2646790 1920x1080 DesktopNexus.com
Magie

Horoskop pro všechna znamení na červen 2022

0 Shares

Jak se dozvíte ve videu a následně byste měli na vlastní kůži ověřit, nebude to tentokrát žádné extra drama, což se v dramatické době náramně hodí. Letošní červen nezapomněl na lásku, na peníze ani na umění. Dokonce máme jen jedno rizikové, leč silné období v tomto měsíci. Zato nás čeká 21.6. letní Slunovrat a s ním prastarý svátek Litha…Hned za ním pak Svatojánská noc, plná magie, rituálů a pokladů.

O Svatojánské noci můžete najít skutečný poklad, když najdete zlaté kvetoucí kapradí, ale s ohledem na postavení ostatních planet v tyto dny, můžete objevit poklad i v člověku. A bez kapradí.

Pro lásku je doba Slunovratu a následné takzvané Svatojánské noci přímo stvořená.

Také úplněk bude vlastně přívětivý,  přeje hromadným akcím, soutěžím novým projektům. Ano, i přes retrográdní Saturn…

O tom více klasicky ve videu:

 

O lásce bude tentokrát, jak jste slyšeli i Novolunní.

Prakticky je červen věnován vodě a ohni a o tom také bude i po rovině oblastí, které mají tyto živly na starosti.

Pouze tedy, jak už jste slyšeli se mezi 16. a 20. červnem zdržte všeho, co byste konali s malým rozmyslem, to v soukromé rovině, auty jezděte spíše pomalu, pozor na všechno, co má něco společného s ohnivým živlem a bohužel sem patří i nejrůznější nesoukromé akce příliš akčních lidí, kteří ohnivý živel mají za jediný argument.

Klimaticky je červen spíše o zvratech, což může vypadat jako: když něco, tak náhle a s vervou. Silné bouřky budou rychlé, krátké, ale zato echtovní a voda se bude chovat podobně.

Do garáže bych k ruce připravila pytle s pískem, plovací rukávky, hasící přístroj a svíčky.

A teď už detaily pro jednotlivá znamení.

 


KOZOROZI

Až do úplňku by se ani Kozorozi neměli nijak zásadně zajímat o praktický svět. Pokud ano, tak jenom okrajově. I vy zřejmě v současné době řešíte předně vztahy. Mělo by se vám v téhle oblasti i dobře dařit.

Kozoroh, jehož domovskou planetou je právě přísný Saturn, dokáže pohyby a aspekty této nemilosrdné planety velice dobře zužitkovat, takže i zpětný chod vašeho patrona od 4.6. využijete beze zbytku. Vypořádáte se nejen s věcmi z minulosti, ale také možná s lidmi.

A jak už je to u Kozoroha zvykem, tak to bude navždycky.

Čím blíže k úplňku, tím více se bude vaše pozornost otáčet k vztahům rodinným, zejména pak ke starší generaci. Jste ale plní elánu, něco v této oblasti vylepšit a máte neotřelé nápady.

Úplněk bude pro Kozorohy aktivně relaxační a patrně hodně Kozorohů vyrazí do společnosti. Zazáříte v soutěžích.

Hmotný svět se k vám přitočí krátce po úplňku a s tím by, hlavně kolem 15. června mohla přijít i pracovní nabídka, nebo nějaká zajímavá smlouva v rámci podnikání.

Období Slunovratu, ale prakticky i další období až do konce června včetně novolunní je to jednoznačně o citech, o lásce o partnerských věcech a s ohledem na tou dobou rozněžnělý Saturn, by to mělo na sebe brát podobu spíše pozitivní, spíše milou a hodně zásadní může být v téhle rovině zejména 30. červen.

Zdravotně: Prakticky byste neměli mít větší potíže, pouze uprostřed června více hlídejte krk a dýchání.

 


VODNÁŘI

Hodně Vodnářů zřejmě v tuto dobu řeší potřebu osvobození se od něčeho starého, aby byl prostor pro něco nového. To si navíc dokážete docela dobře představit, dobře se vám tvoří vize a plány a stavíte je na reálných a dosažitelných věcech.

Přerušte tuhle bohulibou činnost ale 4.6. a pak se k ní vraťte v červenci.

Přes úplněk by se mohla dostavit nějaká zpráva, která s tímto souvisí a bude pro vás pocitově dokladem, že jdete správným směrem. Nejhorší je Vodnář, co stojí. To by se vám teď dít nemělo.

Po úplňku budete více praktičtí, maličko se odkloníte od toho pocitového a své plány dorovnáte zřejmě i detaily hmotnými. Obecně by se vám až do 15.6. mělo hmotně dařit.

Ne, že by se po tomto datu dařit přestalo, ale je možné, že se vaše pozornost bude muset odklonit od soukromých plánů, od té interní cesty, k něčemu více obecnému. U většiny Vodnářů to budou děti, hlavně ty dospívající a nějaké drobné potíže kolem nich.

Rovněž byste, hlavně 17. až 19.6. mohli prožít nějakou nepříjemnost na veřejnosti či na pracovišti.

Naopak Slunovrat, a také novolunní by měly Vodnářům přinést uvolněnou dobu, hodně emoční a citovou a hlavně novolunní přeje u Vodnářů nějakému novému seznámení, nebo zprávám, veskrze soukromého charakteru a povětšinou pozitivně.

Poslední červnové dny jsou vůbec přímo blahodárné pro Vodnáře, kteří se zabývají uměním, tvorbou, grafikou, písemnými formami vyjádření pocitů a také pro ty, jejichž náplní je péče o druhé.

Zdravotně: Na začátku června si dejte pozor na vše, co je na povrchu těla, uprostřed června pak na hlavu a nervovou soustavu.

 


RYBY

Teď ještě zdaleka tolik ne, ale jistě už cítíte, jak moc se zajímáte o všechno pocitové, emoční, jak vás zaměstnává vztahová oblast.

Teď, až do úplňku je to ještě takové komunikační a nabité energií, hodně řešíte, co se vám líbí a co ne, snažíte se s tím něco udělat a také nejspíš rekapitulujete minulé věci, které proběhly. To ten couvající Saturn.

Úplněk by měl být pro Rybky příznivý překvapivě spíše pracovně, co do nápadů a nabídek, ke kterým byste se měli postavit rozhodně a energicky.

Elán vám o úplňku nechybí.

Po úplňku ještě honem zařiďte věci hmotné a ekonomické, mělo by se vám v téhle oblasti dařit, pokud je potřeba něco velkého koupit, nebo objednat firmu na výměnu komína, či instalaci hromosvodu, neváhejte!

Bude to na úkor citové oblasti, ale nebojte, ta si vás najde.

Ale ještě ne.

Mezi 15. a 19.6. pusťte hromosvody, cihly a všechno, nechoďte do davu, vyhněte se Býkům, Kozorohům, a zbylým 11 znamením zodiacu a pokuste se bez úhony přečkat tohle v červnu jediné kritické období.

Když se to podaří, tak pak Slunovrat, Svatojánská noc, Novolunní a prostě celý zbytek červena asi nevyjdete z emocí, něžností, jste hotový samaritán, jste působivý, sexy, jste plní empatie a vůbec je to Rybí.

Váš Neptun a s ním i Slunce, Venuše, Mars i Merkur se milují. Snad u toho i slastně kňučí. A vy s nimi.

Zdravotně: Uprostřed června si hlídejte tlak, oběh a nerozčilujte se! Jinak pohoda.

 


SKOPCI

Vzhledem k tomu, že zásadní planety, Mars, Jupiter i Chiron jsou v tuto dobu ve Vašem znamení, bude to patrně o tom, že si hodně z vás, Skopců momentálně aktivně řeší vztahy a dík Saturnovu zpětnému pohybu z minulosti, mělo by ono řešení probíhat velice akčně.

Kolem 10.6. by se dokonce měla nějaká zásadní věc vztahová vyřešit, nebo se může stát, že potkáte zcela někoho jiného, než koho jste řešili. Jednoduše až do úplňku ani Skopce hmotná oblast moc nezajímá a když musí, tak to chtějí mít rychle za sebou.

Úplněk bude pro Skopce milý, přívětivý a patrně sportovní. 

Peníze a hmota dostihnou Skopce kolem 11.6. a budou se jich, více v pozitivním smyslu držet až do 14.6. Zařiďte v tuhle dobu co potřebujete, ať už je to investování, nákup něčeho objemnějšího, žádost o zvýšení platu, nebo oprava domu.

Pak už totiž až do 20.6. večer nedělejte nic, mimo namazání rohlíku s máslem, nebo lehkých hovorů s lidmi, které dobře znáte na bezvýznamná témata typu „Tráva je zelená. Ano máš pravdu, je zelená“.

Je to konfliktní období, období rizikové, nebezpečné, a pro Skopce, kteří jsou ohniví a jejichž planetou je sám Bůh války, zejména!

Já bych se položila do stínu a pozorovala plující oblaka.

Alespoň si dáchnete, abyste se mohli se Slunovratem vymrštit a bez obav se vrhnout do dalšího návalu lásky, romantiky, nových známostí, nových zážitků, dobrodružství a příjemně probdělých nocí, protože to přesně vás čeká nejen o Slunovratu, ale i přes Novolunní až do konce června.

Zdravotně: Uprostřed června pozor na úrazy v horní polovině těla a na konci maličko hlídejte močové cesty a ledviny.

 


BÝCI

Hodně zařizování mají patrně Býci teď kolem domova ve smyslu, kde se vlastně takto cítím? A budu se tak cítit i zítra? Je to o vztazích, moc to pragmatické není, protože to, co momentálně asi zaměstnává Býky nejvíc, je, s kým…možná víc, než, kde.

Mělo by vám tohle vydržet až do 8.6. a zřejmě budete i dost aktivní, takže by se dalo říci, že za týden množná vyřešíte to, co jste nezvládli za měsíce.

Úplněk, by mohl Býky trochu unavit, nebo možná půjde o následek předchozího týdne, takže většina Býků vezme za vděk otomanu, nebo lehké večeři ve stylové restauraci. (to kvůli aspektům vaší Venuše a Jupitera).

Krátce po úplňku si vás vyžádá asi nějaká záležitost právní, pracovní či podnikatelská. Může jít i o novou nabídku, nutně nemusí být zvenku, ale i klidně návrh stávajícího zaměstnavatele, a protože je vám stále nakloněn Jupiter, bude vaše rozhodnutí do budoucna přínosné.

Pokud budujete domov, klidně kupte něco drahého, co má dlouho vydržet. Neměli byste chybovat.

Takto se můžete bez obav bavit až do 14.6.

Potom, a asi pozorné Býky nemusím varovat, protože to poznají sami, je doba bezpečných investic ta tam.

Patrně to poznáte podle toho, že se něco malého rozbije, nebo může jít o spor se sousedy, případně cizími lidmi kolem vašeho domu nebo majetku.

Ne, nic strašného, ale dejte pozor a soustřeďte se na hlídání všeho, co je vaše. Jo, klidně i partnera. Býk je dost majetnický na to, aby se tam dal zahrnout i protějšek. Ostatně, je přece váš.

Doba temna přejde 19.6. večer.

Pak už nastává ono avízované, i pro Býky příjemné období, které s sebou vezme Slunovrat, Svatojánskou noc i Novolunní.

U novoluní se ve vztahu k Býkům pozastavím, protože zvláště pro Býky je to doba, kdy by mohli obdržet nějakou zásadní nabídku partnerskou. Nevylučuji žádost o ruku.

Konec měsíce… pohoda!

Zdravotně: V rizikovém období, tedy mezi 14. a 20. červnem si hlídejte kolena, klouby a všechno, co je v těle tuhé. (ne, játra, ne ).

 


BLÍŽENCI

Využijte Slunce ve vašem znamení, a k tomu i hezky postavený Uran a Jupiter a od 4.6. i retrográdní Saturn, abyste teď vyřešili a navždycky uzavřeli nějaké resty z minulosti. Ponejvíce si vaši pozornost zaslouží vztahy, a to zejména vztahy se zemitými znameními.

Nutně nemusí jít o konfrontaci, hodně si toho vyřešíte díky Uranu v sobě, nebo díky nějakým informacím, které jste nevěděli, nebo vědět nechtěli.

Naopak je to ale také dobré období pro novou známost, která by v tomto případě, tedy, že by k ní Blíženci došli v této době, byla vzdušná, nebo ohnivá.

Nějaký hodný Skopeček?

Klidně se bavte i přes úplněk, který je pro Blížence také pěkný a z většiny Blíženců udělá příjemné a pozorné společníky i aktivní parťáky.

