Miluj svůj život 2021: Nástěnný kalendář k čaji a kávě

autor: | Říj 14, 2020 | Ranní kávy | 0 komentářů

Views: 813

Určitě si všichni přejeme, aby rok 2021 byl šťastný. Šťastnější a lepší než ten minulý. Možná máme i chuť být víc sami se sebou, něco v životě změnit, protože nazrál čas. Považuji kalendář Miluj svůj život 2021 za takovou dobrůtku, zákusek ke všednímu dni, který nám dá do každého dne naději, že smíme důvěřovat životu.

Některé měsíce se budeme věnovat svému odpuštění, některé dětské hravosti (v létě, to se hodí) a  v několika měsících se stáváme tichými pozorovateli svého života, života druhých a možná se více učíme vnímat – a zpracovávat vnitřním způsobem informace kolem nás. Vyčistit se od nutkavých myšlenek, které vedou jen do bludných kruhů.

IMG 20201013 101456

Mám tento kalendář již několikátým rokem a vždycky je v něm nějaký směr, a tento rok nejvíce vnímám to ticho, objevování vlastních silných stránek, kterým bude doufám přáno i v tom, aby byly realizovány. Aby se svět a osud otevřel naší proměně a nabídl nám nové životní podmínky.

Pro zajímavost, rok 2020 jsem vnímala jako rok, ve kterém se bude hodně uklízet, budeme tlačeni k opuštění nefungujícího a k prozření.

Možná to tak skutečně je, i když bych nerada paušalizovala, protože v tuto chvíli přicházet o své nejzákladnější jistoty, rozhodně není o světle na konci tunelu. V tomto směru ale rok 2021 vypadá skutečně lépe, je zaměřen přesněji na budoucnost, takže nezbývá než věřit, že bude mít pravdu.

IMG 20201013 101429

Všední dny okořeněné tématy kalendáře Miluj svůj život, celý ten proces uvědomování si moudrosti, kterou tak často zapomínáme, jsou pro mne velmi důležité. Potřebuji si někdy připomenout, že je správné cítit vztek, že je dobré odpustit, že je dobré něco risknout nebo se zastavit a odpočinout si u čaje s vlastními stíny.

Že i hravost není špatná a nehodna dospělého, ale že si můžu hrát.

Lehké, milé, s bujícím životem – který prýští jak z obrázků Lucie Ernestové, tak i ze slov, či spíše z emocí a závěrů a vnitřního klidu, která tato slova inspirována moudrostí Louise L. Hay, vytváří.

IMG 20201013 101507

Takhle to bude vypadat v lednu:

POZORNOST

„Můj život se skládá z malých i velkých radostí. Všímám si krásy světa kolem mne. Vnímám křehkost květů v rozpuku, lahodnost čokolády nebo dobrého vína, měkkost mé peřiny či dokonalost letu ptáka.

I v temných chvílích a zkušenostech nalézám světla naděje. Přijímám svět takový, jaký je. Vím, že posiluji to, čemu dávám pozornost.

Věnuji plnou pozornost tomu, s kým právě jsem.  Naslouchám jeho slovům a vnímám jeho pocity. Reaguji na jeho postřehy a názory. Malými i velkými gesty dělám radost sobě a lidem kolem sebe. 

Když jsem o samotě, tak se dokážu ponořit do sebe, naladit se na své emoce, naslouchat voláním a touhám srdce.“

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2020, www.synergiepublishing.com

Renata Petříčková

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Kristýna pochází z řečtiny a u nás známe několik obdob tohoto hezkého jména. Kristina, Kristína apod. Základ je ale stejný pro všechny, a tím je řecké slovo „christianos“, což v překladu znamená „Křesťan“. Kristýna je tedy „Křesťanka“ a v ČR jich máme 43231. (Všechno nejlepší, Toro! Redakce)

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 12
  • 315
  • 13 288
  • 332 857
  • 2 491 510
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet