Každé datum má svou povahu a ovlivňuje náš život

autor: | Zář 23, 2019 | Magie | 1 komentář

Views: 1878

Čísla v datu mají sílu podobnou neviditelnému elektrickému náboji. Každé má svou energii a význam. A věřte, že není zanedbatelný. Jiné vibrace má datum s dvojkami a zcela jiné například datum s osmičkami. Také složení čísel v datu není nedůležité. Naučíte-li se přiřazovat k číslům planety, kterým numera náleží, můžete se na leccos připravit, případně leccos ten, který den pochopit.

Nejmocnější je den

Při zkoumání energie dne podle energie čísel v jeho datu je pro nás vodítkem předně číslo dne, protože číslo měsíce a roku sice má význam, ale spíše dlouhodobý.

Je to asi tak stejné, jako kdybychom srovnávali bezprostřední účinek ředěného vína a 70 procentní lihoviny. U prvního případu se lze shledat s efektem až při „dlouhodobějším užívání“.

U dne je energie koncentrovaná do 24 hodin, a to je velká koncentrace.

Tudíž nás zasahuje nejvíce. Abychom vůbec pochopili důvod energetického vlivu čísel, je třeba se podívat, kde svou energii berou.

Samozřejmě ve vesmíru, který je mocný a astrologie je stará jako lidstvo samo.

1202MmI.jpg

Představte si, že dny přiřazovali, vždy podle určitého klíče, k planetám a dění na obloze, už staří Egypťané, Mayové, Sumerové, Aztékové či Olmékové…

Zajímavý model najdeme u pohanů, ale o tom jindy. I oni se ale soustřeďovali na planety a pořadí dnů v měsíci.

Jednička

 

Symbolizuje Slunce a základ. Je to číslo sporné. Je obecně považována za představitelku mužského principu. V magii se jednička používá při rituálech směrovaných na sebe sama. Prvního bude tedy dnem jednoho Slunce a může být pokládán za den kontaktní, kdy spíše hřejeme a jsme společenští. Prvního jde o nás.

Dvojka

Pro její přímý vztah k Luně je dvojka nositelkou iluzí a snové reality. Je číslem duality a ženského principu. V magii se dvojka příliš nepoužívá, alespoň ne v té pozitivní. Druhého se tedy patrně budeme zaměřovat na ideály, mnohdy iluze a pozor, i lež a také můžeme být velmi citliví. To, co uskutečníte druhého, nemusí být trvalé a můžete to o pár dnů později přehodnotit. Ale ženy jsou druhého veskrze plodnější.

Trojka

Náleží jí povaha planety Jupiter. A jeho charakter již z astro článků znáte. V magii je jí připisován veliký význam. Síla čísla tři se přenesla i do současného racionálního světa. Když se zamyslíme nad trojkou, přijdeme na to, že prakticky všechny věci, na kterých nám záleží, nebo kterým chceme dát důležitost, jsou tři. Kolik podniků a firem má v názvu tuto magickou číslici. Automaticky se nám dere do úst, a ani nad tím moc nepřemýšlíme. Pro mnoho lidí je trojka šťastná, mnoho z nich už ani neví proč. O datu třetího by se tedy dalo hovořit jako o dni náhod, které jimi nejsou – není to negativní den.

Čtyřka

Uran. Prakticky všechno, co má nějaký vztah ke hmatatelnému, zavání čtyřkou. Vzduch, země, voda a oheň – sever, jih, východ, západ – jaro, léto, podzim, zima. Řada teoretiků i vojenských stratégů je přesvědčena, že čtveřice je nejstabilnější styčnou strukturou… V magii se čtyřka používá velmi sporadicky, většinou v souvislosti s magií ochrannou, magií orientovanou na hmotu a rovněž v magii silové.

Obecně vzato čtvrtého by se nám mělo dařit v praktických otázkách. Hodně věcí bychom mohli vstřebat a pochopit. Je to datum zakončení. Nebezpečné je jen na kosti.

Pětka

Patří Merkuru, který je tu přes sílu myšlení, intelekt a sbevyjádření. Pětka je číslem života a lidské zkušenosti. Proto má pentagram pět cípů, protože pátý element je éter, doplňující čtyři živly o myšlenku a životnost. Pětka se objevuje také v náboženských obrazech po celém světě, zvláště v souvislosti s lidskou existencí. V magii je pětka užívána často v souvislosti s evokováním změny stavu s přičtením nutné oběti. Pátého se nám patrně bude připlétat do cesty otázka vlastní funkce ve společnosti, pátého je dnem komunikace a myšlení. Nebezpečná je pro mozek.

Šestka

Venuše. Šestka je matematicky dokonalá. Za šest dnů stvořil Bůh zemi a podobně. Přináší užitek, tělesné blaho, lásku i krásu. V magii je hlavním číslem v rituálech vztahů a lásky. Šestého tedy budeme nejvíce řešit otázky:  Jak to na mě působí, jak vypadám, ale také se v tento den klade důraz na vztahy a jejich prožívání. Šestého budeme také více žraví. Má vliv na zažívání.

Sedmička

Neptun je především o hloubce v nás. O věcech mezi nebem a zemí. Je těkavý a nestálý. Sedmička je odjakživa číslo mystické. Z mezinárodního hlediska je spojována s integrací, sjednocením a rozsáhlejšími vesmírnými projekty. Sedm schodů v buddhismu odpovídá ovládnutí času a prostoru. Sedmého tedy můžeme leccos vymyslet, nasměrovat, vykomunikovat, ale málokdy dokončit. Vládne snům, nikoli hmotě. Sedmička je jen nápad.

Osmička

Saturn. Věčný kontrolor užitečnosti a životnosti věcí. Osmičku lze pokládat za numero vládnoucí, silné, dokončující, dogmatické a rovněž schopné zdolávat překážky. Je to číslo počátku i konce. Osmička je karmická a znamená narození i smrt – nikdy nekončící proces. Přeměňuje započaté v dokončené, a to v jakékoli formě – je zadostiučiněním a spravedlností – jak jsme se sedmičkou zaseli, tak s osmičkou sklidíme. Osmého býváme konfrontováni se svými předchozími činy a také s vlastní karmou. Může to být datum šťastné i nešťastné. Přijde na to, co se vrací.

Devět

Mars. Bojovník a nadupaný silák. Příslušníci řady kultur celého světa považují devítku za nositelku duchovní a božské moci. V magii se devítka používá pro obřadní rituály, zahrnující působení na skupinu osob nebo i států. Vibrace devítky je velmi silná. Devátého s sebou tedy může přinést významné věci, které už tu jednou byly, ale zůstaly nedořešeny. Devítka je nedořeší, ale vytáhne na světlo. Jsme postaveni před vlastní kostlivce ve vlastních skříních. Můžeme být tento den agresivní.

Desítka

Desátého je prakticky stejné jako prvního, jen s tím, že den se jakoby rozplizne do více oblastí. Je to tou nulou, která v sobě jednak schovala všechna čísla, a jednak je to Pluto, čili berte desítku jako tak trochu poškozené, nebo do pudové roviny hozené Ego.

Jedenáctka

Je nebezpečná. Dvě Slunce vedle sebe již nehřejí. Jde o nebezpečný žár, který na sebe může vzít nekonečné množství podob, ale každopádně o sobě dá vědět.

Je málo věcí, které se staly pod číslem jedenáct a lze je chápat jako pozitivní. Nebudu vás zatěžovat jedenáctým zářím, protože ho všichni znáte. Když zašátráme historií, najdeme hodně podobností.

Jedenáctka je tak silné numero, že se umí projevit i na dresu sportovce nebo na domě.

Je fakt, že jsou lidé, kteří se s ní umí vypořádat (bývají to lidé narození jedenáctého), ale pro většinu je velice zatěžující.

Měla by dostat zvláštní místo, nějaký šuplík.

Jsem ve střehu všude, kde má nějaký význam. Hotelový pokoj číslo 11 bych nechtěla, jedenáctého jsem hodně pozorná.

Jak se vyskytne vedle sebe více jedniček, které spolu souvisí, může se vyskytnout víc energie, než je únosné.

Když se podíváte na hodiny ve chvíli, kdy ukazují 11:11, pokaždé je to ve chvíli, kdy energie vaší myšlenky překročila nějakou pomyslnou hranici. Dali jste jí velkou sílu. Můžete si myslet, že to hrotím, ale zkuste si to jen pro zajímavost nějaký čas sledovat…

Dvanáctka

Dvanáctka také nestojí co do síly stranou. Je to číslo, které má stejné vibrace, čteno z obou stran. Identickou váhu má tedy i číslo dvacet jedna. Znamená dovršení něčeho. Prakticky vládne světu.

 • dvanáct měsíců tvoří rok,
 • dvakrát dvanáct hodin tvoří den,
 • pětkrát dvanáct minut tvoří hodinu,
 • dvanáct znamení tvoří zvěrokruh
 • dvanáct hrdinských činů Heraklových,
 • dvanáctero bran Nového Jeruzaléma,
 • dvanáct olympských bohů,
 • dvanáct synů Jákobových,
 • dvanáct učedníků Krista, dalajlámy, krále Artuše, Karla Velikého…

….a mohla bych pokračovat.

Dvanáctého se většinou dějí věci, které jsou zásadní pro budoucnost.

Dvanáctka ale zdaleka nemá tak fatální dopad jako jedenáctka, protože její pohled je upřený na budoucnost, tudíž je její energie rozložená.

Navíc, a to je důležité, ona neničí – směruje.

U charakteristiky dalších dat je potřeba přihlížet k vibracím obou čísel s tím, že základ jde od čísla prvního a druhé s ním tvoří směs.

Dnes je 23.

Je to Luna a Jupiter – Shrnuto… cosi pocitově osudového má pod sebou tenhle den. A nutně to nemusí být vždycky vnímáno pozitivně na první dobrou. Každopádně je to den, který je v oblasti emoční, nebo i umělecké zásadní. Luna ovládá taky hlavu, cit, plodnost, empatii, sny, vize, obrazotvornost a je to ženská planeta. Může se nám splnit sen, stejně, jako rozplynout a podobně. 

Krásný vstup do nového týdne!

Michaela Kudláčková

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bosorka
Bosorka
23.09.2019 08:58

Jsem 29tka. Pecka.

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

 • 243
 • 256
 • 13 855
 • 333 849
 • 2 490 849
 • 3 798
 • 28
 • 1 860
0 Shares
Share
Tweet