Už musím letět! BLÍŽENEC

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 1 komentář

Views: 1997

Až uvidíte člověka, který bude současně číst časopis, sledovat napínavý film a k tomu s vámi bude probírat, co kdo dneska říkal u oběda a patrně k tomu bude ještě hýbat nohama a luštit sudoku, je to Blíženec.

 

Navíc, později zjistíte, že si pamatuje děj filmu, ví, co četl, ví, co jste říkali, vyjde mu sudoku, a ví co říkal on sám. Bude si to pamatovat ještě zítra.

 

Pak polovinu z toho zapomene. Večer ho bude bolet hlava.

 

Problém všech Blíženců je v tom, že takto načerpané informace často postrádají hloubku, zato co do šířky je to skutečně výkon.

 

Většina Blíženců ví všem něco, ale o ničem všechno.

Pokud budete Blíženci něco vysvětlovat a překročíte čas 10 minut, dejte mu přestávku. Není schopen déle udržet pozornost na jedné věci. Je prostě takový a není to ani špatné ani dobré. Je to jeho.

 

V Blížencích jsou často dvě i více osob pohromadě, a tak mu nedělá problém, během dne i desetkrát změnit náladu. To může být největším problémem právě pro zemitá znamení, které to vytáčí nejvíc.

 

Každý Blíženec vlastní minimálně dva exempláře od jedné věci.

Dva zubní kartáčky, holicí strojek a žiletky, auto a motorku, kočku a psa, (možná víc zvířat)manželku a milenku…

Blíženec je nejzvědavější znamení zvířetníku.

 

3515NTF.jpg

Je to motýl, který má na starosti celou louku různých květin a z každé se musí napít.

Nemůže se zdržovat vysosáním jednoho druhu do mrtě. Od toho jsou tu třeba Střelci.

Dobré je, že se s ním můžete bavit naprosto na jakékoli téma.

Ne ale dlouho na to samé.

 

BLÍŽENEC a…

 

Kozoroh – Pokud nemá Blíženec Kozoroha ve vztahu za závaží, mohou fungovat na principu vzájemného doplňování. Co má Blíženec, rozhodně postrádá Kozoroh a obráceně. Kozoroží odpovědnost a vážný výraz připadá Blíženci mnohdy až depresivní. Na druhou stranu oceňuje, že ho Kozoroh nechává mluvit. Smutné, že i ve chvíli, když chce, aby mluvil on.

 

Vodnář – Jejich komunikační kanál se často bezvadně doplňuje. Pokud se nepřeplňuje. Pak Blížence Vodnář rozčiluje a křičí. Vodnář ho často uráží.

 

Ryba – Rybí hluboký způsob myšlení většinu Blíženců míjí, a později nemohou najít důvod, aby s ní žili. Za přítele si ale vybírá Blíženec Rybu velice často.

 

Skopec (Beran) –  Blíženec se často vztahu se Skopcem nebrání. Pokud tam není moc energie, je to živé hodně dlouho. Blíženci se líbí, jak je Skopec aktivní. Skopec si s Blížencem rád povídá. Jediné nebezpečí je, že aktivita a hodně energie vztahu těchto dvou se může otočit v agresi a boj o moc.

 

Býk – Málokdy stačí Blížencovo nastavení na zpracování modelů chování Býka. Blíženec o něm často mluví jako o kusu žuly. Zatímco on chce lehkost bytí a vzduch, Býk touží po klidu a hmotné jistotě. Může to být pro Blížence příliš dusivá atmosféra.

 

Blíženec – Dva motýli. Pokud se jim podaří se navzájem dohnat uchopit a na chvilku přistát, klidně budou doma fungovat ve čtyřech i v pěti a více Laughing

 

Rak – Blížence mnohdy Rak docela baví. Hodně často si vybírá pro vztah právě tento citlivý model. Fakt je, že si často navzájem lžou, ale jinak je to vlastně vyváženě akční.

 

Lev – Blíženec jde do vztahu se Lvem často, ale také často ne nadlouho. Lev se mu líbí. Zpravidla ho upoutá, protože je vtipný a Blíženec má humor rád. Pak žárlí často oba a Blíženec dělá Lvu naschvály. Rozhodně si to ale chvíli spolu velmi intenzivně užijí.

 

Panna –Dost těžko Panna s Blížencem vydrží a naopak. Často z tohoto vztahu uteče Blíženec. Existují výjimky, které fungují na principu domů. Jinak Panna Blížence spíše svazuje a on vztah opustí.

 

Váhy – Když se Blíženec chová k téhle citlivé květince dostatečně čestně, pak je jejich vztah hodně častý a bývá i hodně dlouhý. Váha je tolerantní a Blíženec zábavný a nedusí.

 

Štír – 1 ze 100. Málokdy se ti dva vůbec upoutají. Štír pokládá Blížence za povrchního a moc ukecaného a Blíženec Štíra za kovaného podvodníka, kterému není nic svaté.

 

Střelec – Ano a často. Hodně často se dává Blíženec do spolku s tímhle zajímavým a věčně akčním tvorem. Alespoň se nenudí. Když po něm Střelec nestřílí.

 

Dopoledne Raci …Wink

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ailbe
Ailbe
07.11.2019 14:59

:smát-se: Blíženec – no, dost to sedí. I co se týče vztahu s ostatními znameními .
Ale původně jsem měla být Rak ( narodila jsem se dřív), tak mám v sobě i něco z Raka ( hlavně ten pláč) …a ascendent mám ve Lvu a tam se částečně taky vidím ( jako je to peklo – milovat šperky jako Lev a mít od každého dva jako Blíženec :hodně-se-smát: )

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Krásné a Kristovou láskou nabité jméno Magdaléna pochází z hebrejštiny. Znamená „žena z Magdaly“, původně „magdalská“. To proto, že Magdala bývalo starověké město v Izraeli, dnes Migdal. Původní význam aramejského slova „magdala“, podle kterého vznikl název města, je „ vysoká věž“. V ČR máme 4990 Magdalén a 11116 Magdalen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 26
  • 279
  • 13 491
  • 333 430
  • 2 490 911
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet