Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – ÚNOR 2019

0 Shares

Hezky vás všechny zdravím v měsíci únoru a přináším, myslím, docela přívětivou předpověď. Únor nám připravil spousty různých přesunů, z toho jeden fakt velezásadní, ale špatný měsíc by to rozhodně být neměl.

Více zde:

4.2. máme novoluní, které bude ve Vodnáři. (22:04)

Úplněk bude tentokrát v Panně a přijde 19.1. (16:53)

Mezi 23. a 28. únorem je klimaticky poměrně náročná doba na vzduch a vodu. Více, než u nás si dávejte pozor, pokud pocestujete do Polska, Ruska, Francie a Itálie.

Letecká doprava a vůbec dálková doprava do ciziny je nejohroženější 21. a 22.2.

27. a 28.2. bych se vyhnula východní oblasti Spojených států včetně hlavního města.

No a teď už na naše soukromé životy.KOZOROZI

Až do pátku byste mohli být přemýšliví a dumaví, ale ne smutní.  Mohli byste se vracet do minulosti, kde byste lustrovali, co bylo špatně a co dobře. V zásadě jde u Kozorohů o uvědomení, které proběhne celkem v poklidu a dojdou namnoze výborným nápadům.

Od novoluní už budete pozvolna řešit. Planety vám přejí v akci i promýšlení dalších kroků.

Žádnou chybu byste udělat neměli.

Po citové rovině by se vám mělo dařit od 10.2. takže i Valentýn by neměl být zlý Valentin, bude to s ohledem na přesun Marsu Valentin domácí.

Měli byste být aktivní, pozorní a hovorní.

Úplněk 19.2. by vám mohl přinést nějaké potěšení nebo dobré zprávy pracovní, je to výtečná doba na pohovory, testy, zkoušky, ale i všechny věci úřední. Panna vám dá rozum a Slunce, které se v tento den přesune do Ryb, zase cit.

Od 21.2. si dávejte pozor prakticky na všechno. Nejen únava, ale také hmotné starosti, by vám mohly vytvořit nejednu vrásku. Nemyslete, že nepozornost nemůže postihnout Kozoroha. Může, zejména, když se blízko vás pohádá Merkur s Marsem.

V těchto dnech si hlídejte také domov a peníze.

Zdravotně: Všechno, co se týká zánětů a krku a hlasivek teď v únoru nenamáhejte.


VODNÁŘI

Jestli máte nějaké dlouhodobější finanční řešení, které se vleče, tak máte reálnou naději, že se zkraje tohoto měsíce zablýskne na lepší časy. Ne, že byste zbohatli, ale jistá satisfakce za vynaložené úsilí se dostaví.

A nejen to.

Vyjma posledních osmi únorových dnů, kdy se fakt držte zpátky a ono to poznáte sami, byste měli mít vcelku dobrý měsíc.

Mezi Valentinem a Úplnkem máte šanci a slib od Marsu i Jupitera, vyřešit hodně věcí kolem domu, bytu a čím blíže k přechodu Slunce do ryb i kolem rodiny. Úřední věci řešte ideálně mezi 17. a 20. únorem. Může přijít nějaká písemnost, která by vás měla potěšit.

To všechno zařídí Merkur, Jupiter, Mars, Venuše a Saturn.

Vidíte, ne vždycky je Saturn jen nositelem problémů. Je to hoch spravedlivý.

Citově byste měli být potěšeni hlavně mezi přechodem Merkura do Ryb a přechodem Chirona do Skopce. (viz video)

Konec února, přesněji dny od 20.2. až do konce měsíce už věnujte raději odpočinku a žádné důležité, zásadní věci nerozjíždějte.

Hlídejte si dům, byt, domov … techniku v domě a nenakupujte. Vůbec se v téhle době zaměřte jen na základní potraviny a pokud odepíšete mezi 22.2. a 27.2. nějaký spotřebič, opovažte se kupovat jiný.

