ANO 1
Magie

Horoskop pro všechna znamení na únor 2020

699 Shares

Ahoj v únoru! Pokud se vám povedlo v duševním zdraví přežít unikátní datum 0202/2020, které nebylo jen takzvaným palindromem, ale také bylo energeticky a hlavně emočně nesmírně náročné, protože jde o prakticky velice silné a bodové působení pouze dvou čísel, jejichž silovou planetou je Luna, tedy ta o emocích, o psychice, ta snová, paní umělkyně, paní matka, paní žena, kdy si na své možná přišli asi předně Raci, jimž Luna vládne, pak už by pro vás únor, alespoň co do astrologického vhledu nijaké přímé negace mít neměl…

Naopak … vyjma čtyř dnů by letošní únor měl být námi zpětně hodnocený jako citlivý, láskyplný a ve své střední fázi i ekonomicky přívětivý měsíc. Takže i Valentin by o prsa měl proběhnout spíše mile. 

Klimaticky bude, jak už jsme si zvykli, ale jak jsem i avizovala v předpovědi na rok 2020, spíše teplý a s ohledem na usazení planet a silnou energii Ryb, bude také mokrý. No a právě proto, že vodní živel je živlem emočním, duchovním a citovým, nebude ani letošní únor žádný tvrdolín. Přesně naopak.

Více už tady ve videu osobně:

 

No a teď u na vaše jednotlivá znamení

Doporučím jen raději necestovat do Japonska, Portugalska, Řecka a Egypta – pro jistotu. Jde o klima a společenskou situaci mezi 17. a 27. únorem.


 

KOZOROZI

Všechna zemitá znamení, tedy i Kozorozi, by se měla do 7.2. vyvarovat zásadních kroků po pracovní rovině a také neřešte závažné ekonomické kroky. Patrně se vám ale nevyhne nějaká úřední zpráva nebo písemnost.

Doporučuji nechat uležet a řešit až od 9.2.

Od 10. tedy po úplňku do 15.2. už můžete pracovat na nových věcech a měly by vám být nakloněné i úřady. Budete to asi honička, protože tato doba vám přinese také různé nabídky a to i milostné. Ale vyhněte sportu.

Riziko obtíží  se Kozorohů ale moc nedotkne, spíše se týká znamení ohnivých, vodních a vzdušných.

Od 15. února až do 19.2. by měl Kozorohy únor obdarovat po rovině ekonomické a také pracovní. Pokud byste v tuto dobu dostali pracovní nabídku, nebo jakoukoli jinou nabídku, bude to výhledově dobré.

Kolem 20.2. se ještě přidají příjemné novinky vztahové a může i nová láska. Největší šanci na výhru pak máte mezi 22. a 24. únorem.

Od 23.2. tedy od novolunní které bude v Rybách, už raději nic nedělejte, buďte opatrní a jen pozorujte.

Pokud se vám nevyhne nějaký karambol, bude spojený s vodou a domovem.

Zdravotně: Dávejte si pozor na průdušky, plíce a závěrem února na močové cesty.

 


VODNÁŘI

Promyslete si všechny kroky, které chcete udělat a jsou pro vás nějak prakticky zásadní, a začněte je realizovat od středy.

Tento týden, přeje přemýšlení a ne akci. Jde o to, že výsledek by nekopíroval to, co jste promysleli. Hlavně díky Merkuru, který si zatím nerozumí s Jupiterem a Uranem.

Nepište důležité písemnosti a ani nic nepodepisujte.

Od 9.2. už můžete a můžete také zrealizovat, co jste promysleli. Tady začíná být únor pro Vodnáře příjemný a dajný.

Dočkáte se i malé dobré ekonomické zprávy.

Úplněk patrně prožijete někde ve společnosti, nebo budete mít určitě chuť se někde družit a něco si zahrát. Bylo by to dobré, protože o samotě hrozí Vodnářům malá deprese.

