Nakonec ke mně musíte všichni. ŠTÍR

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 0 komentářů

Views: 2062

Bavili jste se dnes večer s člověkem, jehož pohled vám i po příchodu domů nejde z hlavy?

Vybavujete si jeho oči, které jakoby svazovaly, ale přitahovaly zároveň? Šlo z toho mrazení i divný druh vzrušení? Je dost pravděpodobné, že jste se prostřednictvím zrozence ve Štíru dívali do očí samotného vládce podsvětí.

 

Hádés – Pluto.

Pán smrti, pán vší neřesti, všeho pudového, pán bez zábran.

Kdo trochu zná mytologii, ví, o kom se mluví.

 

3524MWI.jpg

Všichni Štíři z něho cosi mají. Je jejich vládcem i patronem. Není tajemnějšího znamení.

Jeho duše umí být stejně cituplná a hluboká jako nelítostná či krutá.

 

Jede nadoraz.

Vezme vás na místa, která jste doposud nepoznali. Budete se klepat vzrušením, abyste třeba brzy záhy litovali, že jste tam byli.

Je to ale zkušenost. Dotek z druhé strany.

 

Život se Štírem může být jakýkoli, jen ne monotónní.

Nikdy nevíte, co právě vystřihne. Když si vás prohlíží, jako byste absolvovali vyšetření na centrálním tomografu.

Snad nikdo není schopen vás mít tak dokonale přečtené. Štír zachytí sebejemnější změnu vašeho chování. I kdybyste se stokrát snažili na sobě nenechat nic znát, máte smůlu. Bude se tvářit dost možná jakoby nic, ale věřte, že ví. Je v tom taktika. V načasování je mistr.

 

Zato pokud on bude chtít, abyste něco nepoznali, pokud sami nejste ve Štíru, bude vámi manipulovat, dokud bude chtít.

 

Jestliže si vás Štír vyhlídne, nemáte pomalu šanci.

Dokáže být tak neuvěřitelně přitažlivý, že byste museli být ze žuly.

Dotek Štíra působí velice silné emoce. Z jeho pohledu se můžete červenat.

 

Není hranice, za kterou by Štír nešel.

Nic lidského mu není cizí. Mnoho Štírů bývá bisexuálních. Naprosto přesně ví, kde a jak se dotýkat, co má udělat, co říct.

Rád si hraje. Se sebou, s vámi, s tělem i duší. Dělá mu to dobře.

 

Málo Štírů při TOM zavírá oči.

Pokud u toho mluví, máte dvě možnosti, buď odejít – což půjde těžko, nebo mu propadnout. Uděláte, co bude chtít, a často ještě rádi.

 

Ráno se možná budete stydět a mít pocit, že tohle byste s nikým jiným nedělali. Až se otřepete, patrně budete chtít znovu.

Ublížíte-li Štírovi nikdy nezapomene. Jeho pomsta bude krutá. Půjde do vlastních obětí jen, aby došlo k satisfakci. Klidně obětuje vlastní komfort, když vás připraví o váš. Štír lituje své nepřátele. Je mu líto, co udělal. Ale udělá to. Až to udělá, dost možná vám pomůže.

Bohužel nemohu na tohle téma říct všechno, protože nekonečno se prostě popsat nedá.Wink

 

ŠTÍR a …

 

Kozoroh – Pokud není Kozoroh právě velký puritán, určitě by to šlo. Někdy je to ale Kozoroh, kdo Štíru přestane rozumět.

 

Vodnář – Určitě ho upoutá, zvláště pokud Vodnář je žena. Zajímá ji a aktivuje. Málokdy tyhle vztahy ale vydrží. Vodnář nechce být svazován a Štír je velmi majetnický.

 

Ryba – Se Štírem je časté spojení. Oba si umí připravit potřebnou dávku tajemna a také si často rozumí v sexu. Jediným problémem bývá rybí samaritánství a potřeba být tu pro všechny. Štír se oddává, Ryba se rozdává.

 

Beran –  Se Štírem zpravidla nevydrží, ale nerad ho opouští. Často dřív opustí Štír Berana. Pro aktivního přímého Berana bude štíří energie příliš těžká. Podezírá ho a někdy přímo vžene do náruče někoho jiného.

 

Býk  – Štíra málokdy zajímá. Je pro něho nadmíru praktický a Štír potřebuje atmosféru, změnu a hloubku prožitku. Dost často takový vztah vyprchá. Není co hledat, všechno bylo řečeno. Pokud jde ale o Býka s intuicí, má-li Štírovi co nabídnout, vztah vydrží.

 

Blíženec – Asi by se ze Štíra brzy zbláznil, pokud je neváže ascendent. Všudybylství Blížence připadá Štírovi jako povrchní přístup. Štír nerad mluví, raději koná. Blíženec debatovat potřebuje. Bude ho nutit k diskuzi. Nakonec propadne samomluvě.

 

Rak  – Rozhodně Štíra zaujme. Přijde mu zajímavý a jemnocitný. Je to ale někdy právě račí jemnost a křehká duše, co ve svazku trpí. Prakticky si s ním Štír bude posouvat, kam potřebuje. Když mu u toho neublíží, půjde to.

 

Lev  – Kapitola sama pro sebe. Zeus (patron Lvů) a Hádés (patron Štírů). Jsou Bratři. Zeus zachránil Hádovi život. Hádés mu za to unesl dceru do podsvětí. Přesto je to silné pouto. Lev je ovšem nasměrovaný na hrdost a čest. Bojuje čistě a zpříma, Štír, aby vyhrál. Buď se zabijí, nebo se od sebe nikdy neodervou.

 

Panna – Tabu, jichž je Panna plná, není pro Štíra nic zajímavého, ale i takové vztahy znám. Panna může Štírům připadat frigidní a Štír Panně bez skrupulí. Je to o ascendentu a postavení planet.

 

Váha  – Tihle dva spolu mohou být za předpokladu, že Štír respektuje hranice, za které Váha nepůjde. Je lépe, pokud je v tomto vztahu Štírem žena. Bude jí dělat dobře něha, s jakou umí Váha pracovat.

 

Štír – Na Štíra se Štírem bychom potřebovali samostatnou stránku. Nepleťte se mezi ně. Prostě buď to ustojí, nebo ne. Plakal by každopádně ten, kdo mezi ty dva vstoupil. Je to síla, která vytvoří buď nerozlučný pár, nebo se zničí sama. Každopádně jejich lože bude asi hodně zajímavý, akční a do jedenadvaceti nepřístupný biják.

 

Střelec – Se Střelcem bude mít Štír vždycky práci. Střelec totiž instinktivně vycítí slabou stránku člověka, a s tím by Štír mohl mít problém. Nemá rád, když je čitelný. Navíc Střelcova potřeba spravedlnosti je pro Štíra, který se řídí heslem „Účel světí prostředky“, také trochu mimo. Tady je to hodně o ascendentu Ze sexu odejde Střelec s pocitem, že tohle teda ještě nezažil!

 

A ještě Střelci …

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 226
  • 256
  • 13 838
  • 333 832
  • 2 490 832
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet