Touží po značkových trenýrkách? Přečtěte si, proč mu je dopřát!

autor: | Čvc 3, 2018 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 193

Ačkoliv se zdá, že většina mužů výběru svého spodního prádla nevěnuje příliš pozornosti, opak je pravdou. I pánové si potrpí na kvalitní spodky, ovšem často jim je líto do něčeho takového investovat. A tak se spokojí se spodním prádlem, které mají ve skříni již od dob studentských let. Vsadíme se, že o značkových trenýrkách či boxerkách sní i váš partner. Využijte toho a udělejte radost jemu i sobě.
Proč na spodním prádle nešetřit?
Značkové pánské spodní prádlo je o poznání dražší než „noname“ textil z asijské tržnice. Vyšší cena má ovšem opodstatnění. V případě známých značek jde o velmi kvalitní spodky, které vydrží v původním stavu po mnoho let. Stačí při praní dodržovat pokyny dané výrobcem a buďte si jistá, že se nerozpadnou jako ty neznačkové. V podstatě tak vychází výrazně levněji, protože je lze nosit mnohem déle.

Samozřejmě nejde pouze o poměr ceny a trvanlivosti textilu. Hlavním důvodem je nepřekonatelný komfort. Neznačkové prádlo nemůže nikdy nabídnout takové pohodlí, jako propracované střihy trenýrek a boxerek z dílen světových návrhářů.

Které značky pánského spodního prádla jsou TOP?

Rozhodli jste se, že svému partnerovi dopřejete to nejlepší spodní prádlo, jaké kdy bylo ušito? V prvé řadě se ho zeptejte, zda mu více vyhovují trenýrky, nebo boxerky. Poté se vydejte na nákupy do některého z prověřených e-shopů, protože jedině u specializovaných prodejců s dobrým jménem budete mít u zboží garanci originality. Dobrou volbou je například zavedený e-shop Trenyrkarna.cz, kde najdete pánské spodní prádlo všech klasických i méně tradičních střihů světový i českých značek.

A po jaké značce sáhnout? Chybu rozhodně neuděláte v případě spodního prádla s logem Diesel. Kombinace pohodlí, perfektního střihu a jedinečného designu je zkratka neodolatelná!

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Čeněk byl původně Vincentus. Jeho maminkou je Latina a tatínkem latinské slovo „vincens“, což znamená „vítězný“ či „ten, kdo přemůže ostatní“. Z Vincenta byl postupnými přenosy nejen Čeněk, ale také Viktor, což se stalo v Italštině, kde Vincent byl Vincenzo (Vinčenzo) a to už je od Čeňka jen kousek. V každém případě význam jménu zůstal. Čeněk je prostě vítěz. A v ČR je Čeňků 1531.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 286
  • 13 820
  • 333 922
  • 2 490 358
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet