7 tipů na parádní značky streetového oblečení

autor: | Bře 15, 2022 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 49

Jaké street oblečení nosit, když zrovna nesportujete? Hledáte sportovní a vkusné oblečení pro každodenní nošení? V článku vám představíme ty nejkvalitnější a nestylovější značky street oblečení.

ezgif 2 5ad398fc02 s

Tip č. 1: Značka ION

Odlište se od ostatních. Oblečení značky ION patří k nápadným, stylovým a vkusným streetovým kouskům. Klíčem k úspěchu u značky ION je kvalita zpracování, perfektní materiály, vkusný design. K výrobě triček a mikin používá ION kvalitní bavlnu. Mezi oblíbené střihy patří regular fit. ION vyrábí vyjma jakostního oblečení také perfektní neopreny, vesty, helmy a rukavice.

Značka ION pokrývá široké spektrum oblečení pro sportovní vyžití – windsurfing, kitesurfing, SUP paddleboarding, wakeboarding, lyžování nebo snowboarding.

Tip č. 2: Značka New Era

Historie značky New Era se začala psát ve 20. letech 20. století v době, kdy Ehrhardt Koch vyráběl klobouky a čepice. Na konci třicátých let byl v USA na vzestupu baseball, a tak se značka začala zaměřovat na výrobu kšiltovek.

10041655 s

Později se staly kšiltovky New Era velkým módním hitem. Značka vyrábí kvalitní dámské, pánské i dětské oblečení, třeba mikiny a velmi úspěšné jsou i batohy. Kšiltovky stále patří k nejoblíbenějším produktům této streetové značky.

Tip č. 3: Značka Duotone

Společnost Boards & More, která značku uvedla na trh, si klade za cíl vyrábět bezkonkurenčně kvalitní a špičkové oblečení. Technologie výroby se snaží neustále zlepšovat. V sortimentu najdete kšiltovky, pánská a dámská trička, mikiny, kraťasy.

12070417 kalhoty HORSEFEATHERS Avril Ice Green s

Tip č. 4: Značka Horsefeathers

Když dva studenti v kanadské Britské Kolumbii začali tisknout vlastní design na trička a mikiny, jen stěží si dokázali představit, že jednou budou tvůrci a zakladateli úspěšné značky Horsefeathers.

Dnes je Horsefeathers úspěšnou značkou, která nabízí kalhoty, trička, batohy, dámské a pánské mikiny a obsáhne kompletně board a street sortiment. Společnost se snaží neustále zdokonalovat materiály, aktivně tvoří nové kolekce, inovuje a zlepšuje.

Značka Horsefeathers spolupracuje při svých návrzích oblečení se snowboardisty a skateboardisty, kteří na skvělé oblečení nedají dopustit.

Tip č. 5: Značka Picture

Francouzská značka Picture vznikla v roce 2008. Designově jedinečné a perfektní oblečení je šetrné k životnímu prostředí. Veškeré oblečení značky Picture má certifikaci Öko-tex 100. Ve velmi širokém sortimentu najdete oblečení na snowboard i skvělé džíny, bundu nebo ponožky.

Tip č. 6: Značka Etnies

Značka Etnies vytvořila úplně první model skate bot a, stejně jako ostatní skvělé streetové značky, prosazuje nové a lepší technologie k výrobě svých bot. Skate boty Etnies se staly klasikou ve skateboardingové obuvi. Díky inovacím ve výrobě zůstává Etnies na předních pozicích mezi značkami, které vyrábí sportovní oblečení a boty. Zaměřuje se zejména na obuv. V jejím sortimentu najdete nejen úžasné dámské, pánské i dětské boty, ale také trička a košile.

12069222 boty etnies flux black white print z

Tip č. 7: Značka Billabong

Australská značka Billabong vznikla v roce 1973 ve městě Gold Coast. Název převzala z jazyka domorodců a v překladu znamená mrtvé rameno vodního toku. Billabong patří k největším společnostem ve světě surfingu. V nabídce najdete překrásná trička, plavky, šortky batohy i kšiltovky.

Jak na nákup streetového oblečení? Parádní streetové oblečení koupíte pohodlně přes internet, třeba v e-shopu se snowboardovým vybavením. Ze široké nabídky můžete vybírat dámské, pánské i dětské oblečení od triček, přes mikiny, košile, kalhoty, kraťasy, kšiltovky až po boty.

Jakou značku oblečení máte nejraději vy?

MD: Jaké street oblečení nosit? V článku vám představíme ty nejkvalitnější a nestylovější značky street oblečení ION, Etnies, Picture, Horsefeathers.

Zpracoval: Vladimír Rokoský

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ilja je, ač se to nezdá, původem z hebrejštiny. Jeho původní podoba je Elí-jjáhu, což znamenalo „Bůj je můj pán“. Do Ruska, kde je obvyklejší, doputovalo jméno přes Řecko, kde znělo jako Elías a odsud pak v podobě Ijla i k nám. Význam mu ale zůstal stejný. „Bůh je můj pán“. V ČR je 591 nositelů tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 286
  • 13 820
  • 333 922
  • 2 490 358
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet