Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – ÚNOR 2017

0 Shares

Zdravím vás u únorových horoskopů, standardně se zpožděním. Zase ale je dobré, že to není dvacátého ne? Jak vám povím v mluvené části, kdyby si to únor nepokazil nakonec, mohl by nás, alespoň co do jednotlivců, nechat hezky odpočinout.

 

Dokonce by mohl nabídnout i nějakou novou práci, novou lásku…jako ostatně každý měsíc, ale únor to udělá po úplňku.

 

V únoru o sobě dají vědět především Merkur, Jupiter a Mars.

 

Porůznu nám nabídnou během měsíce obě své tváře.

 

Úplněk nás čeká 11.2. od půl druhé ráno, bude ve Lvu a jak uslyšíte, bude pro některé silný.

 

Po něm by se mělo oteplit nejen jaksi fyzicky, ale také mezilidsky. To se totiž probere Venuše, tedy ve smyslu působení na nás.

 

Není to úplně nejhorší měsíc, až na svůj závěr, kdy s novoluním bychom měli přestat pomalu se všemi aktivitami a věnovat se v nějaké stabilizované poloze spíše hibernaci, než jakékoli aktivitě.

 

Úplně stačí, co budeme po novolunní, které přijde 25.2. a bude v Rybách, pozorovat kolem sebe ať už klimaticky nebo společensky a technicky.

 

Dobrá zpráva je, že dramatický závěr měsíce není přímo namířen do jednotlivců, ale spíše do počasí a větších částí společností celosvětově.

 

My bychom si mohli to závěrečné planetární drama docela dobře ohlídat.

 

Klimaticky bychom mohli být u lecčehos, nevyjímaje cunami, záplavy, výbuchy, letecké havárie a v ohrožení jsou vlaky a doprava.

 

A teď už na detaily.

 

23380Nzk.jpg

 


 

KOZOROZI

 

Všechna zemitá znamení, tedy i Kozorozi, by se měla do 8.2. vyvarovat zásadních kroků po pracovní rovině a také neřešte závažné ekonomické kroky. Patrně se vám ale nevyhne nějaká úřední zpráva nebo písemnost.

 

Doporučuji nechat uležet a řešit až od 10.2.

 

Od 11. tedy od úplňku do 15.2. už můžete pracovat na nových věcech a měly by vám být nakloněné i úřady. Budete to asi honička, protože tato doba vám přinese také různé nabídky a to i milostné.

 

Riziko úplňkových technických obtíží kolem úplňku se Kozorohů moc nedotkne, spíše se týká znamení ohnivých, vodních a vzdušných.

 

Od 15. února až do 19.2. by měl Kozorohy únor obdarovat po rovině ekonomické a také pracovní. Pokud byste v tuto dobu dostali pracovní nabídku, nebo jakoukoli jinou nabídku, bude to výhledově dobré.

 

Kolem 20.2. se ještě přidají příjemné novinky vztahové a může i nová láska. Největší šanci na výhru pak máte mezi 22. a 24. únorem.

 

Od 25.2. tedy od novolunní které bude v Rybách, už raději nic nedělejte, buďte opatrní a jen pozorujte.

 

Pokud se vám nevyhne nějaký karambol, bude spojený s vodou a domovem.

 

Zdravotně: Dávejte si pozor na průdušky, plíce a závěrem února na močové cesty.

 


 

VODNÁŘI

 

Promyslete si tento týden všechny kroky, které chcete udělat a jsou pro vás nějak zásadní, a začněte je realizovat v týdnu příštím.

 

Tento týden, přeje přemýšlení a ne akci. Jde o to, že výsledek bz nekopíroval to, co jste promysleli. Hlavně díky Merkuru, který si zatím nerozumí s Jupiterem a Uranem.

 

Nepište důležité písemnosti a ani nic nepodepisujte.

 

Od 9.2. už můžete a můžete také zrealizovat, co jste promysleli. Tady začíná být únor pro Vodnáře příjemný a dajný.

