Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – PROSINEC 2018

0 Shares

Srdečně vás všechny zdravím u posledního horoskopu v roce 2018. Alespoň co do postavení planet by mělo jít o jeden z těch pozitivněji laděných měsíců právě končícího roku. Roku, který byl veskrze velice náročný.

Poděkovat za trochu té odpočinkové energie můžeme zejména Venuši, Jupiteru, Merkuru, Marsu a Saturnu a rovněž tak, ačkoli to nemusí být hned patrné i Chirona.

Naše soukromé životy tento prosinec, zejména ve své druhé polovině víceméně obohatí.

Celospolečensky necestujte do Jižní Ameriky, do Maroka, do Egypta a vyhněte pro jistotu také letecké dopravě kolem Mexika.

Více už je nachystáno tady:

IFrame

7.12. přijde novoluní, které bude ve Střelci. (8:21)

Úplněk bude tentokrát v Blížencích a přijde 22.12. (18:50)

No a teď už na naše soukromé životy.KOZOROZI

Řekněme, že zhruba od pátku by se vám měla vracet lepší nálada a chuť něco dělat.

Do toho máte velkou šanci, že někdo, koho máte rádi, udělá něco moc příjemného v době mezi Novoluním 7.12. a 10.12.

Protože se Chiron vydá kupředu, budete nejen myslet na domov a hmotné statky a ty se budete prioritně snažit zajistit, ale také bude chtít, aby vše, co se dělo do té doby po citové rovině, vzalo na sebe neměnnou podobu.

V tomto období budete také díky postavení Saturna taková chodící kalkulačka, takže vlastně až do 14.12. klidně nakupujte a měli mít i štěstí na slevy a dobré investice.

Veškerý intelektuální potenciál vrhnete do rozpočtu, do práce a plánování na příští rok.

Kritické období od 15. – 17. se ve vašem případě týká hlavně oblasti domu a bytu, případně auta a to ve spojitosti s náhlými věcmi a vodou.

Slunovrat 21.12. vás zastihne v příjemném rozpoložení a nadmíru kontaktní.

S tím bonusem, že pokud v této době cokoli uděláte, ať už se jedná o uzavření pracovní smlouvy nebo sňatku, bude to skutečně nadlouho. Teď už se proti tomu totiž nebude přímo stavět Uran.

Úplněk v Raku 22.12 bude pro Kozorohy spíše příjemný a odpočinkový. Jeho energie bude směřovat k dětem a mladší generaci.

Štědrý den i vánoční svátky včetně Silvestra byste neměli mít nějak větší karamboly, pouze pozor na všechno pevné ve vašem těle a na únavu, která by mohla nějakému vymknutém kotníku napomoci.

Zdravotně: Dejte si pozor na klouby a kosti.VODNÁŘI

Najíždějte, Vodnáři do předvánočního shonu pěkně pomalu, ideálně si nechte aktivity na dobu od 9.12., protože tehdy vás vaše vládnoucí planeta, kterou není nikdo menší, než Uran přestane držet za nohy tahat zpátky.

Pokud to ale nemůžete vydržet, zkuste to alespoň do Novoluní 7.12.

Pak už by měl být každý problém menší, navíc když se na něj díváme a máme něčí dlaň ve své, není o čem.

Kolem 15. až 17.12. vás čekají zřejmě jednak nějaké menší potíže s mladší generací a také trochu napětí v pracovní oblasti.

Od 18.12. přes Slunovrat až do Ježíška, budete zase mít nejen dost energie a entuziasmu, ale také by se vám mělo dařit jak pracovně, tak i vztahově. Poděkujte Slunci a Venuši.

Úplněk v Raku 22.12. by mohl přinést spíše romantiku a emotivní chvilky.

Ježíšek bude pro Vodnáře asi maličko melancholický a pozor, díky Neptunu by se mohla dostavit Vánoční depka.

Nepřiživuje ji filmy, kde na konci hlavní hrdina umře.

Konec roku je, jak už jsem nadnesla ve videu sice uondaný, ale ne nijak fatální. Vodnářským pohledem jen tak trochu jalový wink

Zdravotně: Všechno co souvisí s močovými cestami a štítnou žlázou a také bacha na nervy uprostřed měsíce.RYBY

Už od čtvrtka aspirují Rybky na jedince, jimž kdosi vyzná lásku, pozve na rande, věnuje dáreček, milostné psaní či na jiné druhy pozornosti od opačného (pro 4 a více% i stejného) pohlaví.

Vlastně už od Novoluní 7.12. budete mít lepší náladu a také vaše zorné pole získá optimističtější výhled.

Minimálně do 15.12. to Rybkám bude ekonomicky myslet a měly by zaznamenat i příjemné zprávy pracovní a podnikatelské.

Navíc by se mohlo stát, že vás kolem o víkendu potěší i někdo z rodiny, nebo se vyřeší dlouhodobý spor.

Od 17.12. se k vám také přitulí Venuše, která Ryby potěší v oblasti citové a vztahové. Rybky naopak takové jedince odmění nebývalou empatií, citlivým přístupem a až plyšovou něhou.

Slunovrat vás zastihne nejen tokající, ale také velice kontaktní a družné.

Úplněk v Raku hned další den vás ještě více rozněžní.

Ježíšek bude citový, až přecitlivělý, ale po rovině přátel, partnerů a rodiny velice empatický a pozorný.

Na Silvestra moc nepijte, ale pokud ano, budete to mít levné. Jste unavené Rybičky, kterým, navíc se silným Neptunem bude asi stačit na pořádnou opici i rohlík.

Zdravotně: U Rybek je to hlavně žaludek a krční páteř.


SKOPCI

Máte za sebou měsíce změn, přesunů, novinek a nových začátků. Můžete být unavení. Ale tak to nezůstane.

Přibližně od pátku vám energii vlije přímý pochod Chirona, a pak hned v závěsu Mars, Jupiter a Saturn.

To je důvod, proč byste měli od Novoluní 7. 12. pozvolna začít ekonomickou oblastí, prací, investicemi a samozřejmě nákupy.

Mezi 9. a 14. prosincem na to bude úplně nejlepší doba a budete i nebývale aktivní.

Trochu se kroťte kolem 16. a 17., hrozí kolize a nečekané zvraty a ztráty.

Naštěstí Skopec není typ, který by se z něčeho hned počůral strachy, a navíc vám dobře aspektovaný Jupiter říká, že spíše se přistihnete, jak chcete některé věci opustit začít nové, a že vám to vlastně nevadí.

Budete mít elán a chuť na změny.

Kolem Slunovratu byste mohli potkat někoho, koho jste „fakt ranec“ neviděli a asi to bude někde ve společnosti, kam vás naladění Slunovratu bude štelovat.

O den později vás navíc úplněk v Raku možná potěší nějakou hezkou romantikou.

Druhá polovina prosince, včetně Ježíška je pro vás obecně vlastně příjemná, kontaktní a spíše bohatá na hezké zážitky a příjemné chvíle.

Pouze závěr už vás asi hodí na kanape. Čert ví, jestli na něm nestrávíte i Silvestra.

Zdravotně: Pozor na záněty všeho druhu a úrazy z neopatrnosti!


BÝCI

Tak nějak asi cítíte, že teď, v této době je pro vás důležité se pořádně připravit, a že ještě není ta dobrá chvíle, vrhnout před sebe tu masu energie, která k přípravám na svátky patří.

A děláte dobře.

Po Novu 7.12. budete sami cítit, že už jste mnohem koncentrovanější a váš pohled bude méně emotivní a více zemitý, více Býčí.

Od 9.12. pak myslím, budete v plné polní a také silní. Zejména to zaznamenáte právě v otázkách hmotných, pracovních, ekonomických.

Až do 14.12. nakupujte a klidně řešte i koupi domu nebo auta, pokud chcete. Cokoli v těchto dnech uděláte a zainvestujete, mělo by být dobrým obchodem.

Mezi 15. a 17. prosincem pro změnu neřešte, pokud tedy nebudete muset řešit nějaký náhlý rodinný problém či komplikaci. Jakkoli by to bylo nepříjemné, nebylo by to dlouhodobé.

Hned od cca 18. prosince, přes Slunovrat 21.12., který vás zastihne velice společenské a možná rovnou na nějaké akci, vlastně až po druhý svátek vánoční, slibují planety Býkům úspěch.

Úplněk v Raku 22.12. by vás navíc měl i rozněžnit. Býk sepisující básně za svitu Luny je sice unikát, ale není to nemožné.

Jste přitažliví, zajímaví, elegantní viditelní a milí.

Okolo Silvestra přijde něco nečekaného a pro vás jednoznačně velmi důležitého, ale je možné, že řešení odložíte po novém roce.

Zdravotně: Býci s vysokým tlakem, zobejte tabletky, jinak pozor na nervy, ale spíše po stránce neurologické. (houser a tak)


BLÍŽENCI

Pokud mají Blíženci cokoli k řešení v oblasti lásky, partnerství a citů, pak se toho měli pustit teď a setrvat v klidu až do 17.12.

Od Novoluní 7.12. budete mít sice dobrý komunikační kanál, umíte upoutat, vyvolat pozitivní emoce a vůbec jste dobře motivováni, ale spíše v oblasti obchodní, pracovní, právní, úřední…

Zkuste tedy spíše nakupovat, případně a to zejména okolo 11.12. renovovat byt a automobil.

Takto příjemně hmotně naladěné planety máte až do 15.12.

Mezi 16. až 18.12. přijde možná trochu útlum a lehká depka a vy byste mohli nabýt pocitu, že letošní Vánoce prostě strávíte v lese schovaní v krmelci.

Bude to podle mého otázka 48 hodin a odejde to, jak to přišlo.

Kolem Slunovratu 21.12. přijde zřejmě nevelká, ale zato potěšující finanční injekce, navíc příjemné zprávy rodinné a také vás to potáhne za kulturou.

O úplňku 22.12. nevylučuji, že se akčně zamilujete, nebo vám někdo sdělí, že bez vaší přítomnosti v jeho životě, je zbytečné v něm pokračovat.

To potěší..

26.12. +- 72 hodin by se informace mohly rozmnožit ještě o nějaký příslib, nebo na nabídku v oblasti práce a podnikání, což nebude na týden, ale mohlo by to být příjemné na poměrně dlouhou dobu.

Silvestr bude na jedné straně aktivní, na straně druhé už budete dosti vyčerpaní, tak možná brzy odpadnete.

Je možné, že vás na rachejtle bude muset někdo probudit.

Zdravotně: U Blíženců je to hlavně oblast zažívání, střeva a taky svaly.


RACI

S Raky cloumají emoce a city vlastně už poměrně dlouho, takže je asi nepřekvapí a nevykolejí, když to na sebe ještě do čtvrtka vezme koncentrovanější podobu.

Pak kulminujete a Novoluní 7.12. vás vrhne vstříc hmotě, což nechá odpočinout vašim citům.

Po rovině pracovní, podnikatelské a hmotné by to mělo mít vývoj rozhodně více pozitivní a bude vidět efekt.

Od 9. do 14.12. z vás budou nejen padat moudra a rozhodnutí, ale také můžete směle nakupovat a investovat, pobíhat po úřadech a klidně i soudech.

Všude byste díky Jupiteru měli mít úspěch.

Pak se všeho pustte a mezi 15. a 18. prosincem někde zalezte. Ideálně nějak pod kámen, jako správný rak.

Vystrčit tykadla a důvěřovat osudu vás přinutí příjemná vazba Venuše vůči vašemu znamení a to hnedle 19.12.

Takto se pěkně a mile a dost možná velice zamilovaně přenesete přes Slunovrat 21.12. a následně přes úplněk ve vašem znamení 22.12.

Ježíšek vám slibuje domov a péči o něj, pozornost a hromadu lásky.

26.12. byste se mohli na poli lásky dozvědět něco zajímavého a mělo by to být pozitivní.

Konec roku strávíte neaktivně a myšlenkami budete zřejmě díky Neptunu nepřítomní.

 

Zdravotně: Raci, kteří trpí na migrény, by si měli dávat pozor ani ne tak o svátcích, což se nabízí, jako spíše koncem roku.


LVI

Máte tendenci si vyřešit věci a dát jim rámcově nějakou spolehlivou podobu. Já bych to teď asi nehrotila, protože Novoluní 7.12. vám přinese potřebnou zprávu a následně Chiron svým pohybem od čtvrtka směr a ono potřebné rozhodnutí.

Do té doby je to plýtvání energií.

Planety vám od této chvíle přejí rovněž v oblasti ekonomické a podnikatelské, společenské i úřední, a tak vyřešte, co potřebujete.

Skončete s tím ideálně 15.12.

Pak si dejte pohov do 17.12., neb tohle fakt nejsou dobré dny na vůbec cokoliv. Já bych to proležela (jako Lev o tom uvažuji, když ty planety vidím).

Nic vám neuteče.

Hned následují dny a postavení Venuše, Slunce i Jupitera, budou opět mimořádně pozitivní a to i na poli lásky a vztahů. Nejeden Lev se zamiluje, nebo prožije milé chvíle ve dvou.

A tyhle chvíle potrvají vlastně i přes Slunovrat 21.12., přes úplněk v Raku 21.12. přes Ježíška … áááž do 27.12.

Pak asi už odpadnete.

Nic vám nehrozí, jen fakt, že nevylezete z postele ani na Silvestra. Když tam nebudete sami, tak co byste taky vylézali, že cool

Zdravotně: U Lvů je to v prosinci hodně o nervech a psychice. Také pozor na záněty hlavně koncem prosince.


PANNY

Ne ne, ještě to o té kalkulačce milé Panenky není. Ono byste aktuálně neměli řešit nic, měli byste do čtvrtka jen přihlížet, protože tohle je ještě hrozně uondaná energie.

Minimálně do Novoluní 7.12., by všechno snažení asi bylo moc náročné a více byste vydali než přijali.

Naopak Nov už s vámi hne kupředu a přímý pochyb Chirona  9.12. ještě více.

První asi přijde nějaké rozhodnutí stran rodiny a vztahů a pak už se naplno věnujte hmotě, nákupům, investicím a také úřadům, pokud je to třeba.

Až do 15.12. vám v těchto oblastech planety přejí a nezapomíná na vás se svou spravedlností ani Saturn.

Mezi 16. a 18. prosincem si někde v klidu srovnejte všechny věci, zanalyzujte a nic nedělejte.

Pak už zase můžete, ale to už si vás ukradne Venuše, která se vás nepustí, až do 28.12.

To znamená, že Slunovrat 21.12.. úplněk 22.12. Ježíšek i vánoční svátky, budou u Panenek jednoznačně o citech, lásce, rodině a hezkých chvílích, které budete umět nejen prožít, ale také připravit.

Do akce vás vrátí práce a podnikání a to kolem 28.12. Přijde změna, nebo nové věci z této oblasti. Nebudete mít asi sílu na řešení a odložíte ho na příští rok.

Ideální volba!

Zdravotně: Nezvedejte těžké věci, pozor na dýchací cesty a dávejte si pozor na kosti. Jo! I ty kapří 


VÁHY

Aktuálně se to i u Vah točí kolem rodiny a vztahů v ní. Možná sami vidíte, že to trochu nikam nevede. Tak s tím počkejte po Novoluní 7.12., jehož střelecko-jupiterské naladění vám dá to, co k úspěchu chybělo.

Pak od 9.12. byste mohli mít jasno. Po tomto datu by mohly k vážnému rozhodnutí dojít i nerozhodné Váhy.

Následující dny až do 15.12. jsou o financích a investicích, kdy by mělo být v těchto zemitých oblastech pro Váhy velice příznivé klima.

Můžete leccos.

Když do tohoto ryze pragmatického postavení planet nebudete montovat vášně a citovou oblast, mělo by se vám dařit všude, kde bude potřeba nakupovat, úřadovat a pracovat.

To dělají Merkur a Saturn ve vaše případě.

Mezi 16. a 18.prosincem si vaši plnou pozornost možná vyžádá nějaký neduh u starší generace. Blbé je, že zrovna v době, kdy vám planety neslibují nijaký příval energie, ale dáte to, protože je to otázka maximálně oněch dvou dnů.

Následující pozice hlavně vaší planety Venuše vůči Slunci je už mnohem hezčí a vás zachvátí láska ke všemu, co je živé. Opečujete všechno, od květin, po zatoulané veverky a nezapomenete ani na blízké.

Dobrá z práva je, že ani oni na vás.

Takto se ponesete přes Slunovrat 21.12., následný úplněk v Raku 22.12. to ještě přikrášlí a ani Ježíšek nebude u Vah jiný, než přítulný a emotivní. Okolo 26.12. až moc emotivní, ale to se Váhám stává.

Silvestr je ve společnosti Neptuna v Rybách s vazbou na vaše Slunce, takže asi zaslzíte nad sklenkou.

Na příští rok se těšte. Bude mnohem méně zátěžový než ten, který se právě loučí.

Zdravotně: Koncem měsíce to bude lehce oslabený imunitní systém a s nervy to zase není úplně slavné začátkem prosince.


ŠTÍŘI

Děláte dobře, pokud se teď neukvapujete a odpočíváte. Pokud ne, zjištujete, že více energie vymrháte, než zefektivníte a to má u Štírů vždycky za následek nervy a stres.

Tak s tím prostě počkejte minimálně do novu 7.12., kdy byste se mohli dočkat nějaké náhody, která vám pomůže se zorientovat i dobře cílit a nemrskat se z jednoho pocitu do druhého.

Následující změna pohybu Chirona 9.12. může u Štírů být významná.

Může vám něco dojít a vy se následkem toho k něčemu rozhodnout. Může to být poměrně radikální a ve vašem životě zásadní.

Kořen oné věci by mohl být i hluboko v dětství nebo dospívání a mohl by se týkat rodičů, případně nějakých vychovatelů.

V každém případě by mohlo jít o změnu postoje na základě vypořádání se s něčím díky pochopení.

Následně přichází dny, kdy do čeho vložíte život, to si tím životem bude žít hodně dlouho. Ne-li pořád.

Rovněž máte od Novu až do 16. prosince dobré klima pro finance a obchody, ale také pro pracovní nabídky a podnikání.

Po té následují dva kritické dny pro Štíry těžké, kdy na sebe mohou aktuální konstelace brát nejrůznější podoby od oblasti zdravotní, až po jiné karamboly. U Štírů je toto hodně podle dekanu narození. Řekněme, že narození v říjnu tam je to spíše o rodině a členech, v listopadu, tam je to spíše zdraví a oblasti psychické.

Ále jde jen o pár, maximálně 72 hodin, a pak si vás převezme Venuše, která se do vašeho znamení přibatolila už 2.12. Teď má sílu.

A tu má i Jupiter a Neptun.

Slunovrat, 21.12., úplněk v Raku 22.12. i Vánoce, to všechno by mělo Štírům hladit duši nejrůznějšími milými chvilkami, pohodou a pozorností, kterou budete dávat i brát.

V podobném duchu by se pak měl nést i celý závěr měsíce.

Silvestr bude unavený, ale nijak špatný pocitově.

Zdravotně: Hlídejte si emoce a hlavně nervy. Pozor za volantem a pozor na pohybovou aktivitu hlavně kolem 16.12.


STŘELCI

Až se teď přenesete přes nějaký patrně zdravotní problém, který má na svědomí něco, co jste v minulosti zanedbali (Uran, Saturn vs. vaše Slunce) budete mít už Novu 7.12., které vám dodá na elánu, ale také na imunitě, lepší náladu a prožijete docela zajímavých 14 dnů.

27295M2N.jpg

Už od pondělka byste měli přijímat zajímavé zprávy, a to nejen z oblasti pracovní, kde by se kolem 11.12. mohlo přišourat i povýšení, případně změna platu (nahoru), ale také v oblasti citové, kde by mohlo dojít nějakému zásadnímu posunu, opět směrem vzhůru.

Vaše schopnost prakticky myslet bude na vrcholu mezi 10. a 15. prosincem, takže klidně nakupujte a investujte. S ohledem na postavení vašeho Jupitera, jehož jste svěřenci, a který vás aktuálně má fakt rád, můžete si i vsadit.

Nejpravděpodobnější šance na výhru je mezi 7. a 9. prosincem a pak mezi Slunovratem 21.12. a Štědrým dnem.

Slunovrat je pro vás navíc společensky a kulturně velice pozitivní, následný úplněk 22.12. vám zase slibuje nějakou romantiku a hloubku prožitku a Ježíšek bude pro Střelce velice hebký, bez zahrocení a navíc bohatý na fyzické radosti.

Maličko unavení a také oslabení by Střelci mohli být po 28.12., kdy se sílícím Neptunem oslabuje nervová soustava a imunita.

Pořádně se na Silvestra oblékněte, pokud půjdete koukat na ohňostroj.

Stejně, jako budete přitažliví a zářiví pro opačné pohlaví už od 18.12., budete i pro chřipku v tomto období doslova objektem touhy.

Zdravotně: Střelcům hrozí v prosinci potíže spojené s přílišnou námahou a vyčerpáním, kde by to odnesly svaly. Koncem prosince pak virová onemocnění.Mějte krásné svátky, milé Popelky, pokorně vám děkuji za vaši přízeň, za to že jste stále s námi a přeji vám, za celou redakci hodně štěstí, krásných chvil, hodně lásky a hlavně „slunce v duši“.

heart

Vždyť ani sebevýhřevnější kamna nevydají tolik tepla, kolik ho má jedno jediné hezké slovo. Jedno obětí, pohlazení, úsměv, jedno „děkuji“, jedno „mám tě rád“, jedno „vážím si tě“.

heart

Vánoce nejsou závod, nejsou přehlídkové molo a nejsou soutěž o odznak zdatnosti.

heart

Nemůžeme neuspět, protože jsme zapomněli někde smítko, ale můžeme neuspět, protože jsme pro samou snahu o dokonalost zapomněli na to, co nikdy dokonalým nebude.

heart

Na nás samotné. Jeden na druhého.


heart

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com