Nehrňte na mě ten svět! RYBA

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 0 komentářů

Views: 1137

Pro většinu Rybek je realita tohoto světa tak syrová a těžká, že si už v dětství vytvoří svět vlastní. Poněkud lehčí, snový, plný pastelových barev a éterických bytostí.

 

Velice často do něho odcházejí a hodně často jeho obraz alespoň jednou namalují, vysochají, či jinak ztvární. Vetšina Ryb, připadá zbytku zvířetníku „mimo“.

 
3508MGR.jpg
A mají pravdu.

U Ryby je to ovšem jen záchranné kolo, kterého se chytnou pokaždé, když jim tento svět padá na hlavu.

Ryba je hloubkou své duše téměř neuchopitelná. Je v ní obsaženo naprosto všechno. Od těch největších neřestí, až po ty nejrásnější lidské vlastnosti.

 

Ryba je všechno možné, jen ne praktická.

Většina Ryb má dojem, že se do světa lidí prostě nehodí.

 

Ano, Rybě by bylo lépe skutečně někde ve vodním království prostém nutnosti vyrovnávat se s hmotným světem.

 

Většina Ryb ani neumí s hmotou nakládat. Mají k ní pokaždé nějak zvláštní vztah.

Buď je Ryba extrémně lakomá, nebo je to samaritán, který by se rozdal.

 

Rybí schopnost cítit to, co ten druhý – empatie – je příslovečná.

 

RYBA a …

 

Kozoroh –Na Kozoroha musí Rybka s velkou empatií, jinak ten jeho praktický, odpovědný pohled bez kouska talentu nikdy nepochopí. Jako správná Ryba se proto snaží vcítit. Leckdy zbytečně.

 

Vodnář – Málokdy Ryba pochopí, jak tenhle člověk funguje. Málokdy ji zajímá, pokud s ním nemusí být třeba v práci, nebo v rodině. Zpravidla do Vodnářovy osobnosti nevkládá Rybka moc energie, ale daří se jí ho dlouho tolerovat. Většině Ryb jsou Vodnáři jedno.

 

Ryba – Umělecký vztah mezi Rybou a Rybou ano. Partnerský málokdy vydrží. Má toho dost v zrcadle, ale někdy ji to paradoxně nadlouho připoutá protože, hodně vztahů Ryba-Ryba, jede přes umění, nebo společné dílo. Rybí domácnost je plná obrazů, fotografií, sošek, talismanů a sexu.

 

Skopec (Beran) – V zásadě si Ryba bude o Beranovi myslet, že je tak trochu blázen. Neumí ho uchopit, i když se hodně snaží. Časem ji to většinou unaví a odpluje. Umí ji ale rozesmát. Bohužel i rozplakat.

 

Býk –Pro většinu Ryb je Býk jako ocelová socha, se kterou se nedá hnout. Jeho praktické nazírání a hodnocení ryze rozumové, Rybu mnohdy až fyzicky bolí. Ryba si myslí, že Býk je bez talentu a bez fantazie. Nedivte se, Rybky, vaší fantazii nemá niko. Natožpak Býk.

 

Blíženec – Ryba Blíženci rozumí, ale nechce ho. Tedy většinou. Jeho povrchový způsob myšlení Rybě málokdy stačí k tomu, abych s ním žila nebo sdílela city. Jako kamaráda si ale Blížence Rybka vybírá často.

 

Rak – Proč ne? Proč tuhle bytost nevpustit do svého života? Rak a Ryba mají hodně společného. Ryba odpustí Rakovi mnohé. Rak je jedním z mála, kdo umí Rybu pochopit. Je proto zvláštní, že pokud si někteří dva neskutečně ublíží, je to právě Ryba a Rak. Stejně množství vztahů těchto dvou je ale velice hezkých.

 

Lev – Rybu Lev víceméně baví. Někdy jen chvíli. Vztahy Ryba a Lev jsou většinou založené na hlubokém citu ze strany obou. Totiž Lev je svou velkorysostí Rybě rytířem. Ryba jemu pak pohlazením. Pokud někdo někomu ublíží, spíše bývá tím poškozeným Ryba. Láska umí i bolet. Tihle dva to vědí.

 

Panna – Ryba Pannu většinou nechce, protože Panna málokdy pochopí, co Ryba dělá a proč, co říká a hlavně, co cítí. Ryba brzy pochopí, že chtít mluvit s Pannou o svých pocitech, musela by je převádět na rovnice. Panna rybu často poučuje.

 

Váhy – S Váhou naopak Ryba hodně často do vztahu vstupuje. Často na dlouho. Jediné, co je může rozdělit, je rozdílné vnímání toho, co je pěkné, vkusné, harmonické či příjemné.

 

Štír – Štír často Rybu připoutá a pak ji zraní. Ryba si pak říká, že už nikdy s takovým člověkem do vztahu nepůjde. Často to ale udělá znovu.

 

Střelec – Ryba proti němu nic nemá jako proti kolegovi, protože ho chápe. Domů ho ale moc často nechce. Střelec totiž málokdy Rybu toleruje. A Ryba je příliš citlivá na Střelcovu upřímnost a pichlavé žerty. Pokud spolu jsou, řeší ryba konflikt dlouhým mlčením.

 

 

Za chvíli Skopci – Beránci…

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 278
  • 505
  • 14 911
  • 335 557
  • 2 488 688
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet