Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – ŘÍJEN 2018

0 Shares

Zdravím všechny u říjnových horoskopů, kde nám planety slibují studia a nutnost péče o duchovní podstatu, což zařídí Chiron, kterému se pověnuji ve videočásti. Celý měsíc pak bude hlavně ve znamení mezilidských vztahů, odpovědnosti a péče o duši. Zajímavý je i retrográdní pohyb Venuše, který zapůsobí na naše vztahy či lépe, vztahy ke vztahům.

Samozřejmě je silný také Saturn, který jsa dlouhodobě a teď už pohodlně usazen v Kozorohu, kam patří, bude takříkajíc pokračovat v důkladném úklidu.

Více už je nachystáno tady:

Začátek měsíce bude tedy, jak jste slyšeli příjemný, milý a mírný.

9.10. přijde novoluní, které bude ve Váhách.

Úplněk bude tentokrát v Býku a přijde 24.10.

Co do klimatu je to jednoznačně o vzduchu a ohni. Na vodu bych moc nečekala, rozhodně ne u nás.

Vyhněte se kolem 18.,19., a 20.10. srocení lidí, letecké dopravě a pozor v oblastech, jakými jsou Belgie, část USA, Filipíny a vůbec přímořské státy. Na oheň pozor v Kanadě a Mexiku.

No a teď už na naše soukromé životy.


KOZOROZI

Kozorozi by měli v prvním říjnovém týdnu prožít příjemné období hlavně po rovině lásky a vztahů. Měli byste být milí a přitažlivý a vaše pozornost se bude soustřeďovat hlavně na potřeby protějšků.

Cokoli byste totiž teď řešili v oblasti pracovní a finanční, by moc efektivní nebylo. Zato všechno, co vytvoříte teď pro své blízké, bude korunováno úspěchem.

Jako byste se snažili si urovnat hlavně zázemí a pocit, že někoho vedle sebe máte, protože najednou dobře víte, jaké to je, být sám.

Novolunní 9.10. byste měli prožít zřejmě v poklidu a možná nad nějakými pracovními plány a rozvrhy.

Střed října by mohl být o výletech a podobně, ale skončila bych s touto činností kolem 18.10. Pro jistotu.

Úplněk 24.10. nejspíš prožijete kritizováním všeho doma od třásní na koberci až po cihly na komíně. Budete se nejspíš tvářit stejně, jako vaše vládnoucí planeta, která se díky opozičnímu postavení vůči Slunci, tváří jako král protiva.

Ekonomicky byste mohli zaznamenat konečně pozitivní zprávy okolo 25.10. a v tomto modelu setrváte až do konce října, s tím, že 31.10. byste navíc měli být za něco pochválení, oceněni, neřku-li odměněni.

Také byste se mohli rozhodnout k nějaké změně v oblasti práce a podnikání.

Zdravotně: Pozor si dejte v říjnu hlavně na ramena a krk.


VODNÁŘI

Ani pro Vodnáře by začátek října neměl být po rovině vztahů a lásky nijak zátěžový. Spíše naopak, protože jste pozorní a mírní.

Kolem 5.10. si dejte pozor, na všechno, co se jenom otřelo kolem techniky a přístrojů a to s ohledem na postavení Uranu, zejména doma.

Novolunní 9.10. vám možná bude co do akceschopnosti připadat utahané, tak se soustřeďte na plánování něčeho smysluplného, nebo jděte s přáteli na kulečník a plánujte šťouchy. Hlavně se nebabrejte v minulosti, pokud jí nechcete měnit tím, že jí necháte přejít do současnosti.

Patrně budete také kolem 10.10. hodně řešit starší generaci ve vaší rodině.

Mohlo by vás tohle téma zaměstnat až do zhruba 15. října. Po té, s vaším Marsem nevylučuji dovolenou, nebo nějaký výlet a podobně. Zkuste se soustředit na domácí nabídku a vynechat cizinu.

Hlavně 18.,19.,a 20.10. V tuto dobu také vynechte veškeré pokusy o posunování vlastních hranic. Prostě Žďákovský most tu ještě chvíli stát bude a gumy je pořád dost, tak proč spěchat.

Na vaši pracovní a podnikatelskou budoucnost přijde dobrá doba po úplňku 24.10. který bude nejspíš u vás probíhat právě oním přestavováním domova a nahrazováním neužitečného užitečným. Pozor při manipulaci například s okny (všechna spojení s prouděním vzduchu).

Od 25.10. až do konce měsíce by k vám měly chodit spíše pozitivní zprávy, zejména z oblasti podnikatelské, ekonomické, pracovní a jinak zemité.

Může se klidně jednat o pracovní nabídku, přijatý návrh na renovaci, případně výhru.

Zdravotně: Dejte si pozor hlavně na údy a koncem října na uši a průdušky.


RYBY

Stejně, jako předešlá dvě znamení vás začátkem října pohltí asi spíš vztahy, kde budete vynakládat hodně energie na urovnání, na vzájemnost a můžete se pro to i dost obětrovat, což by mělo být kvitováno a ceněno.

Velice úspěšní byste až do 11.10. tedy i přes, pro vás uměním a tvůrčí invencí nabité Novolunní (9.10.) měli být v umělecké oblasti vašeho života.

Pokud tvoříte, tvořte.

Rozhodně je to lepší nápad, než se hrabat do techniky a strojů, a to hlavně kolem 5. a 6.10. To, co by pod vašima rukama vzniklo po samoopravě pračky, by už rozhodně nepralo. Zato s vaším dimenzovaným tvůrčím elánem, byste z ní mohli vytvořit třeba originální flašinet.

Od novolunní 9.10. až do 17.10. by se u Rybiček dalo hovořit o velmi příjemném a úspěšném období v oblasti úřední.

18.,19.,20.10. necestujte, nemotejte se kolem srocení anarchistů, neonacistů a pro jistotu ani kolem srocení svazu ornitologů. Nechoďte na fotbal. Prakticky je v tuto dobu rizikový i oblastní mač v šachu.

Rovněž vaše psychika není právě na vrcholu, všechno se vás moc dotýká a můžete trpět pocitem marnosti.

Od úplňku 24.10., který je u Ryb opět hlavně o tvorbě a manuální činnosti, kdy to sice může jít ztuha, ale elán je velký a vás nic neodradí, by se vám mělo začít dařit všechno, co se odehraje po pracovní a ekonomické či úřední rovině.

Efekt by měl být pozitivní.

Ryba je velice hluboké znamení a po celý říjen, de facto do prosince je proto nadmíru empatická, intuitivní, vnímavá. Pokud se chcete posunout v oblasti duchovní, udělejte to!

Zdravotně: Rybky by si měly v říjnu hlídat psychiku a také ledviny a střeva.


SKOPCI

V prvních dnech měsíce asi dojdete k uklidnění zejména v mezilidských a citových vztazích, do kterých zkraje měsíce vložíte mimořádnou dávku energie. A to energie ne válečníka, jak je zvykem u Skopců, ale jemné květinky, která chodí, hladí, voní a hýčká.

Užívejte si náklonnost Venuše a rozhodně se nehrabte do techniky, elektriky a podobně a to hlavně ne kolem 5. a 6.10.

Novolunní 9.10. vás asi zastihne při činnosti duševně pasívní. Mám tím na mysli Skopce, povalujícího se u TV, kterému se vůbec nic nechce, jen zkonzumovat něco, u čeho se nemusí moc hýbat. Toto nastavení Novu, včetně vzájemnosti planet, rozhodně nenabudí Beránky k akci. Spíš je prostě uspí. Neva, i válečníci odpočívají.

Po Novu se patrně budete chtít postarat o nějaké domácí mazlíčky, případně tedy praděti, prostě potomky potomků, takže Skopci, kteří již vlastní pradítě ho asi dostanou na krk, nebo se dozví, že se chystá na svět. Bacha na emoce a přemíru kritiky.

Mezi 15. a 20. říjnem si na sebe dávejte pozor, rozhodně se nehrňte rozhánět rvačky a podobně, nebo skončíte s dlažební kostkou v čele. Ve vašem.

Pracovně, podnikatelsky, úředně, ekonomicky a vůbec asi po všech rovinách by vám měly nastat žně po úplňku 24.10.

Ten asi strávíte oním stehováním v domě (jak je videu), při čemž s organizační schopností na vrcholu, zapojíte celou rodinu, a kdo ví, zda ne i sousedy. Jen u toho dávejte pozor na spodní část nohou.

Až do konce října si užívejte pozitivní naladění planet a jednu dobrou zprávu za druhou.

