Když pravidla, tak moje VODNÁŘ

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 0 komentářů

Views: 1841

Zkuste mu dát nějaké mantinely, postavit před něho plot a první, co udělá bude, že se ho pokud přelézt, podlézt nejraději ovšem zbourat ve jménu služby všem. Vodnáři nesnáší omezení a mají problém s autoritami.

 

Ne, když jsou jimi oni sami.

 

To pak vymýšlejí pravidla do alejula, aby je klidně za týden zrušili a nahradili jinými. 

Vodnář má spoustu energie a strašně rád posunuje hranice i sám sobě. Često si sáhne na kraj svých sil, jde do vyčerpání, jen aby si dokázal, že to dokáže. Posune tím i vlastní omezení. 

 

Řekněte mu, “na to nemáš” a uvidíte nadlidský výkon.

 

Co je nové, to je dobré. Vodnář musí všechno vyzkoušet. Neznám Vodnáře, který by alespoň nezkusil skočit z mostu na laně, skočit s padákem, proletět se balónem, potopit se s intruktorem, vydrápat se na nějaký vrchol, nebo se alespoň přihlásí na nějaký vyčerpávající závod.

 

3506OWF.jpg

Většina Vodnářů má kladný vztah ke sportu. Většina Vodnářů nemá kladný vztah k manželství. Pokud se vdá, nebo ožení, je to skutečně z lásky a musí mít pocit, “že není zcela zavřeno”.

 

Ženy Vodnářky mají vytříbený vkus a nebojí se inovace a neotřelých nápadů. 

 

Hodně Vodnářů najdeme mezi módními návrháři a architekty.

 

Příliš se neohlížejí do minulosti. Přeci vpředu je ještě tolik nepoznaného!

 

Rádi mluví o svých zážitcích a zkušenostech.

 

VODNÁŘ a…

 

 

Kozoroh – Přitahuje Vodnáře hlavně sílou myšlenky a schopností jít za svým cílem. Pravda je, že cesty Kozoroha k tomutéž jsou zcela jiné, ale cíl je stejný. Pokud se domluví, jde to. Problém? Kozorh vyčítá Vodnáři zbytečné plýtvání energií a nepoddajnost. Vodnář Kozoroží postoje pokládá často za rigidní.

 

Vodnář – Jestli není vztah postavený na uměleckém tvoření, nebo společném slézání skalních masívů, pak málokdy funguje. Oni se těžko dohánějí, málokdy se dostihnou. Pokud vztah funguje, je to postavením planet v horoskopu. 

 

Ryba – Pro Vodnáře je Ryba zajímavá, nenáročná, ale v zásadě ji nechápe. Toleruje ji, ale málokdy spolu vydrží žít. Na druhou stranu pracovně Vodnář Rybu snese spíš. Pokud se vezmou, měla by být Vodnářem žena.

 

Skopec (Beran) – Pro Vodnáře inspirativní a přitažlivý, ale také provokující a neustále v opozici. Vodnáři mívají tendenci se do Beranů navážet, což si Berani málokdy nechají libit. Zatímco Vodnář si myslí, že to je ohromná legrace, Skopec nikoli. Ve vztahu Vodnář-Beran často létají vzduchem předměty.

 

Býk – Spolehlivý, ale pomalý. Vlastně Vodnáři tenhle týpek nevadí, jen kdyby nebyl tak proklatě zaseknutý. Býčí preciznost ocení Vodnář spíše na pracovišti, než v domácnosti. Častěji Vodnář opouští Býka.

 

Blíženec – Je podle Vodnáře bystrý, i když mu vyčítá, že ho nenechá domluvit. Jejich komunikace vypadá trochu jako úl, ale dokáží se domluvit. Často na sebe ale křičí.

 

Rak – Pokud je Vodnářem ve vztahu žena, nevadí. Vodnářka je k Raku více tolerantní. Pokud je Vodnář muž, bude Rakyni spíš ubližovat. Všeobecně si  Vodnáři o Racích myslí, že jsou přihřátí.

 

Lev – Většinou baví Vodnáře jen chvilku. Provokuje, inspiruje, zajímá ho jako kámoš, ale doma by Vodnář Lva spíše nechtěl, protože by to nezvládl. Pokud spolu chtějí být, musí být hodně moudří. Obecně je Vodnáře doma až dost. No a Lva také.

 

Panna – S Pannou Vodnář vyjde a mnohdy i hodně dlouho. Pokud nebrání nějaký zlý model v horoskopu, často je právě toto Vodnářův partner. Častěji spíš vadí Vodnář Panně, pro nedostatek smyslu pro detail a pohledem Panny bezuzdné chování.

 

Váhy – Hodně Vodnářů má rádo Váhy. To spíš umí říct Vodnář Váze něco škaredého. Často si ale Vodnář bere Váhu domů. Často na celý život.

 

Štír – Vodnář Štírovi nedůvěřuje. Což je mnoghdy sice motivační, ale ve vztazích to spíše vadí. Spíše Vodnáři. Jen málo svazků Vodnář-Štír je na celý život. 

 

Střelec –  Málokdy funguje vztah Vodnář a Střelec. Snad s žádným znamením nemá Vodnář tak často přímo bytostný problém. Střelcovu upřímnost Vodnář nesnáší. Střelec má Vodnáře za náfuku.

 

 

A co rybičky?…

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 256
  • 13 627
  • 333 621
  • 2 490 621
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet