Horoskop pro všechna znamení – prosinec 2020

autor: | Pro 2, 2020 | Magie | 3 komentáře(ů)

Views: 6822

I poslední měsíc v roce vás zdravím u horoskopů. Rok Aeonu se s námi rozloučí velice zásadním postavením, které se hned tak neuvidí. Nic překvapujícího, on celý tento rok, jak jsme si už řekli v prosinci 2019 byl astrologicky a energeticky jiný, zásadní a mezní, a to se vyplnilo. Prakticky proto není překvapení, že jsme do něho za zvláštních a neobvyklých aspektů vstoupili, a v podobně velkém stylu se s námi také rozloučí. Čeká nás takzvaná královská konjunkce. Je vzácná a další se dožijí určitě jen naše děti a jejich děti. Přijde 2080.

Dovolte mi se zastavit u toho, jak neskutečně významné to po rovině astrologie je. Snad vás to zaujme.

Rok 2020 nás přivítal vzácnou konjunkcí mezi Jupiterem a Plutem. Věnovala jsem se tomu v prosinci ve velké předpovědi na celý rok 2020 hodně obsáhle, protože to bylo strašně zásadní. Zmínila jsem rok, který jsme nikdy nezažili. Zmínila jsem, že tím, že je to současně rok Aeonu, což znamená linii DNA, rodiny a podobně, “snad vynalezneme lék na rakovinu, a že se strašně změníme, že je to rok poznání a nových situací v rámci celé společnosti a rodin ve smyslu genetiky”. No přiznám se, napadlo mě při pohledu na ty kombinace leccos, ale ne covid. 

Celý tento zvláštní rok byl ve své náročnosti i velmi průlomový, jak po rovině našich vlastních hranic, morálních kvalit, duchovní vyspělosti jedinců, tak i po rovině hranic lékařských… (sáhli jsme si na dno, to každopádně), a tento rok se s námi rozloučí ve stejně velkém stylu, jakým začal. 

A to konjunkcí mezi Jupiterem a Saturnem. 21.12.2020

 

Dalo by se říci, abych to nějak nasadila na realitu, že začátek roku 2020 skutečně začal obrovské změny snad ve všem.

A konec roku 2020 tento začátek ukončí. 

Určitě se k tomu podrobně vrátím po Vánocích ve velké předpovědi na rok 2021.

Očekávám ale pády vlád, prezidentů, politických stran, přeskupení světa a hlavně přeskupení hodnot. Ať se podíváte, kam se podíváte, nic nebude tak, jsme to dlouhé a dlouhé roky znali. 

Aktuálně se hodí ono okřídlené “i pád na hubu, je pohyb kupředu”. 

Jde o duchovní i pragmatický posun. 

Vyspějeme. 

Od roku 2021 se přestanou zásadní planety potkávat v zemi ale začnou se potkávat ve vzduchu. Obrovská změna energetická. Důraz na hmotu, praktickou oblast, to zemité vystřídá důraz na myšlení, vzdělání, komunikaci, komunikační techniku, intelekt … růst hmoty vystřídá růst ducha. 

Tak … 

Ona zmíněná zásadní konjunkce Jupitera a Saturna se odehraje v den Slunovratu, tedy v den pohanských Vánoc.

V tento den, a že to bude sakra silný Slunovrat se nám rovněž přesouvá Merkur do Kozoroha, kde vystřídá konečně Saturna, který se tři dny před tím přesune do Vodnáře a přinese s sebou uvolnění, povolení pout, pozitivnější pohled na svět…. jakoby z nás spadnou okovy a to se může projevit i na opatřeních ze strany vlády, která v roce 2021 díky zmíněným změnám, zaznamená převrat, který nemůžeme minout. A netýká se to jen vlády naší. Je to jev celosvětový. 

Pozor si dejte pouze 13.12. a 30.12. kdy se vyvarujte alkoholu, dávejte si pozor na podvodníky, na věci, na majetek a vodní živel. (v krajním případě přijde první shěhová kalamita a “u Muzea 4”)

Jinak je obecným astro pohledem prosinec snad prvním měsícem roku 2020, o kterém mohu říci, že bude energeticky a pocitově spíše příjemný.

A teď už na vaše jednotlivá znamení, kde to bude konkrétnější.


KOZOROZI

V tuhle dobu by Kozorozi měli být velice pracovití a v zásadě i plní pochopení. Pohled se otáčí k rodině a hlavně potřebám těch nejbližších.

Práci byste měli začít řešit až v době od Novoluní 14.12. a bude to okrajové. Můžete se v téhle souvislosti dostat do nedorozumění s nějakým vodním znamením. Ekonomicky by to ale měla být dobrá doba.

V době po novu by se mohl ozvat někdo z minulosti, starý přítel a podobně a dostanete nějaké pozvání.

Nemáte právě aspekty, že by se vám chtělo, ale máte dost empatie na to, aby se obětovali kvůli němu.

V době od 19.12. vás vaše planeta Saturn nenechá na pokoji a budete mít nutkání řešit staré věci a jakoby po sobě v tomto roce uklidit.

Můžete s tím vzít i osoby.

Slunovrat bude pro Kozorohy odpočinkový a příjemný den, který má ve znamení i nějakou příjemnou zprávu z oblasti podnikání a práce.

Štědrý den bude ke Kozorohům milosrdný a nadělí hodně píle, přesnosti a elánu. Budete chtít všechno do puntíku správně a mělo by se to podařit. Nikdo nebude mít tak technicky všechno zajištěno, nikdo nebude tak přesný, jako Kozorozi o Vánocích.

Konec roku vás zastihne ani ne tak unavené, jako přemýšlivé a poslední dva dny skutečně až neoblomné a tvrdé.

Zdravotně: Závěrem měsíce pozor na tuhé části těla. Mám na mysli kosti, chrupavky, zuby a klouby.


VODNÁŘI

Zřejmě máte napilno kolem práce a podnikání a také to vypadá na běhání po úřadech. Nic moc, když chce člověk věnovat pozornost spíše domácnosti a stráví sto let ve zkrácené pracovní době někde na radnici.

Cele se zavrtáte do rodiny patrně od 10.12.

Kolem Novu asi budete řešit mladší generaci, ale nemělo by to být nic tragického. Jen bude nějaký potomek zřejmě potřebovat vaší pomoc, intervenci a nasazení.

Po Novu je pro Vodnáře trochu hektické období a to zvláště v oblasti financí a práce. Může to odstartovat nějaká zpráva, nebo písemnost kolem 15.12.

Od 19.12. to může být pro Vodnáře na jedné straně trochu únavné, protože Vodnář je pokrokový a nerad se zabývá minulostí, ale na druhé straně se vám vyčistí prostor a vy budete po novém roce moci nabrat ještě větší tempo, bez nějaké koule na noze. Budete také odpovědnost sama, protože do vašeho znamení se právě přesunul Saturn a pobude tam hodně dlouho.

Slunovrat nejspíš prožijete ve společnosti.

Zhruba od 23. prosince se přihlásí láska a citové vztahy a to v míře příjemně pozitivní. Obdržíte nabídku, pozvání a mnozí Vodnáři i vyznání.

Štědrý den, bude u Vodnářů asi něčím netradiční, což zařídí neposedný Uran. Jste ale velice flexibilní lidé, takže vás nečekané situace málokdy vykolejí.

Zvolněte pro jistotu už 27.12. a vydržte přes úplněk až do konce roku spíše v odpočinkovém režimu. Nevystavujte se konfrontacím se zemitými znameními.

Zdravotně: Pozor uprostřed měsíce na krk a hlasivky a koncem na nohy. (spodní část)


RYBY

Máte takové rozněžnělé období, kombinované s pracovním vytížením. Na jedné straně asi zaznamenáte nebývalý zájem o svou osobu ze strany opačného pohlaví, na straně druhé můžete mít pocit, že na to teď nemáte čas.

To přijde asi kolem Novu, který by mohl být něčím zásadní pro Ryby v oblasti milostných vztahů. (+- 48 hodin).

Po Novu je to velice emotivní období a mohlo by to zasáhnout i nejbližší rodinu, kde by se mohl vyskytnout problém, který bude vyžadovat vás, vaši empatii a vaše pochopení. V nejlepším případě se ujmete zatoulaného psa, který se stane členem rodiny.

Trochu náročné to budou mít Rybky od 19.12. protože Merkur by mohl z minulosti vyštrachat nějakého expartnera, na kterého dolehly svátky a vypadá to, že ne každá Ryba bude ráda za takovou situaci.

Slunovrat prožijí Rybky nejspíš v kruhu nejbližších a vcelku v pohodě.

Po slunovratu, cca od 23.12. přes Štědrý den až do úplňku mají Rybky slíbeno od Venuše a Neptuna velice milé a láskyplné období, bohaté na příjemné zážitky a i zprávy.

Od 29. prosince se pouze snažte nereagovat příliš emotivně na každou blbinu. Znáte se!

Pozor na alkohol a léky.

Úplněk by pak mohl být pro Ryby sentimentální, ale Rybky umělci budou tvořit jako smyslů zbavené a možná nám tu po nich z tohoto období zůstane pro generace budoucí, nějaké veledílo.

Zdravotně: Od prostředka měsíce si hlídejte slinivku, slepé střevo a nervy.


SKOPCI

Toužíte teď spíše po objetí a pochopení, nežli po pracovních úspěších. Vaše pozornost je díky vaší Venuši a Marsu spíše obrácena k urovnání a posunutí citových vztahů, lásky, zázemí a prostě mít někoho vedle sebe.

Vlastně by se to mezi 10. a 13. prosincem a pak i přes úplněk mohlo povést. Jsou pro to nejlepší aspekty. Všechno půjde stranou, i práce a finance, aby se uvolnilo místo pro lásku a citový vztah.

Práce se k vám vrátí po Novu, ale jenom na chvíli.

I ta chvíle mezi 15. a 17. prosincem, by ale měla Skopcům přinést dobré zprávy z oblasti práce a peněz a také nějaké úřední písemnosti a řešení.

Od 18.12. byste se měli připravit na dořešení starých věcí, i těch, do kterých se vám nechtělo, protože vám prostě přistanou u dveří a nepůjde to jinak. Bacha, v případě Skopců může u těch dveří přistát i někdo. S kufrem. Z minulosti. Uvidíte, zda to chcete.

O Slunovratu ještě ne, to je období velice klidové, ale po něm už budete asi přesně vědět, co z minulosti chcete do budoucna a co ne.

Štědrý den bude sice akční, ale také v kruhu rodiny víceméně klidný.

Poslední dny v roce vyřešíte definitivně minulost. Donutí vás Saturn. Můžete být nebývale rozhodní a neoblomní. Málo toho namluvíte, zato bude mít vaše slovo váhu olova.

Úplněk je u vás o lásce, o partnerovi, o pomoci o sebeobětování v tom dobrém slova smyslu… 

Nový rok začne unaveně.

Zdravotně: Ve druhé polovině měsíce pozor na úrazy spojené s vodou, sněhem a ledem.


BÝCI

Rodina a děti se vás, co se týče úhlu pohledu a intervence, budou držet až do Novu a je možné, že zařídíte tolik věcí, že toho stihnete tak hodně, že od 15.12. nebudete mít do čeho píchnout.

Jste hnáni Saturnem, který končí v Kozorohu a pocitem, že teď nebo nikdy.

Týká se to také práce, kde navíc, kolem 16.12. může přijít nějaká nová nabídka, kterou bude potřeba promyslet.

Neuspěcháte to, protože teď je v popředí rodina. Ale když počkáte na dobu od 19.12. je pravděpodobné, že se doberete rozhodnutí, které nebude chybné. Hlavně proto, že díky pohybu Merkura to ve vašem případě, bude o rozmyslu s ohledem na minulé zkušenosti, a také o tom, že byste se kolem 20.12. mohli dovědět něco, co jste nevěděli a co vám pomůže.

Také úřední věci by se měly pohnout.

Láska a vztahy si vás najdou okolo Slunovratu, a potom ještě mezi 23. a úplnkem.

Dalo by se říci, že u Býků, proběhne láskyplný Štědrý den a po něm i nějaké novinky ve vztazích.

Dokonce i pro jiné problematické prosincové dny budou asi pro Býky plné dobrých rozhodnutí a nového úhlu pohledu. (možná jsou i rozhodnutí soudní)

Pozor jen kolem 30. a 31 na úrazy spojené se zemí a vodou v jakémkoli skupenství.

Zdravotně: Mimo již zmíněných úrazů nic tragického.


BLÍŽENCI

Máte teď takový komunikační útlum a spíše byste mlčky něco dělali, než si povídali, sepisovali a podobně. Do toho je asi díky vašemu Merkuru možné, že máte dojem, že musíte usilovně přemýšlet a nebýt u toho rušeni.

Můžete díky téhle koncentraci skutečně hodně promyslet a uvnitř sebe připravit.

Mezi 11. a 13.12. by se to mohlo týkat i lásky, která přinese nějakou novinku, nebo zprávu.

Novoluní 14.12. bude ve znamení komunikace v oblasti vztahů. A Blíženci se rozjedou.

Od Novu do 19.12. zřejmě čeká Blížence nějaká společenská událost a také, úřední řešení, ale nemělo by to být negativní.

Retrográdní Uran vám na jedné straně pomůže s těmi úředními věcmi, kde by se mohla objevit zpráva, která přinese rozuzlení, a také byste mohli obdržet nabídku v oblasti bydlení či práce.

Podepisovat smlouvy ale doporučuji až po Slunovratu, a to ideálně mezi 26. a 27. prosincem.

Od 28.12. přes úplněk až do konce roku už odpočívejte.

Pokud se objeví konfliktní situace, přinese jí voda, včetně vodních znamení, nebo starší generace, nebo všechno dohromady.

Zdravotně: Střed prosince asi zatíží vaše zažívání, konec spíše nervovou soustavu.


RACI

Raci asi mají teď napilno v oblasti lásky a vztahů a také rodiny, partnera a jeho zdravotního stavu. Jste takoví starostliví Ráčci, co zapomínají na sebe a usilovně řeší druhé.

Vydrží vám to i přes novoluní, které znásobí vaší citlivou podstatu a dodá jí akceschopnost. Možná adoptujete dítě z Afriky. Možná víc dětí.

Po Novu cca do 16.12. si dejte dobrý pozor na cestách a při úkonech, které byste dělali rychle.

18.12. očekávejte nějakou zprávu z oblasti financí (+- 48 hodin)

Od 19.12. bude od vás vracející se Uran vyžadovat řešení rodinných vztahů, ale s ohledem na vaší docela dobře naladěnou Venuši, očekávala bych spíš věci, které se vám budou líbit, nebo na které jste čekali. Sem patří všechny zprávy, SMS, i verbální komunikace.

Slunovrat prohloubí vaše vnímání druhých a mohli byste v tuhle dobu učinit rozhodnutí.

Štědrý den, bude pro Raky emočně náročný a trochu moc přecitlivělý, ale jenom na chvíli, protože cca od 28.12. z vás bude pěkně tvrdý Rak.

Zato Rak rozhodnutý a i radikální.

Úplnek je pro vás velice rozněžnělý. Možná se rozpustíte, ideálně v něčí náruči. Aspekty tu na to byly.

Zdravotně: Začátkem prosince pozor na dýchací cesty. Poslední dny v roce pak na páteř v oblasti kříže.


LVI

Momentálně vás asi zaměstnává rodina a mladší generace a také se snažíte dostát všem závazkům z oblasti přátel. Budete mít do Novu hodně moc telefonátů a patrně mezi nimi budou i nové nabídky z oblasti podnikání.

Čím blíže k novu, tím víc.

Po Novoluní se uklidníte a přijde i něco pěkného v oblasti milostných vztahů.

Pak navíc i dobrá zpráva z oblasti peněz a práce.

Vracející se Uran bude pro Lvy předně o mimopracovních vztazích a také o setkání se situacemi a modely, které tu nějakou dobu nebyly.

To víte… nejen Uran, ale i Saturn, který po sobě uklízí v Kozorohu, chce mít čistý stůl.

Můžete se touto dobou také o někom dozvědět něco, co jste nevěděli. Může to být zásadní.

Kolem 20.12. by mohla přijít nabídka, která už tu byla, ale nějak vyšuměla. Měla by být příjemná a tentokrát se dořeší.

Slunovrat na vás převalí jednak ekonomickou oblast, což nebude špatné, a jednak rodinné starosti, což už je horší.

Od 22.12. budete velice výkonní, přeje vám Uran i Mars, ale také přináší náročné situace v rodině a nutnost zaujmout nějaký postoj.

Na Štědrý den by se ale situace měla uklidnit a večer by měl přinést spíše velice milou atmosféru a uvolnění.

Mezi 28.12 a koncem roku budou Lvi velmi uvážliví, rozhodní a je možné, že ještě v posledních dnech zařídíte něco velice zásadního.

Úplněk vás v tom podpoří, protože přinese i schopnost vhledu a empatie.

Zdravotně: Začátkem měsíce hlídejte oblast ramen a krční páteře. Koncem prosince to asi Lvi odnesu trochu nervově a celkovou únavou.


PANNY

S největší pravděpodobností leží nyní Panenky v rozpočtu a plánování. S ohledem na hezky postavenou Venuši, nejspíše dumají spíše o radosti, nežli užitečnosti darů.

U Panen neobvyklé, ale možná tentokrát najdou vaši blízcí pod stromečkem, více medvídků než bačkor a gola klíčů.

No, příjemná změna.

Starost o blaho druhých vám vydrží zhruba do 13.12., potom přijde na řadu práce a ekonomická oblast, ale moc se jí věnovat nestihnete, protože s Novoluním je to zase hodně o citech a lásce.

Kolem 15.12 byste mohli obdržet nějakou písemnost, které se týká čehosi praktického možná i finančního a spíše by vám měla udělat radost.

Od 19.12. pocítíte asi potřebu vyřešit nějakou starou věc, se kterou se vám najednou nebude chtít no dalšího roku vstupovat, a protože Merkur je vaše planeta, budete v tomhle velice urputní a vynaložíte velké úsilí.

Pokud by to s sebou vzalo vztahy, což nevypadá, pak Bůh suď, možná se i s někým rozloučíte.

Slunovrat přinese Panenkám pocit, že to, co udělaly, udělaly dobře.

Mezi 22. a 23. prosincem asi budete cestovat a asi ne sami. Může to být pozvání, ale spíše s ohledem na vaše planety, může jít o pracovní cestu. Dávejte pozor.

Štědrý den by měly mít Panny s ohledem na Saturn velice dobře zorganizovaný a budou připraveny na všechno. Budete velice pečliví a zaměření na detaily, ale díky Saturnskému přechodu uděláte možná i něco, co bude úplně nové. 

Změna barvy stromečku, že by?

Od 28.12. byste měli být uvážliví, protože jste zemití a země je plná vody. Respektive planety jsou o vodě a vzduchu a s tím si Panny moc netykají. Alespoň ne astrologicky.

Poslední dva dny v roce pozor na Ryby!

Zdravotně: Pokud si ohlídáte dutiny a neurologickou oblast, nemělo by se dít nic tragického.


VÁHY

Takové nějaké smutnější období a pocit, že nemáte, co jste chtěli, vás přejde. Ale musíte, Váhy počkat po Novu. Máte ve svém znamení teď aspekty, které vás činí přecitlivělými a může tu být i pocit, že ať děláte, co děláte… vždyť to znáte.

Novoluní to trochu znásobí tím, že budete mít asi potřebu o tom s někým i mluvit, možná mu něco vyčíst a pak už bude pohoda.

Váhy to mají tentokrát maličko odlišné od jiných znamení a to hlavně díky Jupiteru a Neptunu.

Po Novu se rozjedete a dostaví se pozitivní náhled na svět potřebný entuziasmus a elán budovat cosi nového.

Dostanete podporu Venuše, která vám kolem 16.12. vnukne nápad cosi na sobě změnit a následuje nejspíš nevídaný zájem o vaši osobu, zejména u vodního živlu.

U toho zůstanu a upozorním, abyste to s nepřeháněli s emocemi a nezřízeností kolem 19.12. a dál vlastně až do konce měsíce.

Slunovrat přinese možná nabídku spolupráce, nebo nový nápad na podnikání, nápady na nějaké změny, nebo všechno dohromady a to vás asi vyčerpá.

Na skutečnou práci se očkem podíváte zřejmě těšně před Vánocemi a potom 27.12., abyste ihned 28.12. zjistili, že jste moc unavení na to, abyste teď něco řešili a všechno přesunete na další rok.

Dobře uděláte. 

Úplněk prožijete asi v duchu umění. Něco vymodelujte, nebo poslouchejte hudbu. Váhám dělá hudba dobře.

Zdravotně: Pozor na zuby v začátku měsíce a na ledviny v jeho konci.


ŠTÍŘI

V zásadě nelze říci, že by se Štírům teď nedařilo, ačkoli mohou mít dojem, že to všechno je vydřené, zatímco jiným to jde snadno. Jste rovněž zaměření na citové vztahy, kde máte dojem, že vám druzí něco dluží.

Takový lehký pocit nespravedlnosti vás opustí po Novu, kdy ještě můžete s někým konverzovat v duchu lehkého stěžování a vysvětlování.

Pracovní oblast se ozve kolem 16. a 17.12. kdy sice bude náročno, ale přijde i odměna v podobě dobrých zpráv a nějaké nabídky i drobného obnosu.

Couvající Uran přinese Štírům nějakou zprávu o nějakém člověku a jeho jednání, o kterém nevěděli. Může vás to překvapit. A může to být nepříjemné.

Slunovrat zastihne Štíry nejspíš omotané kolem nějakého jedince opačného, možná i stejného pohlaví, protože je to den pro Štíry velice láskyplný, ale také novátorský, a tak bych nevyloučila ani nové seznámení.

Po něm následuje trochu útlum a pozor i na sníženou imunitu a pocit únavy. Nebude se vám už nic chtít.

Štědrý den bude tak, jako u všech, i u Štírů příjemný, plný pochopení a milé atmosféry. Někdo se fakt strefí s darem.

Úplněk může být u Štírů lehce depresívní.

Ne, fakt nepijte … nebo si to pak vysvětlete s Neptunem, který by vás poslal do limbu.

Už jste byli na záchytce? Ne? A víte, že se přesunul Saturn a přináší nepoznané kontakty se zákonem?

Zdravotně: Zkraje měsíce pozor na dýchací cesty, průdušky a pak koncem prosince na hlavu a nervy.


STŘELCI

Postavení planet Střelců v tomhle období by mohlo být klidně o nové pracovní nabídce a velkém přemýšlení, zda ji přijmout či ne.

Je možné, že do 14.12., učiníte rozhodnutí, a protože je ve vašem horoskopu silný Uran, asi to vezmete, jestli to není úplný šit.

522953 800x600 Merry chr

Po novoluní vás to vás od práce odkloní směrem k rodině a k vašim blízkým a začne vás moc zajímat váš citový život. Jasně, když ten pracovní už je v pohodě.

17.12. a 18.12. byste se měli připravit na nějaké nesrovnalosti a komplikace v rodině, ale jak rychle to přijde, tak rychle to odejde.

Od 19.12. byste mohli řešit minulost ve smyslu urovnání starých závazků, ale zároveň budete dodržení starých slibů a dokončení nějakých věcí a vleklých záležitostí také sami vyžadovat.

Pokud uděláte v téhle době rozhodnutí, že už někoho nechcete vidět, nebo už nechcete někam chodit, bude to rozhodnutí konečné. Vysvětlením je, že to uklidil přesunuvší se Saturn.

Slunovrat je pro Střelce požehnaný na pozvání a milou atmosféru s rodinou.

Na Štědrý den budou Střelci nejen k zulíbání, ale i kontakt s nimi bude velice příjemný. Zvláště pro ohnivá a vzdušná znamení.

Od 28. 12. se všeho pusťte, udělali jste toho dost a odpočívejte. Hrozily by vám karamboly z vyčerpání a také neuvážené reakce na okolí v souvislosti s celkovou únavou. A jestli chcete, v souvislosti s Neptunem, Saturnem a Marsem.

Poslední dva dny v roce pozor na vodu a rychlé pohyby, ale co do vztahů a lásky si nemůžete přát hezčí úplněk.

Zdravotně: Zkraje měsíce si dejte pozor na ledviny a plíce, ke konci hlavně na úrazy z nepozornosti a v souvislosti s vodou.

 

Ráda bych vám všem popřála co možná krásný prosinec,

nádherné svátky, hodně zdraví, pohody, lásky a hlavně pocit štěstí.

Ať se vám povede všechno, nač sáhnete.

💥💝💥

 

Michaela Kudláčková

vizitka Kudláčková

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bosorka
Bosorka
06.10.2020 16:43

Taky jsem zvědavá na Jupiter se Saturnem. A těším se, až se Saturn odstěhuje z Kozoroha a půjde zpestřovat život zase někomu jinému smile

Kočka
14.12.2020 17:02

Míšo, děkuju za horoskop, jsem zvědavá na konjunci a je fakt, že vnímám v prosinci úlevu v energiích, i lidi z okolí to říkají. Jak ses zmínila, že si v letošní předpovědi čekala změny na DNA a ono covid, tak změn DNA se to týká, jedna z fakcín pracuje s DNA člověka. Novinka, nevyzkoušeno a lidi, co se v tom vyznají jsou z toho zaskočení, je to velký zásah do těla.

Mománek boží, škoda, že se tam nemíhal i rezavej agent, má svoje kouzlo.

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 20
  • 256
  • 13 632
  • 333 626
  • 2 490 626
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet