anotacve
Magie

Malý horoskop na zbytek června! (alespoň)

324 Shares

Když už jsem pro vás nemohla sestavit klasický horoskop na červen, protože bez proudu, na který jsme po proběhlém stěhování čekali bez mála dva měsíce, to prostě nejde, nedalo mi to, a za vaši nekonečnou trpělivost přináším alespoň malé bolestné v podobě výhledu na poslední červnový týden.

Prakticky všechny velké události astrologické i astronomické jsme prošvihli, ale přece jenom nám ještě na zbytek měsíce planety něco málo zajímavého připravily a to hlavně astrologicky.

Předně je to Mars. Zajímavý veletoč nám ale ještě připraví Venuše, bonus si schovali na konec června také Slunce a Jupiter, no a ani Saturn by si nenechal ujít nějaký ten bonbonek závěrem.

Začne ale Neptun, který se 23.6., tedy dneska, vydává opět zpátky (modří už za ty roky vědí, že tento pohyb, kdy se planeta takříkajíc zastaví, otočí a pochoduje zpátky, se nazývá pohyb retrográdní) Rybami.

Bude to taková šance být citliví a empatičtí tam, kde jsme to nestihli v minulosti a také se ale můžeme emočně babrat v něčem, co nás v minulosti rozhodilo. Hodně si užijí Raci, Ryby, Štíři, Váhy.

Hned 25.6. se nám naopak kupředu ze zpětného chodu rozejde Venuše, která nám svými ještě aktivními vazbami vůči Jupiteru může, jelikož bude kráčet kupředu znamením Blíženců, přihrát nové známosti, nové zážitky a požene nás do společnosti.

Budeme se družit, ale měli bychom být opatrní…

Ono se totiž taky ozve Mars, a jak víme, je tento pán všech válečných stavů a mimořádně akční neohrožený hrdina, schopen právě ve společnosti vystřihnout nečekané. (příjemně si zaskotačí Býci, Váhy, Skopci, Lvi a Blíženci)

26.6. si navíc právě Mars hodí parádní kolizi vůči S.Uzlu, což je o tom, že cokoli uděláme s vizí úspěchu, může dopadnout … jak bych to řekla… jako fakt blbě.

S nikým se tento den nespojujte, zapomeňte na smlouvy, spolky…Já bych se tedy ani tento den vůbec nesdružovala, vynechte fotbalové zápasy a možná i kino. Hovořím ke všem dvanácti znamením, ale přece jenom nejvíc k Pannám, Skopcům a ohnivým znamením.

Naštěstí se jedná jen o 24 hodin.

Mars ale ještě nekončí…

Hned 28.6. se z vláčných Ryb přehrne do Skopce a to bude fičák!

Kdo má doma Skopce tak si jistě umí představit, jak to vypadá, když ho posedne Bůh války. A to je přesně ono.

Ze Skopce si Mars bere energii ultraválečníka a v určitém ohledu samozřejmě i agresora, ačkoli je potřeba si uvědomit, že tam, kde je někdo bezbranný, perzekvovaný, neprůbojný … no jasně, tam toho bojového ducha je potřeba. Pozor by si měli dát Střelci, Vodnáři, Lvi, Panny a Štíři… naopak přívětivější, co do asertivity by to mohlo být pro Rybky, Raky, Kozorohy, Býky a Váhy.

OVŠEM!

Je potřeba zmínit velice silný a bohulibý vklad samotného neúprosného Saturna v tento den a tím je silný sextil mezi ním a Marsem.

Může to znamenat leccos, ale vzhledem k celkovému postavení Saturna ve Vodnáři, jeho pohybu kupředu tímto novátorským znamením, mělo by se stát něco nového, velice akčního a náhlého a mělo by to být ve prospěch celku. (v našem případě třeba rodiny).

Nejvíce tento aspekt pocítí samozřejmě Skopci (Beran), Kozorozi, Vodnáři, Lvi a Střelci.

Poslední červnové hodiny si užijeme asi všichni, jen každý tak nějak po svém.

Jde o to, že na 30.6. si naplánoval vesmír extra model …

Jupiter v konjunkci s Plutem nám zařídí nevšední přitažlivost, fůru možností prázdninového sexu, sexappeal, štěstí v milostných záležitostech a podobně, což pocítí všichni, ale zejména Střelci, Raci a Štíři, současně však, a to je zásadnější, dochází k velkému a nepříjemnému kvadrátu mezi Sluncem a Cheironem.

cheiron

To je takové prostě štiplavě nepříjemné ovzduší, když uvážíme, kým je Cheiron, čím si prošel, co znamená tato planeta v našem horoskopu. (kdo neví, probírali jsme tohoto smutného patrona ZDE: Pohnutý osud Chirona v našich horoskopech)

Navíc, je-li tam v tom za hlavní postavu Slunce, je to o naší bytostné podstatě, naší hodnotě, sebedůvěře, našem doslova místě na slunci a chuti tam být.

Pokud můžete, protože to zde nejde vypsat, podívejte se, kde se ve vašem horoskopu nachází Chiron.

Bude to dům a znamení.

Tak trochu pak budete schopni odvodit, jaká oblast vašeho života je v tento den nejzranitelnější.

No a uzavře nám to opět Saturn.

Ten se v tento den začne vracet Vodnářem. Nic nového nerozjíždějte, ale s ohledem na to, že Jupiter je vedle Merkura taky 30.6. jeho velký kámoš, můžete úspěšně dokončit něco, co jste odkládali, nebo se může začít konečně hýbat cosi, co bylo zamrzlé.

Tak vidíte, sice se patrně zhroutíme z nějaké staré bolestivé rány, ponejvíce týkající se našich matek nebo dětství a dospívání (AD Chiron), ale Saturn a Jupiter nám pofoukají bolístku alespoň, nejčastěji v oblasti financí a byznysu.

Obecně vzato, byl červen fakt výživný a já jsem možná docela ráda, že jsem byla bez proudu a nemusela jsem se kroutit, jak bych vám ten náklad jenom optimisticky podala.

Bylo to poměrně náročné v mnoha aspektech a zpětným pohledem, byl to právě silný Neptun v Rybách a také Slunce…kvadrát Neptun, Slunce kvadrát Mars … pak Venuše kvadrát Mars, Mars kvadrát Merkur … no samé lepší 😎

Jen jedno bych českému Slunci fakt nepřikládala… a tím je polostínové, prstencové zatmění.

To se nás totiž vůbec netýkalo. Snad jen těch, kteří se 21.6., tedy v době Slunovratu nacházeli v Asii či v Africe. (více studovat astrologii, pane premiére – anebo raději proboha neee!)

Snad jsem vám maličko udělala radost alespoň tímto týdenním výhledem a těším se zase klasicky u červencových horoskopů!

Děkuji vám za trpělivost, Popelky!

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

 

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
13 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
1 rok před

Děkuju za náhled na poslední týden, nevím jak pro ostatní, mně přišel červen hutnej až až. Jsem ráda, že se povedlo připojení na elektřinu, fakt si dali na čassad a že máš vlastní domov, držím palce, ať si tam šťastná a bydlíš tam tak dlouho, jak budeš chtít.

Ella
Ella
1 rok před

Tak jsem si rikala, jestli obnovis patecni popeleni, a vykladove dny, treba az se zabydlis? Asi je nas vic, komu to chybi.

Bosorka
Bosorka
1 rok před

Vítej zpátky! Gratuluju k přesunu (snad už poslednímu!), držela jsem palce smile

Lilinka
Lilinka
1 rok před

Vítám Míšu, děkuji za horoskop, už jsem měla obavu, že se stalo něco vážného…
Bylo mi divné, že ČERVEN stále není… ale chápu a mám veliké pochopení…
Díky!!!

Selinka
Selinka
1 rok před

Je fajn si zase něco pěkného přečíst! smile Mám skromný dotaz – mohl by někdo zareagovat na výklady?

Ella
Ella
1 rok před

*nekompenzoval

Ella
Ella
1 rok před

Ahoj Miso, vitej zpatky! Diky za horoskop a snad se muzeme tesit na clanek z noveho bydleni. Doufam, ze jste vsichni zvladli stehovani dobre, Ty i Tvoje fauna a flora. Je skoda, ze’s musela opustit ten utulny domek pote, co’s udelala z neobyvatelne barabizny prijemne bydleni. Rekla bych, ze pan majitel asi nekomenzoval Tvuj cas, energii a penize, ze jo?

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x