepší.

Vtipem nic nezkazíte

Každý se rád baví. Humor je kořením života, který vám vykouzlí úsměv na tváři. A na to by se nemělo zapomínat. Pánská trička pro motorkáře jsou tedy skvělým způsobem, jak někoho obdarovat. Otázkou ale zůstává, který motiv vybrat. Nebojte, poradíme vám.

poradimevam

Dobrou volbou je tričko pro motorkáře s motivem „BIKER EVOLUTION“. Jak už název napovídá, jedná se o motiv vycházející z evoluce člověka. V hlavní roli ale tentokrát nebude lidská rasa, ale motorky, koloběžky a invalidní vozíček. Toto originální zpracování rozhodně potěší každého obdarovaného.

Nejlepší tričko pro motorkáře a tátu

Otec a motorky. To je kombinace, která se rozhodně nevylučuje. Jakmile si založíte rodinu, budete mít sice na motorky méně času, to ale neznamená, že musíte úplně přestat. Vyjížďku si můžete užít každý víkend, případně v jiných dnech, kdy se to hodí. A když na motorku nebudete mít čas, můžete si zlepšit náladu tričkem.

Motorkářské tričko s motivem „Super táta a ještě lepší motorkář“ je skvělým dárkem pro každého otce motorkáře. Je vyrobeno z pohodlného materiálu a vypadá opravdu dobře. Můžete jej tedy nosit nejen doma, ale také do práce či na nákup.

cinanakup

Motorkářské tričko pro ženy

Zastaralé rozdělení, které říkalo, že muž patří do práce a žena k plotně, naštěstí neplatí. Poměry se už dávno srovnaly. Není tedy žádnou výjimkou, kdy na motorce potkáte i ženu. Jak ji obdarovat? Hádáte správně – tričkem pro motorkáře.

Z naší nabídky si můžete vybrat hned z několika skvělých triček. Pokud přímo nejezdíte, ale máte doma motorkáře, můžete vytvořit skvělé duo. Pořiďte si tričko s motivem motorkářova žena. Na našem eshopu ale naleznete řadu dalších triček, i pro milovnice motorek. Nejen manželky motorkářů.

manzelky

Co takhle vlastní potisk?

Žádný z výše jmenovaných motivů se vám nelíbí? Pak máte ještě jednu možnost – vytvořit si tričko vlastní. V našem editoru si můžete zvolit jeden z motivů a přidat k němu vlastní nápis. Je libo poznávací značka s jménem obdarovaného?

jmenem

Žádný problém! Vlastní vtipný nápis? Máte ho mít!

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 27
  • 297
  • 13 179
  • 332 562
  • 2 491 822
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet