Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – PROSINEC 2016

0 Shares

I poslední měsíc v roce vás zdravím u horoskopů. Myslím, že planety nám nijaký extrémní karambol závěrem roku nepřipravily. Rok Věže se s námi rozloučí, až na drobné pihy na kráse, poměrně něžně. Tak, něžně, jak je to u Věže možné. Měsíc bude ve znamení Uranu, Jupitera a Neptuna. A samozřejmě Slunovratu…

 

Ten přijde 21.12. v 11:44 našeho času. Měl by být s ohledem na příjemné postavení Jupitera ve Váhách vůči Slunci na přechodu ze Střelce do Kozoroha pohodový a mírný.

 

Úplněk 14.12. bude tentokrát ve znamení Blíženců a Raka a bude velmi citlivý, emocionální a to specielně komunikačně.

 

Jupiter, Venuše a Mars mají pro nás hezké klima v době Vánoc.

 

Od 19. 12. Se Merkur, planeta intelektu, komunikace, myšlení začne pohybovat zpátky po své dráze. Tenhle moment se jmenuje retrográdní pohyb. A tak počítejte, že vás oblasti, které Merkur obhospodařuje, potáhnou do minulosti.

 

Pozor bychom si měli dát pouze závěrem prosince, a to mezi 28. prosincem a prvním lednem, kdy se pohodové postavení planet trochu změní v problematické.

 

Jupiter a Mars neodhadnou míru proveditelnosti a může to být doba lehkomyslných, příliš sebevědomých kroků a Neptun společně s Uranem a Saturnem mohou díky nepříznivé vazbě přinést snahu o zadostiučinění, volání po vyřizování účtů a podobně, což se týká politické, soukromé a i mezinárodní situace.

 

Nejohroženější v tomto ohledu jsou severské státy, Spojené Státy okolo Texasu a Rusko.

 

Pozor bychom si koncem roku měli dát s ohledem na Neptun a silné Ryby také na vodu a to ve všech skupenstvích a nejen tady u nás.

 22906YzQ.jpg

 

KOZOROZI

 

V tuhle dobu by Kozorozi měli být velice pracovití a v zásadě i plní pochopení. Pohled se otáčí k rodině a hlavně potřebám těch nejbližších.

 

Práci byste měli začít řešit až v době od úplňku 14.12. a bude to okrajové. Můžete se v téhle souvislosti dostat do nedorozumění s nějakým vodním znamením. Ekonomicky by to ale měla být dobrá doba.

 

V době po úplňku by se mohl ozvat někdo z minulosti, starý přítel a podobně a dostanete nějaké pozvání.

 

Nemáte právě aspekty, že by se vám chtělo, ale máte dost empatie na to, aby se obětovali kvůli němu.

 

V době od 19.12. vás vaše planeta Saturn nenechá na pokoji a budete mít nutkání řešit staré věci a jakoby po sobě v tomto roce uklidit.

 

Můžete s tím vzít i osoby.

 

Slunovrat bude pro Kozorohy odpočinkový a příjemný den, který má ve znamení i nějakou příjemnou zprávu z oblasti podnikání a práce.

 

Štědrý den bude ke Kozorohům milosrdný a nadělí hodně píle, přesnosti a elánu. Budete chtít všechno do puntíku správně a mělo by se to podařit. Nikdo nebude mít tak technicky všechno zajištěno, nikdo nebude tak přesný, jako Kozorozi o Vánocích.

 

Konec roku vás zastihne ani ne tak unavené, jako přemýšlivé a poslední dva dny skutečně až neoblomné a tvrdé.

 

Zdravotně: Závěrem měsíce pozor na tuhé části těla. Mám na mysli kosti, chrupavky, zuby a klouby.

 


 

VODNÁŘI

 

Zřejmě máte napilno kolem práce a podnikání a také to vypadá na běhání po úřadech. Nic moc, když chce člověk věnovat pozornost spíše domácnosti.

 

To přijde a cele se zavrtáte do rodiny patrně od 10.12.

 

Kolem úplňku asi budete řešit mladší generaci, ale nemělo by to být nic tragického. Jen bude nějaký potomek zřejmě potřebovat vaší pomoc, intervenci a nasazení.

 

Po úplňku je pro Vodnáře trochu hektické období a to zvláště v oblasti financí a práce. Může to odstartovat nějaká zpráva, nebo písemnost kolem 15.12.

 

Od 19.12. to může být pro Vodnáře na jedné straně trochu únavné, protože Vodnář je pokrokový a nerad se zabývá minulostí, ale na druhé straně se vám vyčistí prostor a vy budete po novém roce moci nabrat ještě větší tempo, bez nějaké koule na noze.

 

Slunovrat nejspíš prožijete ve společnosti.

 

Zhruba od 23. prosince se přihlásí láska a citové vztahy a to v míře příjemně pozitivní. Obdržíte nabídku, pozvání a mnozí Vodnáři i vyznání.

 

Štědrý den, bude u Vodnářů asi něčím netradiční, což zařídí neposedný Uran. Jste ale velice flexibilní lidé, takže vás nečekané situace málokdy vykolejí.

 

Zvolněte pro jistotu už 27.12. a vydržte do konce roku spíše v odpočinkovém režimu. Nevystavujte se konfrontacím se zemitými znameními.

 

Zdravotně: Pozor uprostřed měsíce na krk a hlasivky a koncem na nohy. (spodní část)

 


 

RYBY

 

Máte takové rozněžnělé období, kombinované s pracovním vytížením. Na jedné straně asi zaznamenáte nebývalý zájem o svou osobu ze strany opačného pohlaví, na straně druhé můžete mít pocit, že na to teď nemáte čas.

 

To přijde asi kolem úplňku, který by mohl být něčím zásadní pro Ryby v oblasti milostných vztahů. (+- 48 hodin).

 

Po úplňku je to velice emotivní období a mohlo by to zasáhnout i nejbližší rodinu, kde by se mohl vyskytnout problém, který bude vyžadovat vás, vaši empatii a vaše pochopení. V nejlepším případě se ujmete zatoulaného psa, který se stane členem rodiny.

 

Trochu náročné to budou mít Rybky od 19.12. protože Merkur by mohl z minulosti vyštrachat nějakého expartnera, na kterého dolehly svátky a vypadá to, že ne každá Ryba bude ráda za takovou situaci.

 

Slunovrat prožijí Rybky nejspíš v kruhu nejbližších a vcelku v pohodě.

 

Po slunovratu, cca od 23.12. přes Štědrý den až do 27.12. mají Rybky slíbeno od Venuše a Neptuna velice milé a láskyplné období, bohaté na příjemné zážitky a i zprávy.

 

Od 29. prosince až do konce roku se obrňte, je to problematická doba, kdy i vaše vládnoucí planeta Luna mění postavení na příliš emočně vyhrocené, přecitlivělé a nevyrovnané.

Pozor na alkohol a léky.

 

Novoluní by pak mohlo být pro Ryby náročně sentimentální a depresivní.

 

Zdravotně: Od prostředka měsíce si hlídejte slinivku, slepé střevo a nervy.

 


 

SKOPCI

 

Toužíte teď spíše po obětí a pochopení, nežli po pracovních úspěších. Vaše pozornost je díky vaší Venuši a Marsu spíše obrácena k urovnání a posunutí citových vztahů, lásky, zázemí a prostě mít někoho vedle sebe.

 

Vlastně by se to mezi 10. a 13. prosincem a pak i přes úplněk mohlo povést. Jsou pro to nejlepší aspekty. Všechno půjde stranou, i práce a finance, aby se uvolnilo místo pro lásku a citový vztah.

 

Práce se k vám vrátí po úplňku, ale jenom na chvíli.

 

I ta chvíle mezi 15. a 18. prosincem, by ale měla Skopcům přinést dobré zprávy z oblasti práce a peněz a také nějaké úřední písemnosti a řešení.

 

Od 19.12. byste se měli připravit na dořešení starých věcí, i těch, do kterých se vám nechtělo, protože vám prostě přistanou u dveří a nepůjde to jinak. Bacha, v případě Skopců může u těch dveří přistát i někdo. S kufrem. Z minulosti. Uvidíte, zda to chcete.

 

O Slunovratu ještě ne, to je období velice klidové, ale po něm cca mezi 23. a 27.12. budete asi přesně vědět, co z minulosti chcete do budoucna a co ne.

 

Štědrý den bude sice akční, ale také v kruhu rodiny víceméně klidný.

 

Poslední dny v roce vyřešíte definitivně minulost. Donutí vás Saturn. Můžete být nebývale rozhodní a neoblomní. Málo toho namluvíte, zato bude mít vaše slovo váhu olova.

 

Novolunní je u vás o pevném postoji.

 

Zdravotně: Ve druhé polovině měsíce pozor na úrazy spojené s vodou, sněhem a ledem.

 


 

BÝCI

 

Rodina a děti se vás, co se týče úhlu pohledu a intervence, budou držet až do úplňku a je možné, že zařídíte tolik věcí, že toho stihnete tak hodně, že od úplňku nebudete mít do čeho píchnout.

 

Jste hnáni Saturnem a pocitem, že teď nebo nikdy.

 

Týká se to také práce, kde navíc, kolem 16.12. může přijít nějaká nová nabídka, kterou bude potřeba promyslet.

 

Neuspěcháte to, protože teď je v popředí rodina. Ale když počkáte na dobu od 19.12. je pravděpodobné, že se doberete rozhodnutí, které nebude chybné. Hlavně proto, že díky pohybu Merkura to ve vašem případě, bude o rozmyslu s ohledem na minulé zkušenosti, a také o tom, že byste se kolem 20.12. mohli dovědět něco, co jste nevěděli a co vám pomůže.

 

Také úřední věci by se měly dořešit.

 

Láska a vztahy si vás najdou okolo Slunovratu, a potom ještě mezi 23. a 28. prosincem.

 

Dalo by se říci, že u Býků, proběhne láskyplný Štědrý den a po něm i nějaké novinky ve vztazích.

 

Dokonce i pro jiné problematická doba mezi 28.12. , novoluním a koncem roku, bude asi pro Býky plná dobrých rozhodnutí a nového úhlu pohledu. (možná jsou i rozhodnutí soudní)

 

Pozor jen kolem 30. a 31 na úrazy spojené se zemí. Kameny, zledovatělý chodník, otevřené kanály a podobně.

 

Zdravotně: Mimo již zmíněných úrazů nic tragického.

 


 

BLÍŽENCI

 

Máte teď takový komunikační útlum a spíše byste mlčky něco dělali, než si povídali, sepisovali a podobně. Do toho je asi díky vašemu Merkuru možné, že máte dojem, že musíte usilovně přemýšlet a nebýt u toho rušeni.

 

Můžete díky téhle koncentraci skutečně hodně promyslet a uvnitř sebe připravit.

 

Mezi 11. a 13.12. by se to mohlo týkat i lásky, která přinese nějakou novinku, nebo zprávu.

 

Úplněk 14.12. bude ve znamení komunikace v oblasti vztahů.

 

Od úplňku do 19.12. zřejmě čeká Blížence nějaká společenská událost a také, úřední řešení, ale nemělo by to být negativní.

 

Retrográdní Merkur vám na jedné straně pomůže s těmi úředními věcmi, kde by se mohla objevit zpráva, která přinese rozuzlení, a také byste mohli obdržet nabídku v oblasti práce a podnikání.

 

Podepisovat smlouvy ale doporučuji až po Slunovratu, a to ideálně mezi 26. a 27. prosincem.

 

Od 28.12. přes novoluní až do konce roku už odpočívejte. Pokud se objeví konfliktní situace, přinese jí voda, včetně vodních znamení, nebo starší generace, nebo všechno dohromady.

 

Zdravotně: Střed prosince asi zatíží vaše zažívání, konec spíše nervovou soustavu.

 


 

RACI

 

Raci asi mají teď napilno v oblasti lásky a vztahů a také rodiny, partnera a jeho zdravotního stavu. Jste takoví starostliví Ráčci, co zapomínají na sebe a usilovně řeší druhé.

 

Vydrží vám to i přes úplněk, který je z poloviny ve vašem znamení a ještě znásobí vaší račí, citlivou podstatu. Možná adoptujete dítě z Afriky. Možná víc dětí.

 

Po úplňku cca do 16.12. si dejte dobrý pozor na cestách a při úkonech, které byste dělali rychle.

 

18.12. očekávejte nějakou zprávu z oblasti financí (+- 48 hodin)

 

Od 19.12. bude od vás vracející se Merkur vyžadovat opět řešení milostných a rodinných vztahů, ale s ohledem na vaší docela dobře naladěnou Venuši, očekávala bych spíš věci, které se vám budou líbit, nebo na které jste čekali. Sem patří všechny zprávy, SMS, i verbální komunikace.

 

Slunovrat prohloubí vaše vnímání druhých a mohli byste v tuhle dobu učinit rozhodnutí.

 

Štědrý den, bude pro Raky emočně náročný a trochu moc přecitlivělý, ale jenom na chvíli, protože cca od 28.12. z vás bude pěkně tvrdý Rak.

 

Zato Rak rozhodnutý a i radikální.

 

Novoluní je pro vás velice pragmatické, což je ve vašem případě vlastně dobře.

 

Zdravotně: Začátkem prosince pozor na dýchací cesty. Poslední dny v roce pak na páteř v oblasti kříže.

 


 

LVI

 

Momentálně vás asi zaměstnává rodina a mladší generace a také se snažíte ustát všem závazkům z oblasti přátel. Ne, na všechny sešlosti a meetingy nemusíte nutně jít a uštvat se do bezvědomí. Pracovně by se vám mělo dařit.

 

Kolem úplňku se uklidníte a přijde i něco pěkného v oblasti milostných vztahů. Po úplňku navíc i dobrá zpráva z oblasti peněz a práce.

 

Vracející se Merkur bude pro Lvy předně o mimopracovních vztazích a také o setkáních s lidmi, které jste dlouho neviděli.

 

Můžete se touto dobou o někom dozvědět něco, co jste nevěděli. Může to být zásadní.

 

Kolem 22.12. by mohla přijít nabídka, která už tu byla, ale nějak vyšuměla. Měla by být příjemná a tentokrát se dořeší.

 

Slunovrat na vás převalí jednak ekonomickou oblast, což nebude špatné, a jednak rodinné starosti, což už je horší.

 

Od 22.12. Budete velice výkonní, přeje vám Uran i Mars, ale také přináší náročné situace v rodině a nutnost zaujmout nějaký postoj.

 

Na Štědrý den by se ale situace měla uklidnit a večer by měl přinést spíše velice milou atmosféru a uvolnění.

 

Mezi 28.12 a koncem roku budou Lvi velmi uvážliví, rozhodní a je možné, že ještě v posledních dnech zařídíte něco velice zásadního.

 

Novoluní vás v tom podpoří.

Zdravotně: Začátkem měsíce hlídejte oblast ramen a krční páteře. Koncem prosince to asi Lvi odnesu trochu nervově a celkovou únavou.

 


 

PANNY

 

S největší pravděpodobností leží nyní Panenky v rozpočtu a plánování. S ohledem na hezky postavenou Venuši, nejspíše dumají spíše o radosti, nežli užitečnosti darů.

 

U Panen neobvyklé, ale možná tentokrát najdou vaši blízcí pod stromečkem, více medvídků než bačkor.

 

No, příjemná změna.

Starost o blaho druhých vám vydrží zhruba do 13.12., potom přijde na řadu práce a ekonomická oblast, ale moc se jí věnovat nestihnete, protože s úplňkem je to zase hodně o citech a lásce.

 

Kolem 15.12 byste mohli obdržet nějakou písemnost, které se týká čehosi praktického možná i finančního a spíše by vám měla udělat radost.

 

Od 19.12. pocítíte asi potřebu vyřešit nějakou starou věc, se kterou se vám najednou nebude chtít no dalšího roku vstupovat, a protože Merkur je vaše planeta, budete v tomhle velice urputní a vynaložíte velké úsilí.

 

Pokud by to s sebou vzalo vztahy, což nevypadá, pak Bůh suď, možná se i s někým rozloučíte.

 

Slunovrat přinese Panenkám, pocit, že to, co udělaly, udělaly dobře.

 

Mezi 22. a 23. prosincem asi budete cestovat a asi ne sami. Může to být pozvání, ale spíše s ohledem na vaše planety, může jít o pracovní cestu. Dávejte pozor.

 

Štědrý den by měly mít Panny s ohledem na Saturn velice dobře zorganizovaný a budou připraveny na všechno. Budete velice pečliví a zaměření na detaily.

 

Od 28.12. byste měli být uvážliví, protože jste zemití a země je plná vody. Respektive planety jsou o vodě a s tímhle živlem si Panny moc netykají. Alespoň ne astrologicky.

 

Poslední dva dny v roce pozor na Ryby!

 

Zdravotně: Pokud si ohlídáte dutiny a neurologickou oblast, nemělo by se dít nic tragického.

 


 

VÁHY

 

Takové nějaké smutnější období a pocit, že nemáte, co jste chtěli, vás přejde. Ale musíte, Váhy počkat po úplňku. Máte ve svém znamení teď aspekty, které vás činí přecitlivělými a může tu být i pocit, že ať děláte, co děláte… vždyť to znáte.

 

Úplněk to trochu znásobí tím, že budete mít asi potřebu o tom s někým i mluvit, možná mu něco vyčíst a pak už bude pohoda.

 

Váhy to mají tentokrát maličko odlišné od jiných znamení a to hlavně díky Jupiteru a Neptunu.

 

Po úplňku se rozjedete a dostaví se pozitivní náhled na svět potřebný entuziasmus a elán budovat cosi nového.

 

Dostanete podporu Venuše, která vám kolem 16.12. vnukne nápad jít, a udělat se pěkné a následuje nejspíš nevídaný zájem o vaši osobu, zejména u vodního živlu.

 

U toho zůstanu a upozorním, abyste to s nepřeháněli s emocemi a nezřízeností kolem 19.12. a dál vlastně až do konce měsíce.

 

Na práci se očkem podíváte zřejmě těšně před Vánocemi a potom 27.12., abyste ihned 28.12. zjistili, že jste moc unavení na to, abyste teď něco řešili a všechno přesunete na další rok.

 

Dobře uděláte. Se Saturnem v zádech se toho už moc dělat nedá, protože vám to stejně zpochybní.

 

Novoluní prožijete asi v duchu umění. Něco vymodelujte, nebo poslouchejte hudbu. Váhám dělá hudba dobře.

 

Zdravotně: Pozor na zuby v začátku měsíce a na ledviny v jeho konci.

 


 

ŠTÍŘI

 

V zásadě nelze říci, že by se Štírům teď nedařilo, ačkoli mohou mít dojem, že to všechno je vydřené, zatímco jiným to jde snadno. Jste rovněž zaměření na citové vztahy, kde máte dojem, že druhým něco dlužíte, nebo oni vám.

 

Takový lehký pocit nespravedlnosti vás opustí po úplňku, kdy ještě můžete s někým konverzovat v duchu lehkého stěžování a vysvětlování.

 

Pracovní oblast se ozve kolem 16. a 17.12. kdy sice bude náročno, ale přijde i odměna v podobě dobrých zpráv a nějaké nabídky i drobného obnosu.

 

Couvající Merkur přinese Štírům nějakou zprávu o nějakém člověku a jeho jednání, o kterém nevěděli. Může vás to překvapit. A může to být nepříjemné.

 

Slunovrat zastihne Štíry nejspíš omotané kolem nějakého jedince opačného, možná i stejného pohlaví, protože je to den pro Štíry velice láskyplný.

 

Po něm následuje trochu útlum a pozor i na sníženou imunitu a pocit únavy. Nebude se vám už nic chtít.

 

Štědrý den bude tak, jako u všech, i u Štírů příjemný, plný pochopení a milé atmosféry. Někdo se fakt strefí s darem.

 

Zdravotně: Zkraje měsíce pozor na dýchací cesty, průdušky a pak koncem listopadu na hlavu a nervy.

 


 

 STŘELCI

 

Postavení planet Střelců v tomhle období by mohlo být klidně o nové pracovní nabídce a velkém přemýšlení, zda ji přijmout či ne.

 

Je možné, že do 13.12., učiníte rozhodnutí, a protože je ve vašem horoskopu silný Uran,  který přeje pohybu a změnám, asi to vezmete, jestli to není úplný šit.

 

Úplněk vás od práce odkloní směrem k rodině a k vašim blízkým a začne vás moc zajímat váš citový život. Jasně, když ten pracovní už je v pohodě.

 

17.12. a 18.12. byste se měli připravit na nějaké nesrovnalosti a komplikace v rodině, ale jak rychle to přijde, tak rychle to odejde.

 

Od 19.12. byste mohli řešit minulost ve smyslu urovnání starých závazků, ale zároveň budete dodržení starých slibů a dokončení nějakých věcí a vleklých záležitostí také sami vyžadovat.

 

Pokud uděláte v téhle době rozhodnutí, že už někoho nechcete vidět, nebo už nechcete někam chodit, bude to rozhodnutí konečné.

 

Slunovrat je pro Střelce požehnaný na pozvání a milou atmosféru mezi přáteli a rodinou.

 

Saturn si vás najde, ačkoli už u vás nesedí asi jen 22.12. v podobě úřední písemnosti, která by vás mohla rozladit.

 

Na Štědrý den budou Střelci nejen k zulíbání, ale i kontakt s nimi bude velice příjemný. Zvláště pro ohnivá a vzdušná znamení.

 

Od 28. 12. se všeho pusťte, udělali jste toho dost a odpočívejte. Hrozily by vám karamboly z vyčerpání a také neuvážené reakce na okolí v souvislosti s celkovou únavou. A jestli chcete, v souvislosti s Neptunem, Saturnem a Marsem.

 

Poslední dva dny v roce pozor na vodu a rychlé pohyby.

 

Zdravotně: Zkraje měsíce si dejte pozor na ledviny a plíce, ke konci hlavně na úrazy z nepozornosti a v souvislosti s vodou.

  

Ráda bych vám všem popřála co možná krásný prosinec,

nádherné svátky, hodně pohody, lásky a hlavně pocit štěstí.

Ať se vám povede všechno, nač sáhnete.

 

Ať se daří!

 

heart

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com