Nechte všecko na březen.

Zdravotně: Uprostřed měsíce a pak i koncem pozor na krční páteř a dýchací cesty.


RYBY

Prakticky až do 10.2., kdy se do vašeho znamení přesune Merkur, by se u Rybek nemělo nic převratného stát. Vstup tohoto intelektuála a vyjednavače do Vaší komůrky, ale může mnohé pohnout a s ohledem na Venuši, která je taky pro víš, jednoznačně v dobrém smyslu.

27506MDd.jpg

Patrně se dostaví nutnost postavit se po pracovní rovině k něčemu čelem, což by mělo jít, protože alespoň energeticky na to máte.

Láska vás díky Marsu potěší zřejmě okolo 14. a 15. února a mohli byste dostat i dáreček, nebo nějakou příjemnou zprávu.

„Hrozí“ také rodinné oslavy a sešlosti, na kterých budete příjemní a pokud byste byli dokonce hostiteli, Venuše vám velice citelně pomůže.

Úplněk zřejmě strávíte mile a úspěšně, a protože hned za úplňkem přechází do vašeho znamení i Slunce a to celé za asistence Jupitera, můžete se akčně i zamilovat. S ohledem na Saturn by mohlo být i nadlouho.

Po 21. únoru už ale nic moc nedělejte, spíše si jen tak užívejte a placaťte se někde, kde to nevyžaduje konfrontační situace.

Pozor na vodu až do 22.2.! Utáhněte kohoutky a zkontrolujte hladinu toku, pokud teče kolem vás.

Konec měsíce, tedy jeho poslední tři dny dávejte veliký pozor na veřejnosti a na nečekaná, úřední vydání.

Zdravotně: Ve druhé polovině února pozor na močový měchýř, střeva a žaludek.


SKOPCI

Myslím, že akční Skopci veselý nástup února celkem uvítají. Přijít by mely dny plné akce jak po pracovní, tak i po citové a rodinné rovině.

Mezi Novem a Valentinem byste mohli zaznamenat nějaké změny v práci, nebo v tom, co vás zaměstnává a s Merkurem byste i měli vědět jak se zachovat, jak se postavit výzvám a zda je nabídka pro vás výhodná.

Úředně přijde asi také nějaká akcička a to hlavně v době kolem 17. února a mohlo by jít o nějaké finanční či hmotné záležitosti.

Jestli v tuhle dobu děláte nějaké zkoušky a pohovory, měli byste být úspěšní.

Pokud nechá únor Skopce zamilovat, mohlo by to být po 18.2. a pak ještě dlouho, s ohledem na Chirona a klidně se mnozí můžete lehce připravit na nějaký restart v životě. Něco, co bylo nějak, může mít pak úplně jinou podobu.

Pro jistotu, tak, jako ostatní se už ale po 21. únoru hoďte do klidu a spíše pojezte nějaké potraviny a doplňky na mozek a nervy.

Může to být lehce zátěžový poslední únorový týden.

  1. a 28. února necestujte.

Zdravotně: Vaše ohrožená část těla je na zádech, konkrétně kolem kříže a ve druhé polovině imunitní systém.


BÝCI

Řekla bych, že i před Býky staví už začátek února jednu novinku za druhou a to víte, tak stabilní znamení, které je nejraději, když se hlavně nic nemění, z toho může mít hlavu jako dýni. Pro vás je důležité, že všechno, co je aktuálně nové, by do budoucna mělo být pro vás dobré.

Nebojte, díky Merkuru a Jupiteru neztratíte hlavu a díky Venuši ani srdce.

Přechod Merkura do Ryb 10.2. by Býkům také neměl vadit, protože s sebou přináší mnohem více pozornosti, kterou vám někdo věnuje, protože toto postavení Merkura, kterého Býci často používají, vás zjemní.

Hodně se to projeví na vaší komunikaci.

To znamená, že Valentina byste si měli užít veskrze příjemně a s ohledem na přesun Marsu do vašeho znamení i pěkně akčně.

Viděla bych to na nějaký ples a tam tedy budete za hvězdu.

Po ekonomické rovině by vás mohl potěšit úplněk 19.2. a pak jste s přechodem Slunce do Ryb, zase rozkošný Býček a chráněnec Venušin.

No a od téhle chvíle konec legrace.

Poslední únorový týden asi Býky nejvíce potrápí úřady, soudy, právní osoby a starší generace v rodině.

Také si dejte doma pozor na vodu a oheň. (Mars/Neptun)

Zdravotně: Dejte si uprostřed měsíce pozor na tlak a žlučník. Konec února je rizikový pro uši a krk.


BLÍŽENCI

Už s dnešním Novoluním by se mohla objevit první vlaštovka toho, co vás teď v únoru vlastně všechno čeká.

Nejspíš přijde jako první z oblasti práce a pak hned také vztahů a lásky.

Něco se vám vyřeší a vůbec to nebude vypadat špatně. Pro Blížence je přechod Marsu do Býka často o stěhování, nebo řešení domova. No když se nepřestěhujete, možná jenom přestěhujete nábytek.

Pokud se vám chce, tak můžete mezi 10. a 19. únorem i nakupovat domácí spotřebiče, nábytek a podobně, protože byste neměli udělat chybu, a tak nevadí, že vás přesně k této činnosti honí od 11.2. také Uran.

Kolem úplnku může dorazit nabídka z oblasti práce a podnikání.

A přechod Slunce může pomoci nějakému rozuzlení, nebo alespoň poposunutí v oblasti vztahů a rodiny.

Jako ostatní ani Blíženci by neměli po 21.2. už nic velkého začínat, spíše by měli dávat pozor na každou maličkost a raději se ničím zásadním nezabývat.

Ani Merkur, ani Mars, ani Neptun a ani Saturn nejsou poslední únorový týden ochotní nám s ničím pomoci, spíše se jejich vzájemná energie postará o opak.

27.2. pozor na rychlé pohyby.

Zdravotně: Začátek února je pro Blížence prima, druhá a poslední část ohrožuje spodní část nohou a klíční kost.


RACI

Pokud se věnujete umění, nebo se chcete přestěhovat, změnit práci, změnit partnera, prosím, větší polovina února říká, klidně.

A postupně dokonce ve všech zmíněných oblastech.

Novolunní, může Rakům přinést jednak tu práci a jednak i ty změny v domove, i když tam to ještě bude lepší.

Doba po 10.2. zahýbe v dobrém slova smyslu Ráčkům citovým životem, aby pak doba po Valentinu nahrála oněm bytovým věcem a také práci a hmotě.

Všecko dostanete od tohoto měsíce.

Kolem Úplnku by to dokonce mohla být zásadní nabídka spíše praktického charakteru.

A dostanete i to, se vám už bude líbit méně, ale to až po 21. únoru.

Poslední únorový týden, od planet už nic dobrého nečekejte a až jim budete vyčítat, hlavně tedy kolem 25.2., že nic nejde, jak byste chtěli, vzpomeňte, jak na vás byly miloučké před tím.

27.2. Necestujte a nedělejte rychlé pohyby.

Poslední únorový den si hlídejte peníze a cenné věci.

Zdravotně: Po celý měsíc si dávejte pozor na oblast gynekologickou, konec února Rakům zatíží pohybový aparát.


LVI

Nejpříhodnějším slovem, kterým by Lvi hodnotili začátek měsíce, je slovo „akční“. Máte dost sil, jste přívětiví a snad jediné, co čeká, na pohyb, jsou peníze. A to přijde.

Mohlo by se tak stát už po Novu, ale příležitostí bude v únoru i víc.

Kolem 9.2. to může být efekt snahy, kterou jste vyvinuli loni a potěší to. Může se jednat o nabídku spolupráce a podobně.

