púrops
Magie

Horoskop pro všechna znamení – prosinec 2021

0 Shares

Hezký den u posledních horoskopů roku 2021.  Předesílám, že pro mnohé by alespoň v oblasti lásky měl být prosinec spíše přínosem. Co se finanční oblasti týče, tam nás vycucne Ježíšek, ale planety se nepřidají. Mnohým by dokonce mohly i trochu nadělit.

Novoluní nás čeká 4.12. a Luna bude stát ve Střelci.

Úplněk přijde 19.12. a Luna bude v Blížencích.

A ještě nás čeká jedna velká událost…. 21.12. Slunovrat, svátek Yula.

Více jako vždycky tady:

 

Prosinec bude plný akce, změn a nových zpráv. Je to měsíc vánočních svátků, shonu, úklidu a měsíc plný očekávání. Také plný stresu a to bez ohledu na planety, které by k nám měly být shovívavé. 

Jsou ale věci, které nám nedá žádná konjunkce, žádný trigon a žádný sextil …

Ani ta nejvýhřevnější kamna nevydají tolik tepla, kolik ho má jedno jediné hezké slovo. Jedno obětí, pohlazení, úsměv, jedno „děkuji“, jedno „mám tě rád“, jedno „vážím si tě“.

Vánoce nejsou závod, nejsou přehlídkové molo a nejsou soutěž o odznak zdatnosti.

Nemůžeme neuspět, protože jsme zapomněli někde smítko, ale můžeme neuspět, protože jsme pro samou snahu o dokonalost zapomněli na to, co nikdy dokonalým nebude.

Na nás samotné.

Jeden na druhého.

A teď už vaše znamení a jejich aspekty.


KOZOROZI

Řekněme, že zhruba od zítra by se vám měla vracet lepší nálada a chuť něco dělat, ale ještě to nebude úplně ono. 

Máte ale velkou šanci, že někdo, koho máte rádi, udělá něco moc příjemného v době po Novu, cca kolem 10.12. To by vám mohlo vylepšit náladu, kterou by vám 7.12. mohli pokazit v práci. Zejména pozor na autority. Prostě nementorujte šéfa, i když je nad slunce, tedy vlastně u vás nad Saturn jasné, že je to pitomec.

S přesunem Marsu do Střelce budete řešit akčně peníze a hmotné statky a ty se budete prioritně snažit zajistit, ale také bude chtít, aby vše co se dělo do té doby po citové rovině, vzalo na sebe neměnnou, trvalou podobu.

Úplněk nebude mít pro Kozorohy valnou náladičku, Kozoroh si s touto Blíženeckou energií příliš nerozumí a strašně nerad plká o zbytečnostech. A právě to by po vás mohlo okolí, zejména to vzdušné chtít.

Patrně před tím prchnete do pracovny a tam vrhnete veškerý intelektuální potenciál do rozpočtu, do práce a plánování na příští rok po rovině hmotné.

Slunovrat a celý svátek Yuly vás pak zastihne v podobném rozpoložení.

S tím bonusem, že pokud v této době cokoli uděláte, ať už se jedná o uzavření pracovní smlouvy nebo sňatku, bude to skutečně nadlouho.

Kritické období od 24.12. dál, se ve vašem případě týká hlavně oblasti domu a bytu, případně auta a to ve spojitosti s náhlými věcmi a zemí. (kameny a cihly do ní taky patří)

27.12. si ohlídejte cenné věci, abyste o nějakou nepřišli.

Zdravotně: Dejte si pozor na klouby a kosti.

VODNÁŘI

Máte pocit, že se nic, hlavně po rovině práce nedá stihnout? To přejde, ale s Novem ještě ne!

Na dění kolem vás se začnete dívat poněkud méně skepticky po přechodu Marsu do Střelce. 

Do té doby si 7.12. zaopatřete maminku a 8.12. se pokuste nikde nelámat rekordy, abyste si nezlámali údy. Znáte se! 

Kolem 14.12. vás čekají zřejmě jednak nějaké menší potíže s mladší generací a také trochu napětí v pracovní oblasti.

Každý problém je ale menší, když se na něj díváme a máme něčí dlaň ve své. Protože právě pro vztahy je prosinec docela přívětivý i k Vodnářům.

Úplněk vás zastihne asi někde na podnikové akci, nebo přátelském dýchánku. Případně si můžete zasoutěžit, budete mnít na to náladu.

Přes Slunovrat až do Ježíška, budete zřejmě věnovat hodně pozornosti zařizování nějakých úředně-právních záležitostí, které by měly mít význam do budoucna.

Může se jednat i o stěhování, nebo přesuny v rámci práce.

Ježíšek bude pro Vodnáře asi maličko hektický a pozor, díky Uranu a Saturnu žvýkejte toho kapra pomalu a uvážlivě a při hodu střevíčkem dobře zkontrolujte zda v dráze letu nestojí váza, co se dědí z generace na generaci.

Silvestr byste měli mít bez komplikací, skoro, s ohledem na vaši akční naturel, až nudný.

Zdravotně: Všechno co souvisí s močovými cestami a štítnou žlázou a také bacha na nervy.

RYBY

V prosinci aspirují Rybky na jedince, jimž kdosi vyzná lásku, pozve na rande, věnuje dáreček, milostné psaní či na jiné druhy pozornosti od opačného (pro 4 a více% i stejného) pohlaví.

Tím pádem budete mít zcela jinou náladu a také vaše zorné pole získá optimističtější výhled.

Ale teďko zkraje ještě ne. Novoluní patrně přinese starosti v rodině, zejména o starší generaci a mezi 7. a 8.12. si dávejte pozor například na zledovatělém chodníku. Rovněž se vykašlete na všechno, kde byste spoléhali na štěstí. Nebude přítomno.

S přechodem Marsu by se Rybkám mohly jejich rybníčky v dobrém slova smyslu rozvlnit a první vlnky budou asi ekonomické. Příjemné vlnění to bude. 

Navíc by se mohlo stát, že vás kolem úplňku potěší i někdo z rodiny, nebo se vyřeší dlouhodobý spor a bude to hlavně díky vzájemné komunikaci.

O úplnku se ploutvičkami dotknete trochu země, protože vás sem vrátí úřední, pracovní a finanční věci, ale nemělo by se jednat o katastrofu.

Spíše vás to vytrhne ze snění a vrátí do hmotného reálu.

Slunovrat vás zastihne urputně přemýšlející, kalkulující a technicky zaměřené. 

Ježíšek bude citový, až přecitlivělý, ale po rovině přátel, partnerů a rodiny velice empatický a družný. Jenom pozor na techniku, těžké předměty a podobně. Olovo lijte s maximální opatrností.

Od 25.12., pro jistotu už den před tím, si ale dejte pozor na všechno, co souvisí s hmotou.

A to až do konce roku!

Na Silvestra moc nepijte, a pokud ano, tak ne na mostě, na skále nebo v letadle!

Zdravotně: U Rybek je to hlavně hlava a krční páteř.

SKOPCI

Máte před sebou měsíc změn, přesunů, novinek a nových začátků.

Zkraje měsíce zejména kolem Novu by se to mělo týkat spíše oblasti citové, aby to na sebe kolem přesunu Marsu 13.12. vzalo též podobu podnikatelskou a pracovní.

Mezi 7. a 9. prosincem byste se mohli dostat do koloběhu událostí jejichž podoba by se vám nemusela vůbec líbit a mohli byste dojít k přesvědčení, že takhle to dál už nechcete. Spíše by se mohlo jednat o vztahy, ale Skopci ve třetím dekanu mohou řešit i práci.

Naštěstí Skopec není typ, který by se z něčeho hned počůral strachy, a navíc vám dobře aspektovaný a hlavně silný Střelec s bojovným postojem říká, že spíše se přistihnete, jak chcete některé věci opustit začít nové, a že vám to vlastně nevadí, se s něčím nebo někým rozloučit..

Budete mít elán a chuť na změny.

Úplněk bude asi plný komunikace, telefonátů, emilů a zpráv.

Kolem Slunovratu by vám hvězdy měly nadělit nějaké peníze, které mohou být i nečekané. Možná bych si vysadila, kdyby byla Skopec.

K tomu se přidá nějaká zpráva, která se týká pracovní, nebo podnikatelské části vašeho života a také by se mohlo jednat o povolení, nebo kladné vyřízení nějaké úřední věci.

V zásadě, pokud si dáte pozor 24.12. na věci kolem hmoty, techniky a těžkých předmetů a lidi narozené v Kozorohu a Býku, by měl být prosinec pro Skopce (Beránky) sice velice akční a převratný, ale na druhé straně načne novou stránku knihy vašeho života na mnoha frontách.

Zdravotně: Pozor na záněty všeho druhu a úrazy z neopatrnosti!

BÝCI

Zkraje prosince jsou pro Býky velice důležité vztahy a citová oblast. Kolem Novoluní by dokonce mohly vyvrcholit nějakou zásadní zprávou, nebo návrhem na změnu.

Jo, i na změnu stavu. Mohlo by to být příjemné zpestření jinak po hmotné a úřední rovině a také pracovně dost komplikovaného začátku měsíce. Tak alespoň někde bude svět růžovější. 

Jste přitažliví, zajímaví, viditelní a milí, ale prozatím chudí a pracovně uondaní.

Okolo přechodu Marsu do Střelce (ad video) se to ale změní. Tedy ty vztahy ne, spíše to ostatní a energeticky byste se  také měli pak už poněkud rehabilitovat. 

Do práce, podnikání a hmoty vás to definitivně vrátí až kolem úplnku. 

V případě Býků to bude jednoznačně o penězích, ale protože máte příjemně jukajícího Jupitera za zády, mělo by se jednat spíše o pozitivní vývoj událostí.

Slunovrat pro vás bude emotivní ale také přinese něco, s čím budete moci počítat i v příštím roce.

Stejně tak se ale jedná o úřední věci, které pokud dopadnou ve váš prospěch, nevezmou na sebe podobu ničeho pomíjivého.

Okolo Vánoc může přijít něco nečekaného a pro vás jednoznačně velmi důležitého!

Na Štědrý den si dávejte pozor při pohybu nebo jízdě na čemkoli a s čímkoli i s nákupním vozíkem.

Silvestr bude komorní, protože s tím Saturnem a zazděnou Venuší se Býci asi zapíchnou s popcornem u TV a vyhledají starý Ein kessel buntes 😃

Zdravotně: Býci s vysokým tlakem, zobejte tabletky, jinak pozor na nervy, ale spíše po stránce neurologické. (houser a tak)

BLÍŽENCI

Pokud mají Blíženci cokoli k řešení v oblasti lásky, partnerství a citů, pak by se do toho měli pustit teď a setrvat až do 13.12., protože by to mělo dopadnout k vaší spokojenosti.

Máte teď dobrý komunikační kanál, umíte upoutat, být pozorní, vyvolat pozitivní emoce a vůbec jste dobře nastaveni v oblasti lásky.

Naopak hmotu a práci neřešte vůbec, a to hlavně ne 7. a 8.12., pokud nechcete skončit na dlažbě nebo chudší. Ať vás ani nenapadne někam v téhle době investovat nebo kupovat velké a drahé věci. To se hodí, před Vánocemi, že?

Nebojte… s přechodem Marsu 13.12. už se to změní a přijdou i ekonomická pozitiva.

Jinak máte nadále velice akční aspekty vztahové a jste mimořádně přitažliví.

Kolem úplňku dokonce nevylučuji, že vám někdo sdělí, že bez vaší přítomnosti v jeho životě, je zbytečné v něm pokračovat. Ne, šéfová to nebude. V pracovní oblasti buďte nadále velmi obezřetní a dávejte si pozor, co říkáte a komu.

Kolem Slunovratu přijde zřejmě nevelká, ale zato potěšující finanční injekce. No konečně!

O dva dny později, maximálně ale do 25.12. se informace rozmnoží asi ještě o nějaký příslib, nebo na nabídku, ale také si na Štědrý den dávejte dobrý pozor na sebe i domov. 

Silvestr bude na jedné straně příjemný na straně druhé krátký.

Je možné, že vás na rachejtle bude muset někdo probudit.

Zdravotně: U Blíženců je to hlavně oblast zažívání, střeva a taky slepák!!

RACI

S Raky cloumají city už poměrně dlouho, takže je vlastně současný stav, který by mohl vygradovat kolem Novu nějakou nečekanou zprávou, asi nepřekvapí. 

7. a 8.12. vás ale asi plně pohltí nějaké rodinné události, zejména tam, kde se jedná o starší generaci.

Ekonomicky to sice není žádná hitparáda, ale myslím, že na práci, finance a hmotu v téhle době moc ani nemyslíte.

Pokud ano, tak okrajově.

Přinutí vás k tomu až Mars kolem 13.12., který svým “hlasitým” přechodem do Střelce, rozstřelí nějaké věci kolem vaší práce a podnikání. Může to sice být malý Armagedon, ale bude to pohledem dlouhodobým jednoznačně k lepšímu a bude to posun. Nebo teď začne.

Kolem úplnku si vsadte. 

Ne, milionářův horoskop vypadá jinak, ale potěší to i tak. Zejména, když ostatní úplnkové aspekty u Raků nejsou žádný festival, hlavně v oblasti rodiny.

Slunovrat a dny po té, by měly být přívětivé hlavně pracovně a ekonomicky.

Kolem rodiny by se mohly zase trošku vyhrotit emoce na Štědrý den a může to způsobit nějaká informace, nebo událost kolem úřadů.

Konec roku strávíte možná o samotě u tklivých písní pro třicátníky.

Zdravotně: Raci, kteří trpí na žlučník, by si měli dávat pozor ani ne tak o svátcích, což se nabízí, jako spíše začátkem prosince.

LVI

U králů horoskopu se asi řeší nejvíc ztráta energie a nechuť do čehokoli.  Jediné, co by vás mohlo v prvních dnech posledního měsíce roku trochu povzbudit jsou vztahy a vaše do nebe volající přitažlivost. 

Díky Merkuru máte vtip, Venuše vám dala šarm a … a to je všechno, protože jinak jste patrně chudí a otrávení. 

Ani novoluní na tom nic moc nezmění a navíc se ještě připravte kolem 7. a 8. 12. na nějaký konflikt, nebo nepříjemné věci kolem rodiny a úřadů. 

Tak aspoň, že jste u toho neodolatelní.

Ale nebojte. To ostatní se vylepší po přechodu Marsu do Střelce.

Na to jste totiž, coby ohnivé, Sluneční znamení citliví.

Přijde příval energie a vy přestanete mít chut jít do kryocentra nechat se zmrazit na lepší časy.

Nové rozložení nebeských těles využijete pravděpodobně hnedka kolem úplnku také úředně a pracovně.

Pokud jsou tu Lvi, kteří v té době budou dělat nějaké ústní zkoušky, mají to v kapse.

Večery se vám budou chtít trávit ve společnosti, nebo při různých přátelských akcích, a pokud se to nepodaří, budete asi celý den alespoň telefonovat.

Co se hmoty týče, tam to vypadá na přísun kolem Slunovratu.

Na Štědrý den a pro jistotu i 25.12. si dejte pozor, abyste něco neztratili, se neztratili, někdo vás neokradl a něco jste nezničili. Zejména pak pozor při kontaktu s Vodnáři a Kozorohy. 

Cokoli s těmito lidmi budete řešit, bude důležité a do budoucna, s ohledem na Saturn, také trvalé. Tak ať je to pozitivní. (když to nebude teda PCR test)

Zdravotně: U Lvů je to v prosinci hodně o nervech a psychice. Také pozor na záněty hlavně koncem měsíce.

PANNY

Pannám chybí praktická vize a ani novoluní ve Střelci to nevylepší. Spíše byste mohli nabýt dojmu, že vaše okolí po vás chce naprosté nesmysly, které vůbec nemá promyšlené.

Ve zkratce… zase jsou všichni magoři, jenom vy ne.

To, co se ale nejspíš naopak daří, má spíše mnohem blíže partnerství a lásce, nežli domu, bytu, práci a hmotě.

Rozhodně bych se vsadila, že první dárky, které jste kupovali, byly ty skutečně od srdce. Ona i Panna to srdíčko má, byť si to často nechává mnohem víc pro sebe.

Mezi 7. a 8. prosincem se zdržte mentorování autorit, i když bude na místě. Mohlo by se stát, že bude tak místě, že vás připraví o to vaše. Co do přitažlivosti na hmotu jste někde mezi bodem mrazu a absolutní nulou.

Kolem přechodu Marsu máte i velkou šanci se i zamilovat, nebo vyvolat tenhle milý pocit u někoho jiného.

Úplněk vás nerozhodí, ale asi ani moc nenadchne, zato přinese zlom v té hmotné oblasti a pak i práci.

Přes Slunovrat, který vám přinese nabídku, nebo peníze, nebo něco příjemného kolem výhledu na ekonomiku, až do Vánoc se už budete věnovat plánování v oblasti hmotné a také patrně budete nuceni někam cestovat.

Hlavně okolo 22.12.

Kdybyste v tuto dobu podepisovali nějakou smlouvu, nebo kolaudovali byt, neměl by to být problém.

O Vánocích budete praktičtí a velice výkonní, ale zejména 24.12. a 25.12. to už fakt moc nepřehánějte, ať nehupnete někde ze štaflí, při budování té úplně nejdokonalejší výzdoby, protože prostě … akurátní Panna, že jo.

Silvestr většina Panenek škrtne z kalendáře, přecpou se salátem, chlebíčky a chuťovkami, a pokud je odvezou se žlučníkem, usnou v deset.

Zdravotně: Nezvedejte těžké věci, nelezte na ledovku a dávejte si pozor na dlouhé kosti. Konec měsíce vám zatíží zažívání.

VÁHY

Váhy asi teď řeší otázku vlastního jsoucna a že by to byla nějaká veselá činnost, nějaký osudový festival, to se říct nedá. 

Máte dojem, že byste měli jít, ale že vlastně tak nějak není kam. Pokud tady čtou teď Váhy, které ještě nejedou na antidepresivech, tak gratuluji, jste mimořádně silný jedinec.

Novoluní by vám mohlo dodat maličko optimismu, nějakou zprávou, ale jen chvilku, protože hned 7. a 8. prosinec vám opět zkazí náladu nějakými úředními obskurnostmi.

Skutečná změna přijde až s přechodem Marsu do Střelce, což jakkoli to nejsou vaše planety, na vás bude mít enormní vliv.

Předně energeticky. 

Tehdy byste měli objevit na konci tunelu záblesk a nebude to vlak.

Úplněk by vám mohl přihrát rozhodnutí se nechat nějak přikrášlit, takže pokud se Váhy budou mezi úplnkem a Slunovratem objednávat ke kadeřníkům a plastickým chirurgům, ani by mě to nepřekvapilo. (hlavně vynechte přímo den úplnku!)

Po Slunovratu budete mnohem více rozumoví, než citliví, ale to neznamená, že byste byli necitliví. Budete jen více mluvit, než přemítat.

Pokud se pro radu obrátíte v době kolem 24.12. na Kozorohy, dostanete radu dobrou.

Kolem rodiny byste mohli negativní emoce zaznamenat ve stejný den a také 25.12., kde to bude hlavně o starší generaci.

Silvestr vás pravděpodobně dostane spíše do komorní nálady, než na mejdan, takže je možné že ho strávíte s partnerem ve dvou. 

Případně bez partnera v jednom.

Zdravotně: Všude, kde lze ofouknout, noste kulicha! Máte lehce oslabený imunitní systém a se zažíváním to také není nijak světoborné.

ŠTÍŘI

Děláte dobře, pokud se neukvapujete, protože prosinec má pro Štíry hodně zásadních událostí.

Z druhé strany vám to neukvapování nedává teď zkraje měsíce ani moc práce, protože znuděnější a negativněji naladěný model je snad už jen morový sloup.

Do 12.12. dávejte dobrý pozor, co komu říkáte a jaký pocit jste vyvolali.

Od 13.12., tedy v momentě, kdy se přesune Mars do akčního Střelce, už na vás bude přece jenom méně žalostný pohled. 

Dostanete elán a taky pracovní nabídku a do úplnku i přes něj by mnoho Štírů mohlo strávit čas pohovory a sjednáváním postupů. 

Nejvíc to pak zaduní kolem Slunovratu, kdy to bude ještě i o rodinných událostech, které budou, řekněme trochu náročnější, což se pak propíše i do 24.12.

Poslední týden mají Štíři skoro karmický.

Doufejme, že jste dělali věci, které Střelec až bude natahovat luk a pomůže i Uran, byly jen dobré. Protože Střelec je vykoná a Uran k nim přidá také zpětnou vazbu za věci dávno minulé.

Konec prosince proto může být pro Štíry stejně tak neskutečně šťastný, jako likvidační. Nic nespravedlivého se ale na vás nechystá.

Silvestr vás nechá odpočinout a přemítat o nových začátcích, které před vás prosinec ve svém závěru postavil.

Zdravotně: Nereagujte dřív, než odpočítáte alespoň do pěti. Pozor za volantem a pozor na těžké věci hlavně kolem 24.12.

STŘELCI

Jste unavení, vyčerpaní, ale to vůbec nekoresponduje s tím, co všechno na vás planety chystají na závěr roku.

Až do posledních prosincových dnů by to pro Střelce totiž mělo být období výzev, období akční, plné změn, ale celkem pozitivní, když nepočítám předvánoční shon.

Pokud si 7. a 8.12. dáte pozor v rámci nějakých úředních záležitostí (bacha i na pokuty) pocítíte s přechodem Marsu do Vašeho znamení skutečný příval životní energie.

Budete mít spoustu chuti a elánu, ale i přitažlivost a potenciál v citové oblasti i pragmaticky.

púrops

Budete příjemní a výrazní ještě i přes úplněk, který jistě nestrávíte o samotě.

V zásadě se Střelci jak po rovině vztahové, tak podnikatelské a energetické nemají čeho obávat od 13. až do 24.12.

Slunovrat by pro Střelce měl mít něco příjemného v oblasti hmotné a také co se týče dokončování a sklizně tam, kde jste poměrně dlouho čekali.

24.12. se díky Uranu chraňte zbrklého jednání, nelezte po okraji vany, neopravujte bojler, necestujte (kdo by ale cestoval v tento den) a také se obrňte pevnými nervy, protožýe pokud se vám nepovede něco zničit, může někdo zničit vám náladu. 

Něco jako, “překvapení se nedělá tak, že když jsem chtěla kožich, dostanu sadu hrnců!”

Silvestr bude asi trochu jiný, než jste si vymalovali, ale to by nemělo znamenat, že špatný. Asi nebude nijak extra bujarý.

Zdravotně: Střelcům hrozí v prosinci hlavně potíže se svaly, námahou a vyčerpáním. Jinak máte celkem dobrou odolnost. 

 

Přeji vám krásné Vánoce a hodně lásky, pochopení, radosti a hlavně zdraví!

💖

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x