Magie

Máte svá specielní čísla do sportky? Hlavní je mít specielní horoskop

0 Shares

Klidně sázejte, člověk nikdy neví, ale vězte, že kdyby vás čekala v životě první cena ve Sportce například, kdybyste měli pohádkově zbohatnout díky „náhodě“, byl by tento fakt neomylně zapíchnutý ve vašem nativním, ale i tranzitivním horoskopu… a… efemeridách.

 

Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá.

 

Člověk by si mohl myslet, že když mu hnízdí Jupiter v druhém, případně osmém domě, že je nutně adeptem na pohádkovou výhru. Je pravda, že právě tyhle dvě možnosti jsou jedněmi z možných pravděpodobností, ale nositele to ještě opravdu nemusí nutit otevřít si konto ve švýcarském bankovním domě.

 

Kdyby to totiž bylo tak jednoduché, stačilo by si vsadit a pokaždé vyhrát.

 

A tak to není. Je to mnohem složitější, ale astrologie je tak báječná věda, že se skutečně výhra neomylně ukáže. Ovšem, aby se to dalo načasovat, musel by člověk pomalu tábořit u tranzitivního horoskopu a sledovat ho.

 

Protože…

 

Jupiter ve druhém domě, plus nějaký zajímavý sextil na Slunce, je otázka pravděpodobnosti. Fyzicky je ale nutné sledovat tranzity planet a v neposlední řadě i tzv. efemeridy, přičemž postavení některých z nich zvyšují tuhle pravděpodobnost hned několikanásobně.

 

A teď slintáte po efemeridách, že ano?

 

16593NmY.png

 

Jak tedy musí vypadat horoskop náhlého boháče? Jako souhra několika „náhod“. Ty uvozovky jsou tam dobře, protože náhody nejsou a astrologie je už vůbec nezná.

 

Pokud jste jedním z těch, kdo má dobře aspektovaný Jupiter například ve druhém domě, jděte vsadit ve chvíli, kdy vám tato planeta a nejlépe ještě Uran a Neptun procházejí v tranzitivním horoskopu osmým, nebo případně druhým domem.

 

A ani tehdy ještě nemáte jistotu, byť je tu už velká pravděpodobnost, že nějakým způsobem vylepšíte své konto. Ještě tu máme totiž ony efemeridy.

 

Ne každý astroprogram je má k dispozici

 

Jedná se o tabulky obsahující polohy planet v určitých obdobích. Jejich postavení v nativním horoskopu má velký význam. Jsou to takoví trpaslíčci, jejichž poloha na určitém stupni má v osudu člověka nemalý význam.

 

Čili, i tady je nutné kalkulovat s možnostmi a aspekty.

 

Není jednoduché vysledovat to a šoupnout pak do jedné hodiny, právě té, která je tou pravou. To by si tu výhru naplánoval kdejaký astrolog.

 

Jde o minuty a ne vždy se planety sejdou.

 

16594YWY.png

 

A jsou i takové, které putují zodiakem i 280 let, takže nám za jeden život neopustí jeden dům.

 

Tak to vidíte, když si to člověk všechno nastuduje, docvakne mu, kde se bere ona statistika pravděpodobnosti, výhry. Vždyť možnost, že do vás uhodí blesk, je ještě třikrát vyšší, než že do vás uhodí výherní tiket.

 

se podívám na svůj horoskop, mám pravděpodobnost velké výhry asi tak nula až mínus 10 000, a přesto sázím.

 

Nevyhrála jsem vedle pětikila a to se planety přímo opotily,  prakticky nikdy nic.

 

Jo pardon, ještě jsem vyhrála zájezd, na který jsem nakonec nejela. Patrně zafungoval aspekt někoho jiného, kdo pak i jel, neb neměl hnisavou angínu jako já.

Jupiter mám v prvním domě, v osmém mi hnízdí jen severní uzel, Slunce je sice obsazeno hezky, ale spíš na mezilidské vztahy, takže… milionářka ze mě nebude, leda bych byla Superman a otočila vesmírem.

 

I já jsem nahlédla na tajuplné efemeridy

 

Dozvěděla jsem se o sobě mnoho zajímavých věcí, například o důvodech toho, co dělám a zjistila jsem, že úplně na dno už bych také padat neměla, tedy když se nestanu vojevůdcem, což neplánuji.

 

Ale žádná výhra.

 

A víte co? Mně je to jedno. Třeba bych pak zblbla jako holub a přestala mít radost z každodenních věcí, protože, mnohé by pro mě ztratily hodnotu tím, že by se staly prakticky kdykoli dosažitelnými.

 

Možná je nakonec větším bohatstvím láska, zdravé děti, skvělá práce, kterou žiji, vlastní zdraví, soucit a neutuchající optimismus.

 

Sakra – vždyť to je vlastně výhra za všechny prachy!

 

Jasně, ale vy teď pasete po těch efemeridách, co?

 

Tak TADY se můžete v jednoduchém programu probírat svými efemeridami a hledat. Zajímá vás vedle jiného údaj, kde se dostanete na POPIS HVĚZD.

 

Kdybyste nebyli právě adepti na pohádkové prachy, jistě najdete jiné zajímavé věci.

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com