anotace 7
Magie

Horoskop pro všechna znamení – listopad 2019

266 Shares

Přeji všem pěkný den u listopadových horoskopů. Tento měsíc bych nazvala měsícem mediálních událostí, nových informací, převratných událostí a také výzev. Nebude to legrace. Taková aktivita planet na jedné straně a současně nedostatek zdrojů energie na straně druhé, to může hlavně v první polovině měsíce dost vyčerpat.

Stejné to totiž bude i v našich soukromých životech.

Více už tady osobně:

 

No tak to vidíte.

Ještě jen dodám, že klimaticky je listopad měsícem ohně a vody. Tipla bych záplavy, které by mohly postihnout Španělsko, požáry v oblastech kolem Řecka a na sopečnou činnost by si mělo dát pozor Japonsko a Asie.

Možná bych se co do společenských událostí v listopadu vyhnula Francii.

Tady u nás zahrozí asi okolo 20. listopadu voda.

A teď už na vaše jednotlivá znamení.


KOZOROZI

Začátek měsíce bude pro Kozorohy takový kostnatý, až skoro žulový. Mohli byste až mnohdy nelogicky trvat na nějakých zásadách, které se vám nebude chtít, ani po silné argumentaci měnit. Jste rigidní a umanutí.

Nadřízení Kozorozi se budou chovat skoro jako druhý Pol – Pot. Podřízení rohatí nabudou dojmu, že jejich šéf je blbec. (hlavně mu to neříkejte).

Co se vztahů týče, je to podobné, navíc kladete na protějšky nebývalé nákroky s tím, že zapomínáte, že polibek není jenom potencionální zdroj nákazy.

Je možné, že mnoho Kozorohů je nastydlých, nebo je trápí záda.

Finančně žádná nová aktivita, takže jste vděčni za starou a v duchu hesla, hlavně ať to není horší, se vám příčí utrácet i za rohlík.

Úplněk 12.11. bude v Býku, takže to pro Kozorohy znamená, že jejich pohled se upře hlavně na hmotu. Tedy žádný moc velký rozdíl v porovnání s předchozími dny.

Kolem 13.11. byste měli zaznamenat uvolnění a mohli byste dokonce přijmout pozvání do společnosti. Nejspíš moc pít nebudete, protože budete myslet hlavně na práci a povinnosti.

Po stránce vztahů se vám vylepší nálada až kolem 15.11.

Od téhle chvíle budete více aktivní a bude s vámi i řeč. Budete dokonce vtipkovat a čeká vás i nějaká dobrá zpráva z oblasti rodiny a příbuzenstva.

Konec měsíce konkrétně od novoluní 26.11. a s tím i přechodu Venuše, bude pro Kozorohy víceméně příjemný a o mnoho živější než jeho začátek.

Kolem 27.11. si jen dávejte pozor v zaměstnání.

Mohly tam být nějaké změny, které byste, jako staré konzervy mohli nést přece jenom trochu nelibě.

Zdravotně: Hlavně záda a horní cesty dýchací.

 

VODNÁŘI

První polovinu měsíce vás planety proženou. Pravděpodobně nevíte, kam dřív skočit, co dřív řešit a navíc můžete mít dojem, že se všechno úsilí míjí s účinkem a energie je vyplýtvaná přímo ukázkově.

Kolem úplňku 12.11. patrně dojdete přesvědčení, že nemá smysl do čehokoli investovat a že bude lépe počkat, což se tak trochu vyplatí, protože vám nějaká energie zbude na druhou půlku měsíce, kde se bude aktivita jevit více efektivní.

Kolem 19.11. asi budete spíše ve společnosti přátel, nebo se budete věnovat rodině, kde byste mohli řešit, nějaký problém s nepoctivostí a naivitou starší generace.

Někdo ocení vaše slova, nebo čin z minula, a to kolem 20.11.

Pro Vodnáře začíná období aktivity a pozitivnější časy kolem novoluní 26.11.

Nejspíš to začne úředními věcmi a také financemi.

Budete mít lepší pocit z toho, co děláte a do čeho vkládáte naděje.

Po stránce vztahů mají planety, zvláště Venuše pro vás cosi moc příjemného kolem 19.11. a také pak ještě kolem 23.11.

Dávejte si pozor na hmotný majetek kolem 28.11.

Zdravotně: Pozor na hlavu, dutiny a Vodnáři s migrénou by se měli pro první polovinu měsíce zásobit kvalitním léčivem.

 

RYBY

Rybičky patrně teď nejvíc zaměstnává zdraví a nervy. Ono to asi souvisí, ačkoli nejvytíženější je pohybový aparát a krk.

To vás může oslabovat, navíc si nevíte rady po stránce vztahů.

Je možné, že spíše nevíte, co se po vás chce, nebo jak nejlépe specifikovat to, co vám vadí, nebo co byste si přáli. Je také možné, že jste to specifikovali a zůstali víceméně nepochopení, nebo máte ten dojem. Můžete mít dojem, že tohle už tady jednou bylo.

Kolem úplňku 12.11. by se to mohlo trochu změnit a vaše slova budou více logická, než pocitová a reakce okolí srozumitelnější.

Planety vám popřejí i ve finanční a umělecké oblasti a to u vás zhruba od 15.11.

Pravděpodobně, by vám mohlo přijít nějaké vyjádření, které by nemělo být špatné, zvláště tam, kde se jedná o umění, zkoušky, pohovory a podobně.

Následuje oblast vztahů, kde se konečně něco pohne kolem 20.11.

Pracovně bych to nehrotila minimálně do novoluní. Pak to bude asi příjemnější.

Oblast rodinná vás nejspíš zastihne kolem 23.11. a to zprávou, která by se mohla týkat bydlení a domu.

Na psychiku a špatné zvládání emocí ve vztazích si dejte pozor kolem 29.11.

Nedělejte radikální kroky, byli byste příliš přecitlivělí, ale naopak můžete udělat velmi dobré rozhodnutí v oblasti práce a praktických věcí.

Zdravotně: Krk, psychosomatické potíže a oblast kyčlí a lýtek.

 

SKOPCI

Snažíte se na všech frontách, ale jde to strašně ztuha, protože jste unavení. Jako když voják začne mít dojem, že možná prohraje, protože protistrana má lepší, modernější arzenál, ale pořád dlabe nožíkem žulový masív.

Možná na vás někdo tlačí, abyste se rozhodli, a vy máte dojem, že to teď není možné, protože nemáte dost informací.

Ty sháníte, ale zatím marně.

Kolem úplnku 12.11. by ale nějaká zásadní informace, a to bude spíše rovina praktická, měla přijít a vypadá to, že se bude náramně hodit.

Rozhodnutí ale i tak nechte ještě chvíli odložené.

Po 19.11. je pravděpodobné, že se dozvíte nějaký poslední střípek, který jste potřebovali a může být i dost překvapivý.

Že bylo dobré počkat, ukáží asi následující dny, hlavně doba po 23.11.

Na rodinné události to bude u Beránků bohaté asi kolem 25. a 28.11. Půjde hlavně o děti a hlavně o ty dospívající.

Budete mít ale touhle dobou už dost energie. Mars je na vaší straně a Venuše vás hezky uzemnila.

Ta se mimochodem k vám velice mile zachová poslední tři listopadové dny.

Zdravotně: Pozor na oblast spodní části nohou a také ruce kolem ramen.

 

BÝCI

Také Býci jsou v očekávání, ačkoli právě pro Býky ještě není začátek listopadu tak náročný. No vážně, podívejte se třeba na Rybky, nebo na Raky, jak jsou na tom a pak si stěžujte.

Většina Býků má asi v současné době pocit, že ekonomicky by to mohlo být lepší, ale vyčkávají a dost možná stehují skříně v bytě.

Nadto je ale zajímavé, že právě Býci jsou v tuhle dobu hodně emotivní, hodně přecitlivělí a to jim právě podobné není.

Patrně prioritně, na rozdíl od ostatních znamení, řešíte vztahy a lásku.

Můžete mít dojem, že právě tady jsou mezery, které vám do budoucna dělají vrásky.

Období kolem úplňku 12.11., který je ve vašem znamení, ale strávíte přeci jen starostmi praktickými a hlavně také úředními.

Oblast práce čeká na vše přičinění kolem 17.11. a to vlastně vydrží až do konce listopadu.

Hodně toho uděláte, zařídíte a vyřešíte po 19.11., kdy by se vám mohlo dostat do ruky nějaké zjištění, díky kterému si uděláte obrázek o některých lidech, nebo zcela rozkryjete potřebné úseky nějaké věci.

Je ale pravda, že jste dobře připraveni, protože některé kroky jste učinili už říjnu, ale tady budete asi už přesně vědět, do čeho jít a do čeho ne.

Na úředníky a jejich náramnou schopnost otrávit život si dejte pozor kolem 28.11. Hlavně bacha na všechno co prošlo kolem ohně, a to 30.11.

Takže i elektriku.

Zdravotně: U Býků je to v listopadu hlavně hormonální hladina a hladina cukru. 

 

BLÍŽENCI

Už jste měli lepší období, ale zase to není tak strašné, hlavně po rovině vztahů. Hodně se vám ukázalo a hodně osvětlilo už koncem října a dost možná jste přišli na to, co vám něco dá a co bere.

V zásadě jde říci, že na rozdíl od ekonomických, pracovních a rodinných věcí, jsou ty vztahové u mnoha Blíženců teď u ledu.

Kolem úplňku 12.11. vás planety hodí před nějakou praktickou a spíše úřední záležitost, ale neměli byste to pokazit. Spíše naopak.

Od zhruba 16.11. by se vám mělo dařit hlavně co se týče aktivit, které jste rozjeli v minulosti a do kterých vkládáte naděje hlavně podnikatelsky a ekonomicky.

Nějaké dobré zprávy a honbě věcí se pohne kupředu.

Tohle bude na úkor vztahů, takže je moc dobře, že se jimi začínáte znovu zabývat teď.

Po 19.11. byste totiž mohli obdržet nějaké cenné informace, nebo se dozvědět cosi zásadního, což může být motivací k nějakému rozhodnutí, které si říká o realizaci o a po novoluní 26.11.

Je možné, že poslední tři listopadové dny, se vám ozve někdo, kdo bude žádat pomoc, ale vám se moc chtít nebude.

Může totiž jít o někoho, kdo vám naopak v minulosti, když jste potřebovali, moc neprospěl.

Asi ale budete velkorysí. Tak si to myslí vaše Venuše, která je spíše o pocitu povinnosti. Dost možná morální.

Zdravotně: Dávejte si pozor na nemoci, které jsou nakažlivé a na úrazy související se zájmovou činností a sportem.

 

RACI

Po stránce vztahů s těží vyčkáváte, protože vlastně máte dojem, že by to tak bylo správně, ale uvnitř vás to asi nutí k rozhodnutí. To dělá ten Střelec. Nemáte ale dost informací, abyste zaujmuli stanovisko.

Opakem je oblast pracovní a ekonomická, kde se snažíte udělat maximum a daří se tak napůl, protože všechno je to nějak vydřené, protože chybí hnací síla.

Úplněk 12.11. a období kolem něho vám přinese velice zajímavou možnost na získání informace, která by u některých Raků mohla být rozhodující.

To, co uděláte ve druhé polovině měsíce, je odrazem obsahu informací, které vyvrcholí s přechodem Marsu. Co pak uděláte, uděláte dobře.

Vaše rozhodnutí v následující době, tedy po 26.11., tedy po přechodu Venuše a po novu, by neměla být překotná, ale zásadní budou.

Velmi aktivní období po všech stranách budete mít právě od 26.11.

Skoro bych řekla, že konec listopadu, nenechá u Raků pomalu kámen na kameni, ale v žádném případě, by to do budoucna nemělo být špatné. Pouze se tím asi unavíte, i když to je nejvíc znatelné spíše v první polovině listopadu.

Máte ale silnou ochranu Urana a dokonce Saturna a to je nějaký kabrňák!!

Okolo 29.11. jen hlídejte zdravotní rovinu vašich dětí, protože nevylučuji, že nějaká ta angína a ošetřovačka přijdou.

Nic vážného, jen spojené s lítáním a velkou dávkou nejrůznějších rozhovorů.

 Zdravotně: Vaše zdraví je hlavně o nervech a zažívání, jinak máte štěstí.

 

LVI

Patrně v důsledku stresového období si většina Lvů začátek listopadu asi vybere volno. Důvody mohou být zdravotní, ponejvíce zažívací a také je to o zádech.

Současně jste možná trochu v presu úředně, kde možná čekáte na třetí stranu a může vás to poměrně dost vysilovat. Jako správní Lvi se ale tváříte, že to všechno zvládáte, že jste nevyčerpatelní.

Jen vy víte, jak vám ve skutečnosti je.

Rovina vztahová je asi to nejméně komplikované, co lze v tuhle chvíli, tedy začátkem listopadu u Lvů hodnotit.

Tak nějak by to díky vazbám vaší akční Venuše, podpořené Jupiterem, mělo fungovat.

Věřte, že málokdo je v tuhle chvíli kvalifikován cokoli hodnotit, tak se spokojte s tím, co je a ono se to ještě o něco více osvětlí po přechodu Marsu.

Kolem úplnku 12.11. a možná krátce před ním se dozvíte nějakou příjemnou zprávu z oblasti rodiny a bydlení, která vás možná zbaví jednoho z břemen.

Kolem 16.11. pak přijde uklidnění i v oblasti úředních věcí.

Konec listopadu, konkrétně po novu 26.11. a po přechodu Venuše by mohl pro Lvy být na jedné straně odpočinkový, ale dost možná už budete plánovat nějakou věc, ke které se ve druhé polovině měsíce rozhodnete.

Bude mu předcházet jedna zásadní informace nebo nabídka.

Zdravotně: Můžete se přepínat a tak Lvi s problémy s tlakem by měli zobat tabletky. Můžete také řešit zažívací obtíže a pohybové, ale v zásadě je to spíš o psychice.

 

PANNY

Nelze říci, že by Panenky hodnotily současné období a první listopadové dny příliš pozitivně.

Panna má ráda řád a ráda má plán, podle kterého se řídí. Překotný příval novinek a výzev, může být zajímavý třeba někdy pro Vodnáře, ale nikdy ne pro Pannu.

Vypadá to, že není bytosti, která by Pannám teď jejich nastavená pravidla nenabourávala a nevnášela nové prvky, které Panny musí řešit, což je značně rozlaďuje a hlavně děsně unavuje.

Reagujete na tyhle věci podrážděně a vlastně jste celé podrážděné.

Chce se po vás něco, co nemáte dobře zpracované a tak nejste ochotni zaujímat stanoviska naslepo.

Dobře děláte.

Jen si počkejte, až bude Merkur způsobilý, se k něčemu racionálně vyjádřit a postavit. Je to vaše planeta a teď se jí moc makat nechce. Spíše nabízí nějaké předchozí zkušenosti, díky kterým jste nadmíru opatrní.

Trochu vás nastartuje až úplněk 12.11., kdy se vám podaří něco prakticky zanalyzovat, ale ještě počkáte.

Rozhodnutí a řešení přijde až po 19.11.

Tehdy vám totiž začne přát jak zmíněný Merkur, tak i Saturn, ale hlavně Mars, který zařídí potřebné informace a s tím vhled a celkový obrázek.

V druhé polovině měsíce, hlavně po novu 26.11. asi vyřešíte vztahové, pracovní, úřední i rodinné věci šmahem. A bude to tak správně hodně díky Venuši, která vám aktuálně v péči Kozoroha náramně pomůže.

Když si dáte kolem 27.11. pozor na cestách, lze říci, že se za listopadem ohlédnete s uspokojením.

Zdravotně: Pozor na úrazy při pohybu a v souvislosti s těžkými předměty a stroji.

 

VÁHY

Také řetízky Vah, na kterých visí citlivé mističky, připomínají teď asi spíše řetízkový kolotoč u Kočků, než důstojné těleso rovnováhy. To může být vyčerpávající. V tomto období dění kolem sebe vnímají Váhy jako cokoli jen ne jako hezkou a ladnou symfonii.

Po rovině vztahů máte pocit, že byste měli něco udělat, že protějšek na to čeká, ale máte dojem, že si nejste jisti, zda byste něco nepokazili a celá věc se vám zdá neprůhledná a hlavně Váha se straně bojí rozhodovat, protože to je moc zodpovědné.

Nejhorší je období, kdy Váha ví, že ale by něco udělat měla.

A tak se snažíte se být milí, nekonfliktní, příjemní a pozorní, hlavně ne zásadní.

Vlastně by s vámi mělo být milo, pokud se od vás nečeká cokoli radikálního.

Úplněk 12.11. vás patrně postaví před nějakou praktickou věc nebo pracovní či úřední záležitost, která bude už ale napůl vyřešena za vás a to hlavně díky rodině.

Po 22.11. budete podstatně aktivnější a postará se o to předně Slunce a Venuše.

Mars se zase postará o ony potřebné informace, které jste potřebovali a tak už budete mnohem akčnější a po 23. listopadu se dostaví také mnohem více energie a potenciálu. Jupiter vás po novu 26.11. ještě navíc obdaruje sebedůvěrou.

Poslední dva dny v listopadu byste mohli obdržet návštěvu, kterou jste nejen nečekali, ale ani zase až tak moc nechtěli.

Případně vás někdo na takovou kratochvíli dovleče.

Zdravotně: Pozor si dejte na oči, ramena a uzliny.

 

ŠTÍŘI

Máte vlastně hodně aktivit v této době a hodně jich souvisí spíše s minulostí, než že by byly úplně nové. Přesto si najednou v žádné nejste tak úplně jisti, jestli je vaše cesta správná.

do cl

Úplně nejraději byste se rozdělili na osminy a každé části dali jiný úkol, protože máte dojem, že v jedné osobě se nedá nic stihnout. Slovo termín má aktuálně pro Štíry stejnou energii, jako slovo vražda.

Po rovině vztahové necháváte věci, jak se vyrýsovaly v uplynulých týdnech a jste velice povděčni, když se po vás nebude chtít nic složitějšího.

Přemýšlení o smysluplnosti vztahů jste nechali na „indy“ spokojíte se s tím co je a snažíte se soustředit na práci a podnikání a také na peníze a otravné úředníky.

Úplněk 12.11. vám odlehčí alespoň v jedné z praktických oblastí a patrně pro většinu Štírů to souvisí s penězi.

Kolem 13.11. +- autobus, až do 18.11. se vám objasní další věc, také v souvislost s podnikáním a financemi. Může to, s ohledem na kukuč, kterým se na vás dívá Uran, být klidně nová nabídka.

Od téhle chvíle by se měly události kolem vás vyvíjet pozitivně po stránce práce, podnikání a ekonomiky.

Vztahově si dejte dobrý pozor na novoluní 26.11. a také přechod Venuše ve stejnou dobu, abyste se nezachovali jako maxitvrdolín, kterému cosi nedošlo. Zejména by mohla chybět empatie a velkorysost.

Nepodceňujte emoce protějšku a nedělejte či neříkejte věci, které by mohly být do budoucna zásadní, jakkoli vypadaly nevinně.

Je možné, že vám něco nebývale výživného připraví lidé, se kterými jste měli vztahy v minulosti a to okolo 28.11.

Zdravotně: Dobře se oblékejte. Máte v ohrožení průdušky a viry by si z vás v listopadu mohly udělat doslova hotel.

 

STŘELCI

Pravděpodobně je to, co momentálně zaměstnává Střelce z devadesáti procent pracovní, podnikatelské, úřední a finanční. Dost možná čelíte novým situacím a vnitřně cítíte, že byste je neměli opomíjet, protože se potřebujete posunout kupředu.

Ačkoli je to proces vaší optikou nutný, dokonce ho chcete, můžete se potýkat s tím, že jakoby zoufale hledáte taky sílu, která je k tomu vše potřeba.

Dalo by se to přirovnat k tomu, že máte pedál plynu až k podlaze, ale máte tam neutrál. Motor řve jako bejk, ale vůz se nepohne.

Tak ho prostě túrujete.

Naštěstí to u většiny Střelců vypadá, že alespoň po rovině vztahů, není žádný problém k neodkladnému řešení. Chci tím říct, že rovina vztahová je u Střelců teď začátkem listopadu snad nejstabilnější ze všech znamení.

Jde o nějaký termín, do kterého byste rádi, nebo dokonce musíte nějaké věci stihnout a ten se zdá být vražedný.

Nejraději byste ani nespali.

Ne, to nejde, no alespoň že je s kým, že máte podporu.

U nezadaných Střelců by měla být velkou devízou rodina a přátelé.

Úplněk 12.11. na vás bohužel asi navalí další krkolomný termín a nějakou nečekanou věc bytovou, nebo rodinnou.

Připravte se, protože po 22. listopadu zařadíte ne, jedničku, ale rovnou trojku.

Hodně toho pak uděláte ještě i přes novoluní 26.11. které bude ve vašem znamení.

Asi si hodně otřete čelo kolem 28.11., kdy se bude zdát, že se maraton přece jenom chýlí ku zdárnému cíli.

Planety jsou v listopadu, respektive v jeho začátku nejméně milosrdné po stránce energetické právě ke Střelcům.

Naopak po stránce vztahové jim popřály.

Mnohé dostane během tohoto měsíce a hlavně v jeho druhé polovině zřetelnější obrysy a Jupiter, který hnízdí také ve vašem znamení, vám může přihrát cca kolem 29.11. i nebývalou kliku.

A ještě něco…

Kolem 28.11. by mohla přijít i novinka rodinná ve smyslu jejího rozšíření. Ano, myslím nové miminko.

Zdravotně: Pozor na úrazy z nepozornosti a také hladina hormonů u žen ve Střelci je v listopadu zajímavý studijní materiál.

 

VŠEM PŘEJI LISTOPAD MAXIMÁLNÍ POHODU A HODNĚ ŠTĚSTÍ! :dát-růži: 

:Slepice tanec: 

Kopírování textu pouze s uvedením zdroje. Děkuji.

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
5 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

Mobil na výšku

sifaka13
sifaka13
8 měsíců před

Díky Míšo za horoskop, jako vždy jsem napnutá jako šráky :dash:

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

:bye:

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

komentář pod článkem

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x