 

Dočkáte se i malé dobré ekonomické zprávy.

 

Úplněk 11.2. patrně prožijete někde ve společnosti, nebo budete mít určitě chuť se někde družit a něco si zahrát. Bylo by to dobré, protože o samotě hrozí Vodnářům malá deprese.

 

Od 14. do 20.2. se věnujte všemu, co potřebujete vyběhat, zařídit a sjednat. Jednak budete energičtí, a jednak vám to bude dobře mluvit. Protože se k vám naklonil Jupiter, budete mít i štěstí.

 

To by se mělo ještě více přiklonit mezi 22. a 24. únorem, kdy se přidá také Venuše se svou láskyplnou náručí a dost možná i v nějaké spočinete.

 

Od 25. února, tedy od Novoluní odpočívejte a buďte opatrní všude, kde se to točí kolem techniky a úřadů. Pokud nemáte technickou, jeďte busem.

 

Doma hlídejte okna a pračku – hrozí karamboly spojené se vzduchem a vodou v kombinaci s ohněm. Rovněž nemluvte, když nejste tázáni a možná ani tehdy ne.

 

Zdravotně: Prakticky by vám nic hrozit nemělo po celý únor, jen v jeho závěru pozor na úrazy ze zbrklosti.

 


 

RYBY

 

Dost patrně se Rybky v tuto dobu cítí moc unavené a vyčerpané na to, aby něco zásadního podnikaly, spíše jste pasívní a hodně dumáte. Děláte dobře, stejně by to k ničemu moc nebylo.

 

Energie a duch podnikavosti se vám vrátí až příští týden. Od neděle 10.2. pocítíte návrat entuziasmu a Rybky které tvoří, dají světu nezapomenutelná díla.

 

Během úplňku se spojte s nějakými přáteli a nebuďte sami, nenořte se do úvah o lidském jsoucnu, znáte se! Luna je ve vašem znamení, je polostínová, k tomu ne právě pozitivní úhel vůči Slunci ve Vodnáři, prostě pro Ryby a všechna vodní znamení náročný úplněk.

 

Po něm ale, v případě Ryb ale až tak za tři dny, přijde příjemné období a to hlavně v lásce. Nezapomene na vás ale ani Jupiter, který vám dá nějaké to štístko, hlavně tam, kde ho budete potřebovat akčně. Tedy šťastné náhody.

 

Vlastně by vám tenhle příjemný model měl vydržet až do Novu.

 

Po něm i během něho, tedy od 25.2. si dávejte pozor na všechno, na všechny a taky všude.

 

Pokud se zavřete doma, bude to dobré rozhodnutí a tam si dávejte pozor na to, co souvislost se Saturnem a minulostí. Pokud jste doma technicky něco dříve neřešili, vyřeší se to samo. A bude to asi drahé.

 

Zdravotně: Začátkem února jezte nějaké vitamíny a životabudiče. Koncem února si dejte pozor na všechno horké, včetně teplot. Nevylučuji záněty v oblasti krku.

 


 

SKOPCI

 

Bohužel Skopec je moc velký aktivista na to, aby poslechl, že nemá nic dělat a tak se můžete touto dobou divit, jak to, že cokoli si naplánujete, dopadne úplně jinak, než jste čekali. Možná máte dojem, že mrháte energií zbůhdarma. To je dobrý dojem.

 

Už závěrem týdne by se vám ale mělo dařit lépe a začne to asi prací a úřady.

 

Od pondělka se přidruží nějaké lepší zpráva z oblasti financí a vztahů.

 

V úplňkovou dobu buďte opatrní na to, co říkáte a komu. Dávejte v tuto dobu dobrý pozor na silnicích a cestách. Nesportujte!

Od 14.2. tedy od Valentýna, který by na vás neměl zapomenout, nastává příjemné období na všechno. To znamená, že do této doby zkuste nasměrovat vše, na čem vám záleží, a co chcete, aby do budoucna fungovalo.