Ne, vztahy už neřešte!

Zdravotně: Pozor na nemoci z nachlazení a na nohy od kolen dolů.


BÝCI

Nejvíce vás asi teď zaměstnává oblast vztahů, kterou se snažíte řešit v klidu a spíše pomáhat, než kritizovat, jste milí a chápaví a také velice tolerantní.

5.10. si dávejte pozor doma, zejména na těžké předměty. Nevěšte police, a pokud ano, nestoupejte pak pod ně.

Novolunní 9.10. asi strávíte s rodinou, možná při nějakých pasívních, spíše duševních činnostech, které budou asi kolektivní, protože mít najednou pocit viny, že se málo rodině věnujete. Máte domino? Tak hrajte domino.

Po stránce vztahů byte měli byste zájem okolí zaznamenávat až do 15.10. Váš zájem se točí kolem domu a bytu.

Mezi 17. a 20. říjnem necestujte do zahraničí, a už vůbec ne letadlem, rogalem, balonem a jinými vznášedly… prostě všechno, co má co dělat se vzduchem.

V této době byste také mohli řešit slabší zdravotní stav nějakého z dětí, nebo nějaký drobný (podotýkám drobný) úraz a vaše psychika může dostat náklad. Menší depku a pocit marnosti nevylučuji. Týkalo by to zejména vztahů a citů.

Úplněk 24.10. by pro Býky mohl být velice aktivní doma, a nebude postrádat tvůrčí nadšení i celkem slušný energetický potenciál. Sice všechno uděláte, díky Jupiteru a Saturnu až napodruhé, ale nemělo by vás to moc otrávit, spíše to budete brát s humrem. S vykonané práce a změn budete mít radost.

V tomto duchu, navíc pod šťastnými planetami pracovními a ekonomickými se ponesete až do konce měsíce. Jste však mimořádně citliví.

Zdravotně: Pozor na zažívání, žlučník, nervy a střeva.


BLÍŽENCI

Zkraje října je to jednoznačně o lásce, vztazích a příjemných chvílích s těmi, které milujete. Patrně vás budou milovat i ti, které neznáte. Sami pak budete milí a soucitní a budete mít tendenci někde někomu pomoci, jako takovou satisfakci sami pro sebe.

Kolem 5 a 6 října by se mohlo pokazit něco technického, automobil nevyjímaje a možná to bude menší výdaj. Nepokoušejte se měnit kolo. Buďto vám někam uběhne, nebo si vytvoříte bouli klíčem.

Novolunní 9.10. by mělo být pro vzdušné Blížence velice inspirativní a vůbec nevadí, že to proběhne patrně v poloze horizontální, protože víc, než na praxi, jste v těchto dnech nastaveni a teorii.

10.10. nevylučuji menší žárlivé melodrama ze strany protějšku, nebo i vaše vlastní představení.

Rozhodně nemyslete na nevěru vykonanou, protože se silným Saturnem, by to druhá strana věděla snad ještě dřív, než by k TOMU došlo.

Mezi 15 a 20. říjnem se nevystavujte žádným namáhavým akcím, také se akcím vyhněte, necestujte, nezávoďte, nemotejte se do ničeho a to ani verbálně. Mohl by vás někdo uhodit, případně tedy něco.

Rovněž je toto velice náročné období vztahové, které může být doslova krizí víry v budoucnost.

Po úplňku 24.10. a patrně už době při něm, se začnou věcí hýbat a bude to vaší optikou k lepšímu.

Od tohoto data až do konce měsíce, klidně řešte cokoli a měli byste být úspěšní. Na všech polích, láskou počínaje, bankovním účtem konče.

Nějakou zajímavou novinku mají pro vás Střelci!

Zdravotně: Dávejte si pozor na nervy a také na neurologické věci. Například takový trojklanný nerv…


RACI

Po stránce vztahů není Rakům aktuálně co vytknout. Měli byste, stejně tak, jako toužíte (to je trvalý stav) po něze a obětí, totéž v plné míře rozdávat všem a všemu, zejména tedy protějškům.

Pokud žádný není, a s ohledem na aktuální postavení Venuše, mazlíte patrně děti, vnoučky, broučky, pejsky, ptáčky … housenky … všechno živé má momentálně vaši lásku, péči a náklonnost.

5 a 6.10. se možná rozloučíte s nějakou domácí technikou a může pro vás nastat i doba, kdy se budete ptát, zdali to či ono má budoucnost, jestli je smysluplné se o něco snažit, zdali vlastně neděláte jen stejnou chybu, která vás v minulosti spíše stála, než dala.

Takto se můžete přenést i přes Novolunní 9.10., kdy budete možná přemýšlet nad tím, zdali se nevydat nějakou novou cestou. Navíc vás to může psychicky zatížit.

Mezi 15. a 20. říjnem se věnujte spíše přátelům, ideálně na domácí půdě, a to hlavně 18. 19. a 20.10. Tehdy bych necestovala a nikde neriskovala. Ačkoli Rak na to zrovna není moc nastaven.

22.10. Můžete obdržet pozvání, patrně půjde o kulturu a to by vám mohlo udělat dobře. Přijdete na hezčí myšlenky.

Myšlenkou, co má a nemá smysl v oblasti vztahové, se můžete více, či méně zabývat občas až do poloviny listopadu, ale to neznamená, že to budete dělat stále.

O úplňku, až si odbydete nějaké změny doma, které ve vašem případě mohou být hodně o vodě (nová koupelna?) se vaše pozornost nejspíš upne k přátelům a po zbytek měsíce jim asi budete věnovat hodně času.

Od 25.10. by se rozhodně mělo, a nejednou, zadařit ekonomicky, pracovně i úředně a také máte kolem sebe hodně těch, kteří se vám snaží pomoci z pozice oněch přátel.

Po tomto datu, by se k vám přece jen měla přitulit Venuše a hlavně Mars, který vám dá energii.

31.10. možná učiníte velmi zásadní rozhodnutí, nebo se vážně cosi rozhodně za vás, vedle vás.

Zdravotně: Záda, hlavně oblasti krční páteře no a nervy.


LVI

Po stránce vztahů by většina Lvů měla být v zásadě spokojená, protože působí přitažlivě a v partnerském životě to není o nějaké válce, spíše naopak. Dostává se vám milé pozornosti, kterou umíte také vracet s grácií a velkorysostí sobě vlastní.

A také pracovně byste si vlastně moc stěžovat nemuseli.

5.10. a další dva dny asi věnujete nějakému spotřebiči, případně automobilu, nebo jiné technice, kterou se, jak už to u Lvů bývá, pokusíte napřed zprovoznit sami.

S ohledem na váš momentálně naddimenzovaný Jupiter a Mars by se vám to s menší štěnicí, nebo boulí mohlo i podařit, což by vám ušetřilo peníze. To ale není tak důležité, jako vaše Ego. (víme své).

Někde se cosi obejde bez vaší intervence zhruba kolem Novu 9.10. a také se po rovině vztahů dozvíte něco, co by vás mohlo zaskočit a s čím si nebudete vědět moc rady.

Velkomyslně, ale spíše pro nedostatek nápadů to necháte být, aby se to nějak také samo vyřešilo. Netvrdím, že to nebude emočně náročné.

Mezi 18 a 20. říjnem si dejte dobrý pozor na cestách, hlavně tam, kde je horko, takže ne tady asi už, a pozor na spáleniny všeho druhu.

Úplněk 24.10. by měl být pro Lvy velice akční, aktivní a to nejen doma, ale také v oblasti přátel a rodiny. Můžete někomu vymalovat, posekat zahradu, nebo jinak pomoci. Jen si při tom dávejte pozor, aby vám něco nepadlo na nohu. (Jupiter/ Saturn).

25.10. přichází „dajné“ období a to po všech rovinách. Může se objevit člověk, případně firma, nebo tak něco, který by pro vás měl mít do budoucna velký význam podnikatelsky, prestižně i osudově.

31.10. můžete dostat zásadní nabídku, nebo se k něčemu zásadnímu rozhodnout.

Zdravotně: Který Lev najde na svém těle něco, co ho nebolí, vyhrává. Nejde ale u většiny Lvů o nic vážného.


PANNY

Něco velice zajímavého a do budoucna důležitého může na Panenky v oblasti lásky a vztahů čekat hned první týden v říjnu. Prakticky je to týden o vztazích s velice aktivní Venuší v pozitivním smyslu.

Rovněž je to týden velké péče o vlastní zevnějšek, což by se mělo dařit nadmíru, takže zelená pro všechny zkrášlovací zákroky a podobně.