Od 15. do 20.2. se věnujte všemu, co potřebujete vyběhat, zařídit a sjednat. Jednak budete energičtí, a jednak vám to bude dobře mluvit. Protože se k vám naklonil Jupiter, budete mít i štěstí.

To by se mělo ještě více přiklonit mezi 22. a 24. únorem, kdy se přidá také Venuše se svou láskyplnou náručí a dost možná i v nějaké spočinete.

Od 23. února, tedy od Novoluní odpočívejte a buďte opatrní všude, kde se to točí kolem techniky a úřadů. Pokud nemáte technickou, jeďte busem.

Doma hlídejte okna a pračku – hrozí karamboly spojené s vodou. Rovněž nemluvte, když nejste tázáni a možná ani tehdy ne.

Zdravotně: Prakticky by vám nic hrozit nemělo po celý únor, jen v jeho závěru pozor na úrazy ze zbrklosti.

 


RYBY

Dost patrně se Rybky v tuto dobu cítí moc unavené a vyčerpané na to, aby něco zásadního podnikaly, spíše jste pasívní a hodně dumáte. Děláte dobře, stejně by to k ničemu moc nebylo.

Energie a duch podnikavosti se vám vrátí nejspíš od středy a citelně pak od 7.2. pocítíte návrat entuziasmu a Rybky které tvoří, dají světu nezapomenutelná díla.

Během úplňku se spojte s nějakými přáteli a nebuďte sami, nenořte se do úvah o lidském jsoucnu, znáte se! Úplněk ve Lvu bývá Ryby zrádný po psychické rovině a ideálně, když nebudete sami. 

Po něm ale, v případě Ryb ale až tak za tři dny, přijde příjemné období a to hlavně v lásce. Nezapomene na vás ale ani Jupiter, který vám dá nějaké to štístko, hlavně tam, kde ho budete potřebovat akčně. Tedy šťastné náhody.

Mezi 10. a 15.únorem si jen dejte pozor na všechno, co se pohybuje. Pro jistotu i nákupní vozík.

docl 2

Ale veskrze příjemné časy by vám měly potom vydržet až do Novu.

Po něm, tedy od cca 25.2. si dávejte pozor na všechno, na všechny a taky všude.

Pokud se zavřete doma, bude to dobré rozhodnutí a tam si dávejte pozor na to, co souvislost se Saturnem a minulostí. Pokud jste doma technicky něco dříve neřešili, vyřeší se to samo. A bude to asi drahé.

Zdravotně: Začátkem února jezte nějaké vitamíny a životabudiče. Koncem února si dejte pozor na všechno horké, včetně teplot. Nevylučuji záněty v oblasti krku.

 


SKOPCI

Bohužel Skopec je moc velký aktivista na to, aby poslechl, že nemá nic dělat a tak se můžete touto dobou divit, jak to, že cokoli si naplánujete, dopadne úplně jinak, než jste čekali. Možná máte dojem, že mrháte energií zbůhdarma. To je dobrý dojem.

Už od středy by se vám ale mělo dařit lépe a začne to asi prací a úřady.

Od pondělka se přidruží nějaké lepší zpráva z oblasti financí a vztahů.

V úplňkovou dobu buďte opatrní na to, co říkáte a komu. Dávejte v tuto dobu dobrý pozor na silnicích a cestách. Nesportujte!

Od 14.2. tedy od Valentýna, který by na vás neměl zapomenout, nastává příjemné období na všechno. To znamená, že do této doby zkuste nasměrovat vše, na čem vám záleží, a co chcete, aby do budoucna fungovalo.

Také Venuše se na vás usmívá a to hlavně mezi 19. a 21. únorem.

Pokud budete chtít koupit něco velkého a drahého, nejlepší je doba od 22. do 23.2.

Potom už nic pragmatického!

Po novoluní ulehněte ať už promyšleně, nebo díky nějakému bacilu, alespoň si odpočinete. Jen pozorujte.

Zdravotně: Začátkem února pozor na nohy od kolen dolů, koncem jednoznačně posilněte imunitní systém. Ale pozor, otužováním si uženete leda angínu.

 


BÝCI

Disciplinovaní Býci patrně už přišli na to, že v tuhle dobu nemá smysl chtít po Universu nějaké výkony a tak je možné, že se soustředíte spíše na rodinu a vylepšování domova. Pozor i pro Býky platí, raději plánovat nebo dělat jen malé úpravy.

S těmi velkými můžete s klidem začít od čtvrtka a platí to i na nákupy a úřední věci.

V práci by se vám mělo něco pohnout kupředu patrně těsně před úplňkem.

Během něho, je možné, se na vás někdo obrátí pro radu, nebo budete dělat společnost nějaké smutné Rybce či Štírovi. Není ale ani vyloučen konflikt s těmito osobami. 

Dva dny po úplňku si dejte maličko voraz. Nic dramatického, by se v opačném případě nestalo, ale mohlo by jít o zbytečnou akci.

Nechte akce až na dobu od 16.2. a možná bych díky Saturnu, který bude na vaší straně, začala něčím, co je rozdělané. Máte dobrou šanci dokončovat věci a to navíc zdárně.

Venuše a tedy láska, je tu pro Býky, které ovládá Venuše ranní, tedy Býci jsou dětmi Jitřenky, se svými úsměvy od 19. února až do 24.2.

24.2. je možná i nabídka pracovní.

Pak už platí pro Býky klidový režim.

Mám za to, že Býci tuhle dobu věnují ponejvíce péči o tělo a vzhled. Dobře děláte.

Ale pozor, žádné zkrášlovací chirurgické zákroky!! Omezte se na koupele, pedikúru, kadeřníka.

Zdravotně: Od poloviny února buďte opatrní při práci s ostrými předměty a pozor na všechno, co má souvislost s rychlostí a námahou.

 


BLÍŽENCI

Blíženci v tuto dobu patrně nejvíce bojují s časem. Je možné, že potřebujete víc, než 24 hodin na to, abyste stihli, co jste chtěli, protože ono se k tomu pokaždé něco přidruží, co jste nenaplánovali a tak můžete být v úžasu, kde se stala chyba, že ne a ne přijít někam včas. Je to Saturnem.

Váš chaotický harmonogram nabere lidštější tvář zřejmě po úplnku. Pak by se mělo dít konečně to, co jste zamýšleli a vaše plány se přestanou podobat prejtu.

Kolem 10. a pro sichr až do 16.2. dejte pozor na končetiny a rozhodně bych nikde nevyvíjela činnost, která souvisí s rychlostí a přepínáním. Pokud jste vrcholový sportovec, tak prostě netrénujte a jdete na masáž.

Naopak, pokud se vaše závodění ať už s čímkoli i s časem, odehraje v době mezi 14. a 23. únorem, asi vyhrajete.

Pomohou vám Merkur, Venuše, Mars i Saturn.

Díky Saturnu byste mohli dojít nějakého zadostiučinění a odměny za snahu, Venuše má zase pro vás novinky v oblasti vztahů.

Rodina a její mladší části se vám postarají vedle vrásek, což je obvyklé, také o nějakou zábavu nebo dobrou zprávu.

Od 25. února si dávejte dobrý pozor prakticky všude, hlavně nic neřešte v práci a nenakupujte drahé věci. Pokud jezdíte autem, tak ne víc, než padesátkou.

Zdravotně: Začátkem února je to u Blíženců hlava a svaly, koncem pak ramena, lokty a kostrč.

 


RACI

Merkur v Rybách v dost nepříjemném úhlu vůči Uranu a Jupiteru, může pro Raky znamenat, že mají v tuto dobu pocit, že přestali rozumět vlastní mateřštině, nebo se lidé kolem nich začali vyjadřovat v šifrách. Rovněž bych nevyloučila nějaké nepříjemné citové zkušenosti.

Nechte to být a začnete postupně likvidovat nesrovnalosti až od úterý.

Potom se vám totiž vrátí štěstí a nabudete dojmu, že okolí se vrátil rozum.

Během úplňku pak rozhodně nemyslete na nic závažného, jděte do kina, do divadla, věnujte se společenským hrám, nechte se obletovat a obdivovat, to zejména ohnivým živlem.

Počkejte tak dva dny po úplňku a pak už si dělejte co chcete i po rovině praktické, jen nesportujte a nelezte po výškách.

Ať už se budete zabývat čímkoli, co není fyzicky náročné, ale spíše to týká hmoty a úřadů, budete mít nejen úspěch, ale také štětí, tam, kde to budete potřebovat.

Okolo 14. února za vámi dorazí také Venuše s nějakým dárečkem, takže Valentýn by většinu citlivých Ráčků zklamat neměl. Stále platí nesportovat.

A ani dny po něm. Mohla by se přidružit kolem 16.2. nějaká pracovní nabídka, nebo lehké ekonomické přilepšení.

Kolem 20.2. budete mít v oblasti financí vysloveně kliku.

Raci by měli být velice opatrní od novu, tedy od 23.2. a celý konec února ostražití. Neriskujte, s nikým se nepotýkejte a ani s ničím. Zejména ne tam, kde se to točí kolem vody a citové oblasti. 

Zdravotně: V únoru jednoznačně pozor na nervy i neurologické věci.

 


LVI

Tak jste si vytvořili velké plány do všech podrobností, máte chuť být aktivní a to hlavně tam, kde se to točí kolem druhých lidí. Mimořádná dávka empatie a záchranářského ducha, soucit se slabšími, to všechno je pěkné, ale nečekejte efekt dřív, než ve středu večer. Zatím plánujte.

Oni si Lvi říct nedají, tak je nechme, únor je pro Lvy dost energeticky výživný takže oni ty počáteční nezdary ustojí.

Dokonce bez pocitu marnosti. To díky Marsu, který vám dodal humor i schopnost zůstat nad věcí a od 16.2. přichází i s financemi.

A mám další dobré zprávy. Bude se vám dařit a přijde ocenění i pracovní nabídky a dokonce i ze strany, kde byste to nečekali.

Ale až nejdřív ve čtvrtek.

Zato se na této vlně povezete i přes úplněk, kdy bych doporučila zvolnit, alespoň po fyzické rovině. Výřeční budete nebývale a tam to nic nezastaví. Ani na vaší poutavosti a vlivu na okolí.

Po úplňku můžete nakupovat a investovat, budete také úspěšní při úředních úkonech a můžete se dozvědět cosi zásadního, s ohledem na nějaké smlouvy dohody a také soudy, ale mezi 11. a 14. únorem se financím raději vyhněte. Může se k vám v tuto dobu také došourat nějaká nepříjemnost rodinná.

Venuše se na vás přijde ale na Valentýna usmát, i když tady asi s malým zpožděním. Cca 48 hodin. 

Pro jistotu, Lvi, klidový režim začnete už den před Novoluním.

Tedy od 22.2. odpočívejte, přihlížejte, nekonejte důležitá rozhodnutí, dávejte pozor, co říkáte a nikam se nedrápejte do výšek. Túry bych odložila, záclony vyperete v březnu.

Vždyt vám ten únor nadělil už dost.

Zdravotně: Pro Lvy je únor měsícem probouzení, tedy i energeticky a fyzicky by se měli Lvi cítit dobře. Pouze v závěru pozor na chřipky a cokoli, co souvisí s vyčerpáním.

 


PANNY

Ačkoli máte chuť v této době říci někomu, jak moc je vedle, a že to má asi v hlavě dost zpřeházené, nechte si to, protože ona ta chyba, díky vašemu Saturnu a od 3.2. i postavení Merkura, může být klidně na vaší straně. Nejste tak pozorní, jako jindy. S trochou nadsázky se váš Merkur cachtá ve vodě a jeho spojení se zemí se podobá jen občasnému doteku, nadnášen a unášen.

Přijdete na to asi ve čtvrtek, protože Merkur, tedy vaše planeta, která je v současné době v Rybách přestane být neblaze ovlivněna Uranem. Jejich postavení se změní a změní se i váš náhled na věci kolem.

A i na lidi. Budete jemnocitná Panna, zaměřená na službu druhým.

Možná dojdete k tomu, že někdo, kdo se řídil ryze pocitově, měl tentokrát pravdu.

Úplněk nejspíš na Panny nijak zásadní, vliv mít nebude, určitě nebude mít vliv neblahý. Panenkám ta trocha nadhledu a Lví energie vůbec neuškodí, nehledě na to, že byste mohli dostat nějaké milé pozvání, nebo alespoň SMS.

Odpovíte na ni nebývale emotivně.

Pak si dejte tak dva dny na probuzení a od 15.2. se nemusíte ničeho bát.

Měli byste slavit úspěch na všech frontách, hlavně pak pracovně, podnikatelsky, ekonomicky a úředně.

Jupiter, Merkur, Mars i Saturn ve své, pro Panny hezké podobě, jsou tu až do 22.2.

Pro Panny, hlavně ty, které jsou narozené ještě v srpnu, platí klidový režim po Novu.

Nedělejte hrdinu a odpočívejte. Nepouštějte se do konfliktů a zásadních debat s vodními jedinci a doma si dejte pozor na všechno, co souvisí s tímto živlem.

Možná vám spadne koupelna, nebo vytopíte sousedi, případně sousedi vás, což je pravděpodobnější, protože Panna má přece vždycky všechno v pořádku a třikrát revidované.

Zdravotně: Panny nemají únor nijak rizikový fyzicky, spíše psychicky a to hlavně v jeho závěru. Nepijte moc alkoholu po 23. únoru!

 


VÁHY

Po myšlenkové a intelektuální rovině, a i po rovině skládání detailů do sebe, vám to jde v tuhle dobu skutečně brilantně. Jenom byste se měli omezit na aktivity právě takto duševní, a nechat samotné činy na pak.

Konkrétně na dobu od úplnku dál a zejména pak po 15.2.

Úplněk byste měli věnovat aktivitám, rodině, nebo jít s přáteli na kulečník ale netřeba se vyhýbat ani úřadům a prezentaci svých nápadů. Budete kreativní a energeticky  jste na maximu.

Zvolněte mezi 10. a 14. únorem a to zejména v pohybových aktivitách.

Od 15.2. by se Váhám mělo dařit už po všech rovinách a pokud potřebujete něco vyřídit vysloveně praktického, jako jsou nákupy, smlouvy, ujednání, podpisy a dohody –  klidně konejte.

S Jupiterem v jeho hezké podobě se potkáte asi mezi 19. a 22. únorem a bude u toho také Venuše, takže to může znamenat i novou lásku případně dobré zprávy a události ve vztazích.

Kolem 23.2. jen pozor v rodině na její starší členy a jejich zdravotní i psychický stav, takže o Novoluní platí pro Váhy to stejné, co pro ostatní.

Tedy opatrně při všem, co děláte a Váhy specielně by si koncem února měly hlídat zdraví a dobře se oblékat. Pozor také při manipulaci se vzduchem a vodou.

Zdravotně: Hlídejte si oblast zad a kříže, koncem února žlučník a žaludek.

 


ŠTÍŘI

Ne, vážně tohle není dobrá na přepínání ať už fyzických sil a na úřady zapomeňte alespoň do čtvrtka. Cokoli, co byste teď chtěli opatřit dávkou energie, se může dokonce otočit proti vám. Stejně mám dojem, že Štíři jsou teď znavení a možná přemýšlí o dovolené. To by bylo nejlepší. Vezměte si ji tento týden a bude to dobré.

Před úplňkem by se Štírům mělo udělat lépe, tak zařiďte, co potřebujete a během úplňku protože jste vodní, buďte spíše ve společnosti nežli sami. Vůbec během v té době neřešte vztahy. Zahoďte telefon.

Od 15.2. už by to měla být jiná.

Mělo by se vám dařit, svět dostane růžovější obrysy a Štír bude laskavý, milý, obětavý a také energeticky pocítíte úlevu a elán.

Může se vám úspěšně zakončit i nějaká dlouhá úřední záležitost, můžete najít bydlení, můžete být povýšeni a kolem Valentýna na vás nezapomene Venuše.

Kolem  23.2. byste mohli dostat pracovní nabídku, nebo úspěšně dokončit pohovor, pokud si nebudete připouštět moc trému. To je dané silnými Rybami a Merkurem, ale také silným Saturnem a Plutem (Vaše planeta) v Kozorohu. Teoreticky můžete i vyhrát, nebo dostat přidáno, nějaké odměny, dobré zprávy, zážitky a podobně.

Od Novoluní už si dejte klid, bude to trochu o odlivu odlivu fyzických sil a ztrátě koncentrace. 

Jediná klika Štírů je v tom, že Štír je se svým Plutem vždycky připraven na nějaký v-ser dopředu, takže ho nic nepřekvapí.

Další výhodou Štírů, kterou asi mnozí závěrem února ocení, je jejich nezničitelnost. Jste Fénix, nezapomeňte!

Zdravotně: Prakticky celý únor je to u Štírů pouze o psychické části bytosti, ale nepodceňovala bych ledviny a játra.

 


STŘELCI

Nejspíš máte za sebou z posledních dnů dojem, že je zcela zbytečné o něčem mluvit, když dotčená osoba přefiltruje něco úplně jiného, než jste se snažili sdělit. Zařídil to Merkur, jehož přechod z Vodnáře do Ryb a příliš ostrý úhel pohledu na váš Jupiter, ani nic jiného přinést nemohlo.

Dobře jste udělali. Ani jedna strana by neodešla s dobrým pocitem.

Nebuďte lítostiví, Venuše na vás myslí a bude to dokladovat hned po 8. únoru a pak dál a ještě mnohem lépe. Pokud budete chtít cokoli rozvíjet, budete vidět, jak to od čtvrtečního večera půjde líp.

A ono všechno by mělo jít od téhle chvíle lépe.

Pouze zvolněte během úplnku, už tak je to pro vás 48 hodin nadupaných energií a událostmi. Nejvíce by to mohlo být cítit na oblasti pracovní a  bytové. Emočně a vztahově by měl být úplněk pro Střelce pěknější a to hlavně s ohledem na vaši Venuši a Merkur. Hlavně tam, kde půjde o lásku, vyznání a chvilky ve dvou, které by mohly být i zásadní.

Potrvá to u Střelců ještě dalších 48 hodin.

Jenom se mezi 10. a 14. únorem vyhněte hromadným akcím a zkuste necestovat.

Následné dny, tedy dny od Valentýna dál, budou rovněž pěkné, mělo by se vám dařit a Střelci mají, díky Jupiteru, zejména v době od 16. do 22.2. od Jupitera slíbené štěstí ve financích. 

Láska a Venuše na vás nezapomněla prakticky až do Novu.

A v případě Střelců i přes Novoluní, ale prosím vyhněte se už v téhle době pragmatickým úkonům a technice!

Po Novu platí opatrnější režim pohybový. Nelyžovat!

Doma si dejte pozor na všechno, co souvisí přímo s vodou a technikou.

Zdravotně: Ženy Střelkyně zkraje měsíce pozor na spodek a koncem pak všichni Střelci pozor při konfrontaci s vodním živlem v jakémkoli skupenství.

  

Přeji vám příjemný únor, hodně štěstí, lásky, zdraví … a ať se vám daří!

:srdce: :dát-růži: :srdce: 

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Kopírování obsahu článku prosím s uvedením zdroje.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x