Od 10. do 13. se hmotné období zřejmě dotkne všeho, co Blížence někam posunuje. Takže může jít o nákup kola, stejně jako vozu, každopádně prohloupit byste neměli a investice by se vyplatila, i když půjde jen o výměnu oleje, nebo duše. (jo, ten bicykl).

Rizikové období od 15.6. se u Blíženců týká především práce, pracovních věcí, kolegů, nadřízených a platu. Doporučuji dělat v práci, že jste robotická inovace nejlepších japonských programátorů. Rozhodně nedávejte nohy na stůl a nepouštějte do hovorů s šéfem, zvláště pokud je Kozoroh, Býk nebo Štír. Pokud se vám i přes varování povede skončit na dlažbě, tak pak už tu dlažební kostku klidně vrhněte, to už je jedno.

Rizikové období Blížencům končí s půlnocí 20.6. a od té chvíle, tak jako většina z nás, už budou jen plout na obláčku.

Žádná hmota, žádné nákupy, žádné pracovní starosti, jenom vztahy, láska, cestování, objevování a veskrze příjemné chvíle, ponejvíce ve dvou.

Novoluní bude hovorné a vodní…co takhle společná lázeň někde ve wellness?

Až do konce měsíce s vámi bude i legrace.

Zdravotně: Uprostřed června pozor na pády všeho druhu a nárazy na tvrdé předměty.

 


RACI

Není prakticky žádná emoce, kterou by si Raci tento měsíc neprošli, kterou by nepocítili, nezakusili. Patrně začnete tím, že naládujete city a pozornost do dětí a starší generace.

2646790 1920x1080 DesktopNexus.com

Dalo by se říci, že do úplňku budete lítat od maminky a babičky, k potomkovi a všemožně se starat o jejich blaho. Tohle ale nebude jen o pocitech a slovech. Raci by měli být v téhle oblasti a v téhle době i velice činorodí a akceschopní.

Úplněk vás ještě v pocitech neutopí, i když už máte zaděláno. Je možné, že prožijete 14. červen spíše u dobré kamarádky, nebo kamaráda, případně u dobrého vína a filmu a podobně.

Pak všechno, od práce přes nákup tapet soustřeďte pokud možno na tuto dobu s tím, že byste měli být spíše úspěšní, protože tady vám Merkur přidá racionální a méně osobní přístup, což bude potřeba.

Od 16. do 20.6. tedy ono rizikové období, zřejmě sejme Raky ponejvíce citově a emočně. Jde o pár dnů, to vydržíte. Cokoli by se mohlo pokazit po vztahové rovině, to by se mohlo soustředit do těchto dnů.

Pokud budete ti šťastní, budete prostě v tomto týdnu jenom depresívní, uplakaní a přecitlivělí, ztratíte peněženku, spadne vám mobil do kanálu … nebo můžete být smutní zcela bez důvodu. Nějaký se ale vždycky najde. Co třeba mizející Deštný prales, korálové útesy… to by jeden plakal. Zejména pak Rak.

Pralesy se zalesní a korály ozdraví se Slunovratem.

Asi ne doslova, jenom na to přestanete myslet, protože Slunce přechází do vašeho znamení a s ním zateplení Račí duše.

Z Raka to vytvoří bytost působivou, milou, empatickou, neuvěřitelně přitažlivou a jemnou … těžko odolat. A ono tedy ani Raci touhle dobou neodolají. Všude kde si lze vychutnat dotyk, či vyprodukovat cit a emoce, to bude vaše prakticky až do konce měsíce.

Novoluní ve vašem znamení by navíc mohlo přinést novou lásku, nebo oživění té stávající…jednoduše si to užijte!

Jste nekonfliktní a tak jemní, že i skalní masívy budou ve vaší přítomnosti tát, jako arktický ledovec od roku 2012.

Zdravotně: Uprostřed června, tedy v onom krizovém období pozor na nervy, náhlé hroucení a hlavně nepijte alkohol. Kolem novu pozor na žaludek a střeva.

 


LVI

Lvi to mají patrně teď v začátku měsíce trochu roztrhané na: hrozně potřebuju něco, ideálně všechno vyřešit, protože na to mám sílu, a protože je to třeba… a na: jenomže co když to budu tlačit doleva, abych pak zjistil, že to mělo být doprava.

Pokud potřebujete jenom nějakou jednu zásadní informaci, pobídku, nebo impulz, počkejte po úplňku.

Úplněk by vás měl zklidnit, protože odkloní vaši pozornost k nějaké moc zajímavé nabídce pracovní, nebo nápadu, či tak něco a to se bude týkat výhradně vaší práce, podnikání, nebo investic. Mělo by to být pozitivní nebo určitě hodně zajímavé.

Všechno, co jste před tím řešili se tím jakoby uleží.

A nechala bych to ležet i mezi 16. a 20.6., ale to poznáte sami.

Rizikové období by mohlo u Lvů zasáhnout předně mezilidské vztahy, ale také partnerské a rodinné. Rozhodně je to ale o tom, že sice s vaším rozstřeleným Sluncem tedy jaksi popraskaným egem a pochybnostmi o důvěryhodnosti některých lidí, to nebude slast, na druhé straně máte hodně potenciálu a dobrých nápadů.

A hlavně…koncem kritického období se vám postaví do cesty člověk, který pro vás bude velkou pomocí.

Můžete mu to záhy oplatit.

A to hned od Slunovratu, tedy od 21.6. kdy už se vám bude jenom dařit.

Vzhledem k tomu, že jste od 22.6. do 29.6. přímo miláčkem Jupitera, a protože na vaší straně v tu dobu stojí také Venuše, budete mít nejen štěstí, ale tam, kde bude třeba, zazáříte i šarmem a férovým přístupem s dávkou humoru a nadhledu. Bude to oceněno.

Novolunní vám slibuje romantiku a nadále i zázračná řešení vašich obtíží.

Lvi a Panny navíc poslední dva červnové dny může čekat mimořádně výhodná ekonomická nabídka, nebo dokonce výhra.

Zdravotně: Pozor na hlavu (pijte a nepřehánějte se sluncem) a pozor by si v kritickém období měli dát vysokotlací Lvi.

 


PANNY

Panny by v začátku června měly být jednak dost uvážlivé a k tomu ale i velice aktivní a plné energie. Ta je ovšem sice bouřlivá, ale chová se díky vašemu nestabilnímu Marsu jako hořící suché jehličí. Zahoří, vzplane a zhasne.

Prostě musíte pořád zapalovat.

Přeloženo do češtiny, jste výkonné, chytré, praktické, ale hrozně rychle se unavíte a vyčerpáte.

Nabít by vás mělo období přes úplněk, tedy 14.6. kde vám bude příjemně a milo a také těšně po něm, protože přichází energie, ve které sice nejste doma, ale zato jí potřebujete. 

Je to energie Střelce, tedy Jupitera.

Využijete, co využít půjde, zařídíte, co bude třeba, Merkur vás doslova vodí za ruku a Jupiter vám umetá cestičku. (kdo ví, zda po ní nehází i růžové plátky).

Z období červnového ekonomického postavení planet, můžete vyjít bohatší nejen o peníze, ale také o dary, nabídky, návrhy a novinky hmotného charakteru.

Všechno, co je třeba zařídit úředně naštelujte na dobu do 16.6.

Pak, jako všichni ruce pryč a odpočívat.

V Případě Panenek by nepříjemné období mohlo zasáhnout předně věci ze strany soudů, úředníků a písemností.

Rovněž bych na vašem místě necestovala, protože hrozí potíže v zahraničí opět úředního charakteru. Takové ukradené doklady v Benátkách, nic moc hitparáda.

Od 21. 6. ale mají i Panenky slíbeno pěkné období a hodně lásky a hřejivých náručí. I vy samy budete k pomilování. No může být něco krásnějšího, přitažlivějšího a čarovnějšího, než Panna o Svatojánské noci?

Ani Novolunní nezapomnělo na Panny s láskou a romantikou a můžete se dočkat vyznání, na které jste čekali. I vyznání, se kterým jste vůbec nepočítali. To díky Jupiteru a energii Raka.

Konec června si Panny užijí příjemné chvíle a dlouhé, dlouhé noci.

Poslední dva dny navíc můžete přijít k hmotnému prospěchu.

Zdravotně: Panna je na zdraví opatrná jaksi přirozeně, ale přece jenom po celý červen hlídejte spodní část nohou a páteř v oblasti kříže.