5.10. byste mohli prožít cosi náročného kolem hmoty a techniky, ale pro Panny to nebude ani tak nečekané. Většina Panenek o problému ví, a tak může jít o plánované náročné akce kolem aut, spotřebičů, a funkce domova.

Novolunní 9.10. je pro většinu Panenek odpočinkové, s ohledem na vynaložené úsilí v minulých dnech. Možná vás to ale, díky na Luně ve Váhách a díky vaší Venuši potáhne za kulturou a šlo by o něco, co jste sice zažili, ale rádi se zúčastníte znovu.

Zátěžové období nastane pro Panny asi kolem 15.10. a potrvá přibližně do úplňku.

Může to vzít s sebou jak úřední věci, tak i věci rodinné, kde by šlo o problémy, které je třeba řešit a s ohledem na nastavení Saturna, Chirona a Uranu spíše půjde o starší generaci, nebo nevyřešené trable.

18. a 19.10. se vyhněte místům, kde je moc lidí a raději necestujte.

Napjaté to může být i po stránce vztahů, kde se po vás mohou chtít věci, kterých buďto nejste schopni, nebo je prostě nechcete udělat.

Uvolnění a akceschopnost i nové nápady a řešení přinese úplněk, 24.10. který asi začne něčím pozitivním doma, aby se energie hezky nastavených planet přenesla i do dalších dnů.

Něco velice zajímavého a do budoucna důležitého na vás čeká kolem 31.10.

Zdravotně: Celkově můžete být unavení a to hlavně uprostřed října. Není to nemoc, je to spíš v hlavě, která dostává velký záhul. Dejte si pozor na svaly a šlachy.


VÁHY

Po stránce vztahů jste aktivní a moc si přejete udělat něco správného a do budoucna významného. Pokud přemýšlíte o svatbě, nebo společném bydlení s partnerem či o stěhování, realizujte to tento týden, dokud se Venuše pohybuje vpřed.

Pak si tím můžete totiž přestat být jistí.

26977MTk.jpg

Ekonomicky byste měli mít spíše dobré nebo neutrální období, žádné kotrmelce na žádnou stranu, vyjma 5. a 6.10. kdy by mohly přijít nějaké výdaje za techniku a spotřebiče.

Kolem Novu 9.10. zřejmě uděláte přeci jen nějaké zásadnější rozhodnutí úřední, ale k tomu vám dopomůže zpráva, která to všechno odstartuje.

I tak zůstane až do doby po úplňku onen nápad jen ve vaší hlavě.

Ve dnech mezi 15. a 19. říjnem, byste mohli prožít období, kdy budete stavěni před nenadálé věci, momenty a silná slova, což nebudete umět řešit, navíc vás to může zaskočit a mohli byste začít couvat ve strachu, že se hrnete někam, kde se kdysi něco nepříjemného stalo.

Jednoduše, přestanete na chvíli rozumět věcem, nebo je nebudete stíhat zpracovat, což vždycky vykolejí každou Váhu. S ohledem na to, co jsem rozebírala ve videu, půjde patrně (vaše vládnoucí planeta je Venuše) zejména o vztahy.

To by mohlo mít na svědomí i nepozornost a tak v tomto období ani moc necestujte, nikam nelezte, neexperimentujte.

Velice vám uleví úplněk 24.10. který je akční a přes svou lehkou smůlu i velmi veselý a následné dny, kdy se přivrátí Venuše, Jupiter, Merkur a vlastně všechno, co lítá vesmírem včetně družic a odpadků, budou pro Váhy jistojistě plné pozitiv, hezkých zpráv, novinek, posunů a ekonomicky přívětivých chvil.

31.10. byste mohli dostat nabídku. Jakoukoli. Od práce až po svatbu.

Všechno nejlepší k narozeninám!! heart

Zdravotně: Dávejte si jen pozor na nervy, žaludek, zažívání a ledviny.


ŠTÍŘI

Měli být nyní příjemní a ve vztazích pozorní a milí. V prvním říjnovém týdnu čeká na Štíry spíše období bohaté na hezké chvíle, zážitky a pohodové, až citově významné události. Užijte si to, dokud Venuše pochoduje vpřed.

S 5. říjnem může přijít nejen nepříjemné dění kolem techniky, což by pro vás mohlo znamenat výdaje, ale také nejistota a citová nerovnováha v tom, co vlastně chcete a kam jdete.