 

Také Venuše se na vás usmívá a to hlavně mezi 19. a 21. únorem.

 

Pokud budete chtít koupit něco velkého a drahého, nejlepší je doba od 22. do 24.2.

 

Potom už nic, zákaz všeho!

 

Od novoluní ulehněte ať už promyšleně, nebo díky nějakému bacilu, alespoň si odpočinete. Jen pozorujte.

 

Zdravotně: Začátkem února pozor na nohy od kolen dolů, koncem jednoznačně posilněte imunitní systém. Ale pozor, otužováním si uženete leda angínu.

 


 

BÝCI

 

Disciplinovaní Býci patrně už přišli na to, že v tuhle dobu nemá smysl chtít po Universu nějaké výkony a tak je možné, že se soustředíte spíše na rodinu a vylepšování domova. Pozor i pro Býky platí, raději plánovat nebo dělat jen malé úpravy.

 

S těmi velkými můžete s klidem začít od čtvrtka a platí to i na nákupy a úřední věci.

 

V práci by se vám mělo něco pohnout kupředu patrně těšně před úplňkem.

 

Během něho, je možné, se na vás někdo obrátí pro radu, nebo budete dělat společnost nějaké smutné Rybce či Štírovi. Není ale ani vyloučen konflikt s těmito osobami. To je díky tomu stínu, o kterém jsem mluvila.

 

Dva dny po úplňku si dejte maličko voraz. Nic dramatického, by se v opačném případě nestalo, ale mohlo by jít o zbytečnou akci.

 

Nechte akce až na dobu od 13.2. a možná bych díky Saturnu, který bude na vaší straně, začala něčím, co je rozdělané. Máte dobrou šanci dokončovat věci a to navíc zdárně.

 

Venuše a tedy láska, je tu pro Býky, které ovládá Venuše ranní, tedy Býci jsou dětmi Jitřenky, se svými úsměvy od 19. února až do 23.2.

 

24.2. je možná i nabídka pracovní.

 

Od novoluní platí pro Býky klidový režim.

 

Mám za to, že Býci tuhle dobu věnují ponejvíce péči o tělo a vzhled. Dobře děláte.

 

Ale pozor, žádné zkrášlovací chirurgické zákroky!! Omezte se na koupele, pedikúru, kadeřníka.

 

Zdravotně: Od poloviny února buďte opatrní při práci s ostrými předměty a pozor na všechno, co má souvislost s rychlostí a námahou.

 


 

BLÍŽENCI

 

Blíženci v tuto dobu patrně nejvíce bojují s časem. Je možné, že potřebujete víc, než 24 hodin na to, abyste stihli, co jste chtěli, protože ono se k tomu pokaždé něco přidruží, co jste nenaplánovali a tak můžete být v úžasu, kde se stala chyba, že ne a ne přijít někam včas. Je to Saturnem.

 

Váš chaotický harmonogram nabere lidštější tvář zřejmě ve čtvrtek a od té chvíle až do úplnku by se mělo dít konečně to, co jste zamýšleli a vaše plány se přestanou podobat prejtu.

 

Přes úplněk, tedy od 11.2. zhruba do 13.2. dejte pozor na končetiny a rozhodně bych nikde nevyvíjela činnost, která souvisí s rychlostí a přepínáním. Pokud jste vrcholový sportovec, tak prostě netrénujte a jdete na masáž.

 

Naopak, pokud se vaše závodění ať už s čímkoli i s časem, odehraje v době mezi 14. a 23. únorem, asi vyhrajete. Pomohou vám Merkur, Venuše, Mars i Saturn.

 

Dáky Saturnu byste mohli dojít nějakého zadostiučinění a odměny za snahu, Venuše má zase pro vás novinky v oblasti vztahů.

 

Rodina a její mladší části se vám postarají vedle vrásek, což je obvyklé, také o nějakou zábavu nebo dobrou zprávu.

 

Od 25. února si dávejte dobrý pozor prakticky všude, hlavně nic neřešte v práci a nenakupujte drahé věci. Pokud jezdíte autem, tak ne víc, než padesátkou.

 

Zdravotně: Začátkem února je to u Blíženců hlava a svaly, koncem pak ramena, lokty a kostrč.

 


 

RACI

 

Merkur v Kozorohu v dost nepříjemném úhlu vůči Uranu a Jupiteru, může pro Raky znamenat, že mají v tuto dobu pocit, že přestali rozumět vlastní mateřštině, nebo se lidé kolem nich začali vyjadřovat v šifrách. Rovněž bych nevyloučila nějaké nepříjemné písemnosti.

 

Nechte to být a začnete postupně likvidovat nesrovnalosti až od neděle.

 

Potom se vám totiž vrátí štěstí a nabudete dojmu, že okolí se vrátil rozum.

 

Během úplňku rozhodně nemyslete na nic závažného, jděte do kina, do divadla, věnujte se kreslení, nebo modelujte, hlavně si nic nepřipouštějte a určitě se nikde nevydávejte z fyzických sil.

 

Počkejte tak dva dny po úplňku a pak už si dělejte co chcete.

 

Ať už se budete zabývat čímkoli, budete mít nejen úspěch, ale také štětí, tam, kde to budete potřebovat.

 

Okolo 14. února za vámi dorazí také Venuše s nějakým dárečkem, takže Valentýn by většinu citlivých Ráčků zklamat neměl.

 

A ani dny po něm. Mohla by se přidružit kolem 16.2. nějaká pracovní nabídka, nebo lehké ekonomické přilepšení.

 

Kolem 20.2. budete mít v oblasti financí vysloveně kliku.

 

Konec dobrých zpráv přichází s Novolunním, Raci by měli být velice opatrní a celý konec února ostražití. Neriskujte, s nikým se nepotýkejte a ani s ničím. Zejména ne tam, kde se to točí kolem ohně, horkých věcí, elektriky a podobně.

 

Zdravotně: Začátkem února jednoznačně pozor na nervy i neurologické věci, koncem pak na horní končetiny a kolena.

 


 

LVI

 

Tak jste si vytvořili velké plány do všech podrobností, máte chuť být aktivní a to hlavně tam, kde se to točí kolem druhých lidí. Mimořádná dávka empatie a záchranářského ducha, soucit se slabšími, to všechno je pěkné, ale nečekejte efekt dřív, než ve středu večer.

 

Oni si Lvi říct nedají, tak je nechme, únor je pro Lvy dost energeticky výživný takže oni ty počáteční nezdary ustojí.

 

Dokonce bez pocitu marnosti. To díky Marsu, který vám dodal humor i schopnost zůstat nad věcí.

 

A mám další dobré zprávy. Bude se vám dařit a přijde ocenění i pracovní nabídky a dokonce i ze strany, kde byste to nečekali.

 

Ale až nejdřív ve čtvrtek.

 

Zato se na této vlně povezete, až do úplnku, kdy bych doporučila zvolnit, alespoň po fyzické rovině. Výřeční budete nebývale a tam to nic nezastaví.

 

Po úplňku můžete nakupovat a investovat, budete také úspěšní při úředních úkonech a můžete se dozvědět cosi zásadního, s ohledem na nějaké smlouvy dohody a také soudy.

 

Venuše se na vás přijde usmát jak na Valentýna, i když tady asi s malým zpožděním, tak i v době od 20. do 23.2.

 

Pro jistotu, Lvi, klidový režim začnete už den před Novolunním.

 

Tedy od 24.2. odpočívejte, přihlížejte, nekonejte důležitá rozhodnutí, dávejte pozor, co říkáte a nikam se nedrápejte do výšek. Túry bych odložila, záclony vyperete v březnu.

 

Vždyt vám ten únor nadělil už dost.

 

Zdravotně: Pro Lvy je únor měsícem probouzení, tedy i energeticky a fyzicky by se měli Lvi cítit dobře. Pouze v závěru pozor na chřipky a cokoli, co souvisí s vyčerpáním.

 


 

PANNY

 

Ačkoli máte chuť v této době říci někomu, jak moc je vedle, a že to má asi v hlavě dost zpřeházené, nechte si to, protože ona ta chyba, díky vašemu Saturnu, může být klidně na vaší straně. Nejste tak pozorní, jako jindy a zapomínáte na pocitovou rovinu. Někdy je to fakt o intuici.

 

Přijdete na to asi ve čtvrtek, protože Merkur, tedy vaše planeta, která je v současné době v Kozorohu přestane být neblaze ovlivněna Uranem. Jejich postavení se změní a změní se i váš náhled na věci kolem.

 

A i na lidi.

 

Možná dojdete k tomu, že někdo, kdo se řídil ryze pocitově, měl tentokrát pravdu.

 

Úplněk nejspíš na Panny nijak zásadní, vliv mít nebude, určitě nebude mít vliv neblahý. Panenkám ta trocha citlivosti a empatie vůbec neuškodí, nehledě na to, že byste mohli dostat nějaké milé pozvání, nebo alespoň SMS.

 

Odpovíte na ni nebývale emotivně.

 

Pak si dejte tak dva dny na probuzení a od 13.2. se nemusíte ničeho bát.

 

Měli byste slavit úspěch na všech frontách, hlavně pak pracovně, podnikatelsky, ekonomicky a úředně.

 

Jupiter, Merkur, Mars i Saturn ve své, pro Panny hezké podobě, jsou tu až do 24.2.

 

Ano i pro Panny, hlavně ty, které jsou narozené ještě v srpnu, platí klidový režim už den před Novem.

 

Nedělejte hrdinu a odpočívejte.  Nepouštějte se do konfliktů a zásadních debat s ohnivými jedinci a doma si dejte pozor na všechno, co souvisí s vodou, ohněm a zemí.

 

Možná vám spadne koupelna, nebo kuchyňská linka na sporák.

 

Ne nebudete u toho ani pod tím.

 

Zdravotně: Panny nemají únor nijak rizikový fyzicky, spáše psychicky a to hlavně v jeho závěru. Nepijte moc alkoholu po 23. únoru!

 


 

VÁHY

 

Po myšlenkové a intelektuální rovině, a i po rovině skládání detailů do sebe, vám to jde v tuhle dobu skutečně brilantně. Jenom byste se měli omezit na aktivity právě takto duševní, a nechat samotné činy na pak.

 

Konkrétně na dobu od 10.2. Tedy 10.2.

 

Úplněk byste měli věnovat stránce citové a emoční, někde se přitulit, nebo jít s přáteli a rozhodně se v tu dobu vyhněte úřadům a financím. Pragmaticky to nestojí za nic, emočně a citově jste na maximu.

 

Od 15.2. by se Váhám mělo dařit už po všech rovinách a pokud potřebujete něco vyřídit vysloveně praktického, jako jsou nákupy, smlouvy, ujednání, podpisy a dohody –  klidně konejte.

 

S Jupiterem v jeho hezké podobě se potkáte asi mezi 19. a 22. únorem a bude u toho také Venuše, takže to může znamenat i novou lásku případně dobré zprávy a události ve vztazích.

 

Kolem 24.2. jen pozor v rodině na její starší členy a jejich zdravotní i psychický stav.

 

Od Novolunní platí pro Váhy to stejné, co pro ostatní.

 

Tedy opatrně při všem, co děláte a Váhy specielně by si koncem února měly hlídat zdraví a dobře se oblékat. Pozor také při manipulaci se zemí. Futra, cihly, těžké předměty.

 

Zdravotně: Hlídejte si oblast zad a kříže, koncem února prsty a kotníky.

 


 

ŠTÍŘI

 

Ne, vážně tohle není dobrá na přepínání ať už fyzických, nebo duševních sil. Cokoli, co byste teď chtěli opatřit dávkou energie, se může dokonce otočit proti vám. Stejně mám dojem, že Štíři jsou teď znavení a možná přemýšlí o dovolené. To by bylo nejlepší. Vezměte si ji do čtvrtka a bude to dobré.

 

Dva dny před úplňkem by se Štírům mělo udělat lépe, tak zařiďte, co potřebujete a během úplňku protože jste vodní, se nezabývejte emocemi. Vůbec během v té době neřešte vztahy. Zahoďte telefon.

 

Od 13.2. už by to měla být jiná.

 

Mělo by se vám dařit, svět dostane růžovější obrysy a Štír bude laskavý, milý, obětavý a také energeticky pocítíte úlevu a elán.

 

Může se vám úspěšně zakončit i nějaká dlouhá úřední záležitost, můžete najít bydlení, můžete být povýšeni a kolem Valentýna jste přímo miláčkem Venuše.

 

Kolem 22.2. a 23.2. byste mohli i vyhrát, nebo dostat přidáno, nějaké odměny, dobré zprávy, zážitky a podobně.

 

Konec slasti.

 

Od Novolunní už si dejte opět pozor a v případě Štírů je to také o odlivu fyzických sil. Emočně a psychicky pak něco mezi nulou a mínus pěti miliony. Nechte se hospitalizovat.

 

Jediná klika Štírů je v tom, že Štír je se svým Plutem vždycky připraven na nějaký v-ser dopředu, takže ho nic nepřekvapí.

 

Další výhodou Štírů, kterou asi mnozí závěrem února ocení, je jejich nezničitelnost. Jste Fénix, nezapomeňte!

 

Zdravotně: Prakticky celý únor je to u Štírů pouze o psychické části bytosti, ale nepodceňovala bych ledviny a játra.

 


 

STŘELCI

 

Nejspíš máte za sebou nějakou konfrontační záležitost a můžete mít dojem, že to možná bylo zcela zbytečné, protože protějšek beztak přefiltroval něco úplně jiného, než jste se mu snažili sdělit. Zařídil to Merkur, jehož umístění v Kozorohu a nepěkný úhel pohledu na Uran a váš Jupiter, ani nic jiného přinést nemohlo.

 

Ani jedna strana neodešla s dobrým pocitem.

 

Pokud budete chtít cokoli napravovat a dále pak další věci rozvíjet, budete vidět, jak to od středečního večera půjde líp.

 

A ono všechno by mělo jít od téhle chvíle lépe.

 

Pouze zvolněte během úplnku, ale ve vašem případě jen tam, kde by šlo o věci pracovní a úřední. Emočně a vztahově by měl být i sporný úplněk pro Střelce pěknější. Hlavně tam, kde půjde o lásku, vyznání a chvilky ve dvou, které by mohly být i zásadní.

 

Potrvá to u Střelců ještě dalších 48 hodin.

 

Následné dny, tedy dny od Valentýna dál, budou rovněž pěkné, mělo by se vám dařit a Střelci mají, díky Jupiteru, zejména v době kolem 18. a také 21. a 22.2. slíbené štěstí po finanční a pracovní rovině.

 

Láska a Venuše na vás nezapomněla prakticky až do Novu.

 

A v případě Střelců i přes Novolunní, ale prosím vyhněte se už v téhle době pragmatickým úkonům a technice!

 

Po Novu platí i pro Střelce velká opatrnost, hlavně ve společnosti více lidí, na různých koncertech a shromážděních, vůbec masových akcích. Prostě tu demonstraci za právo rastafariánů na slevu na cedníky tento měsíc vynecháte, no.

 

Doma si dejte pozor na všechno, co souvisí přímo s domem jako budovou, ohněm a na techniku.

 

Zdravotně: Ženy Střelkyně zkraje měsíce pozor na spodek a koncem pak všichni Střelci pozor při manipulaci s těžkými předměty, pozor na šlachy, svaly a horké věci.

  

Přeji vám příjemný únor, hodně štěstí, lásky, zdraví … a ať se vám daří!

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com