 


VÁHY

Čím blíže k úplňku, tím bohatší by měla být plyšová ouška Váhy na dobré zprávy, které začnou těmi praktickými a také úředními, co se mohou týkat domova a bydlení až po zajímavé novinky z oblasti vztahové a rodinné.

To všechno se stane patrně mezi 2. a 4. červnem a pak se přidají i výrazně oživené věci z minulosti, které dostanete možnost řešit.

Kolem 10. se navíc může stát, že se dozvíte, že se nějaká věc z minulosti vyřešila sama.

Poděkujte Saturnu a jeho couvání a také Jupiteru, který se rozhodl vás odměnit.

O úplňku nejspíše odmítnete nějaké pozvání od přátel, nebo odvoláte návštěvu příbuzných, protože si potřebujete udělat chvilku pro sebe, srovnat se a ustálit rozkývané mističky.

Je to dobrý nápad, protože těšně před úplnkem, nebo během něho může přijít nějaká zpráva patrně pracovního nebo hmotného zaměření, která má něco společného s minulostí a měla by to být zpráva očekávaná.

Možná vám povolí stavbu garáže, možná vám přiklepnou lázně, možná půjde o jiný druh úředního posvěcení něčeho, co jste chtěli.

Potom, jak už to tak v červnu máme všichni, se zkuste obrnit trpělivostí a předně si hlídejte nervy.

Nejvíce ohrožená je u Vah v tuto dobu, u vás mezi 15. a 19.6. oblast skupinových aktivit, ale také hromadné dopravy, automobilové dopravy … patrně by nešlo o vaši chybu, ale nabouraný zadek na parkovišti s viníkem co ujel, nepotěší.

Může se také jednat o nedodržení nějaké dohody či smlouvy… Prostě Váhy to mají společenské a spojené se špatným jednání ze strany jiných.

Také pro Váhy je ale slibným obdobím období od Slunovratu a dál.

Konkrétně mezi 21. a 24. červnem by se Váhy mohly seznámit, mohly by dostat nějakou nabídku, která se týká výhradně vztahů, kolem 28. června a přes novolunní máte moc hezké aspekty, co se týče rodiny a od novu dál budete navíc velice přitažlivé, krásné a něžné Váhy.

I přes vaši horoskopem danou stydlivost, budete k nepřehlédnutí a budete velmi hovorné. Zejména poslední dva dny v červnu.

Zdravotně: Červen vám oslabil zejména systém dýchání, takže Váhy alergické ví a okrajově (hlavně Váhy zářijové pozor na oči.

 


ŠTÍŘI

Štír s postavením Uranu v Býku moc pracovat neumí a může se vám proto zdát, že ať makáte sebevíc, jako byste loupali ořechy.

Čím víc, tím víc.

Uklidní vás až úplněk. To proto, že ho patrně strávíte odpočinkem či péčí o tělo někde v bahenních koupelích s kalíškem něčeho dobrého v ruce a pohledným masérem.

Hlavně se o úplňku nevrhejte do samoty.

Doba poúplňková je dobou hmotnou a u Štírů by se mohlo jednat o výrazně zajímavé hmotné vyhlídky, nabídky, smlouvy a ujednání, které mohou s ohledem na váš Saturn mít i dalekosáhlé pozitivní důsledky.

Ve vašem případě, jsou nejzajímavějšími dny pro tento model 14. a 15. a také ještě 16. června do 15:30 

Pak už platí i pro Štíry nepřepalovat, nepracovat, nepřepínat se a hlavně si dávejte dobrý pozor na Saturn, který si vás našel a míní se s vámi vypořádat.

Ono to může být i pozitivní, protože může přijít satisfakce za něco moc dobrého, s čím jste už ani nepočítali, ale rovněž tak se může jako bumerang vrátit každá chybka.

Velmi dobrý by si Štíři měli dát pozor v tuhle dobu, zejména pak 16.17. a 19.6. na zdravotní stav. Cokoli víte, že máte oslabené, víte-li o něčem, co jste v minulosti přehlíželi, tam obzvláště pozor!

I Štíry čeká ale příjemná doba od Slunovratu dále a u vás zejména 22.6. kdy je to moc a moc o lásce a vztazích, a také 23.6. i přes novolunní 29.6. které slibuje některým nový začátek a jakési rozjasnění a vhled do věcí tím správným úhlem pohledu.

Poslední dva dny v červnu (tady tvoří Štíři výjimku kvůli postavení Neptuna v Rybách vůči jejich znamení) buďte opatrní na přílišné emoční vypjetí. 

Zdravotně: Vyjma toho, co jsem naposledy jmenovala, by si v kritickou dobu měli Štíři dát pozor na cévy a krevní oběh.

 


STŘELCI

Myslím, že hodně Střelců si ted spíše užívá nápor energie, kterou patrně vybíjíte mezi příteli, ale i rodinnými příslušníky. Jakoby si mnoho Střelců oddechlo, že je něco složitého za nimi, a že konečně mohou vykročit kupředu bez zátěže.

Máte hodně nápadů, jak co dál dělat ponovu, aktivně řešíte i minulost a celkově by se dalo říci, že Střelci ke stratosféře v tuto dobu hledí s optimismem.

V době úplňku protože je to úplněk ve vašem znamení a s ohledem na postavení Slunce a Uranu, může přijít pocit křivdy z minulosti, prostě můžete mít dojem, že jste si něco nezasloužili a podobně, ale to vás záhy přejde, protože na vás myslí i Jupiter a ostatní planety po rovině hmotné a pracovní, ale v případě Střelců také úřední, rodinné a prestižní.

Na co sáhnete, to by se mělo podařit.

Navíc jste v tuto dobu i mimořádně komunikačně nadaní, takže všechny zkoušky a testy, kde je potřeba mluvit nebo psát, byste měli mít v kapse.

Kritické období je u Střelců nebezpečné hlavně psychicky a zejména tam, kde půjde o minulost a nevyřízené věci. Jakoby se vám připomenou ty křivdy, co se maličko ozvaly o úplňku. Můžete tento kritický necelý týden skutečně hodně řešit, ale důležité je, že i vyřešit něco, co do života už nechcete a míníte to uzavřít.

Vracet se v tuto dobu, není vhodné. Je to jen léčka od Saturna a Pluta.

Hned Slunovratem si zlepšíte chuť, protože v případě Střelců to hned 21.6, zavání seznámením, nebo vyznáním a podobně a v tomto duchu se Střelci ponesou až do konce června.

Novolunní to může ještě korunovat nějakým moc příjemným zážitkem, který by měl být ve společnosti, ale přesto bude velice intimní. (ne tohle jsem zrovna nemyslela, takhle hromadně! Spíše třeba nabídka k sňatku v restauraci, na pouti a podobně).

Zdravotně: Prakticky po celý červen si, Střelci dávejte pozor na záněty a taky pozor na úpal. Máte to o tom ohni ze všech znamení nejvíc. Sirky ve stodole jsou samozřejmě do rizik připočítány také.

Přeji všem Popelkám o nepopelkám krásný, příjemný

a na hřejivé zážitky bohatý měsíc červen!

🌞

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

 

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
8 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ivik
Ivik
3 měsíců před

Milá Míšo tak auto jsem koupila a je naprosto super.Dala jsem na tvou radu a své pocity.To auto je přesně co jsem chtěla můj milášek smile Moc ti děkuji za radu :-)))

Bosorka
Bosorka
3 měsíců před

Zpětný chod Saturna od 4.6. a “úklid” pro Kozorohy v praxi – jj, půlku noci jsem se snažila osvobodit netopýra, co se mi zaseknul v předsíni. Ten mi dal, málem to se mnou seklo laugh A hned jsem hledala Lexikon zvířecí magie, copak mi to “batman” nese za zprávy laugh Vyšší síly v akci…

Helena17
Helena17
3 měsíců před

Ahoj Míšo,
zdravím Tě a ráda bych se zeptala na zdraví a lásku?
Děkuji račice Helena

Děkuji za horoskopy, které tak skvěle každý měsíc děláš.
Měj se krásně.

Ivik
Ivik
3 měsíců před

No já by jsem potřebovala vyřešit koupi auta,jasně že ne nového,nějaké ojetiny,ale mám obavy aby jsem nekoupila něco do čeho by jsem jen strkala peníze.Je vhodný pro mne štíra měsíc červen a kdy se tak do toho vrhnout?

Ivik
Ivik

Tak se vrhám do toho teď už mám vyhlédnutého mazlíčka. Děkuju za radu. Přeju hezký den smile

tibetusmev   protibet 1
8
0
Would love your thoughts, please comment.x