Model typu, proč nechci to, co chci a proč chci to, co nechci, by se mohl prolínat pak vaším citovým životem až do poloviny listopadu, ale na řešení si počkáte až do poloviny prosince.

To ale zdaleka neznamená, že od pátého je všechno na houby.

Vůbec ne.

Novoluní 9.10. by mohlo přinést nové nápady v oblasti praktické, což vás asi na jedné straně unaví, ale na druhé mnohé vysvětlí a vyřeší. Zaměříte se na to, co má do budoucna efekt, což asi i zřetelněji uvidíte.

10.10. se asi začnete zabývat nějakou starší osobou ve vaší rodině, což je vcelku dlouhodobý proces, ale s ohledem na vaši vysokou empatii a taky na působení Chirona, můžete věci jen vylepšit, protože jste schopni se s problémem plně identifikovat.

Mezi 15. a 20.říjnem si dejte dobrý pozor, nejen na cestách, ale také (Pluto v Kozorohu) na konflikty se zákonem a úřady.

Úlevu v podobě elánu v rámci nedodělávek a změn ve vašem domově a hodně energie přinese úplněk 24.10. a také přijdou příjemné zprávy a šťastné období finanční …

Až do konce měsíce by měli mít Štíři přívětivé dny nejen pracovně a co do své nálady, ale také by se efektivně mohlo vyřešit něco, co se vleče dlouho a je to spíše praktické či hmotné.

31.10. byste měli mít všeobecně kliku.

Také říjnovým Štírům přeji všechno nejlepší! heart

Zdravotně: Dávejte si pozor při manipulaci s horkými věcmi a pozor na dýchací cesty.


STŘELCI

Mars vám dává hodně energie a Venuše zase lásku, a tak první říjnový týden, je v zorném poli většiny Střelců předně oblast citová a vztahová. Jste báječný partner, pozorný hostitel i parťák, plný pochopení a tolerance.

Pro většinu Střelců bude první týden v říjnu přínosem a nositelem hezkých chvil.

5. říjen a jeho technická nerovnováha, se nevyhne ani vám, ale tady by to mohlo vzít na sebe podobu spíše techniky stran práce, než toho, co je doma.

Navíc se může kolem 6.10. dostavit i lehká deprese z toho, co zůstává za vámi, protože se ocitnete v obavě, že se vám minulost přesune do současnosti, což klidně může, ale dobrá zpráva je, že jen tak lze problémy vyřešit.

Minulost se totiž měnit nedá.

Novolunní 9.10. by mohlo v této věci pak nabídnout Střelcům řešení a může to být i ze strany přátel, či rodiny, což oceníte a současně nezapomenete.

Hodně energie pak asi věnujete promýšlení toho všeho, a tak by to mohlo s sebou Střelcům přinést únavu a nepozornost, což by se ve dnech mezi 15. a 20. říjnem mohlo projevit nepozorností.

Dejte si raději dvacet, nebo třicet, ale rozhodně se nepouštějte za každou cenu do riskantních akcí, ani když to po vás budou chtít. Jste-li unavení, ležte! Oni budou brblat, ale nakonec to pochopí.

Je to rozhodně lepší, než pak pochodovat po světě měsíc s údem v sádře.

Chuť do života a hodně elánu i tvůrčí energie a taky dobrou náladu vám vlije do žil úplněk 24.10., který by mohl být velice kreativní u vás doma, (v případě Střelců nevylučuji ani stěhování, nalezení nového bytu, koupi domu, smlouvu a podobně) a dál bude pokračovat i ve dnech příštích.

To je jednoznačně dané Jupiterem (vaše vládnoucí planeta), Venuší, Marsem i Saturnem, který vás za něco odmění.

  1. říjen a přechod Merkura do vašeho znamení může přinést novinky, které by (uran v Býku) mohly být stejně dobře bytové, jako pracovní či ekonomické.

Na každý pád by měly být pozitivní.

Zdravotně: Hlavně se neuštvěte a dávejte si pozor na oblast hlavy a žaludku.PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ I DUCHOVNĚ OBJEVNÝ MĚSÍC ŘÍJEN

A HODNĚ ŠTĚSTÍ

heart

(Kopírování textu prosím pouze s uvedením zdroje. Děkuji)

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com