Magie

Škola Crowley Tarotu – nový turnus od září

Jestli máte chuť pustit Tarot do svého života a máte zájem o základy astrologie a magie, bez obav se přihlaste. Docházet do „školy“ budete zhruba čtyři měsíce, vždy dvě hodiny týdně. (žádné rychlokurzy nefungují). Po té budete schopni pomocí Tarotu a práce s podvědomím vlastním i druhých, především (!!) pomoci těm, kterým náhle v určitých ohledech či otázkách selhávají praktická řešení problémů. 

Nikdo nesmí zůstat bez naděje. A ta je často otázkou vývoje budoucnosti, ale i současné situace, myšlení druhých, jejich skutečných motivací … do těchto oblastí se naučíte nahlížet.

 

24678YWN.jpg

 

Prostřednictvím Tarotu se lze pohybovat po mnohokolejné trati času i lidských myslí.
Každá jedna karta má význam mantický, astrologický i energetický. Soubor 78 tarotových listů je jedinečným množstvím knih a příběhů s otevřeným koncem… 

Prostřednictvím výkladu můžete nahlédnout do minulosti, na zdravotní rizika, do pocitů druhých a také do alternativ budoucnosti. Říkám záměrně alternativ, protože budoucnost, tedy její větší část, je měnná!

 

Tarot odpovídá pouze na to, nač se člověk ptá.
Není účelem tazateli nalajnovat budoucí osud, ale naopak upozornit ho na věci, které leží před ním, a na které je možné se připravit, či je zmírnit, nebo úplně odvrátit.

 

Tarot vychází vždy ze současné situace.
Čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď. Znamená to tedy, že čím je dotaz obecnější, tím více doširoka se Tarot dívá.

 

Tarot je pouze prostředek.
Nic živého. Nemůže se tedy zlobit, ani urazit, ani odmítat cokoli sdělovat. Vykladač jej používá pouze jako pomocný prostředek pro komunikaci s vlastním podvědomím, kterým nahlíží do Universa. Tarot se na rozdíl od člověka proto nemůže ani mýlit.

 

Bez osobního etického kodexu a lásky k druhému člověku, bez odpovědnosti za to, co druhému říkám a jaký to může mít následek, bez určitého filtrování problému druhého přes svou vlastní emoční oblast, bez psychologie a ohleduplnosti nelze Tarot vykládat.

 

Nebo tedy, nemělo by se to dělat.

 

Každý jeden klient je předně lidská bytost s pocity a emocemi. Přichází často s obavou, nejistotou a mnohdy bezradný.

 

A musí (!) odcházet s nadějí.

 

Bližší informace Tarotové škole dostanete

 

na tel. č. 721 381 824, nebo na e-mailu: michaela.kudlackova@popelky.cz

 

Škola probíhá v Praze 4 blízko Kongresového centra.

 

 

Pro ty, kteří jsou z daleka, chystám novinku. wink

 

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com