Mikro půjčky na rekonstrukci koupelny nebo hezkou komodu do předsíně

autor: | Pro 9, 2019 | Komerce, Společnost | 0 komentářů

Views: 111

Mít to doma zase o trochu hezčí aneb útulnější zázemí. Kdo z nás je dnes vlastně proti, že? Když si něco opravdu přejete – a akční leták má omezenou platnost – je třeba okamžitě jednat. Do výplaty je sice možná ještě daleko, ale vybavit si domov nějakou hezkou a užitečnou věcí můžete klidně i na přelomu měsíců.

Jednoduše proto, že tu jsou krátkodobé půjčky, díky nimž nemusíte nutně čekat, aby vám sleva na komodu, poličku nebo novou televizi stihla uprchnout někam do dáli.

Proč odolávat silné touze? Naopak, udělat si radost je důležité nejen kvůli vyplavení endorfinů. Navíc, půjde o užitečný nákup do budoucna…

Trochu víc radosti a zaručeně blesková dohoda

Dnešní mikro půjčky fungují doslova jako švýcarské hodinky. Nebudete na ně čekat, nemusíte se nutně zpovídat, a to všechno samozřejmě šetří energii, kterou lze věnovat do jiných věcí. Malý úvěr také nezatíží rodinný rozpočet tak, aby došlo k nějakým komplikacím při splátce, že? Pochopitelně je nutné si vše dobře promyslet, ale proč se vlastně omezovat, když na vás čeká nějaká hezká věc, toho času akční slevě, jež se asi jen tak nebude opakovat? Nevyužít ji by byla přece škoda. Co vše budete muset uvést do příslušných formulářů, aby byla půjčka co nejdříve realitou?

 • Kontakty. Email, telefonní číslo, ale také adresu trvalého bydliště. Půjčit si mohou i cizinci.
 • Příjmení, jméno, číslo bankovního konta. Bez těchto tří věcí se rozhodně nikdy neobejdete!
 • Věk. Plnoletým se půjčí, sedmnáctiletý člověk má bohužel smůlu, zákony tu mluví jasně.

Půjčit si můžete klidně i pouhou tisícikorunu, maximální možná suma pak činí hned patnáct tisíc korun. Jinými slovy, vaše možnosti jsou velmi široké a nemusíte se nutně omezovat. Pět tisíc na komodu, osm tisíc na televizi, záleží jen na vás, k čemu finanční hotovost využijete. Může to být třeba i krátká dovolená horách, když si potřebujete odpočinout od města, kde žijete po celý rok a máte zrovna před sebou volný víkend…

Jednání pouze přes internet, bez telefonátů a schůzek

Velkou výhodou je bezesporu i skutečnost, že nemusíte zvedat telefon (kromě ověřovacího kódu, který přijde SMS). Telefonní hovor, osobní jednání, to vše není nutností pro to, abyste se třeba právě půjčka 5000 Kč stala obratem realitou. Stačí pár chvilek strávených u internetového prohlížeče, doklad o trvalém příjmu PDF, stažený z internetového bankovnictví a samozřejmě také dobrá nálada, bez které to dnes skutečně nejde!

mikro2

Bezúčelový charakter půjčky potěší snad všechny

Koupíte si něco hezkého, zaplatíte klíčové složenky, protože zaměstnavatel se znovu opozdil termínem výplaty. Jistě, to je jen na vás – nemusíte se svěřovat, důvod je zcela ve vaší osobní režii.

Zpověď nečekejte, krátkodobé nebankovní úvěry nejsou od toho, aby byl klient zatěžován složitou administrativou! Půjčky jsou zkrátka bez udání důvodu, dokládání složenek a faktur například za práci řemeslníků, nutné není ani ukazovat odchozí platby, díky nimž by bylo jasné, nač byly peníze využity.

Vše si dobře rozmyslet aneb počítejte dopředu

Mít jasno o každém kroku, počítat, počítat a zase počítat – to je v rodinném rozpočtu hodně důležité a týká se to i případných nebankovních půjček, které si budete možná už zanedlouho sjednávat. Víte, že vše půjde hladce a splatíte dluh z příští výplaty? Pak je vše v pořádku, ale váhání je ukázkou, že ve věci nemáte moc jasno. Ohrozit stabilitu osobních financí přitom není třeba, půjčku si sjednáte, až tomu bude vhodnější doba nebo si sjednáte dohodu znějící na menší sumu, jíž jste původně zamýšleli. V každém případě je třeba brát na zřetel, že dluhová past umí být hodně nepříjemná společnice…

Zpracoval: Petr Süss

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

 • 22
 • 297
 • 13 174
 • 332 557
 • 2 491 817
 • 3 798
 • 28
 • 1 860
0 Shares
Share
Tweet