Výkladový čas – Cordelia Francesca Brabbs: Orákulum jednorožců

autor: | Led 20, 2023 | Magie | 7 komentáře(ů)

Views: 144

Máte pocit, že jste se v životě ztratili? Jako úplně? Pak pojďte vyzkoušet tyto karty. Orákulum jednorožců je na pohled poetické a mýtické, ale symbolika vzácných až zázračných jednorožců je překvapivě při zemi a podporující. Karty slibují podporu intuice, pomoc při nalézání svého místa na světě, svého úkolu. A z několika výkladů mám i pocit, že navádí na ten první krok, který máme udělat, abychom poté už něco konečně pochopili.

Takže to jsem lehce nastínila styl dotazů, na něž tyto karty odpovídají nejúčinněji.

A rovnou si to zkusme, možná i tohle někomu sedne přesně!

Pojďme si tedy vyzkoušet to, co karty radí… dobrá, chci tedy vědět, jak najdu místo, prostor, ve kterém mohu rozvinout svůj dar…

JEDNEJ.

Je nejlepší čas jednat. Dělej věci, které ti pomohou uskutečnit tvé sny. Kráčej sebevědomě.

A to úplně cítím, jak se tomu bráním… otvírám knížečku a hned čtu větu, která mému pocitu odpovídá: „Vše, co potřebuješ, již máš. Možná, že pocituješ odpor, nebo váháš, ale na to teď není čas. Jednej.“

Mám upozadit své ustrašené ego a jít kupředu.

Dá se tedy říct, že ten prostor, ve kterém mám rozvíjet něco svého, nyní cítím, nebo stojím před ním a uvažuju o vstupu do něj a moc se mi nechce.

Tak to asi odpovídá…. A vida, stačila nám k tomu jen jedna karta.

A jak to bude u vás?

Dotazy pro karty pište do komentářů….

O autorce: Cordelia F. Brabbs je mentorkou magie zaměřenou na diamantové energie. Sama odjakživa věří  v magické světy, bájné bytosti.V době dospívání si prošla temnotou duše a brzy poté začala pracovat s těmito energiemi a psát knihy a tvořit karty. Ke svým kartám přizvala několik umělců, kteří jsou naladěni na podobnou vlnu.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2022, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000539_orakulum-jednorozcu.php

Renata Petříčková

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sara
Sara
08.02.2023 13:54

Zdravím….jestli to funguje, ráda bych nechala vyložit svému synovi Viktorovi (rak)…taky se v životě nějak ztratil… sad

Světlo
Světlo
02.02.2023 10:08

Dobrý den, mohu ještě vložit dotaz? Pokud ano, ráda bych se zeptala, co mě čeká v blízké době? Na co se zaměřit? Přijdou nějaké změny? A co láska, blíží se něco pěkného? Předem děkuji a přeji krásný den.

DigiD
DigiD
23.01.2023 09:07

Dobrý den, jak se postavit na vlastní nohy a být nezávislá? Mám odejít z domu kde bydlím – nejsem tady úplně přijatá, musela bych odejít sama, bez manžela, dcery jsou dospělé. A práce ? Mám vícero nápadů, ale který je ten pravý? Láká mě organizovat si svůj čas a nečekat co mi kdo dá, myslím tím uznání, peníze.
Díky moc a krásný den.

Ivik
Ivik
22.01.2023 20:53

Já se v životě neztrácím já se v něm přímo utápím,vše mě dusí a nevím jak z toho dna nahoru,jak se nadechnout.Netěším se na nový den je vždy stejný,nic mě hezkého nečeká.Pomohou mě kartičky vezmou mě za ruku a vyvedou z toho marastu.Děkuji Renátko a přeji hezký den.

jazuzinka
jazuzinka
21.01.2023 17:25

Milé karty a Renčo,
prosím o výklad pro mě. Mám pocit, že stojím bezradná a motám se na křižovatce. Mám více možností, to vím, pořád zvažuji pro a proti a nic nepřevažuje. Některé možnosti jsou opravdu kotrmelce a byly by velkým zvratem. Finančně, v práci, asi i v osobním životě… Prostě mrtvý bod a kudy z něj ven? Trvá to už docela dlouho a unavuje mě stát pořád na místě… Byla by pro mě rada? Moc děkuji.

Helena17
Helena17
21.01.2023 16:12

Dobrý den Reni,
připadám si, že nikam nepatřím, že nemám své místo v životě.Že vlastně nikomu nechybím….Co mi karty radí, jak z toho ven? Zdravotně nic moc.A také už nechci být sama.
Rady začít se mít ráda znám..ale nefungují.
Helena

vy1968
vy1968
20.01.2023 14:10

Dobrý den Reni, já mám už dlouho pocit, že jenom vyhovuju ostatním, abych pomohla. Když se ozvu, okolí to vadí. Nemám čas na věci, které bych chtěla dělat, dělám věci, které musím. Už jsem unavená. Asi nejsem dost silná ustát výčitky. A okolí ví, jak na mě. Jaký mám udělat první krok, abych to změnila? Děkuji.

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 243
  • 256
  • 13 855
  • 333 849
  • 2 490 849
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet