Vy ale potřebujete patologa! PANNA

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 0 komentářů

Views: 1167

Připadá vám Panna jako profesionální patolog? Tak si ale prosím uvědomte, že zrovna bez nich, bychom měli veliký problém při hledání pravdy a spravedlnosti.

 

Podívejte se na věčné šťourání lidí narozených v Panně z jiného úhlu.

Smysl pro detail, neuvěřitelná paměť, schopnost najít souvislosti i tam, kde jiní tápou, analytické myšlení a potřeba dořešit i to, co jiní pokládají za neřešitelné.

 

Pokud budete chtít promyšlený plán činnosti od A až do Z, a to hned v několika variantách, obraťte se s důvěrou na Pannu.

 

Nikdy se tito lidé nepouští do nepromyšlených věcí a vždycky mají i záložní plán.

 

3522ODc.jpg

Panna je mistr analýzy a při svém hledání pravdy se chová jako buldok.

Pokud jí něco řeknete, je schopná vám za pět let vaše slova ve stejném sledu zopakovat a sdělí vám i co jste měli na sobě, co hráli v té chvíli v rádiu, kolik bylo hodin, co jste jedli, a jak vypadal pingl, který vás v tu chvíli obsluhoval. Má v hlavě fotku té situace.

 

Panna má hroznou spoustu různých TABU, která jí bohužel brání být spontánní.

Kontroluje nejen své okolí, ale také sama sebe.

Bývá často obviňována z nedostatku lásky. Nebude se s vámi na veřejnosti líbat a patrně bude mít i problém vás držet za ruku. Prostě je jí to „blbý“.

 

Veškeré city, a že jsou hluboké, se odehrávají kdesi v jejím nitru.

Věřte, že vás bezmezně miluje. Jen to prostě není vidět.

 

Panna je orientovaná na hmotu a váží si majetku a peněz. Může proto občas vypadat jako škrt. Je to tím, že zná hodnotu věcí a peněz.

Panna se umí zamilovat plánovitě a není to z její strany vůbec žádná křeč.

 

PANNA  a …

 

 

Kozoroh – Dle Panny je Kozoroh odpovědný, systematický a vytrvalý. To se jí líbí. Je pevný, což jí přitahuje. Jen to u nich doma může občas vypadat jako na školení.

 

Vodnář – Panna umí být při normálním postavení horoskopu k Vodnáři tolerantní a často tihle dva spolu jsou. Nebezpečí spočívá jen v tom, že pro Pannu je velice těžké pochopit Vodnářův systém upořádání věcí. Vodnář někdy bere její přístup jako omezující.

 

Ryba – Zpravidla Panna nepochopí nic z toho, co Ryba dělá, říká, a netuší, co cítí. Často Ryba reaguje jinak, než si Panna naplánovala a ona plánuje vždycky. Dlouhodobý vztah Panna – Ryba je vzácný.

 

Skopec (Beran) – Málokdy. Jen málokdy to těmto dvěma klape. Beran často obviňuje Pannu, že je moc upjatá, a Pannu vytáčí, že Beran nic neřeší. Beran její postupy pokládá za puntičkářství. Panna Berana má za bordeláře.

 

Býk – Ano, Býka si vezme Panna ochotně a ráda. Jen hlavně potřebují dost podnětů, jinak bude děsná nuda. Panna se ráda napije. Býka to mrzí. Jejich sex? Tady přitáhnout, tady zašroubovat. Hezky jako včera. Poloha „A“, sektor „B“. Nádhera!

 

Blíženec – Moc ne. Existují výjimky, které fungují na principu domů. Jinak je pro Pannu moc těžko uchopitelný a rozčiluje ji nestálostí a náladovostí. Blíženci přijde Panna často nudná.

 

Rak – Proč by měla Panna pořád říkat, jak ho miluje? Snad je to vidět na činech ne? Ne? Když plánuje dovolenou, nemůže u toho žvýkat Rakovi ucho. Že to nedělá nikdy? No, možná jí to přijde „blbý“ smile

 

Lev – A víte, že i přes obrovský rozdíl mezi těmito dvěma energiemi, spolu tihle dva jsou často? Snad je to proto, že Panna umí Lva zanalyzovat, a pokud jí na tom záleží, umí mu dát, co potřebuje. Pannu často Lev dobíjí. Obdivuje jeho chuť do života. Lvu se líbí, že po něm Panna tak hezky uklízí.

 

Panna – Rozum a společný cíl. Ano, Panna je Panně dost často partnerem. Jasně, že mají zanalyzováno, čím to je. Je to proto, že rozum je nade všechno, a oni jsou spojením rozumu, taktiky a neustálého pitvání se v detailech. Mají to tak rádi.

 

Váhy –Panna má o Váhách dobré mínění. Nerozčilují ji a hlavně jí porozumí. Ona Váhu někdy dusí, ale když to včas odhalí, je zase dobře. Hodně často si vybírá Panna právě Váhu.

 

Štír – Jen zřídka. Panna Štírovi nevěří, a pro Štíra je Panna upjatý mentor, který je bez sexuální fantazie. Pro Pannu je často Štíří pojetí sexu jednoduše vulgární. Prostě, Panna se se Štírem ve výtahu v Kotvě milovat nebude. Nikdy. Ale možná o tom sní. Zůstane ovšem u snů.

 

Střelec – Komunikace. Střelec může Pannu inspirovat, ale mnohem častěji ji vytáčí, jak mluví bez rozmyslu. Na druhou stranu má paměť, a to se Panně líbí. Když ji nevyděsí, půjde i do vztahu. Málokdy jim to ale vydrží. Důvod? Panna potřebuje občas klid.

 

Následují Váhy…

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 256
  • 13 627
  • 333 621
  • 2 490 621
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet