1639684 1920x1080 DesktopNexus.com
Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – PROSINEC 2019

484 Shares

I poslední měsíc v roce vás zdravím u horoskopů. Myslím, že planety nám nijaký extrémní karambol závěrem roku nepřipravily. Rok Luny se s námi rozloučí, až na drobné pihy na kráse, poměrně něžně. Prosinec bude ve znamení Jupitera, Saturna a Venuše s přispěním Merkura. A samozřejmě Slunovratu…

Ten přijde 22.12. v 05:20 našeho času. Měl by být s ohledem na postavení Jupitera poklidně zemitý a také hmotně zajímavý.

Úplněk 12.12. bude tentokrát ve znamení Blíženců.

Jupiter, Venuše a Merkur mají pro nás hezké klima v době Vánoc.

Pozor bychom si měli dát pouze závěrem prosince, a to mezi 28. prosincem a prvním lednem, kdy se pohodové postavení planet trochu změní v problematické.

Více už tadyhle osobně.

 

Tak to byl podrobný přehled a teď už na vaše soukromé životy.


 

KOZOROZI

V tuhle dobu by Kozorozi měli být velice pracovití a v zásadě i plní pochopení. Pohled se otáčí k rodině a hlavně potřebám těch nejbližších.

Práci byste měli začít řešit až v době od úplňku 12.12. a bude to okrajové a spíše komunikační. Můžete se v téhle souvislosti dostat do konfrontace s nějakým vzdušným znamením. Ekonomicky by to ale měla být dobrá doba.

V době po úplňku by se mohl ozvat někdo z minulosti, starý přítel a podobně a dostanete nějaké pozvání.

Nemáte právě aspekty, že by se vám chtělo, ale máte dost empatie na to, aby se obětovali kvůli němu.

V době od 19.12. vás vaše planeta Saturn nenechá na pokoji a budete mít nutkání řešit staré věci a jakoby po sobě v tomto roce uklidit.

Můžete s tím vzít i osoby.

Slunovrat bude pro Kozorohy odpočinkový a příjemný den, který má ve znamení i nějakou příjemnou zprávu z oblasti podnikání a práce.

Štědrý den bude ke Kozorohům milosrdný a nadělí hodně píle, přesnosti a elánu. Budete chtít všechno do puntíku správně a mělo by se to podařit. Nikdo nebude mít tak technicky všechno zajištěno, nikdo nebude tak přesný, jako Kozorozi o Vánocích.

Konec roku vás zastihne ani ne tak unavené, jako přemýšlivé a poslední dva dny skutečně až neoblomné a tvrdé.

Zdravotně: Závěrem měsíce pozor na tuhé části těla. Mám na mysli kosti, chrupavky, zuby a klouby.


 

VODNÁŘI

Zřejmě máte napilno kolem práce a podnikání a také to vypadá na běhání po úřadech. Nic moc, když chce člověk věnovat pozornost spíše domácnosti.

To přijde a cele se zavrtáte do rodiny patrně od 10.12.

Kolem úplňku 12.12. asi budete řešit mladší generaci, ale nemělo by to být nic tragického. Jen bude nějaký potomek zřejmě potřebovat vaší pomoc, intervenci a nasazení.

Po úplňku je pro Vodnáře trochu hektické období a to zvláště v oblasti práce. Může to odstartovat nějaká zpráva, nebo písemnost kolem 15.12.

Od 19.12. to může být pro Vodnáře na jedné straně trochu únavné, protože Vodnář je pokrokový a nerad se zabývá minulostí, ale na druhé straně se vám vyčistí prostor a vy budete po novém roce moci nabrat ještě větší tempo, bez nějaké koule na noze.

Slunovrat nejspíš prožijete ve společnosti.

Zhruba od 23. prosince se přihlásí láska a citové vztahy a to v míře příjemně pozitivní. Obdržíte nabídku, pozvání a mnozí Vodnáři i vyznání.

Štědrý den, bude u Vodnářů asi něčím netradiční, což zařídí neposedný Uran. Jste ale velice flexibilní lidé, takže vás nečekané situace málokdy vykolejí.

Zvolněte pro jistotu už 28.12. a vydržte do konce roku spíše v odpočinkovém režimu. Nevystavujte se konfrontacím se zemitými znameními a nikde neriskujte.

Zdravotně: Pozor uprostřed měsíce na krk a hlasivky a koncem na nohy. (spodní část)


 

RYBY

Máte takové empatické období, kombinované s pracovním vytížením. Na jedné straně asi zaznamenáte nebývalý zájem o svou osobu ze strany opačného pohlaví, na straně druhé můžete mít pocit, že na to teď nemáte čas.

To přijde asi kolem úplňku 12.12., který by mohl být něčím zásadní pro Ryby v oblasti milostných vztahů a je to hodně o formě komunikační (+- 48 hodin).

Po úplňku je to velice emotivní období a mohlo by to zasáhnout i nejbližší rodinu, kde by se mohl vyskytnout problém, který bude vyžadovat vás, vaši empatii a vaše pochopení. V nejlepším případě se ujmete zatoulaného psa, který se stane členem rodiny.

Trochu náročné to budou mít Rybky od 20.12. protože Venuše by mohla z minulosti vyštrachat nějakého expartnera, na kterého dolehly svátky a vypadá to, že ne každá Ryba bude ráda za takovou situaci, protože její nastavení teď je jít kupředu.

Slunovrat prožijí Rybky nejspíš v kruhu nejbližších a vcelku v pohodě.

Po slunovratu, cca od 23.12. přes Štědrý den až do 27.12. mají Rybky slíbeno od Venuše a Neptuna velice milé a láskyplné období, bohaté na příjemné zážitky a i zprávy.

Od 29. prosince až do konce roku se obrňte, je to problematická doba, kdy i vaše vládnoucí planeta mění postavení na příliš emočně vyhrocené, přecitlivělé a nevyrovnané.

Pozor na alkohol a léky.

Novoluní 26.12. by pak mohlo být pro Ryby náročné stran úřadů.

Zdravotně: Od prostředka měsíce si hlídejte zažívání, slepé střevo a nervy.


 

SKOPCI

Vaše pozornost k urovnání a posunutí citových vztahů, lásky, zázemí a prostě mít někoho vedle sebe, ale úspěch zaznamenáte spíše v rovině praktické, ekonomické a pracovní.

Ale mezi 12. a 16. prosincem, tedy přes úplněk by to mohlo povést. Jsou pro to nejlepší aspekty. Všechno půjde stranou, i práce a finance, aby se uvolnilo místo pro lásku a citový vztah.

Práce se k vám vrátí po 17.12. , ale jenom na chvíli.

I ta chvíle by ale měla Skopcům přinést dobré zprávy z oblasti práce a peněz a také nějaké úřední písemnosti a řešení.

Od 20.12. byste se měli připravit na dořešení starých věcí, i těch, do kterých se vám nechtělo, protože vám prostě přistanou u dveří a nepůjde to jinak. Bacha, v případě Skopců může u těch dveří přistát i někdo. S kufrem. Uvidíte, zda to chcete.

Koncem prosince už budete asi přesně vědět, co z minulosti chcete do budoucna a co ne.

Štědrý den bude sice akční, ale také v kruhu rodiny víceméně klidný a poměrně originální, což zařídí Venuše.

Poslední dny v roce vyřešíte definitivně minulost. Donutí vás Saturn. Můžete být nebývale rozhodní a neoblomní. Málo toho namluvíte, zato bude mít vaše slovo váhu olova.

Novoluní 26.12 je u vás o pevném postoji a také sdělení rozhodnutí.

Zdravotně: Ve druhé polovině měsíce pozor na úrazy spojené s vodou, sněhem a ledem.


 

BÝCI

Rodina a děti se vás, co se týče úhlu pohledu a intervence, budou držet až do úplňku 12.12. a je možné, že zařídíte tolik věcí, že toho stihnete tak hodně, že od úplňku nebudete mít do čeho píchnout.

Jste hnáni Saturnem i Jupiterem a pocitem, že teď nebo nikdy.

Týká se to také práce, kde navíc, kolem 16.12. může přijít nějaká nová nabídka, kterou bude potřeba promyslet.

Neuspěcháte to, protože teď je v popředí rodina.

Ale když počkáte na dobu od 27.12. je pravděpodobné, že se doberete rozhodnutí, které nebude chybné. Hlavně proto, že díky pohybu Merkura směrem ke Kozorohu to ve vašem případě, bude o rozmyslu, zkušenosti a také o tom, že byste se kolem 20.12. mohli dovědět něco, co jste nevěděli a co vám pomůže a co vás potěší.

Také úřední věci by se měly dořešit.

Láska a vztahy si vás najdou ještě okolo Slunovratu.

Dalo by se říci, že u Býků, proběhne láskyplný Štědrý den a po něm i nějaké novinky ve vztazích.

Dokonce i pro jiné problematická doba mezi novoluním 26.12. a koncem roku, bude asi pro Býky plná dobrých rozhodnutí a nového úhlu pohledu. (možná jsou i rozhodnutí soudní)

Pozor jen kolem 30. a 31 na úrazy spojené se zemí. Kameny, zledovatělý chodník, otevřené kanály a podobně.

Zdravotně: Mimo již zmíněných úrazů nic tragického.


 

BLÍŽENCI

Spíše byste mlčky něco dělali, než si povídali, sepisovali a podobně, což u vás není úplně obvyklé. Díky vašemu nastavení Merkura možné, že máte dojem, že musíte usilovně přemýšlet a nebýt u toho rušeni.

Můžete díky téhle koncentraci skutečně hodně promyslet a uvnitř sebe připravit a také zařizovat, nakupovat a podobně. Jestli uvažujete, jak přestavět byt, vymyslíte teď něco převratného.

Mezi 11. a 13.12. by se to mohlo týkat i lásky, která přinese nějakou novinku, nebo zprávu.

Úplněk 12.12. bude ve znamení komunikace v oblasti práce a úřadů a mělo by to všechno být spíše pro vaši spokojenost.

Od úplňku do 19.12. zřejmě čeká Blížence nějaká společenská událost a také, úřední řešení, ale nemělo by to být negativní.

Merkur vám na jedné straně pomůže s těmi úředními věcmi, kde by se mohla objevit zpráva, která přinese rozuzlení, a také byste mohli obdržet nabídku v oblasti práce a podnikání, což je zase Jupiterova parketa.

Podepisovat smlouvy ale doporučuji až po Slunovratu, a to ideálně mezi 26, tedy Novoluním a 27. prosincem.

Až do konce roku už odpočívejte. Pokud se objeví konfliktní situace, přinese jí země nebo starší generace.

Zdravotně: Střed prosince asi zatíží vaše zažívání, konec spíše nervovou soustavu.


 

RACI

Raci asi mají teď napilno v oblasti lásky a vztahů a také rodiny, partnera a jeho zdravotního stavu. Jste takoví starostliví Ráčci, co zapomínají na sebe a usilovně řeší druhé. Do toho zřejmě od 5.12. můžete řešit také vozidlo, nebo nebo nějaké jiné cestování.

Vydrží vám to i přes úplněk 12.12., který vám moc pomůže komunikačně a úředně. Sepište žádosti o cokoli a bude vám vyhověno. 

Po úplňku cca do 16.12. si dejte dobrý pozor na cestách a při úkonech, které byste dělali rychle.

18.12. očekávejte nějakou zprávu z oblasti financí (+- 48 hodin)

Od 19.12. bude od vás Merkur vyžadovat opět řešení milostných a rodinných vztahů, ale s ohledem na vaší docela dobře naladěnou Venuši, která vás od zítra vrhne spíš do prostoru než do sebe, očekávala bych, že vás posune dopředu, někam, kde leží váš sen.

Slunovrat prohloubí vaše vnímání druhých a mohli byste v tuhle dobu učinit rozhodnutí.

Vánoční svátky budou pro Raky emočně náročné, můžete být přecitlivělí (kdy nejste, že ano :Oči:  ) ale jenom na chvíli, protože cca od 28.12. z vás bude pěkně tvrdý Rak.

Zato Rak rozhodnutý a i radikální.

Novoluní 26.12.  je pro vás velice pragmatické, což je ve vašem případě vlastně dobře.

Zdravotně: Začátkem prosince pozor na dýchací cesty. Poslední dny v roce pak na páteř v oblasti kříže.


 

LVI

Momentálně vás asi zaměstnává rodina a mladší generace a také se snažíte ustát všem závazkům z oblasti přátel. Ne, na všechny sešlosti a meetingy nemusíte nutně jít a uštvat se do bezvědomí. Pracovně by se vám mělo dařit.

Kolem úplňku 12.12. se uklidníte a přijde i něco pěkného v oblasti milostných vztahů. Po úplňku navíc i dobrá zpráva z oblasti peněz a práce.

Merkur bude pro Lvy předně o mimopracovních vztazích a také o setkáních s lidmi, které jste dlouho neviděli.

Můžete se touto dobou o někom dozvědět něco, co jste nevěděli. Může to být zásadní.

Kolem 20.12. by mohla přijít nabídka, která už tu byla, ale nějak vyšuměla. Měla by být příjemná a tentokrát se dořeší.

Slunovrat na vás převalí jednak ekonomickou oblast, což nebude špatné, a jednak rodinné starosti, což už je horší.

Od 22.12. Budete velice výkonní, přeje vám Uran i Mars, ale také přináší náročné situace v rodině a nutnost zaujmout nějaký postoj.

Na Štědrý den by se ale situace měla uklidnit a večer by měl přinést spíše velice milou atmosféru a uvolnění, hromady lásky a fakt pohodu. (máte přepychově postavenou Venuši v tu chvíli)

Mezi 26.12 a koncem roku budou Lvi velmi uvážliví, rozhodní a je možné, že ještě v posledních dnech zařídíte něco velice zásadního.

Zdravotně: Začátkem měsíce hlídejte oblast ramen a krční páteře. Koncem prosince to asi Lvi odnesu trochu nervově a celkovou únavou.


 

PANNY

S největší pravděpodobností leží nyní Panenky v rozpočtu a plánování. S ohledem na hezky postavený Merkur i Venuši, nejspíše dumají spíše o radosti, nežli užitečnosti darů.

U Panen neobvyklé, ale možná tentokrát najdou vaši blízcí pod stromečkem, více medvídků a kraječek než bačkor a pumpiček na kolo.

No, příjemná změna.

Starost o blaho druhých vám vydrží zhruba do 10.12., potom přijde na řadu práce a ekonomická oblast, ale moc se jí věnovat nestihnete, protože s úplňkem 12.12. je to zase hodně o citech a lásce.

Kolem 15.12 byste mohli obdržet nějakou písemnost, které se týká čehosi praktického možná i finančního a spíše by vám měla udělat radost.

Slunovrat přinese Panenkám, pocit, že to, co udělaly, udělaly dobře.

Mezi 22. a 23. prosincem asi budete cestovat a asi ne sami. Může to být pozvání, ale spíše s ohledem na vaše planety, může jít o pracovní cestu. Dávejte pozor.

Štědrý den by měly mít Panny s ohledem na Saturn velice dobře zorganizovaný a budou připraveny na všechno. Budete velice pečliví a zaměření na detaily.

Od 28.12. byste měli být uvážliví, protože jste zemití a země je plná vody. Respektive planety jsou o vodě a s tímhle živlem si Panny moc netykají. Alespoň ne astrologicky.

29.12. pocítíte asi potřebu vyřešit nějakou starou věc, se kterou se vám najednou nebude chtít no dalšího roku vstupovat, a protože Merkur je vaše planeta, budete v tomhle velice urputní a vynaložíte velké úsilí.

Pokud by to s sebou vzalo vztahy, což nevypadá, pak Bůh suď, možná se i s někým rozloučíte.

Poslední dva dny v roce pozor na Ryby!

Zdravotně: Pokud si ohlídáte dutiny a neurologickou oblast, nemělo by se dít nic tragického.


 

VÁHY

Máte ve svém znamení teď aspekty, které vás činí přecitlivělými co se týče vztahu kle všemu živému, což znamená, že byste klidně mohli adoptovat nějaké slepé koťátko, odložené štěňátko, dítě z Afriky, ale také ke svým blízký jste velmi citliví. Pracovně by se vám od 2.12. mělo dařit.

Úplněk 12.12. je hodně komunikační a také úřední a hlavně je to pozitivní úplněk, takže pokud chcete někoho k něčemu ukecat i kdyby to byl úředník žulové oko, roztaje.

Po úplňku se rozjedete a dostaví se nadhled, humor a potřebný entuziasmus a s ním elán budovat cosi nového.

Dostanete podporu Venuše, která vám vnukne nápad jít, a udělat se pěkné a následuje nejspíš nevídaný zájem o vaši osobu, zejména u vodního živlu.

U toho zůstanu a upozorním, abyste to s nepřeháněli s emocemi a nezřízeností kolem 20.12. a dál vlastně až do konce měsíce.

Na práci se očkem podíváte zřejmě o Slunovratu, kdy vás někdo potěší zprávou, případně nabídkou, těsně před Vánocemi patrně budete řešit užitečný výdaj a kolem Novoluní 26.12. zrejmě ještě dostanete další nabídku, ale patrně zjistíte, že jste moc unavení na to, abyste teď něco řešili a všechno přesunete na další rok.

Dobře uděláte. Se Saturnem v zádech se toho už moc dělat nedá, protože vám to stejně zpochybní.

Poslední den v roce pozor na psychiku a všechna zemitá znamení.

Zdravotně: Pozor na zuby v začátku měsíce a na ledviny v jeho konci.


 

ŠTÍŘI

V zásadě nelze říci, že by se Štírům teď nedařilo, ačkoli mohou mít dojem, že to všechno je vydřené, zatímco jiným to jde snadno. Jste rovněž zaměření na citové vztahy, kde máte dojem, že druhým něco dlužíte.

Kolem úplňku 12.12., můžete s někým konverzovat v duchu bilancování osudu, života a podobně a není vyloučeno, že se někomu omluvíte a on se omluví vám, no může to být velice milé očištění před závěrem roku. Saturn, Pluto, Lilith – Kozoroh, Kozoroh, Ryby, opozice, sextil. :radující pes: 

Pracovní oblast se ozve kolem 16. a 17.12. kdy sice bude náročno, ale přijde i odměna v podobě dobrých zpráv a nějaké nabídky i drobného obnosu.

Merkur přinese Štírům nějakou zprávu o nějakém člověku a jeho jednání, o kterém nevěděli. Může vás to překvapit. :dát-růži: 

Slunovrat zastihne Štíry nejspíš omotané kolem nějakého rodinného příslušníka, který může být buď nemocný, nebo jste ho dlouho neviděli. Možná přijede tetička ze západní ciziny a přiveze hromady darů, na každý pád byste měli tento Slunovrat prožít v kruhu rodiny něčím nebývalým.

Po něm následuje trochu útlum a pozor i na sníženou imunitu a pocit únavy. Nebude se vám už nic chtít.

Štědrý den bude tak, jako u všech, i u Štírů příjemný, plný pochopení a milé atmosféry. 

Novoluní 26.12. vás může dovést k nějakému rozhodnutí, které… díky postavení Pluta a Saturna a Luny může být velice, velice dlouhodobé. 

Konec roku může ale Štírům přinést lehkou depresi, nebo na vás v obchodě někdo plivne slinu a s ohledem na, v tomhle období už oslabenou imunitu, budete se na Silvestra povalovat v posteli a koukat na Mrazíka. No taky dobře, alespoň nikde nedostanete rachejtlí do zad. 

Zdravotně: Zkraje měsíce pozor na dýchací cesty, průdušky a pak koncem listopadu na hlavu a nervy.

 

 STŘELCI

Postavení planet Střelců v tomhle období by mohlo být klidně o nové pracovní nabídce nebo velkém přemýšlení, zda zůstat či odejít. Rovněž mnoho Střelců aktuálně řeší rodinu a změny kolem ní. 

Je možné, že do 10.12., učiníte rozhodnutí, které může proběhnout jako partnersky společné, a protože je ve vašem horoskopu silný Uran,  který přeje pohybu a změnám, asi to bude převratné.

Úplněk 12.12. vás od práce odkloní směrem k přátelům a k vašim blízkým a začne vás moc zajímat váš citový život. Jasně, když ten pracovní už je v pohodě.

17.12. a 18.12. byste se měli připravit na nějaké nesrovnalosti a komplikace v rodině, ale jak rychle to přijde, tak rychle to odejde.

Od 19.12. byste mohli řešit minulost ve smyslu urovnání starých závazků, ale zároveň budete dodržení starých slibů a dokončení nějakých věcí a vleklých záležitostí také sami vyžadovat.

Pokud uděláte v téhle době rozhodnutí, že už někoho nechcete vidět, nebo už nechcete někam chodit, někde pracovat a podobně, bude to rozhodnutí konečné.

Slunovrat je pro Střelce požehnaný na pozvání a milou atmosféru mezi přáteli a rodinou. 

Saturn si vás najde 23.12. v podobě úřední písemnosti, která by vás mohla rozladit.

Na Štědrý den budou Střelci nejen k zulíbání, ale i kontakt s nimi bude velice příjemný. Zvláště pro ohnivá a vzdušná znamení.

Od 28. 12. se všeho pusťte, udělali jste toho dost a odpočívejte. Hrozily by vám karamboly z vyčerpání a také neuvážené reakce na okolí v souvislosti s celkovou únavou. A jestli chcete, v souvislosti s Neptunem, Saturnem a Marsem.

Poslední dva dny v roce pozor na všechno kolem země a hmoty.

Zdravotně: Zkraje měsíce si dejte pozor na ledviny a plíce, ke konci hlavně na úrazy z nepozornosti a v souvislosti se zemí.

 

 

Ráda bych vám všem popřála co možná krásný celý měsíc,

nádherné svátky, hodně pohody, lásky a hlavně pocit štěstí.

Ať kvete všechno nač sáhnete.

Ať se vám daří!

:srdce: :dát-růži: :srdce:

 

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petorio
Petorio
6 měsíců před

Ahoj Míšo,
za Býky jsi přesně určila dny: v úplňkovém týdnu pohovor, 16.12. mi zavolali a pozvali na druhé kolo, 21.12. mi dali vědět, že mě berou. Včera bylo 27.12., tak přemýšlím a čekám, až se rozhodnu správně :crazy:

Kočka
Kočka
7 měsíců před

Míšo, děkuju za horoskopy, je fascinující, že ve čtvrtek ses trefila snad na minuty:-))) jsem zvědavá na další dny. Krásný advent přeju

Petorio
Petorio
7 měsíců před

Ahoj Míšo,

díky za horoskopy, prosinec vypadá slibně :angel:
Ať máš ty a všechny Popelky příjemný adventní čas :bye:

P.

sensitiveskin
sensitiveskin
7 měsíců před

Milá Míšo, díky za horoskopy, věřím, že tento poslední letošní měsíc je v pohodě :angel:

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x