ANOT 5
Magie

Horoskop pro všechna znamení – leden 2020

530 Shares

Vítejte v lednu, měsíci energetické vzpruhy, měsíci práce a peněz, ale ve své druhé polovině také vztahů a lásky. Měsíci, kterým se uzavře velký cyklus velmi zásadních dvou planet, Pluta a Saturna a to jejich velkou konjunkcí. Stejně, jako v roce 1982 začalo, to i skončí.

Tento měsíc nám radí Saturn, manipuluje nás Pluto, kupředu nás žene Uran, bojového ducha nám dává Mars a Venuše nám vrací cit a něhu.

Více už zde:

 

No a teď už na vaše jednotlivá znamení.


KOZOROZI

Zkraje měsíce se musí Kozorozi díky Saturnu připravit na větší pracovní stres, nátlak a také to může skončit i změnou fatální. Jste akční. Zvláště tam, kde jste se minulý rok na něco vykašlali. Pan Saturn odměňuje za všechno. I za chyby. A podle zásluh.  Pluto vám naopak slibuje silnou sexuální přitažlivost. Užijete si tělesně. 

Úplněk na jedné straně můžete prožít v náručí někoho druhého, protože vám půjčí něhu a starostlivost, na straně druhé může znamenat přecitlivělé výlevy, kterým budete muset čeli. Jednoduše pro Kozoroha je úplněk v Raku vždycky taková loterie.

Kolem 13.1. byste ale skutečně mohli nějakého Amora potkat. Nechte se trefit, bude vám fajn.

1499712 1920x1080 DesktopNexus.com

Po 16.1. by měli Kozorozi, ale nejen oni řešit všechno, kde bude potřeba mluvit, nebo psát. 

Novoluní 24.1. by svědčilo nějakému novému začátku. 

Od 27.1. s přechodem černé luny a při aspektech, které jsem nadnesla ve videu, už nic mo nerozjízdějte. Sice nejste s vaší prozíravostí a opatrností tak v ohrožení, ale čert ví. kde máte kdo Uran a kde Mars, takže raději klid.

Zdravotně nepřetěžujte záda a spodní část nohou.


VODNÁŘI

Pokud máte, Vodnáři co zařizovat, nebo dokončovat, pohněte s tím začátkem měsíce, když má ještě dobrý vliv Merkur a Venuše. Pak odhoďte propisky a dlouhodobé smlouvy si neprohlížejte ani z dálky. Jediné smlouvy, kterých se to netýká, jsou smlouvy manželské a sliby partnerské. Venuše vám popřála. Možná potkáte osudovou lásku, nebo se vám významně změní citová či rodinná oblast života.  Nezahýbat!!! Saturn by vám to vrátil hned po 17.1. Pluto vám také přeje v oblasti zdraví.

Úplněk by měl být pohodový a spíše takový bohatý na city a tvoření všeho druhu. 

Od 13.1. se i Vodnáři mohou zcela nečekaně potkat s láskou nebo jí rozhodně řešit.

Po 16.1. je dobré období na úřady úředníky, ale samozřejmě, zejména pak u Vodnářů kolem 18.1. můžete i nějaké písemnosti očekávat.

Novoluní 24.1. ve vlastním znamení je pro Vodnáře docela příjemné a hodně aktivní.

Od 27.1. si dejte pozor na všechno, co se týká rodiny a zejména pak starší generace.

Pokud se vám nepovede někam spadnout (hrozí jen nepozornost), pak byste na tom zdravotně měli být lépe, nežli koncem roku.


RYBY

Věci kolem vztahů a milostné oblasti by Rybičky měly řešit od 13.1. To jim Venuše svítí jako sluníčko a ony samy také svítí. Pluto vám dal šarm a Saturn se dívá z toho svého hezkého úhlu, maje za lubem vám cosi věnovat jako satisfakci za vynaložené úsilí. Konec ledna bude pro Rybky náročnější v oblasti rodinné.

Úplněk s polostínovým zatměním a ve vodě může být pro citlivé Rybičky až moc emotivní. Kéž se máte ke komu přitulit.

V opačném případě doporuji obdarovat nějaký útulek, nebo patru bezdomovců, abyste neměli čas poplakávat.

Kolem 13.1. se ale i k Rybkám patrně přitočí Amor a pokud skutečně nezačnete nepochopitelně kličkovat, tak vás prostě trefí.

Po 16.1. by se Rybky mohly dokonce velice rozhovořit a s ohledem na postavení Saturna a hlavně Uranu to asi bude o bydlení, o penězích, o podnikání… může být i pracovní nabídka a pohovor.

Novoluní 24.1. by mělo pro Rybky být osvobozujícím nadechnutím a také možností někam odcestovat a poznávat.

Od 27.1. si dávejte dobrý pozor na všechno kolem rodiny a příbuzenstva. Můžete dostat i pozvání nebo nečekanou návštěvu.

Zdravotně vám hrozí různé typy zánětů z prochladnutí a také žaludeční potíže z nestřídmosti. Jo, i z kocoviny.


SKOPCI

Tento měsíc, zvláště pak jeho druhá polovina bude pro Berany hodně o lásce, citových vztazích, vztazích v rodině, přátelství, mileneckých záležitostech a manželství. Schválně, zahlédli jste tam Berani, někde slova práce, podnikání nebo finance? Ne? No právě. vyjma prvních 10 dnů v lednu se jí vyhněte a jen čekejte, co se vyvrbí. Ale myslím, že vám na to stejně moc času nezbude. Zkuste opatrně ošolichat Merkura a Saturna uprostřed ledna. Ale poctivě prosím. Cokoli by se vám nezdálo košér, od toho prchejte. Saturn má na vás spadeno. 

Úplněk by měl být pro vás akčně citový a asi vás nebude zajímat nic, než “ten druhý”.

Nevyloučila bych návštěvu nějakého art filmu tak náročného, že ho budete muset vydýchat někde na šipkách. 

V tomto duchu byste se měli nést i přes přechod Venuše až do přechodu Merkura 16.1. Tam už vás zasáhne práce a nějaké řešení úřední patrně.

Novoluní 24.1. by mohlo přinést vyřešení nějaké záležitosti, ke které jste se vyjádřili a ona se nějak zadrhla v meziprostoru.

Od 27.1. vás asi pohltí rodina a také domácí mazlíčci. (obrazně…. nemyslím, že by vás sežral váš králík).

Zdravotně jsou tu jednoznačně střeva. Ano, pokud právě teď hnízdíte v posteli či jinde se střevní chřipkou, vidíte, že astrologie je věda! :buba: 


BÝCI

Vy si rozumíte se Saturnem docela dobře, takže byste se, zvláště zkraje měsíce měli spolu dohodnout. Vymysleli jste nějaký postup Saturn vám to pomůže realizovat. Také by vám mohl podstrčit pracovní nabídku. Trochu si polepšíte finančně. Alespoň v porovnání s koncem roku, když byla vaše finanční situace někde na úrovni zaměstnance čínské továrny na pérka do propisek.

Úplněk by vás měl rozněžnit a Býci kteří tvoří možná spáchají nějaké zajímavé dílo, které ozvláštní galerie a zbourá Sotheby’s.

Kolem 13.1. se i Býk může přistihnout, kterak láskyplně žvatlá, když ne na protějšek, tak na nějaké děcko, případně zvířátko a rozhodně bych v tuto nevyloučila nabídku k snatku. 

Po 16.1. se asi rozhodnete a vyslovíte své …. no nevím jestli ano, protože se ve vás, s ohledem na postavení Merkura může poprat láska se svobodou. 

Novoluní 24.1. vás ale přivede na jiné myšlenky, které asi povedou mezi přítele a známé a do společnosti… jo, prostě se občas uvolněte, vstaňte od grafů, vypněte Excel, ukliďte kalkulačku, přestaňte vejrat do trezoru a počítat akcie a … jděte se bavit, cestujte, lyžujte.

Od 27.1. už ale ne. Pro jistotu.

Zdravotně vám přidělá práci Mars. Krevní tlak, špatný spánek a bolení hlavy. Ne pořád, jen občas. 😎 


BLÍŽENCI

V kostce je vaše astrologická vize asi taková, že kdyby tu od 13.1. nebyla Venuše, která vám dá přitažlivost a také Pluto, který vás bude postrkovat do různých postelí, mohli byste klidně myslet, že v Universu už jiné planety nejsou. A ony nebudou. Pro vás. A proto využijte mimořádné slevy na prácvi, na preníze, na úřední záležitosti, na úspěšné řešení věcí neřešitelných, kterou vám poskytne Saturn, Mars a Merkur v první polovině ledna. Protože pak už nebude nic, než večírky a zábavka.

Úplněk s zatměním byť jen polostínovém a s kulminací kdesi v Mexiku je i v této své energii pro Blížence zítěžový hlavně psychicky.

Můžete být tak rozladění, jako piano co stálo rok u kamen. Můžete nespat, můžete někomu vynadat, poplakávat, můžete se šíleně přejíst, což je asi ale ta nejslabší varianta.

No ono to přejde a hnedle kolem 13.1. byste mohli potkat nějakého zásadního člověka. No ano, mluvím spíše o vztazích, než nabídce práce.

Po 16.1. už právě nastává, nebo by měl, Blížencům čas a doba na hraní, na hodně komunikace s přáteli s velkými skupinami a také na cestování a poznávání a vůbec na zábavu. 

Novoluní 24.1. by vás mělo zavést zpět do reálu, protože byste se mohli dozvědět něco zásadního ohledně práce a výdělku a podobně.

Od 27.1. by se Blíženci fakt měli držet zpátky, nic nerozjíždět a rozhodně tedy nic nesjíždět. Mluvím o svazích, kopcích a podobně víc, než o kokainu.

Zdravotně pozor na zlomeniny, vymknuté kotníky, naražená zápěstí a řezné rány.


RACI

V hledáčku vás má Saturn, který má pro vás poměrně hodně změn, které souvisejí s děním minulý rok, a to na všech frontách. Podpoří ho Venuše, která mu podstrčí vaše milostné vztahy. Dále vás nenechá usnout Pluto, díky kterému budete myslet skoro až chlípně a také Mars si vás našel, čili pro uskutečnění toho koktejlu ani nepůjdete daleko. Merkur nad tím kroutí hlavou a připojí se po 16. lednu. V zásadě vstoupíte do února jako někdo jiný a to v mnoha oblastech. Vlastně ve všech. smile

Úplněk ve vašem znamení, no to je něco pro vás. Umíte si představit být ještě víc Rak, než jindy?

Ale jistě, protože tento úplněk v Raku není váš první a asi ani není první v Raku s polostínovým zatměním. No tak si vzpomeňte, co se dělo. Spát ale bude tuhle noc málokterý Rak.

Kolem 13.1.  Budete asi hodně řešit právě vztahy a lásku a mezilidské vztahy a možná i vztahy na pracovišti. Rovněž se může připojit nějaká havárie vody v bytě. Bydlíte v záplavové oblasti. Tak se odstěhujte. To stihnete. :crazy: 

Po 16.1. byste mohli zaznamenat nějaké vyřešení úředních věcí, nebo o tom nějaký úřad rozhodně pokusí. S ohledem na následují aspekty u novoluní by to mělo být spíše řešení pozitivní, protože nov byste měli vnímat jako osvobozující.

Od 27.1. se věnujte rodině a zejména starší generaci. 

To proto, že ani zdravotně se nudit nebudete.

Zdravotně: Doporučuji neodkládat plánované zákroky, bude se to dobře hojit. Pozlobí vás asi zuby.


LVI

Tak abyste Lvi věděli, nejen Venuše, ale také Pluto a Saturn se o vás budou v lednu starat. Mají to rozdělené. Zkraje měsíce práce a peníze a ve druhé části budete k sežrání. Takže, vynechte exotické ostrovy. Venuše se na vás začne dívat po 14.lednu. Do té doby by se vám mohlo podařit něco pěkného také po pracovní stránce a finance se rovněž přišourají. Rozhodně si myslím, že leden, zvláště jeho konec, špatný nebude.

S úplňkem většina Lvů moc nekamarádí a nebude tomu jinak ani při tomto vodním a navíc napůl zatmělým.

Většina Lvů asi bude mez nálady a smyšlenkami rozměklými a přeemočnělými, navíc může být většina těchto slunečních hrdopychů značně uondaná. To ale neznamená, že se vám bude dobře spát. Ne, nebude.  :monokl: 

Kolem 13.1. si ale už rozhodně spravíte chuť, protože se pomalu přesouváte z pracovních úspěchů do úspěchů partnerských a společenských. 

Okolo 16.1. se pak připravte ještě na nějaké jednání ohledně praktické oblasti, která může také souviset s tvorbou případně psaným projevem. 

Novoluní 24.1. by vás v tomto mělo jen podpořit, takže jestli je potřeba se k něčemu vyjádřit, at už verbálně, nebo písemně, udělejte to bez obav.

Od 27.1. už naopak nedělejte vůbec nic. Nebo se o to alespoň pokuste, pokud vám to dovolí rodina a příbuzní. 

Zdravotně nechť si Lvi hlídají oblast krční páteře a také hlavu a nervy.


PANNY

Panenky jsou trochu uštvané a mají starosti v pracovní oblasti. Vydržte, Panny, už kolem 13. ledna přijde Venuše s Merkurem, a mělo by z toho být něco příjemného. Do té doby mají ale Pluto  se Saturnem napilno, aby vám dali, před tím se velkou konjunkcí zakončí jejich dlouholetý cyklus, všechnu spravedlnost která vám patří. (nejen vám, oni to tak mají se všemi).

Merkur, který vám v lednu dá hodně bystrého vnímání a úsudku. Můžete směle uzavřít nějaký obchod, nebo smlouvu, případně udělat nějaké zkoušky a podobně. V lásce celkem pohoda. Jenom pozor kolem 26. ledna. To se staví Marsovský úhel. Nehádejte se, mlčte.  

Úplněk v Raku a zpola zastíněný zemí může pro Panny znamenat poměrně blbé věci pracovní a podnikatelské, ale také úřední.

Nikde nepřekračujte rychlost, nechovejte se nelegálně, nebo budete otrávení a chudší. 

Kolem 13.1. se k vám ale přicucne Venuše, která přechodem do Rybiček nedělá nic jiného, než se bahní v citech a emocích. A tohle postihne i frigidní Pannu. Budete koukat. Vaše okolí bude koukat. Ne, úplně spontánní nebudete, ale s ohledem na následný přechod Merkura do Vodnáře se tomu velice, ale hodně přiblížíte. 

No a novoluní 24.1. ve Vodnáři z vás navíc udělá velice hovornou Pannu, co se dokonce asi napije a někde zasoutěží, aniž by rozebírala na šroubky mezinárodní situaci. Chvíli teda… pak už zase budete pitvat. 

Od 27.1. by si i prozíravé Panenky měly fakt odpočinout a je možné, že vás bude potřebovat někdo rodiny. Nejčastěji, s ohledem na Lilith, kterou jsem zmínila ve videu, ženského pohlaví.

Zdravotně si dávejte pozor na přetažení, nespavost, nachlazení a také na oči.


VÁHY

Začátkem ledna dobíhá Váhám Uran, Saturn i Pluto a nejvíce ovlivnují oblast pracovní, podnikatelskou a také ekonomickou, kde by měli pracovat, s ohledem na jejich aspekty, spíše pro vás, než proti vám. To znamená, že mohou dokončovat nějaké záležitosti z minulosti a zásadní změny. Od druhé části měsíce je to celé hodně o Venuši, a tedy se zbytek ledna zabývá hloubkově  partnerskými vztahy. Ale v závěru také úřady a rodinou.

Úplněk 10.1. bude asi maličko náročnější. I když jak se to vezme.

Je pravda, že to je emočně strašně naddimenzovaný úplněk, navíc potemnělý tedy i psychicky chmurný, ale na druhé straně Váhy jsou umělecké typy a pokud budou mít tu správnou invenci, mohly by skutečně udělat na poli umění velké věci. Jinak ano, je to o nespavosti, o chmurech a podobně. Možná vytvořte dílo tak smutné, že jím budeme dělat z hornin kaši.

Kolem 13.1. s přechodem Venuše do Ryb se Váhám začíná čas na lásku a vztahy a emoce a bude se randit, psát zamilované SMS, budou i chodit zamilované SMS, navíc pak kolem 16.1. se ještě přidá i cestování a návštěvy zajímavých míst. To celé patrně ve dvou. 

Kolem Novu 24.1. byste mohli řešit něco úředně právního a asi se to bude týkat rodiny, což s vámi volně přejde i přes 27.1. když vás tato věc, a řešení kolem rodiny asi zcela pohltí.

Zdravotně je to trochu o Neptunu. Mohla by vás potrápit hlava. Migrény, tlak a nervy.


ŠŤÍŘI

V oblasti práce by měl Štíry čekat výrazně zajímavý začátek měsíce. To zařídil Saturn, Pluto a také pak i Merkur, který vám v pozici ve Vodnáři jedině prospěje co do originality nápadů. Později, ve druhé polovině ledna vám Venuše podpoří emoční rovinu a sice budete velice citliví, ale také byste měli dočkat citů a zájmu z venčí. třetí část ledna už sice náročnější hlavně co do řešení rodiny a úředních věcí s ní spojených.

Úplněk v Raku může být pro Štíry takový roztentočkovaný, ostatně jako pro pomalu každého, když je navíc v polostínovém zatmění.

Představte si, že Měsíc, a ono to tak je, je vlastně odrazem stavu emocí a citů. Na druhé straně, Štír je  temný od své podstaty, tak se minimálně nebude dít nic, co byte tak nějak pokládali za neznámé.

Kolem 13.1. se ale naopak mnoha Šírům bude asi na světě moc líbit, protože Venuše jim slibuje mnohé zážitky pocitové a emoční a také fyzické, to si nenechá ujít vás patron Pluto. 

Přesun Merkura do Vodnáře od 16.1. Štírům posílí oblast komunikace a ega a tak je možné, s ohledem na postavení Marsu, že byste mohli využít tuhle na dobu na řešení čehokoli, kde je potřeba komunikovat jak ústně, tak i písemně a cosi pro sebe udělat. 

Od novoluní 24.1. u to ale bude dělat hodně pro rodinu, nebo případně pro přítele, který je mladší, než vy, abyste ten stejný potenciál museli pak využít po 27. lednu v oblasti rodiny a zejména blízkých příbuzných starší ženské linie. Může to být i poměrně náročné, ale měli byste na to ještě mít potenciál. 

Poslední dny v lednu mohou být pro většinu Štírů vyčerpávající a tak si už jen na sebe dávejte pozor a nepřepínejte se.

Zdravotně je to hodně o nervech, střevech a pozor na uši. Čepici!


STŘELCI

Pokud jste, a mnoho z vás zřejmě koncem roku ano, změnili práci, nebo školu, můžete se s Venuší a Plutem, to celé pod Marsem, dočkat nějakého povýšení, nebo ocenění za zásluhy. To potěší. Finančně vám leden přilepší a Merkur ještě věnuje málo chybných rozhodnutí. Venuše na vás ve druhé části měsíce potěší a mnohým by mohla přihrát osudovou lásku. To zařídí Uran a Jupiter, který se navíc zkraje stará o vaše peníze a v oblasti citových vztahů  také o náhody. Koncem měsíce si Střelci dejte pozor v rodině, něco se tam začne měnit a může se to točit kolem bydlení.

Úplněk v Raku 10.1. a v polostínovém zatmění může Střelce, kteří trpí na bolesti hlavy maličko otrávit, nehledě na to, že vaše doména, depka by se také mohla přijít podívat, jestli nejste moc happy. Holt ale na to jste asi už zvyklí.

Kolem 13.1.  s přechodem Venuše se vám vrátí úsměv a může to být přímo smích zamilovaného Střelce, což je s přihlédnutím, ke stavu Marsu ve vašem znamení, něco jako výbuch vulkánu v tom dobrém slova smyslu. 

Po přechodu Merkura do Vodnáře 16.1. může dost Střelců začít lehce nabrnkávat bytovou a ekonomickou situaci po rovině úřední a nemělo by to být nikterak negativní, s ohledem na tu Venuši, která vám do vztahů vnáší lásku a hromady empatie i citů. 

Novoluní 24.1. to pak asi hodně umocní a nevyloučila bych nějaké uzavírání dohod a smluv a vizi nějakého úplně nového začátku.

Od 27.1. už se ale hoďte do klidu. Zbytek měsíce může být už unavený a zvyknout si na Lilith ve Skopci bude chvíli trvat.

Zdravotně by si Střelci měli dávat pozor na horní část zad, oblast krku a lýtek a také močové cesty.

 

Přeji všem krásný leden a krásný začátek duálního roku 2020, plného změn a nových pořádků!

:Bravo: :srdce: :Bravo: 

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sifaka13
sifaka13
6 měsíců před

Díky za horoskop i když tentokrát to pro sebe nemůžu nijak rozumně rozklíčovat a o práci to není ani náhodou. Tím pádem na city nebude vůbec ani pomyšlení. No, budeme si s tím muset nějak poradit sami :monokl:

Kočka
Kočka
6 měsíců před

Míšo, děkuju za horoskop, těším se na slibovaný přísun energie:-)) a doufám v relativně poklidný měsíc, protože začátek je docela vostrej.

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x