Další nabídka a to teď spíše v oblasti citové, by mohla dorazit mezi 10. a 15. únorem, takže Valentin by měl být milý až přemilý.

Úplněk v Panně si díky jiným planetám, zejména Jupiteru a Venuši, ale také Merkuru, užijete hmotně, prakticky, ale také co do krásy. Kadeřník, koupele, masáže…

No a hezky se nechte namasírovat a ozdravit, než vás, jako všechny zmasírují planety poslední únorový týden.

Nic nezačínejte a zůstaňte klidní, i když od 21.2. se nepovede asi napoprvé nic, a čert ví, zda na podruhé, třetí… já bych se na pokusy vykašlala úplně a počkala, až se Merkur, Uran, Mars a Neptun přestanou chtít vzájemně zlikvidovat.

25.2. pozor na ztráty úřední a listiny se špatnými zprávami.

Zdravotně: Kupte si alespoň celaskon a něco, kde je železo a pozor, jakou řečí mluví váš steak. Po celý únor mají Lvi v ohrožení imunitní systém a střeva.


PANNY

Začátek měsíce jste nejspíš rozhodli věnovat kráse, zdraví, působivosti a možná prometete nějaký ples. To všechno titž umí Venuše v Kozorohu a k němu se právě nastěhovala v neděli.

Panenky, které v době Novu dělají nějaké zkoušky by měly uspět.

Rovněž pracovní pohovory by měly dopadnout skvěle. Spojíte šarm, (Venuše), cit (Merkur v Rybách a taky budete mít kliku. (Merkur trigon Jupiter).

Dny kolem Valentina patrně mile překvapí nejen vztahově, ale můžete se dozvědět něco, co by mohlo mít význam pro budoucnost vašeho potomka.

Úplněk ve vašem znamení bude asi taky celkem příjemný, když si dáte pozor na komunikaci se staršími lidmi.

Přechod Slunce do Ryb může Panenkám, spolu s Venuší a Uranem přinést nečekané pozvání. (ještěže jste byli na té kosmetice).

A pak konec zvonec, ani Panny nemají u planet protekci.

V době kolem 22.2 buďte pozorní hlavně při práci s horkými věcmi a ostrými předměty.

Pozor si dejte pak i na hmotné věci, majetek, peníze a auto…nepřekračujte rychlost a myslete za druhé.

Zdravotně: Mohly by vás potkat drobné úrazy a řezné ranky. Rovněž můžete mít poslední únorový týden oslabené nervy.


VÁHY

Pokud čekáte na nějaké písemnosti ohledně úředních věcí, či soudů a podobně, tak se možná v tuhle dobu hezky připravte. Vedle faktu, že jste přímo prototyp příjemné atmosféry, stejný model by k vám měl přicestovat i zvenčí.

Jen díky silnému Merkuru, Novu ve Vodnáři a příznivé náladě Jupitera, to asi bude více praktické a třeba pracovní, úřední, nebo ekonomické, než citové.

Na to dojde.

Únor pro vás připravil změny nebo pohyby i v lásce. Tu byste mohli zaznamenat po 10.2. a také přes Valentina, kde ještě ke všemu „hrozí“ nějaká zásadní událost u vás doma. Že by se někdo přistěhoval? Mohl by.

Kolem úplňku, byste mohli učinit nějaké vážné rozhodnutí a nemuselo by být jen jedno.

Hned s tím ale přichází s přechodem Slunce i oblast citová, takže to mohou být dvě různé věci a obě pozitivní, protože Venuše vás ještě má ráda.

A pak už stop.

Ne, že by vás přestala mít ráda Venuše, ale všechny ostatní planety ano.

Ve vašem případě by to mohla odnést právní oblast. Tedy včetně pokut, krádeží hmotných věcí a podobně.

Nenechte se prostě obrat či zatknout a pokud máte naplánovaný nějaký soud na poslední únorový týden, tak Bůh s vámi

Zdravotně: Dejte si pozor na plíce, dýchací cesty a hlasivky!


ŠTÍŘI

Prokrastinujete? Upřímně není divu, ale mělo by vás to přejít už s novem a to je tedy dneska 4.2. Pro Štíry je to Novolunní silné a plné vodnářského náboje, podpořeného vztahem mezi Merkurem a Uranem.

Pokud v této době nebude nějaká změna pracovní a tedy měla by být dobrá, tak bych se divila.

Zaznamenáte vyřešení nějaké věci, o které toho málo víte a máte z ní obavy a ukáže se, že jste se zbytečně báli.

Kolem 10.2. a dál se spíše věnujte citům a myslím, že s tímhle postavením planet, vás něco na ten způsob nemine. K tomu Merkur, tokající v Rybách a Mars, co se o Valentinu přestěhuje do Býka … no to vypadá na domácí přesuny a emoce nechybí.

Finančně by se mělo zadařit o úplňku. Nic, jako výhra v loterii, ale rozhodně to potěší.  

Přesun Slunce do Ryb vás zase vrátí do řešení vztahů a lásky a také ke starší generaci ženského pohlaví. Asi přijede maminka, nebo tak něco.

No a tímto se s vámi, drazí Štíři loučí pozitivní předpověď.

I na vás zbylo planetám pár klacků, co se se náramně dobře hodí pod vaše nohy.

Od 21.2. buďte ostražití při jednání s lidmi. Někdo by vás mohl ošidit, nebo dokonce o něco připravit.

25.2. hrozí Štírům právní problémy a poslední dva dny zase budete oslabenější zdravotně.

Také nevylučuji v tuhle dobu napnuté rodinné vztahy.

Zdravotně: Ledviny, imunitní systém, nervy a hlava. Ale jinak dobrý devil


STŘELCI

Všechno, co se kolem vás začalo dít minulý týden, se vám pěkně řeší a všechno jde dobře. Po novolunní už budete i méně náchylní zdravotně.

Jde patrně s ohledem na planety hlavně o práci, ale ani citové vztahy nejsou pozadu.

Máte asi za sebou hodně různých jednání, novinek, konců a začátků. Kolem 11.2. by to navíc ještě mohla být nějaká zásadní nabídka vztahová.

Únor vám ve své první polovině nabídne vyřešení všeho, co jen trochu vyřešit lze.

Hodně při vás stojí Uran, Mars, Venuše i Jupiter, který se přidá s troškou potřebného štěstí.

Zaznamenáte změny po pracovní rovině asi 14. a 16.2, tak nějak, a pak jsou na řadě peníze, což bude zase asi velice zajímavé okolo úplňku.

Tak a tady, konkrétně 21.2. růžové plátky planetám došly a budou poslední únorový týden nahrazeny hroudami a medvědím trusem.

Pokud budete mít, zejména kolem 26.2. pocit, že vesmír pod vaše nohy umístil všechen obsah všech světových kanálů, vzpomeňte si, jak umí být milý, a že to zase přijde.

Nemluvte, nevrhejte předměty, vyhýbejte se restauracím podřadných cenových skupin, tam to zase naopak hrozí letícími předměty a hlavně se, zejména 27. a 28.2. vyhněte všemu, co má uniformu.

Pro jistotu i nádražákům.

Zdravotně: na začátku měsíce ještě pozor na imunitní systém, pak super a koncem února hlavně pozor na nervy a hlavu.Zde máte pro jistotu ještě odkaz, abyste věděli, o čem mluvím ve videu, když mluvím o tak zásadním přesunu Chirona 18. 2. Ať víte, do čeho jdeme.  Pohnutý osud Chirona v našich horoskopech

 

Přeji všem Popelkám a Popelákům,

i Popelníkům a Popelnicím

krásný, co možná klidný a šťastný měsíc únor 2019.

 (Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com