Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – KVĚTEN 2018

0 Shares

Hezké pozdravení u květnového horoskopu, který bude, myslím si, až na drobnosti pro nás všechny přívětivý. Hlavně je ale nesmírně zajímavý jednou zásadní astrologickou událostí, která se hned tak neděje. No na nebi to zase není jako na dálnici, takže na přesun některých planet čekáme i sedm let…

 

Všechno, co potřebujete vědět o onom zásadním nebeském stěhování, máte ve videu.

 

 

No a než se vrhneme na popis pro jednotlivá znamení, dodám jen, že:

 

Novoluní nás čeká 15.5., nastane ve 13:49, Luna bude stát v Býku, aby se ve 22:54 přesunula do Blíženců.

 

Úplněk pak nastane 29.5. přesně v 16:20, začne nám ve Štíru a postupně se Luna ocitne ve Střelci.

 

Klimaticky by podle hvězd měl být letošní květen teplý, ale od středu měsíce bohatý na vítr a blesky.

 

A teď už popis pro vaše znamení.

 


 

KOZOROZI

 

Druhý květnový týden bude pro většinu Kozorohů ve znamení dvou rovin. Po stránce zdravotní nic moc. Mohly by se ozvat nervy a podobně, ale po stránce vztahů by měli rohatí mít celkem hezké dny až do 15.5.

 

Pokud si to chcete užít, jestli máte cokoli k řešení se svou polovičkou a není to právě rozvod, řešte, protože jste milí a družní.

 

Budete dokonce nebývale velkorysí a plní pochopení.

 

Kolem 15.5. se vaše pozornost otočí zase ke hmotě a můžete klidně řešit i velice zásadní události a rozhodnutí v této oblasti. Novolunní, které je v tento den, může přinést i změnu.

 

Od zhruba 18.5. se k vám opět přivrátí Venuše, navíc ve velice hezké pozici vůči Jupiteru, takže  nezadaní by mohli třeba řízením nějaké náhody potkat svou budoucí polovičku.

 

Mezi 26. a 29. květnem je to u Kozorohů hodně o práci a vydělávání peněz, a protože u toho asistuje Uran, mohou to být nějaké zajímavé změny a i nabídky.

 

Koncem měsíce, respektive poslední květnový týden, čeká hodně Kozorohů nějaká rodinná událost, která bude mít význam do budoucna.

 

Zdravotně: Kromě úrazů vám nic zdravotně náročného nehrozí.

 


 

VODNÁŘI

 

Pro většinu Vodnářů by měla doba mezi 7. a 10.5. zejména o vztazích a citové oblasti, kde se víceméně úspěšně povede hodit věci do normálu a do klidu.

 

 

Následující týden, tedy cca mezi 11. a 16. květnem bude pro vás zřejmě pro změnu o pobíhání po úřadech, řešení pracovních záležitostí, podnikatelských aktivit a honění rozpočtu.

 

Dejte si v tomhle období pozor, protože Novoluní 15.5., které je v Býku a současně přesun Urana do Býka je něco, jako když se uvolní kus skalního masívu — Uran je vaše vládnoucí planeta.

 

Kolem 18.5., asi necháte praktickou stránku  ležet a otočíte se směrem k Amorovi, který má i pro Vodnáře v květnu hezké chvilky až do 25.5.

 

Kolem 26.5. pak nepokoušejte moc sportů, netrhejte rekordy, nelezte po výškách a vůbec raději moc neriskujte.

 

Poslední květnové dny potáhnou Vodnáře do společnosti a dost možná strávíte s přáteli a s někým, na kom vám záleží mnoho času.

 

Zdravotně: Dávejte si pozor na veškerý pohybový aparát.

 


 

RYBY

 

Tento týden až do 11.5. slibuje Rybám alespoň drobné uklidnění v rodinných záležitostech, postup v soudních sporech a také vleklé krize partnerské by se mohly, když ne zcela vyřešit, tak rozhodně zklidnit.

 

Po tomto období přijde trochu náročnější doba, u Rybek zejména v oblasti mezilidských vztahů… moc emocí, nezvládnuté reakce na okolí, prostě si dejte pozor, a pokud se to podaří přes Novoluní 15.5. a s ním i přechod Urana ze Skopce do Býka, odmění vás doba od 18. května naopak velice láskyplnou atmosférou a konec měsíce dokonce nějakým příjemným zážitkem kolem hmoty.

 

Na Rybky se navíc moc ani nevztahuje varování na 26. a 27., protože jejich Neptun je od této energie poměrně daleko.

 

Poslední květnový den může přinést pracovní nabídku se štěstím (ve smyslu náhoda).

 

Zdravotně: Rybky to budou v květnu mít náročnější v oblasti zažívání a střev.

 


 

BERANI

 

Máte-li, milí Skopci pocit, že vám konec dubna zas tak moc nepřál, pak má pro vás vesmír docela příjemné zprávy na druhý týden v květnu.

 

Někdo, od byste to nečekali, by se mohl ozvat, nebo nakonec vy sami vyhodnotíte, že někdo je přeci jen kvalitnější, než jste si mysleli a oslovíte ho sami.

 

Každopádně bude pro vás v oblasti milostné doba až do Novoluní 15.5., se kterým přijde i přechod Urana z vašeho znamení, velice příjemná.

 

Všechno, co uděláte nebo k čemu se rozhodnete v den 15.5. bude nadlouho.

 

Velký pozor si naopak dejte mezi 16. a 19.5. a to zejména v oblasti domu, bytu, hmotné oblasti vůbec a také v oblasti práce. Nic nehroťte, nenakupujte a v práci mlčte. Hlavně ve chvíli, kdy budete mít enormní potřebu mluvit!

 

Naopak od 21.5. by se vaše květnové nažívání mělo nést ve znamení zajímavých nabídek pracovních a podnikatelských a dokonce by se vám mohl podařit nějaký projekt, či plán, který pokládáte za dobrý.

 

V zásadě máte docela fajn měsíc, pokud si budete dávat pozor na cenné věci a to ve dnech 27.5. a 28.5.

 

Zdravotně: Pozor na tlak a bolesti hlavy.

 


 

BÝCI

 

Oblast lásky a vztahů teď asi maličko utrpí, ale pokud si na protějšky a hledání milostných dobrodružství uděláte čas od později, bude dobře. Je to proto, že ponejvíce v popředí je momentálně oblast pracovní a hmotná a bude to ještě hustší.

 

26207ZmE.jpg

 

Přechodem Uranu do vašeho znamení 15.5., což je současně i Novoluní, a také v Býku, se změní hodně i pro Býky samotné a Nov je proti tomu v tuhle chvíli fakt čajíček (viz video).

 

Prakticky můžete od tohoto data získat zcela nový pohled na některé, pro vás zásadní a statické věci a to zejména v oblasti práce, domu, bytu, hmoty a financí. Rovněž to někdy s sebou bere i rodinné vztahy a podobně.

 

Býk není extra novátor a většinou se drží pravidel. Pokud je mění, dělá to sám a ne úplně rád. Uran by vás mohl takto směrovat.

 

Vaše Venuše, tedy vztahy se ozve od 25.5. a budete si s ní hezky užívat de facto až do konce května, pokud se mezi 27.5. a 28. květnem vyhnete vzdušným znamením, kde by to bylo trochu o konfliktu.

 

Finančně zajímavé dny budou pro vás od 17.5. do 22.5.

 

Celý měsíc se ale vyhýbejte řešení rodinných záležitostí, kde jde o vás a osoby o generaci mladší!

 

Zdravotně: Býky možná v květnu potrápí nepozornost a údy.

 


 

BLÍŽENCI

 

Květen přinese Blížencům, něco hezkého a zajímavého v oblasti lásky a naopak jim něco zajímavého odnese v oblasti financí.

 

V lásce by mělo být hezky tento týden, tedy zhruba mezi 7. a 11.5., kdy vám přeje Venuše i Neptun.

Co se týče těch peněz a hmoty a tedy avízovaného varování, se jedná zejména o období od 12.5. do 17.5.

 

Neinvestujte, nepodávejte žádost na úřady, nenakupujte drahé vozy, ani ty levné a vůbec se vyhněte smlouvám a obchodu vůbec. Přechod Uranu 15.5. a s tím Novoluní v Býku, může být jak o ztrátě, tak i o zisku, každopádně by bylo převratné.

 

Raději nekritizujte výroky nadřízených a dýchejte zhluboka.

 

Nebo se prostě sbalte a choďte každý den na rande, hoňte opačné pohlaví po Petřínských stáních a nemůže se vám vůbec nic stát.

 

Šance na seznámení pro nezadané je veliká ve dnech od 8.5. do 11.5.

 

Zdravotně: Dávejte pozor na krk a průdušky. U alergiků je to asi zbytečné zmiňovat.

 


 

RACI

 

Květnové postavení planet nabádá Raky k opatrnosti v oblasti hmotné a v oblasti vztahové se díváte do tváře potutelně se usmívajícího Urana. Zejména tento týden se může leccos měnit.

 

Kolem Novoluní 15.5., což je i onen avízovaný přesun zásadní planety, se nehrabejte ve věcech hmotných a také v ničem, co jen proběhlo kolem techniky.

 

Neměli byste se pokoušet opravovat automobily, nemontujte se do nefunkčního luxu a podobně.

 

Minimálně takto nečiňte do 23.5.

 

Pokud se v těchto dnech budete spíše zajímat o druhé pohlaví, uděláte sami sobě mnohem lepší službu.

 

Na rozdíl od neživých mechanických předmětů, těm živým učarujete komunikací, rozkošným vyzařováním a vůbec poměrně silným sexapelem.

 

Po 27.5. si už na poli hmoty dělejte co chcete, protože konec května by měl být pro Raky hmotně užitečný.

  

Zdravotně: Raci by si měli dávat pozor na elektrický proud a veškeré úhony, ke kterým by mohli dojít neopatrností nebo neznalostí.

 


 

LVI

 

Také pro Lvíčky platí dualita pocitů pro všechny květnové dny. Sice si nic moc nevyděláte, zato si to možná hezky milostně užijete.

 

S láskou na vás myslí Venuše nyní.

 

Uran vám naopak během příštího týdne připomene, že existuje vaše podnikání a konto a může to být během jeho přesunu 15.5. a souběžně Novoluní v Býku docela znatelné.

 

Jakékoli změny jsou možné a o tom, jak moc se vám budou líbit, rozhoduje hodně postavení všeho Uranu ve vašem horoskopu.

 

V období kolem 18.5. byste měli zaznamenat finanční přínos a také poměrně pozitivní období pracovní a to díky Marsu, Slunci a Jupiteru a jejich vzájemnému postavení.

 

Mělo by se dařit až od 24.5.

 

Mezi 26. a 28.5. pozor na agresívní jedince a vyhrocené konverzace rodinné.

 

Zdravotně: Hrozí potíže z nachlazení, chycené vaječníky a močový měchýř.

 


 

PANNY

 

Až do 10.5. by si Panny neměly nic začínat s lidmi, které neznají a s těmi, které znají se nepouštět do složitých rozhovorů na téma budoucnost.

 

Spíše se soustřeďte na práci a podnikání a připravte se na možné změny v oblasti praktické.

 

S přechodem Urana do Býka by se tak mohlo totiž stát.

 

Od 15.5. se mohou dít změny jak v oblasti vaší práce, tak i domova a bytu. Vůbec bych se nedivila, kdyby se mnohé Panny stěhovaly, nebo se tak rozhodly.

 

Naopak pokud chcete ztratit hlavu, nebo si nechat ukrást srdce, jsou dny od 18.5. až do 26.5. vhodným obdobím.

 

Někdo by se mohl vyjádřit, nebo byste vy sami mohli v tomto období někomu říci ano.

 

Poslední květnový týden na vás myslí Saturn.

 

Něco, co jste pokládali za ztracené, by se mohlo vrátit, nebo uskutečnit!

 

Zdravotně: Mohli byste zápasit s imunitním systémem nebo hmyzem.

 


 

ŠTÍŘI

 

Může připadat, že všechno, co uděláte pro zlepšení rozpočtu, se teď nějak míjí s účinkem. No tak to zkuste zleva, když to zprava drhne. Mám na mysli vztahy, kde vám do Novu Venuše spíše popřeje.

 

Období Novoluní a přechodu Urana od 15.5. může být pro Štíry začátkem vetších změn a to hlavně v poblastech praktických více, než vztahových.

 

Můžete změnit práci, stejně jako dostat nabídku, můžete dát výpověď a můžete se rozhodntout k lecčemus, co je otázkou změny pohledu na statcké a hmotné věci.

 

Pokud chcete dokončit rozpracované finanční nebo podnikatelské aktivity, udělejte to po 15.5. protože byste to pak mohli měnit.

 

Co by vás ale mohlo zajímat, je oblast vztahů.

 

Tady se vám bude dařit hlavně v době mezi 17. a 26. květnem a hlavně tam, kde něco nového začíná, kde se něco rovná, kde je žádoucí pochopení, tolerance a uvědomění. (jakože tolerantní Štír? Jo, jakože fakt!)

 

Závěr května obohatí možná 28. rodinná bitka se starší generací, ale také příjemná zpráva ekonomická a pracovní.

 

Zdravotně: Budete se cítit asi unavenější a vaše nervy také nemají právě na růžích ustláno. Po fyzické stránce byste ale měli být celkem v pohodě.

 


 

VÁHY

 

Pro Váhy má květen dobré zprávy zejména tento týden, tedy od 7. do 14.5., pokud jde o práci a praktickou oblast.

 

Na tu vztahovou si počkejte po přechodu Urana, protože na ní asi není teď moc čas, a i kdyby byl, bylo by to celé upachtěné.

 

Novoluní 15.5. a současně onen přesun bude pro Váhy zajímavá doba hlavně po rovině pracovní a hmotné a to zejména stran změn, které vám přišly nepravděpodobné, nebo moc složité.

 

Jak moc to není složité, když chce Uran, poznáte možná záhy.

 

Netvrdím, že to bude legrace, ale bude to jistě objevné.

 

Od 18. května budete na tuty díky Venuši, Jupiteru, Marsu a Slunci zářit šarmem a kouzlem osobnosti a dostanete snad všechno, nač se podíváte, včetně zvířat a kamenů.

 

Měli byste mít až do 24.5. vyloženě šťastné období prakticky ve všech směrech.

 

Poslední květnový týden si dejte pozor na krádeže a podvodníky a to hlavně ve dnech 26. až 28.5.

 

Zdravotně: Pozor na trojklanný nerv a zuby.

 


 

STŘELCI

 

Budete teď začátkem týdne asi hodně přemýšlet a uděláte si jasno v lidech kolem vás. Nutí vás k tomu nastupující energie Urana, ale ještě si kolem 10.5. něco zásadního užijete s Venuší ve společnosti… že by žádost o ruku v restauraci?

 

Mohla by být, a mohla by být i kolem Novoluní 15.5. a to by pak, pokud by k tomu došlo před 23:00 bylo fakt nadlouho. Období po přechodu Urana může být samo o sobě sice náročné, ale zato to bude namnoze přínosné.

 

Změny mezi přáteli či změna práce nebo bydlení … všechno se může stát.

 

Od 19.5. budete ale jednat s rozvahou, pochopením a velkou dávkou prozíravosti. Do 26. května vám přejí planety jak v lásce a vztazích, tak i hmotně a podnikatelsky, rovněž tak úředně byste měli mít štěstí (vás Jupiter a Merkur) a můžete dostat zajímavou nabídku.

 

V oblasti lásky mají pro mnohé Střelce ještě velký význam poslední dva květnové dny a u prosincových i první dva v červnu.

 

Zdravotně: Pro Střelce je zdravotně květen celkem v pohodě, když se vyhnou alkoholu. Pokud to nepůjde, alespoň to moc nemíchejte!!

  

 (Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com