Views: 1370

Snad žádné znamení netouží tolik po harmonii jako Váhy. Jakýkoli nesoulad je jim velmi nepříjemný, vnímají citlivě napjaté prostředí a jsou pak neurotické.

 

Váha je citlivá bytost a má velké porozumění.

Nemá ráda bezpráví, ponížení a hluk. Miluje hudbu, krásné tóny, obrazy a všechno, co lahodí jejímu vytříbenému vkusu. Všimněte si ale, jak často Váha říká “Ztlumte tu hudbu, nekřičte a podobně”.

 

Váhy bytostně nesnáščí chaoz a hluk.

 

Jsou nekonfliktní.

Jsou to takové, vesměs velice pohledné porcelánové panenky.

 

3523MzN.jpg

Pokud se jim například ve vztahu nedostává pocitu souznění, bez boje odchází, aby se už nevrátily. Je těžké dát jim to, co potřebují. Je těžké je uspokojit.

 

Těžko by se Váha uměla smířit například se vztahem založeným na nějaké dohodě typu „kvůli dětem budeme spolu, ale bude si každý dělat co chce”. Potřebuje lásku a souznění, pozornost a pocit vnitřní spokojenosti.

 

Jsou spravedlivé, avšak rádi si vykládají spravedlnost po svém. Ve svých rozhodnutích jsou to lidé pevní, protože je činí pomalu.

 

Hlavně Váhu do ničeho netlačte!

 

VÁHA a …

 

Kozoroh – Vlastní-li Kozoroh alespoň Měsíc nebo Venuši v dobrém postavení, ráda s ním Váha setrvá. Při nedobrém postavení je pro Váhu Kozoroh příliš necitlivý a Váha pro Kozoroha rozmazlená.

 

Vodnář -S Vodnářem by Váha mohla utvořit poměrně rovnocenný vztah, pokud Váha vykousne Vodnářovo občasné odpoutání se a potřebu někde si o samotě vyčistit hlavu. Jejich vzájemné vnímání světa je ale hodně podobné s tím, že Vodnář je pokrokovější a Váha miluje tradice.

 

Ryba – Váha je s Rybou většinou ráda. Rybka je jemná a Váze lahodí její empatie. Je-li Ryba muž, Váha někdy pochybuje o jeho věrnosti.

 

Beran   – Po stránce živlů si tito moc nesednou. Beran je prudký, což může Váhu dost rozhazovat. Znám hodně případů, když Beran Váhu i fyzicky napadl. Je lepší, když je v tomto vztahu Váha muž.

 

Býk  – Je k Váze pozorný a má pochopení. Problém bývá s prioritami a vnímání pocitově hezkého. Býk je zaměřený na praktickou stránku. Tak jestliže ponechá Váze její potřeby různých serepetiček, které mu budou připadat zbytečné,

Váha si bude jeho tolerance vážit.

 

Blíženec  – Váhu rozhodně zkraje upoutá, ale později by pro ni mohl být příliš roztěkaný. Jeho pozornost je věnována mnoha věcem, a to může Váze vadit. Blíženec jí naopak může vyčítat, že jí „pořád něco nejde pod nos“.

 

Rak –  Je k Váze milý, pozorný. Povětšinou jsou to ale Váhy, které od Raků často utíkají. Myslím, že Račí svět má málo vzduchu a Váha může trpět přidušením.

 

Lev – Pro Lva bude Váha zajímavá, ale často málo akční. Jeho náhlá vzplanutí a věčný optimismus zase rozčiluje Váhu. Navíc Lvi milují okázalé věci a Váhy jsou spíše skromné znamení. Ne vždy se Lev také srovná se spravedlností v podání Váhy – má to jinak. Váha chce přemýšlet, zatímco Lev jde a koná. V každém případě je ale Váha pro Lva okouzlující.

 

Panna –  S Váhou bývá ve svazku často. Snad je to proto, že Panna je velmi přizpůsobivá a svět vidí z hlediska použitelnosti. Je tedy schopna přistoupit na kompromis. Váhám zřejmě lahodí, že je Panna nepředbíhá. Běda ale, pokud Panna Váze nevěnuje pozornost. Pocit nelásky Váha netoleruje.

 

Váha – K Váze její vlastní model většinou jde, pokud jim nepřekáží postavení planet. Pokud nemají dobře aspektované Venuše, moc se zrcadlí, což většinou odpíská Váha žena.

 

Štír  – Uloví Váhu snadno. Je to mistr balení. Váha je přímo nadšená z toho, co Štír dělá a říká, i z jeho schopnosti dívat se hluboko. Později bývá pro Váhu těžko snesitelný pocit, že ona je průhledná pro něho, ale on zahalen do mlhy pro ni. Navíc Štíří model „účel světí prostředky“ je Váhou často hodnocen jako nefér chování.

 

Střelec  – Bude Váhu dobývat a bude ho to bavit. Bohužel v mnoha případech jen do chvíle, než se tak stane. Vyčítá jí málo živočišnosti a ona jeho humor pokládá za netaktní, neomalený a štiplavý.

 

Přijdou Štíři…

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ilja je, ač se to nezdá, původem z hebrejštiny. Jeho původní podoba je Elí-jjáhu, což znamenalo „Bůj je můj pán“. Do Ruska, kde je obvyklejší, doputovalo jméno přes Řecko, kde znělo jako Elías a odsud pak v podobě Ijla i k nám. Význam mu ale zůstal stejný. „Bůh je můj pán“. V ČR je 591 nositelů tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 286
  • 13 820
  • 333 922
  • 2 490 358
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet