Každá žena má mít doma své zázemí. Zařiďte si stylový kosmetický koutek

autor: | Lis 26, 2021 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 55

Každý z partnerů by měl mít u sebe doma své zázemí. Zatímco pánové si zařizují stylovou kůlnu, dámy přemýšlí, co by tak mohlo být jejich koutem, do kterého muži nevstoupí. A i když si zástupci mužského pohlaví někdy dělají legraci, že tímto místem je prádelna, je to ve skutečnosti kosmetický koutek, kde ženy tráví každé ráno i každý večer a kde jsou zcela nerušené.

Otázkou zůstává, máte tento kout zřízený i ve vašem příbytku?

stylový kosmetický kouteka

Kosmetický kout do každého domova

I když možná žijete v menším příbytku, i v takovém by se měl kosmetický koutek nacházet. Vždyť žena se líčit potřebuje a potřebuje mít k tomu své místo. Ne, opravdu se nezkrášlujte v koupelně nad umyvadlem nebo u kuchyňského koutu. Mějte vymezený kout, kde bude hodně denního světla a vše, co k perfektnímu make-upu potřebujete.

Dostatek světla je klíčový

Že jste se pevně rozhodli v tom, že si takový kosmetický koutek zařídíte? Hledejte místo v domě, kam sahá světlo prakticky neustále. Každá žena ví, že k dokonalému make-upu se potřebuje hlavně přirozené, nikoliv umělé světlo (to má tendenci opticky zabarvovat pleť a make-up jako takový, což nakonec vede k nehezkému, nepřirozenému vzhledu.

Jinými slovy hledejte prostor v okolí okna. Jestli se bude nacházet hned vedle něj nebo na druhé straně místnosti, na tom úplně nesejde. Hlavně, když přirozeného světla bude víc než dost.

Udělejte si to hezké

Dámy, tato část domu bude jenom vaše, proč si ji tedy neudělat příjemnou? Ať je přesně podle vašeho gusta a ať se sem každý den těšíte. Vybavte si ji proto tapetami, jež nesou vzor, který vás uklidňuje nebo vám zlepšuje náladu. 

kosmetika

Samolepící tapeta je v poslední době velkým trendem a lepí se na zdi nejen v kosmetických koutech, ale i jinde v příbytku. Je skvělou alternativou klasických barev, které jsou pro mnohé nudné. Tapety naopak mohou být nositeli různých motivů (ať už květin, lesů nebo geometrických tvarů), stačí si jen vybrat tu, která je nejsympatičtější.

Bez nábytku to nepůjde

Jó, najít si potřebný prostor pro zřízení ryze ženského koutku je sice nejdůležitější, na druhou stranu to bez nábytku nepůjde. Stejně jako v jídelně, nechcete ani zde sedět na zemi (ostatně proto si svůj kout zřizujete), proto se poohlédněte po adekvátním nábytku. Nabízí se kosmetický stolek, který bude dostatečně vysoký a ke kterému zapadne stylová židlička ideálně s barevným potahem. 

V současné době je nabídka potřebného kusu nábytku opravdu široká. Existují samozřejmě i jednoduché, základní podoby stolíků, ale také ty, které jsou hezky vzorované, s úložným prostorem, jehož ženy potřebují. 

Umyvadlo jako symbol luxusu

Pokud chcete své kosmetické zázemí povýšit na ještě vyšší úroveň, nainstalujte si do něj umyvadlo. S tímto trendem se setkáváte hlavně v luxusních hotelech, ale stále více žen si umyvadlo prosadí i do svého koutu, případně do koupelny, která těsně přiléhá k ložnici. 

Ať už se rozhodnete své umyvadlo instalovat přímo do svého kosmetického koutku, nebo se rozhodnete udělat si speciální ve vaší soukromé koupelně, nezapomeňte si pořídit také doplňky k umyvadlu. Není nad praktické dávkovače mýdla, jež jsou ve stylovém provedení, nebo na stojánky na tuhá mýdla.

Doplňky k umyvadlu zahrnují i různé stojánky na štětce, které se ženám budou hodit hlavně při umývání potřebného náčiní. 

stl

Zrcadlo nesmí chybět

Závěrem stojí za zmínku nepostradatelný prvek, který se v každém kosmetickém koutě musí nacházet. Co by to taky bylo za místo pro líčení, kdyby zde chybělo zrcadlo! Volte ho optimálně velké, aby hezky zapadlo do místnosti a ladilo se stolkem jako takovým. 

Čas mají ušetřené ženy, které svůj stolek zakoupí už s tímto prvkem zakomponovaným.

Zpracovala: Kateřina Kubíková

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ilja je, ač se to nezdá, původem z hebrejštiny. Jeho původní podoba je Elí-jjáhu, což znamenalo „Bůj je můj pán“. Do Ruska, kde je obvyklejší, doputovalo jméno přes Řecko, kde znělo jako Elías a odsud pak v podobě Ijla i k nám. Význam mu ale zůstal stejný. „Bůh je můj pán“. V ČR je 591 nositelů tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 286
  • 13 820
  • 333 922
  • 2 490 358
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet